Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) brumi1024 válasza KAMELOT (#3999) üzenetére


brumi1024
veterán

Cicergett csak, mert visszavittem.

(#4002) KAMELOT válasza brumi1024 (#4001) üzenetére


KAMELOT
titán

Az jó fajta volt akkor! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4003) TTomax válasza Landon (#4000) üzenetére


TTomax
nagyúr

Több árulkodó jel is van.Az első a gpu neve GM204,ha ezt a vonalat követjük vissza akkor látható hogy a GK104/204-böl,se volt Ti (viszont x2 igen).A második és legfontosabb a die méret,ugye azt tudjuk,hogy a GM204ben nem igen van sok letiltott rész a kötelező redundánson kívül,tehát innen sem várható már ezen a csíkszélességen Ti...A GM210 gyanítom kisebb csikkszélességen jön,de a felépítésere nem fogadnék,valahonnan kelleni fog egy 30-40%,és ha a die-t növelnék ennyivel akkor egy kazánt kapnánk ismét,és úgy látom az nV nem ezt az utat járja...ami érdekes lehet az a 980X2,mert azt meg fogják oldani,de az árától már előre félek,látva a 980 árait,sokkal jobban meg fogja érni két 970...
A Ti-hez új die kell... kisebb csíkszélességen,ebben a GM204ben egyszerűen nincs ennyi tartalék már 28nm-en...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4004) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok!

Lefuttattam egy 3d Mark Firestrike-t.

Az eredményem : [link]

G1 Gaming. Minden gyári.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4005) haxiboy válasza haxiboy (#4004) üzenetére


haxiboy
veterán

Közben lemaradt az előzőből a másik link :)

[link]

Ez pedíg +100-100mhz mind a memóriának mind pedíg a gpunak :K feszültség emelgetés nélkül természetesen

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4006) Landon válasza TTomax (#4003) üzenetére


Landon
őstag

Erdekes es megalapozott! Koszonom a kimerito valaszt. :R 8GB-s 980-ra mennyi eselyt latsz iden? En igazabol csak abban bizom, hogy a gyartok dobnak piacra egy 8GB-s valtozatot mint ahogy 780-nal is megszuletett a 6GB-s valtozat

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#4007) TTomax válasza Landon (#4006) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én úgy gondolom,még az év vége előtt,mikulás után várhatóak a 8GB-os egyedi hűtésű GTX980ak... :)

Szerk: Itt nem kell majd annyit várni mint a 780nál,mert professzionális célokra nem alkalmas a GK204.No meg év végére még egy kaszálás kelleni fog a zöldeknek. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4008) TTomax válasza TTomax (#4007) üzenetére


TTomax
nagyúr

GM... (Jav)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4009) Landon válasza TTomax (#4007) üzenetére


Landon
őstag

Detto ugyan így gondolom én is! :K Karácsony előtt meg kell, hogy érkezzenek a 8GB-s modellek. Akkor várunk még... :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#4010) t72killer válasza Landon (#4006) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meglássuk, Geforce-ban (=főcél: játék) nem sok értelmét látom a 8GB-nak, amikor 2GB kiszolgál 3xFullHD-t... Ok, nem mondom, h 1GB DDR3-mal fussunk neki a 4k3Dnek...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4011) HSM válasza t72killer (#4010) üzenetére


HSM
félisten

Ezt kár... 2GB már ma is kevés FHD-ba egy 770-re... :N Ne csak teszteket olvass, keress rá a topikjában.

(#4012) KAMELOT válasza t72killer (#4010) üzenetére


KAMELOT
titán

És itt hol írja mennyi ramot használt a játék? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4013) Landon válasza t72killer (#4010) üzenetére


Landon
őstag

Az a gond, hogy java reszt elmeleti sikon lenne eleg a 3-4GB ma mindenre. Valoban annak kene lennie csak sajnos a gyakorlat a rossz minosegu konzol atirat. Majd terjunk erre vissza ha kijott PC-re a GTA5. A maganvelemenyem az, hogy ez a rossz tendencia rovidtavon romlani fog. Kozep/hosszutavon meg nem tudjuk meg mi a megoldas. Oszinten bizom benne, hogy nem lesz igazam...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#4014) TTomax válasza t72killer (#4010) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valóban nincs... de 4GB helyett csak 8GB-ot tudnak rá rakni,más opció nincs mert akkor a memóriavezérlőhöz is hozzá kell nyúlni,gépet meg nem 2007-es meg 2009-es játékokra építünk főleg ha sli,gondolom elkerülte a figyelmed az idén megjelent konzolportok tömkelege,amik már most bekérnek 3GB+-t FHD-ban...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4015) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Na, toltam az Asus 970-el egy kis Ryse-t. 1264/1403 gpu, 1928 memória órajeleknél 1,5*1,5-es SSAA mellett átlag olyan 39-40 FPS, 30 alá egyszer sem láttam lemenni. Nem egy tuningbarát jószág egyébként, az írt értékeket már feszemeléssel érte el :( ...70 fok volt így a maximum egyébként. Lehet mégis visszafogom vinni, hátha legalább egy tuningbarátabbat kapok.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4016) GoZoL válasza Landon (#3966) üzenetére


