Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23075) nagy.matyika válasza rapidsquirel (#23054) üzenetére


nagy.matyika
aktív tag

Ez a kijelentés úgy helyes, hogy: Ha minden csúszkát maxra szeretnék tenni, hogy meglegyen a lelki békém..

Az, hogy te megvalósítod az anyagi oldalát és arra költöd a pénzed, amire akarod az szép és jó, de attól ne legyen már szálka a szemedben a másik ember, ha csak egy GTX 970-e van és FHD mellett mondjuk beéri egy sima FXAA-val, meg egy két olyan beállítással, ami nincs kimaxolva. Ettől még a 970 nagyon is gördülékeny játékmenetet biztosít. Már az 1 évvel ezelőtti beta verzióban is mindenhol megvolt a fix 60 FPS, kivéve egy két esetet. Ezt pontosan úgy értem el, hogy a textúra szűrés és az elsimítás nincs maxon, hanem egy aranyközépútként van beállítva. Számomra ez elfogadható és boldoggá tesz, mert az én megjelenítőmön magasabb beállításokkal sem lesz szebb és jobb a grafika.

Örül mindenki szerintem a TX-ednek és megkapod érte a tiszteletet, de szerintem ne rugaszkodj el a földtől ennyire. A saját dolgaidban legyél maximalista, de az nem maximalizmus, hogy minden csúszka maxon legyen, hanem egy felhasználó által támasztott igény vagy követelmény. ;]

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.