Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) blu79 válasza rapidsquirel (#23049) üzenetére


blu79
addikt

Miből gondolod hogy nem fut jól a fenti képen látott beállításokon? Onnan hogy neked sli van és akinek nincs annak nem fut jól? Ha győri lennél áthívnálak nézd meg hogy megy ezen a gépen. Nekem nem kell hogy legyen 100fps

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23052) rapidsquirel válasza blu79 (#23051) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

A maximum beállításokból indulok ki, minden fullon, ultra. És úgy tűnt, ugyanarról beszélsz. Vagy nem? De én is győri vagyok, ráhibáztál. ;) Smaa, motion blur, stb-stb, igaz sokat eszik, de sokkal is szebb a játék.

gaben88: honnan tudod, ha nem láttad? :W

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23053) gaben88 válasza blu79 (#23041) üzenetére


gaben88
őstag

Nem rossz beállítás, de nekem V-SYNC nélkül TV-n nagyon bassza a szemem, hogy törik a kép, de amúgy tényleg nem rossz beállítás. Viszont a LeMans, nappal, vihar, 55 LMP1-es autó és a tömeg közepéről való indulás során simán leesik az fps 25 körülire, ami már igen necces! Utána viszont minden szép és jó! :)

@#23052: Azért az költői túlzás, hogy sokkal szebb. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy "120ezer ft-al" bőven nem szebb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#23054) rapidsquirel válasza gaben88 (#23053) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

No mindegy, attól, hogy gördülékeny játékmenetet szeretnék, és megvalósítom, még remélem nem én vagyok a hibás, az anyagi része pedig senkire nem tartozik.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23055) ThePoweR válasza rapidsquirel (#23054) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Te kezdted az egeszet a nagyzolassal.

Egyebkent ma probaltam ki én is 280x el. Ultrara raktam mindent elsimitas msaa blur off mert kibaszta a szemem. 40 fps egyedul. Sok autóval valszeg jatszhatatlan, de a graftol nem vagyok elájulva. A kocsik reszletesek de nem szepek. A környezet a szokasos hanyas mint minden autós játékban. Es akkor meg a hangok meg az irányítás egy két autonal. Latszik hogy a könnyebben hozzáférhető autok mint egyes bmwk sokkal jobban le vannak modellezve. Valamilyen superautoval mentem. Olyan rossz volt a hang hogy fel perc utan kileptem. Persze ertem miert jo jatek. Sok a pálya sok az option de mindenki a grafon lovagolt pedig pont az nem az igazi erőssége a játéknak. A hangokrol meg ne is beszéljünk.

(#23056) rapidsquirel válasza ThePoweR (#23055) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

A hangok valóban nem jók, a nagyzolást kikérem magamnak, engem az mérgel, mikor valaki azt állítja, a 970 egy világmegváltó kártya, és milyen jól fut "fullon" 1080p-ben, mikor nem igaz, stb. Szóval erről ennyit.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23057) KAMELOT válasza blu79 (#23046) üzenetére


KAMELOT
titán

Elsimítások nélkül is szépen megy minden. Elég ha teszel csak 2x elsimítást az elég! 1440p-ben még az sem kell mert totál nem látni!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#23058) blu79 válasza rapidsquirel (#23056) üzenetére


blu79
addikt

szia, én erről a beállításról beszéltem : [link] nem hibáztam rá semmire , nyugodtan megnézheted, Smaa, és a Motion Blur nem teszi sokkal szebbé a játékot, Ha TX-em lenne akkor sem kapcsolnám be a motion blurt, (#23054) senki nem mondta hogy hibásvagy valamiért, mert sli-d van, csak annyit írtam hogy azért hogy az élsimítás maxon legyen nem éri meg az sli, Grat. az sli-hez, ha eljön az idő akkor nekem is lehet ((most is lehetne de nem érzem hogy szükségem lenne rá)), anyagi részről nem beszéltem, egyik kártya sem világmegváltó és nem is lesz az, de a fent említett beállításokkal nagyon jól fut, gördülékeny, nem akadozik ,nem laggolgat meg ilyenek, még a legrosszabb időjárás körülmények közt ha le is esik az Fps néha 30 körülire akkor sem akad szépen fut szinte észre sem venni, de általában 40 fölött van sőt 50 fölé is megy, ha pedig jó időjárás körülmények közt van a futam akkor nincs miről beszélni mert sok Fpst kapunk :K , én itt lezárom ezt a témát, senkivel nem akarok összeveszni :R , de 970-el bőven jó a game.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23059) gaben88 válasza rapidsquirel (#23054) üzenetére