GoZoL
senior tag

Olvasgattam a fórumot már akkor mikor még nem volt itt a kártyám (MSI GTX970 gaming) és sokan panaszkodtak erre a cicergésre. Már egy pár napja megvolt mikor volt egy kis galiba a tápegységemmel és cserélni kellett. Levettem a ház oldalát és a tápegységet figyeltem, hogy minden ok és akkor hallottam meg ezt a hangot amiről beszéltek itt sokan. Na most ezt úgy hallottam meg, hogy a ház oldala le volt véve és kb 10 cm-re volt a fülem a VGA kártyától. Azt figyeltem meg terheléskor hallatszik ez csak, ha windowson belül kattintgatunk akkor semmi zaj nem jön. Kérdem én ezért a hangért kell ekkor problémát csinálni? Ezt normál esetben nem lehet hallani olyan halk.

(#4017) boogie84 válasza torma1981 (#3970) üzenetére


boogie84
veterán

Nem sípot vettem kérem szépen! :N

(#3968) bandi0000: Azt mondod h vga limit van bf3-ban? :) Na ezt jó hallani, nem mostanában volt nálam ilyen. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4018) h1mpi válasza TTomax (#3994) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átszámolva 115K körül megvan a ref. 780Ti. Az komoly :Y
Mondjuk nem egy szép darab :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#4019) torma1981 válasza boogie84 (#4017) üzenetére


torma1981
veterán

Na nem sípot? Akkor félre értettem. :-)De komolyan nem cicereg?

[ Szerkesztve ]

(#4020) boogie84 válasza torma1981 (#4019) üzenetére


boogie84
veterán

Semmi! :N

Anno sem volt rossz a Crysis 3 a gtx670-el, de ezzel fullon full hd-ben 2× msaa-val baromi jó! Aki hozzám hasonlóan már végigtolta, sztem kezdje el még egyszer. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4021) HSM válasza GoZoL (#4016) üzenetére


HSM
félisten

Ez a normális mértéke. De képzeld el ugyanezt, hogy csukott gépházzal 3 méterről is hallod... Az a cserés....

(#4022) Tarill válasza szasanyi (#3986) üzenetére


Tarill
őstag

játékok közben nem legalább is nem vettem észre, win élményindex közben hallottam igen a dx9 teszt közben

Asbee: nem tervezem tuning órajelen használni... szinte felesleges :D bőven elég amit tud alapon is... úgy is majdnem 1400 a boost

[ Szerkesztve ]

(#4023) szasanyi válasza Tarill (#4022) üzenetére


szasanyi
félisten

Az jó, és a tuning sztem sem fontos, de ezért itt megköveznek minket vazze... :DDD Persze egy alapfeszes ellenőrzés nem árt mert később jól jöhet még amit tud, és hát kíváncsiságból csak tudni köll na. (ezt csak azért írtam, hogy csak kis köveket dobáljanak :D ).

HSM: no, de az elállási lehetőség adott, és azon belül mind1 mi és miért nem tetszik.Én konkrétan nem szeretem az elkerülhető és fölösleges díszköröket, míg mások szívesen élnek vele (esetleg túlzottan is) mert lehet.

(#4024) bandi0000 válasza szasanyi (#4023) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jó dolog ez az elállási jog de sajnos a pénzt nem fogod tán vissza kapni csak levásárolhatod, ez pont olyannak jó mint én, (sose csináltam még) mert ugye 115k ennyiért megveszem és ha úgy érzem sok vagy nem hozta amit gondolok beválthatnám monitorra+ 770-re pl de nem hinném hogy csinálnék ilyet :D

Xbox One: bandymnc

(#4025) h1mpi válasza bandi0000 (#4024) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De visszakapod. Átutalják a megadott számlaszámra a 14. napon.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#4026) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Megvásároltam ezt a Shadow of mordor című játékot most, megnézem milyen, illetve mit tud a GTX. :B
Valaki játszott már vele? Jó játék?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4027) bandi0000 válasza h1mpi (#4025) üzenetére


bandi0000
nagyúr

akkor ez elég korrekt, bár elgondolkodik azért az ember hogy ugye biztos vannak páran akik visszaküldik, mert ebből űznek sportot hogy kitesztelik és megy vissza, viszont akkor végül is valaki majd megkapja azt a használt kártyát új áron nem?

