Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65001) Mikulásbá válasza RAVEN59 (#65000) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pl. [link] :U

(#65002) Janaboy válasza Archttila (#64999) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha kész lesz mesélj :D

Janaboy

(#65003) Shkiz0 válasza Tamás9x (#64997) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem jártál a szerviz felé?
Mert amúgy azóta sem veszik fel a telefont, csak érdekelne azért mizu.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#65004) Tamás9x válasza Shkiz0 (#65003) üzenetére


Tamás9x
őstag

Uhh ma csak 3* jártam arra, na mindjárt visszafordulok :B Tudtam, hogy valamit elfelejtek

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65005) Shkiz0 válasza Tamás9x (#65004) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:DD :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#65006) Tamás9x válasza Shkiz0 (#65005) üzenetére


Tamás9x
őstag

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65007) Shkiz0 válasza Tamás9x (#65006) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Köszönöm, de ezek szerint akkor dolgoztak...
A legidegesítőbb pedig az, hogy basztak felvenni a telefont több napon keresztül. Azért az meg még a mai világban is luxus, hogy most 2 kérdésért kocsikázzak 100+ km-t.
Csak gondolná az ember, hogy ha már itt van közel az emberhez valami akkor opció, de ezek szerint még sem.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#65008) Tamás9x válasza Shkiz0 (#65007) üzenetére


Tamás9x
őstag

Jövőhéten beugrohatok hozzájuk, ott dolgozom 1 pár méterre... Csak akkor fogalmazd meg a kérdésed alaposan, hogy ne tudjanak kerülőutat találni :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65009) Shkiz0 válasza Tamás9x (#65008) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A kérdésem baromi egyszerű, ebben az esetben mi a teendő (ez inkább csak költői, tudjuk jól) illetve mennyi időt venne igénybe mire visszakapom. Mert ha olyan a hozzáállásuk mint a telefon felvételéhez akkor inkább nézek más LG szervízt :D
(Alul a tálca közepének vonalában vízszintes 1 sornyi pixelhiba, valamint egy függőleges szintén 1 sornyi pixelhiba, amit látsz a képen is, valamint a két sor metszeténél fekete háttéren kék pixel hiba)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#65010) wwhy


wwhy
veterán

Keresek karbantartott, rendezett előéletű autót, lehetőleg sedant, kisautó kizárva, nagyembernek kell :) Keret: 1M Ft körül.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#65011) szabonagyur válasza wwhy (#65010) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na erre kivancsi vagyok mit dobnak be az emberek, felmentek az arak nagyon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#65012) Tamás9x válasza Shkiz0 (#65009) üzenetére


Tamás9x
őstag

Megpróbáljuk :)

wwhy: Passaaaat :D Saaaab :D Volvóóóóóó ? :D Bár ezek, pont az időtállóságuak miatt vannak szarráhajtva, és nem is foglalkoznak velük.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65013) wwhy válasza Tamás9x (#65012) üzenetére


wwhy
veterán

Egy Sandero is jó lenne, akár ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#65014) Tamás9x válasza wwhy (#65013) üzenetére


Tamás9x
őstag

A twingot se mondják kicsinek :P
Sandero igazán pofás :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65015) Drughi válasza wwhy (#65013) üzenetére


Drughi
addikt

1M-ből csak a legalja lesz, legalább is ha 2008 utániban gondolkoztok

Utolsó szériás G Astra, esetleg H, de az drágább, 2007 körüli 2-es Focus, valami ilyesmiben gondolkodnék.

Persze attól függ mik az elvárások. A kisautó leszűkíti a kínálatot.
Egy utolsó éves (2007-2008) Ignist is ajánlanék, az 1.3as benzinessel,de az kicsi. Az én 186cmremmel pont elférek elől, de 190 fölött kényelmetlen

[ Szerkesztve ]

(#65016) E1even válasza E1even (#64933) üzenetére


E1even
senior tag

Eladó cuccok:
- Új Vsonic New VSD3S fülhallgató
- Új Aiptek AHD H500 Full HD digitális videokamera
- Új BT Beat 22.2V 1500mAh 45C 6S Lipo Battery XT60 Plug
for RC Racing Drone akksik
- Huawei AM08 bluetooth hangszóró
- Irodai/otthoni konfig LG monitorral

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#65017) E1even


E1even
senior tag

Ajándék játékok Steam-re (akinek még nincs meg :D ):
Overlord II

Operation Flashpoint: Dragon Rising

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#65018) Tothgera30 válasza wwhy (#65010) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Esetleg egy Astra G Classic II, Z14XEP, ha belefér. Nem rohad, alkatrész olcsó, szerelő van hozzá (kontaktot tudok adni). 183-4cm-el kényelmesen levezetek vele 200-250km-t.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65019) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!