gaben88
őstag

Persze, nincs itt baj, de hidd el, hogy minimális kompromisszumokkal, 1080p-ben egy OC-zot 970-el is gördülékeny játékmenetet kínál a játék. Persze vannak extrém esetek, mint amiket írtam is, de akkor is még folyamatos marad a játék, csak épp közel kerül 25-30 fps-hez.

Hogy kinek mi éri meg, meg tényleg nem téma. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#23060) Werkly


Werkly
őstag

980-nál mi az ajánlott beállítás GTA V-nél? Köszi!

(#23061) cyberkind válasza Werkly (#23060) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az, ami a te szemednek tetszik, én pl majdnem fullon tolom a 970-nel, pedig valakinél a 980 is kevés amit ő akar. :)

Paranormal Cocktivity

(#23062) pkornel válasza Werkly (#23060) üzenetére


pkornel
aktív tag

Én ezt ajánlom: Fű very high , Adnvanced csuszkák le , Elsimítás 2x. Többi max így jól fog menni! ;)

(#23063) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

LeC-től vásárolt már itt valaki? Garancia ilyesmi hogy megy nála?

[ Szerkesztve ]

(#23064) snowball válasza ThePoweR (#23063) üzenetére


snowball
tag

Én tőle vettem a 970-esemet márciusban. Viszont gari ügyem még nem volt vele. :)
Mint eladó 100%-ban megbízható és korrekt.

(#23065) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy valaki használja a GTX 980-át 2560 x 1440 felbontáson? (visszakerestem, visszaolvastam a topikban de nem igazán jutottam dűlőre)
Monitort szeretnék venni és nem igazán tudom eldönteni, hogy maradjak a full hd-nál vagy váltsak-e 2560x1440 felbontásra. Mi a véleményetek? Bírná a kártya a játékokat a magasabb felbontáson? (számítana, hogy G-Synces lenne a monitor?)

Válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv: Csabee86

(#23066) ThePoweR válasza snowball (#23064) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Csabee86: DSR-el próbáld ki hogy mennek a játékok.

Úgy értem, hogy papírt adott gariról stb?

[ Szerkesztve ]

(#23067) ittakary válasza Csabee86 (#23065) üzenetére


ittakary
nagyúr

Birnia kell. Legfeljebb némelyik beállitásból kell visszavenned picit (élsimitás, nem ULTRAn nyomsz mindent hanem esetleg "CSAK" HIGHon) stb.

ThePoweR LeC megbizható, vedd meg tőle nyugodtan, igen ad papirt!

[ Szerkesztve ]

(#23068) snowball válasza ThePoweR (#23066) üzenetére


snowball
tag

Igen adott, de azért ne egy ipon garipapírra kell számítani. :DDD
Egy sima nyomtatott papír amin rajta vannak a kártya adatai meg a garancia feltételei.
Akinek itt a fórumon volt már vele garis dolga, elégedett volt. Legalábbis itt nem panaszkodtak rá.

(#23069) Ombi5 válasza Csabee86 (#23065) üzenetére


Ombi5
őstag

En Dell U2715H-val tolom,es vissza nem ternek full hd-ra! ;)

Metro Redux-ot 2x elsimitassal 50 fps kornyeken tolom 1440p-ben...

[ Szerkesztve ]

(#23070) batt válasza batt (#23012) üzenetére


batt
aktív tag

Újabb válasz Iponból!

