Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: MárkaLánc
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Candy: AOOSTAR WTR PRO – NAS, alkoss, gyarapíts
Aktív témák
-
Integra
titán
nagggyon LOOOOLLLL

Az év csisztuizmusa
Utólag már könnyű bevallani, hogy sokéves pangásra számítottunk sportriporteri hülyeség vonalon, pedig az olyan alapvető tápláléka a magyarnak, mint a szódavíz vagy a bőrsajt. A nagy öregek vagy meghaltak, vagy kiöregedtek, vagy visszavonultak a rádióba. Hol vannak azok a boldog kádári évek, amikor az ember egyik nap Vas István Zoltánon és Vitár Róberten álmélkodhatott, hogy másnap már a csúcson lévő, fiatal Gulyás László vagy Knézy Jenő tegye boldoggá. Egy kor, amikor még az untermannok is olyan fajsúlyos irritálók voltak, mint Kopeczky Lajos vagy Dávid Sándor. A legendás generációból persze még így is elég sokan mozognak a porondon, de szomorú tény, hogy harminc-negyven éven át képtelenség minden nap olyanokat mondani, hogy légüres térben száll a labda. A fiatalok közül pedig igazából senki sem tudott a Nagyok örökébe lépni. Érzik, ugye? Hiába izmozik egy Faragó Richárd vagy egy Gundel Takács Gábor, sohasem tudnak séróból akkora ökörséget mondani, mint egy Gulyás, álmából felébresztve.
Idén azonban eljött a Képernyős Hülyeség Megváltója, sőt akkor inkább Jeanne d'Arcja, Csisztu Zsuzsa, és fehér ökrön lovagolva fellépdelt a trónra. A Jogar megkaparintásához elegendő volt egyetlen közvetítés, a hírhedt olimpiai megnyitó. Innen válogattuk a mezőnyt. Előre mondjuk, nem lesz könnyű a döntés, olvassa át többször is.
1 Biztosan azért ez az üdvrivalgás, mert aki a ciprusi zászlót viszi, annak a sportolónak görögös hangzású a neve.
2 A kapcsolatteremtés és az élet összekötésének játékos szimbóluma ez.
3 Jelentősége, hogy először lépett ki mondjuk egy háttér elől az emberi test formája.
4 Ez a sportoló nem a szülőföldjén látta meg a napvilágot.
5 (...) hiszen a mai napig Görögország ebben a minőségében nyilvánvalóan nemcsak a kontinenshez tartozó rész, hanem számos apró sziget összessége (...)
Bővebben: link
nálam a 4-es beszólása viszi a pálmát keményen
illetve a palik nagyon hiányzik a cikkből, ő is megérne egy misét...
[Szerkesztve]
Aktív témák
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- OLED TV topic
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- VR topik
- alza vélemények - tapasztalatok
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Hyundai, Kia topik
- További aktív témák...
- 27% - HEIGAOLA MiniPC - / 10.1" Érintőképernyő! Intel J4125 / 8GB RAM /128GB SSD
- Dell Precision 3561 Core i9 11950H, 16-32GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- AKCIÓ! Asrock B450M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080 8GB Zalman T3 Plus ADATA 600W
- Samsung Galaxy A20e 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eredeti Microsoft Windows 10 / 11 Pro OEM licenc Akciós áron! 64/32 bit Azonnali kézbesítéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