Bontatlan Asus Cerberus MAT Plus Red gamer egérpad eladó-akár ajándéknak is!
[link]

TP-Link M7450 mobil wifi router eladó!
[link]

(#65020) wwhy válasza Drughi (#65015) üzenetére


wwhy
veterán

Köszi. 1M körül, lehet 1,2M is, de nem számottevő a különbség.
Egy Focus2 van jelenleg képben, 230e km, még nem néztem meg, szervizkönyves, jó állapotban.

Tothgera30: egy másik jelölt egy H Astra, csak még nem döntötték el, hogy eladják-e; G-t kizárja a leendő tulaj. A szerelőt írd meg pü-ben, jól jönne, ha ért a J Astrához is :) Köszönöm.

A zember nagy, ~120kg / ~ 180cm.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#65021) diablo1984 válasza wwhy (#65020) üzenetére


diablo1984
veterán

focus mk 2,5 kombi 1,4 benzinem van(nem eladó), a feleségemnek astra h 1,4 benzin 5 ajtós, mindkettő teljesen vállalható közlekedésre alkalmas autó, a h astránál már a korából adódóan(16év, 276e km) el-el romlik valami, de üzembiztos, a fordnál egyenlőre semmi(10és, 220e km).
Ezeket tudom ajánlani, J astrát ennyiért még sz@rt sem kapsz, h-ból a jobbakat már igen, fosucból az utolsó szériás mk 2,5eseket is kis szerencsével ki lehet fogni. Ami lényeges -nem tudom, hogy milyen használatra kellene- a dízeleket ilyen idős autókba kerülni kell, bár a fordnak jó az 1,6 tdci-je, de ha nem akartok kockázatot, akkor a benzines mind opel és fordnál is jobb választás, opelnél az 1,4 90 lovas, vagy az 1,6 116lovas(ez már okoskerekes), fordnál 1,4, 1,6(mindkét variáns, az erősebb okoskerekes szintén) ajánlható.

(#65022) BabMester válasza wwhy (#65020) üzenetére


BabMester
senior tag

A focusról nekem mindig egy középiskolai matek/informatika tanár jut eszembe, hogy az olyanoknak való, annyira unalmas, jellegtelen, semmilyen.. :(

[ Szerkesztve ]

(#65023) Drughi válasza wwhy (#65020) üzenetére


Drughi
addikt

A J astrát felejtsd el. Főleg benzinesbe.
Én idén végigjártam, igaz csak kombi vonalon, H astrából 1,5M a vállalható, J-ből 2M felett, viszont marha lomha volt az 1.6os. A H sokkal pörgősebb volt, nagyon nehéz a J kasztnija.
Végül mk 2.5 Focus lett.
Hiába volt 4-5 típus kinézve, mind bizonytalan előéletű volt, pedig 1-1 kocsit nehéz volt ott hagyni, de higgadt fejjel jó döntés volt nem beleugrani.

(#65024) szabonagyur válasza diablo1984 (#65021) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jelen piacon H-bol is az alja van mar csak. Nem epp autovasarlasnak kedvezo idoszak a mostani. :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#65025) embe válasza BabMester (#65022) üzenetére


embe
nagyúr

Melyik Focus? Amikor az 1-es Focus megjelent, vagy anno a Sierra - minden volt csak nem unalmas és jellegtelen a maga korában.