Sajnos előfordul néha, hogy a vásárló nem elégedett a cseredarabbal, azonban összességében elmondható, hogy az MSI-vel nincs olyan sok probléma. Összehasonlítva pl. az ASUS-al, ahol a videókártyák javítása enyhén szólva "nem megfelelő".
A porvédő műanyagot tudjuk pótolni amennyiben van rá igény, akár az összes csatlakozóra.
Megértését köszönjük!

gyorsan letudták a dolgot! :(((

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#23071) Lauda válasza batt (#23070) üzenetére


Lauda
félisten

Nem veletlen irtam ezt, varhato volt. En egyetlen emailt sem irtam volna, azonnal elalltam volna a vasarlastol, de te dontesz mit akarsz.

batt Ezt nem tudtam, gondoltam uj kartyat vettel es ezt kuldtek. Kerdezd meg a fogyvedelmet mi van ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#23072) batt válasza Lauda (#23071) üzenetére


batt
aktív tag

DE ez egy gariból vissza adót csere darab. Így is elalhatok a vásárlástól?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#23073) rup1u5 válasza batt (#23072) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Így is elalhatok a vásárlástól?

Persze! Szép álmokat!

;]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#23074) papdilas válasza Csabee86 (#23065) üzenetére


papdilas
csendes tag

Csabee86: nekem 980-as kártyám van és 2560x1440-ben játszom. Gond nélkül viszi a jelenlegi játékokat a legmagasabb vagy ahhoz nagyon közeli beállításokkal is. Ha kevésnek érzed az FPS-t, akkor pedig az élsimításból kell visszavenni, arra nem sok szükség van a nagyobb felbontás (nagyobb pontsűrűség) miatt.

(#23075) nagy.matyika válasza rapidsquirel (#23054) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Ez a kijelentés úgy helyes, hogy: Ha minden csúszkát maxra szeretnék tenni, hogy meglegyen a lelki békém..

Az, hogy te megvalósítod az anyagi oldalát és arra költöd a pénzed, amire akarod az szép és jó, de attól ne legyen már szálka a szemedben a másik ember, ha csak egy GTX 970-e van és FHD mellett mondjuk beéri egy sima FXAA-val, meg egy két olyan beállítással, ami nincs kimaxolva. Ettől még a 970 nagyon is gördülékeny játékmenetet biztosít. Már az 1 évvel ezelőtti beta verzióban is mindenhol megvolt a fix 60 FPS, kivéve egy két esetet. Ezt pontosan úgy értem el, hogy a textúra szűrés és az elsimítás nincs maxon, hanem egy aranyközépútként van beállítva. Számomra ez elfogadható és boldoggá tesz, mert az én megjelenítőmön magasabb beállításokkal sem lesz szebb és jobb a grafika.

Örül mindenki szerintem a TX-ednek és megkapod érte a tiszteletet, de szerintem ne rugaszkodj el a földtől ennyire. A saját dolgaidban legyél maximalista, de az nem maximalizmus, hogy minden csúszka maxon legyen, hanem egy felhasználó által támasztott igény vagy követelmény. ;]

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#23076) rapidsquirel válasza nagy.matyika (#23075) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Van amivel egyetértek, mással pedig nem, korrekten összeszedett hozzászólás volt, és nagyjából igaz. De tisztelni azért nem kell senkit két rohadó-romló-korrodáló videókártyáért. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23077) ThePoweR válasza batt (#23072) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Kérdezz meg valami szakit hogy hogy lehet tönkretenni a kártyát úgy hogy nem jönnek rá, hogy beavatkozás miatt történt és kész. gari megint. :D

[ Szerkesztve ]

(#23078) TTomax válasza nagy.matyika (#23075) üzenetére


TTomax
nagyúr

Textúra szűrésből soha semelyik játékban nem adjuk 16AF alá 5% alatt van a performance hit már évek óta,nincs olyan játék ahol mosott textúrákkal jobban fog menni mint kimaxolva.
Egyébként pedig nem TX-e van hanem 970SLIje...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23079) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Üdv Srácok!

Beruházok egy LG 29um55-p monitorra és érdeklődnék hogy valaki használ-e ilyen vagy ehhez hasonló felbontást(2560x1080)?!

Jelenleg GTX970-em van és tudni szeretném elég lesz-e továbbra is a VGA. Leginkább BF4,esetleg Hardline menne rajta,a legtöbb játékot csak kipróbálom,de sok időt nem töltök már velük?!

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#23080) ittakary válasza Stukker1987 (#23079) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bőven elég lesz. Csak 30%-kal több pixel, mint a fullHD.