ÁdiBá: Van valami HD patch hozzá nem tudom hogy hivatalos vagy nem de azt érdemes kipróbálni szerintem

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#4028) szasanyi válasza bandi0000 (#4024) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem nem. Vissza kell fizetniük a teljes vételárat (bruttó termékár egyéb költségek nélkül) amennyiben ezt kéred, és a visszaküldött termék megfelelt a kritériumoknak. Erről Korm. Rendelet rendelkezik, nem vagylagos. Más kérdés, hogy ez akár 1,5 hónap is lehet következmények nélkül. Én konkrétan egy alkalommal élnem ilyen lehetőséggel az edigital.hu webshopban, és ennyi idő múlva (a benyújtott panaszom ellenére!) kaptam vissza a pénzemet. Elvileg ezt 30 napon belül meg kell(ene) tenniük (szintén a Korm. Rendelet értelmében) de mivel következménye nincs, és így sokáig nagyon sok pénzt birtokolhatnak átmenetileg (vagy inkább bitorolhatnak) jogkövetkezmény és kamatok nélkül! :W

h1mpi: ez biztos? Mert nincs sok friss infóm, csak amirt erdei88 PH!órumtárs mondott (ugyanezt) de a saját tapasztalat és a korábbi, iPon infók alapján szkeptikus vagyok (ők is kivárták rendre a 30 napot :U ).

[ Szerkesztve ]

(#4029) bandi0000 válasza szasanyi (#4028) üzenetére


bandi0000
nagyúr

így legalább senkinek sem jó... :D

Xbox One: bandymnc

(#4030) HSM válasza szasanyi (#4023) üzenetére


HSM
félisten

Természetesen igen. Nekem mikor sikerült egy ventilátor-szériahibás 7870-et beszereznem (random maxra tekerte a ventit), egyből vittem vissza, szerencsére meg tudtam beszélni a bolttal, hogy egyből kapjak másmilyen csereterméket, így nem volt gond belőle. De tény, idő, pénz, bosszúság, ha az ember ilyesmire kényszerül.

(#4024) bandi0000: Az elállási jog azért nem egészen erre a fajta tesztpilótáskodásra való. :N Persze, ha valami disznóság van a termékkel, amit nem láthattál előre próba nélkül (pl. cincog, vagy az van ráírva, hogy halk, miközben hangos) akkor persze, mehet...

(#4027) bandi0000: Pont ezaz... Amit visszaviszel, az vagy mehet vissza a gyártóhoz (plusszköltség utaztatni, nem is kevés) vagy eladják másnak. Egyik sem túl jó... Én nem is veszek át emiatt bontott terméket, mindenből csak a bontatlan dobozosat tekintem újnak.

[ Szerkesztve ]

(#4031) bandi0000 válasza HSM (#4030) üzenetére


bandi0000
nagyúr

persze nem is szándékoznék nem vagyok én görény :D Csak ahogy mondod, elvárod hogy jól működjön annyi pénzért...

Jó de hát valamilyen szinten be kell vállalniuk a gyártóknak, vagyis erre készülnek, de szerintem többször landol az másik vevőnél mint a gyártónál

Így jártam régen a sonym-mal igaz az csak 70k volt de megvettem este vettem rajta észre hogy 3 pixel hiba van, és ha egyszer észreveszed akkor már minden körülmények közt látod :D Vissza vittem másnap a srác meg próbált habizni hogy hány db pixelhiba számít annak de erőszakos voltam és cserélte

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#4032) szasanyi válasza bandi0000 (#4029) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez is téves meglátás. :N Itt az üzlet mindenképp nyer! A legnagyobbat az szív, aki új áron megkapja a visszavitt - kvázi használt, újracsomagolt - terméket, ami felől kétségem sincs.

