Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4246) BandiHUN válasza athomi (#4244) üzenetére


BandiHUN
veterán

mint ahogy nem is használom....kipróbálni kipróbáltam persze,mint ahogy le is irtam a tapasztalataimat...de pl.tegnap warra már a felbontást is visszaraktam 1440x900ról a nativ 1680x1050re,mert egyszerűen nem tetszett a látvány hosszü távon....de a lényegen akkor sem változtat,használnám,ha akarnám,mert "legális" és mert ennyi erővel kapja be,akinek a dupla fps-e miatt nincs ilyen gondja,mert az sem külömb.az én szememben egy sima görgővel lövő emberke is 50x nagyobb cheater lenne...és igenis nincs jü konfigom,mert 70-100közötti fps-em van árnyékok nélkül,közepes textúrával és minden effekt off.de 1440x-ben sem megy feljebb,mint 100-150.és sajnos ég és föld a 250-300hoz képest,ráadásul ha leveszem a felbontást,nem látok olyan pontosan sem messzebbre.egy szó mint száz,a k...a anyjukat,hogy miért nem lehet legalább ezt megoldani,ha már a warezt és a csalást nem tudják kivédeni...el is döntöttem,amint lesz cod5,veszem megfele,nem várok.ha az is megy egy pár hónapot tisztán,meg trükkök nélkül,már megérte...kár volt várni a cod4-el is,bár akkor lé sem volt rá,warezolni meg nem akartam.igy viszont késtem is a többiekhez képest,nem is pc-s voltam,hanem konzolos...majdnem azt mondom,a cod4 dolgai miatt a saját pubolásainkat leszámitva december óta nem nyomtam egy igazán jó meccset se.ejj,a régi szép idők,amikor együtt örültünk,hogy Kiflee-nek meglett a kék m4,másnak meg még nem volt semmi,max digital,na akkor volt igazán jó a cod4,a ph! szerveren...azóta meg zuhan a szint szépen,lásd warok,mennyi is megy mostanában ilyen-olyan okból a levesbe... :W én nem hiszem,hogy mi ennyire romlunk...hanem inkább ennyire szenteskedünk.másnak nem hiszem,hogy ilyen lelki gondokat okozna egy cfg.ráadásul még benne is hagyhattam volna pár nem kivánt extrát...amit szintén nem érzékel a pb gondnak.de igy maradt ez,ami csak egy kicsit kopár,és gyenge géphez,konkrétan Bali számára kerestem. :B

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.