(#23081) yodamester10


yodamester10
őstag

Egy kérdés,hogy ezt az in-game-re állítom akkor amit tud a monitor azon veszi fel?Azt jelenti?

(#23082) yodamester10 válasza ittakary (#23080) üzenetére


yodamester10
őstag

Az kicsit túlzás,hogy bőven de megbirkózik vele.
Stukker1987Írjál privátot ha valami érdekel én is 21:9-et használok.

(#23083) TTomax válasza yodamester10 (#23081) üzenetére


TTomax
nagyúr

Amire az éppen játszott játék be van állítva. :) Ugye ha pl valahol nem natív felbontásban játszol akkor azt,ha dsr akkor azt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23084) yodamester10 válasza TTomax (#23083) üzenetére


yodamester10
őstag

Kösz!Mindjárt tesztelem is.

(#23085) nagy.matyika válasza TTomax (#23078) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

TX-es topikból összekevertem egy hasonló nick-el és képpel rendelkező fórumtárssal. Elnézést a tévedésért, de a lényeget azt hiszem, hogy nem változtat! :D

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#23086) nagy.matyika válasza rapidsquirel (#23076) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Én örülök és elismerem mások sikereit, amennyiben becsülettel megdolgoztak érte :)

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#23087) rapidsquirel válasza nagy.matyika (#23086) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Mint ahogy én is, mást nem is. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23088) TTomax válasza nagy.matyika (#23085) üzenetére


TTomax
nagyúr

:))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23089) #16729600 válasza nagy.matyika (#23086) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én uniós pályázati pénzből vettem a kártyámat,úgy hogy a tenderen csak én indulhattam,akkor én már nem is lehetek sikeres mások szemében ? :Y :))

[ Szerkesztve ]

(#23090) rapidsquirel válasza #16729600 (#23089) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Kivételt képezel. Mindenféleképpen. :))

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23091) Lauda


Lauda
félisten

Valaki fel tudna vilagositani azzal kapcsolatban, hogy ha mondjuk az en procim nem hajtja ki a 980-at, de a 970-et igen, akkor a SLI-al sem lenne gond? Tehat a vga-k ugyan abbol az adatbol szamolnak, vagy ilyenkor nagyobb proci teljesitmenyre is van szukseg? Remelem ertheto amit leirtam. ;)

(#23092) #Morcosmedve válasza Lauda (#23091) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Azert akkora kulonbseg nincs, szoval, ha ennyire neccesen jaratja a 970-et ne is probald meg az slit.
Illetve onmagaban is igen jo cpu t kivan aminek meg kell tudni hajtani 16/16xPCIE 3.0-as lapot, mely utobbi se lehet vmi 20k-s belépő.

© asszongya'hogy

(#23093) Lauda válasza #Morcosmedve (#23092) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam nincs is 3.0 a lapon, az minek kell? :D

[link]

3 x PCIe 2.0 x16 (at x16/x16/x1 or x16/x8/x8 mode)

Ha dobok bele egy X5650-et es megtepem 4 ghz-re, csak kihajtja. :U

(#23094) ThePoweR válasza Lauda (#23093) üzenetére


ThePoweR
senior tag

PCI-E 2.0 16x = PCI-E 3.0 8x

(#23095) ittakary válasza Lauda (#23091) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha van pénz több mint 200ezres SLIre, akkor legyen rendes CPUra :P

(#23096) blu79


blu79
addikt

+1, ez így van, nem értettem azt a srácot sem aki vett TX -et FX proci mellé :U , dehát mindenki saját maga dönt

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23097) nagy.matyika válasza #16729600 (#23089) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Miért ne lehetnél? Átlag ember nem kap csak úgy uniós pénzt, nyilván kiérdemelted. :)

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#23098) mirotonat


mirotonat
csendes tag

Sziasztok!

A GTX970-es kártyáknál minden kártyához jár mind a három játék?
(GTA 5, Witcher 3, Batman)

Köszönöm a választ. :R

(#23099) Lauda válasza mirotonat (#23098) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Igen, mindegyikhez jar!

(#23100) Remington válasza mirotonat (#23098) üzenetére


Remington
őstag

Szerintem csak az Asus Blackhez jár a GTA és csak az Aquanál jelenleg.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.