HSM: igen, bp-ieknek némileg kedvezőbb és mindenképpen egyszerűbb a dolog. Kiküldés és visszaküldés díja is a vevőé ugye, ami az iPon esetén különösen rossz. Ők az egyik webshop, aki a legdrágábbak PPP és futárkltsg terén is, ami sztem konkrétan pofátlan összegűegy 100k+ termék esetén. PCLand a Zalman M1 házamat (~18,5k) 220 HUF-ért küldte le a PPP-ba, és a 3. napon már itt volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#4033) bandi0000 válasza szasanyi (#4032) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát teljesen lényegtelen, én is ráállok arra hogy figyelem hogy én voltam e az első aki kibontja, most hogy gondolkodok a lapom úgy vettem hogy volt egy 10k-s leárazás rá az iponba de talán pár darabra, nem e ez a pár darab valami visszaküldött lap volt és azért volt a leárazás :F ...na mind1

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#4034) HSM válasza bandi0000 (#4033) üzenetére


HSM
félisten

Nem hiszem, hogy ez az oka. :N A 290-es Radeonom is egyik napról a másikra 25K-val olcsóbb lett, és mégis patika bontatlant kaptam. ;)

(#4035) bandi0000: Mindenképp ellenőrizd. :K A haswell topikban pl. szunya1 járt pórul, mert nem ellenőrizte a lapot átvételkor: [link]
Gyárigari passz, nem tudom van-e. :B

[ Szerkesztve ]

(#4035) bandi0000 válasza HSM (#4034) üzenetére


bandi0000
nagyúr

akkor viszont figyelem hátha ennél is beficcen, ezeknek nincs is gyári garijuk csak amit kiállít a bolt ugye? tehát elvileg nem kéne felbontaniuk mielőtt postáznák

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#4036) szasanyi válasza bandi0000 (#4035) üzenetére


szasanyi
félisten

A videókártyák esetén a VGA hátuljára ragasztott matricák pontosan ugyanazok amik kívül a dobozon is megtalálhatók ezért (sem) nem kell felbontaniuk. Ha nem teljesen originál, tutira bontatlan (ennek több jele is van, kezdve azzal ahogy a küldő doboz nyílik ami nehéz, és pontosan ugyanúgy már nem lehet visszazárni) terméket kapsz, akkor bizony van okod gyanakodni.

Az előzőekhez hozzátéve, mert erről nem esett szó: úgy tudom nemrég változtak az elállásról szóló szabályok, és már csak magánszemély élhet vele cég(ek) nem.

(#4037) Blaise válasza szasanyi (#4028) üzenetére


Blaise
veterán

Az új kormányrendelet értelmében 14 napon belül kell visszafizetniük, persze nekem is azonnal mondák, hogy az utolsó nap számítsak csak a pénzre.

(#4038) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amit most átvettem 980-anas Strixet az bontatlan volt és fekete ragasztószalaggal volt az antistati zacskó leragasztva. Az előző 970 Strix viszont ki volt bontva és sima celluxal volt leragasztva. Az gyanús volt :K

Itt minden az elállási és visszafizetési jogokról!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#4039) KAMELOT válasza Blaise (#4037) üzenetére


KAMELOT
titán

Ilyen visszaküldözgetések elkerülése végett értelmesebb lenne venni egy alap OC-s cuccot. ZOTAC 970 AMP...boost 1400Mhz. 15K-val drágább....mint itt szórakozni vele, hogy most +fesszel ennyit meg annyit megy!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#4040) szasanyi válasza Blaise (#4037) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez szép, de mint mondtam ez olyan kötelezettség ami simán figyelnem kívül hagyhatnak, mert semmi következménye. Éppen ezért (plusz az egyéb költséget miatt) nem vállalom ezt a tortúrát ha az nyilvánvalóan elkerülhető.

(#4038) h1mpi: nem, nem minden. Azt nem írták bele (sem ők, sem más), hogy ha az ő részükről nem teljesül a határidő, akkor mehetsz az Istenhez panaszra! Ja, nem mert fogyasztóvédelem, érdekegyeztető tanács sőt rendőrség is, de a 3 együtt egy hajítófát sem ér mert semmit (!) sem tesznek a vásáróló érdekében. Lehet, hogy ez hihetetlenül hangzik és én sem hinném el, HA nem jártam volna végig mind3 lehetőséget.

Mondom, hogy nincs! :W

[ Szerkesztve ]

(#4041) torma1981 válasza szasanyi (#4032) üzenetére


torma1981
veterán

Elállásnál csak a visszaküldési fuvardíjat kell fizetned. A boltnak a kiszállítási díjjalt is vissza kell adnia. Ha Pick pack pontos akkor is. Te csak a visszaküldési díjjalt bukod.