Másik: Ha valaki használt autót akar venni, ráadásul nem fiatalt, akkor kompromisszumot kell kötni. Akár többet is. Ha nem, akkor keresgethet évekig.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#65026) wwhy


wwhy
veterán

Elnézést, nem fogalmaztam egyértelműen: nekem már van autóm (J Astra, 1,4T), és a kollégámnak keresek egy, az említett kritériumoknak megfelelő autót. Teljesen egyértelmű, hogy kompromisszumokat köt, ezért is nézte már ki az említett Focust. Közlekedőedénynek kell, ~ 25 km-re lakik Nyh-tól, azaz napi 50 km. Dízel kizárva, ilyen idős kocsinál már - szerintem - a dízelnyűgök nem vállalható kompromisszumok.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#65027) Janaboy válasza wwhy (#65020) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem tudom hogy most milyen áron vannak, de én Hyundai i30at javaslom.
Én nagyon szerettem, most is az van csak újabb.

Janaboy

(#65028) diablo1984 válasza wwhy (#65026) üzenetére


diablo1984
veterán

ennél a focusnál a kasztniját érdemes megvizslatni(első sárvédők és küszöb bermudája, ajtók alja, sárvédő ívek és az alja), az szokott poshadni. Magyarként érdemes a km-nek utána járni és ott a fotókon is megnézni, hogy kasztni rendben van-e. Motor nem tankcsapda benne.

(#65024) szabonagyur : attól függ mi az igény, utolsó szériás classic 100e km alatt 1millióért persze hogy nem fog, de 8-900e ft-ért már lehet vállalhatót kapni, igaz a korából adódóan fárad el benne 1-2 dolog, de viszonylag filléres hozzá minden és nem törvényszerűen fosódik minden össze. De egy focus jobb alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#65029) wwhy válasza Janaboy (#65027) üzenetére


wwhy
veterán

Nem fér a keretbe, az lenne a favorit, de sajnos 1,5M felett van.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#65030) szabonagyur válasza diablo1984 (#65028) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vírus előtt igen volt 8-900 körül használható példány, most nehezen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#65031) lakisoft


lakisoft
veterán

Keresek olyan asztali házat amibe a kövi alaplap belefér (barkácsolás nélkül):
Intel® Workstation Board S5520SC, Mérete: SSI EEB (305 × 330 mm)
Bármilyen ajánlat érdekel privátban. :R

(#65032) diablo1984 válasza szabonagyur (#65030) üzenetére


diablo1984
veterán

azt nem tudom, hogy mi a mostani felállás, mi 2,5éve vettük magánszemélytől, utána mikor magamnak kerestem kombit, az már kemény dió volt a sok tekergetett órás külföldi és fos állapotú között, de belebotlottam a focusba, szintén magyar és magánszemélytől, én nagyon nem bántam meg, 10 éves és hiába 220e km- beltere újszerű, kívül rozsda mentes(alja is az volt), kapott nálam alvázvédelmet, világból kimegy!

(#65033) szabonagyur válasza diablo1984 (#65032) üzenetére


szabonagyur
félisten

Március óta mindenki autóval jár, kb 1M alatt mindent el lehet adni csak legyen rá műszaki meg 4 kereke (saját autómat drágábban tudom eladni mint vettem, bár ugye amit vennék helyette az is többet került).

A ház ahol most lakunk még tele van nyuggerrel de már megjelentek a 2. szakadt autók hiszen ugye külön járnak boltba meg össze vissza.

Van az egyik öreg ahol fél éve alatt elporladt a bolthoz vett B Corsa, most egy még régebbi kisautó van, kíváncsi vagyok meddig bírja.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#65034) Drughi válasza szabonagyur (#65033) üzenetére


Drughi
addikt

Ezt én is észre vettem, hogy sokkal kevesebb a szabad parkolóhely a házak körül.
Nekünk is 2 kocsink lett, a kollégámék szembe velünk is "dupláztak", a földszinti egyedülálló maminak is 2 van (igaz egy eladó, de akkor is 2 helyet foglal per-pill)
És valóban, többségbe vannak a 10 év körüli kisautók.

Most kíváncsiságból megnéztem mit adnak a 2 éve vett kocsiért. 1M-ért vettem, beleraktam 25e km-ert és buknék rajta kb 200eFt-ot. Az most elég jó.

(#65035) szabonagyur válasza Drughi (#65034) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ugye ez csak elméleti szinten jó, hogy nem buknál te sem meg én sem rajta, mivel nem is tudsz jobbat venni.

10 év? Inkább 15+ ami megjelent, mint eldobható autó. Nem egyből látom, hogy folyik az olaj.