(#4042) h1mpi válasza szasanyi (#4040) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogyne lenne következménye! A fogyasztóvédelem imád ilyen miatt büntetni én tudom, mert kereskedelemben dolgozok.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#4043) torma1981 válasza h1mpi (#4042) üzenetére


torma1981
veterán

Bizony. Nagyon rá szálltak a témára. A legkönnyebb büntetés. :-)

(#4044) szasanyi válasza torma1981 (#4041) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezek az új rendelkezés szerint vannak így? Mert nálam a kiküldés díja és a visszaküldés díja sem lett térítve (ez nyáron volt).

h1mpi: mint mondtam: bevontam a fogyasztóvédelmet, ahol érdemben nem foglalkoztak a témával és továbbirányítottak az érdekegyeztető tanácshoz, ami meg szó szerint semmit nem ér (talán tudod hogyan működik). Ezután következett a rendőrség, ahol sajnos nem tudták megállapítani, hogy a mulasztást azaz a késedelmes fizetést szándékosan követték el. :U Ezek alapján elhiheted, hogy van véleménye, és az nagyon nem jó. A vásárló addig jó, amíg fizet, utána lerázzák mint a lázmérőt. Jog az van, az érvényesíthetősége pedig finoman fogalmazva sem egyszerű... ha egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#4045) torma1981 válasza szasanyi (#4044) üzenetére


torma1981
veterán

Amit H1mpl linkelt iponos doksit ott le van írva. Vissza kell adni mindent.

(#4046) ÁdiBá válasza szasanyi (#4036) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Tudomásom szerint a kártyákat is olyan zacskóba helyezik bele amit nem lehet még egyszer ugyan úgy leragasztani. Vagyis ha a zacskó eleve sérült, és fel volt bontva azonnal kiderül a kártya kivételénél is.
Munkahelyemen is rengeteg ilyen garanciázási dologgal foglalkoztunk amikor szereltük a műholdkövető rendszereket a vonatokra.
Ha a kapott termék a zacskóba bontott volt, hozzá se nyúltam, ha látni lehetett hogy már ehhez valaki hozzá nyúlt akkor én már dobtam félre, és küldök a reklamációt a beszállítónak.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4047) szasanyi válasza ÁdiBá (#4046) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, én is így gondolom. DE azt nem tudom, hogy a kiskerek / nagykerek rendelkeznek-e az újracsomagolás feltételeivel ami után már nem lehet megállapítani, hogy volt-e gépben az hw.
Szerintem az nyilvánvaló, hogy:
- a visszaküldött, és hibásnak nem minősített termékeket nem küldhetik garival vissza,
- megtartani és használtként, buktával értékesíteni sem fogják
Én tényleg kíváncsi vagyok mit, hogyan csinálnak ezekkel de alogha fogom megtudni. :N

(#4048) ÁdiBá válasza h1mpi (#4038) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Az vicc. Ilyenre figyelni kell. Kit néznek ezek hülyéknek?!

Én vissza vittem egy processzort a hardverkernek, mert nagyon gyenge volt a potenciája, telefonos egyeztetések után, kicserélték nekem, adtak egy teljesen újat.
Na de ilyenkor mit fog csinálni vele a hardverker mikor az adott processzor működik a gyári paramétereken, a doboz bontott, eladni újonnan nem lehet, se értékesíteni.
Szerintetek?

Én szerintem azt gondolom megvan a megfelelő kapcsolatuk a nagykerrel és leírják selejtnek, vagy nem tudom.
Vagy visszaveszi a nagykerrel akik majd intézik az intellel a dolgot. Lövésem sincs.
Kíváncsi vagyok rá én is.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4049) h1mpi válasza ÁdiBá (#4048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja, de logikát ne keress, mert se Coil Whine, se antituning nem volt, mert 1530/8000-et ment alapfeszen.
Lehet csak a szervizesek próbálták ki, de nem hiszem, mert órára pontosan elhozom mindig, pont ezért :))

Nekem más tapasztalatom volt a Fogyasztó védelemmel, nem győztem "menteni" magunkat.

Két felhasználási lehetőség van:

- beépítik konfigokba (iszonyat sokan rendelnek ilyen előre összerakottat, többen, mint gondolnátok)
- eladják HA-rós forgalmazóknak, akik "olcsóbban" tovább adják

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#4050) ÁdiBá válasza h1mpi (#4049) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Meglehet, viszont kétlem azt hogy amit vissza küldünk egy kártyát a boltnak, azt ő újracsomagolja majd eladja a másiknak?
Szerintem ilyet nem csinálnak... Kizárt...
Nagyon kiábrándulnék.
Én személy szerint azért is vásárlom meg boltból, mert tudom hogy ez zsír új, nem kevés pénzt fizetek érte nekik, hogy 100% ban eredeti új terméket kapjak meg.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.