Egy tagnak a környéken 3 db Audi 80 vagy 100 van, de a legtöbb esetben kettő be sem indul, de a harmadik is olyan amilyen... és mind az utcán van letámasztva.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#65036) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Egy picit elvonatkoztatva. Ma honnan érdemes pizzát, tálat rendelni?

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65037) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!

Eloszor is Boldog Uj evet mindenkinek! :R
Segitsetek mar legyszi be egy kicsit, persze csak ha van idotok es kedvetek ugy tartja! :R
Bekescsabai topikban volt egy eves "hagyomany", Szilveszter ejszakara probaltuk osszehozni a kovetkezo kerek szamot a hozzaszolasok szamaban.
Most a #40k lenne kozel, de ugy latom nem nagyon megy nekik, igy segitsegre lesz szukseg ;]
Barmit irhattok, mindegy mi az, csak szaporodjon a hozzaszolas :B
Koszi elore is!

ui: meg lehet par topikban elhintem a kerelmet, mert kell az a #40k ;]
Jah es persze az se baj ha tulszaladunk, max csinalunk 50k-t, amig birja a PH szerver ;]

...

(#65038) Tothgera30 válasza wwhy (#65020) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Annyiból jó H Astra nem lesz, csak olyan amire rámegy még a vételár fele. Egy szép G Astra a kínálat tetejéről is kijönne. Ez az öcsémé, 2008-as, kínálat tetejéről, köszöni, hűt-fűt-jön-megy-világít-dudál.

#65023 Drughi: Pont hogy J-ből benzinest érdemes venni manapság. Bár 2m-os ársávval tényleg el kell felejteni, azért a korrekt, megkímélt darabok feljebb kezdődnek.

#65036 Tamás9x: Frankopizza. Úgy tudom egy házaspár üzemelteti, nagyon kedvesek, korrektek, kis családias az egész.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65039) szabonagyur válasza Tothgera30 (#65038) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na igen a G Astra eleg sokaig volt, hogy van minimalis egybeeso idoszak a H-val, 2008as egesz friss, meg 1.4 jobban mozgatja mint ugyanez a H-ban. :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#65040) Tamás9x válasza Tothgera30 (#65038) üzenetére


Tamás9x
őstag

Sajna azrva vannak, ha jól nézem :(

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#65041) Drughi válasza Tothgera30 (#65038) üzenetére


Drughi
addikt

Az 1.6os-t próbáltam, de nagyon erőtlen volt
1.4T-t pedig nem mertem bevállani 10évesen, pont úgy mint a sok TSI--t sem merném.
Ameddig van szívó 1.6 addig kihúzom azzal és majd beújítok egy már kiforottabb kis turbósra .

(#65042) levi1108


levi1108
tag

(#65043) levi1108


levi1108
tag

(#65044) Tothgera30 válasza Drughi (#65041) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Természetesen nem egy versenyautó. De az A16XER és az F17-es váltó (rendszeres olajcserével) betonbiztos megoldás. B16XER-t kihagynám, Euro6 miatt néha kopog. De itt az 1.4T 2012 után (M32 fl) elég frankó, tartós, ez nem a TSI technika. Nekünk is családi flottában egy kombi van, 1.6 szívó, nekem nem volt vele gondom. Utána valami Auris/Corolla HSD felé váltanánk.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65045) szasanyi


szasanyi
félisten

(#65046) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

(#65047) Sanyi52 válasza Tothgera30 (#65018) üzenetére


Sanyi52
tag

Ezt csak megerősíteni tudom, de csak tapasztalat alapján, mert az Astra G bár nem annyira elektromosan komfortos, mint az Astra H, de megbízhatóbb. Előbbi enyém, utóbbi a testvéremé volt. Előbbi semmi hiba, utóbbinál már több volt,főleg az elektronika és ezáltal a szerelő. Úgy 90 ezer km körüli volt mindkettő.
Ez csak saját tapasztalat, lehet másnál másképpen vált be e két típus.

(#65048) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!

BUÉK!

Gigabyte M7700B bluetooth egér eladó!

[ Szerkesztve ]

(#65049) Archttila válasza levi1108 (#65043) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem ide:DDD

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#65050) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

A kerekvarba mennyibe kerul egy gumicsere?
Egyszeru MTB kerekparrol van szo.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.