Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Lauda válasza gaben88 (#22991) üzenetére


Lauda
félisten

Na mentem imolaban 20 autoval viharban. :DDD Rajt utan beesett 29-re es meg egyszer 28-ra a versenyben, amugy atlag 30-35 fps :DDD , de erdekes modon nem venni eszre. A beallitasok ugyan azok, csak azt a motion blur-t vettem le offra. :DD

yodamester10 Koszi szepen! Hogy fut a 980-on esoben? ;]

yodamester10 :))

batt Ne rugozz ezen, azonnal kuld vissza de ugy, hogy kuldjek ki a futarjukat es ingyen vigyek es hozzak az ujat.

[ Szerkesztve ]

(#23002) #Morcosmedve válasza h1mpi (#22999) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pontosan! Velem is próbálkoztak már, nem sikerült :DDD
DE, ilyenkor a laiukoskat sajnálom igazán, akik simán megeszik a kamu dumájukat...

batt: a futár amúgy sem várja meg míg kicsomagolod, szerintem írj nekik e-mailt...

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#23003) h1mpi válasza batt (#23000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Írj Nekik egy emailt, hogy kenjék a hajukra!

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#23004) yodamester10 válasza Lauda (#23001) üzenetére


yodamester10
őstag

30 autóval 45 fps.

(#23005) ittakary válasza batt (#22996) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hasznalt kartyat kapnek biztos csapkodnek egy asztalt...

(#23006) batt


batt
aktív tag

Értem! Köszönöm Szépen Mindenkinek! Írok nekik! DE sajnos sejtem mi lesz a válasz! :(

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#23007) Lauda válasza batt (#23006) üzenetére


Lauda
félisten

Az, hogy kuld vissza es kapsz masikat. Ezt fogjak valaszolni, hiszen tudjak, hogy szemetet kaptal.

(#23008) rapidsquirel válasza batt (#23006) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ne hagyd annyiban, üsd az asztalt!

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23009) yodamester10 válasza batt (#23006) üzenetére


yodamester10
őstag

Azonnal írják nekik agresszíven és várjuk a fejleményeket ;)

(#23010) sheep válasza batt (#23006) üzenetére


sheep
addikt

Figyelj, a törvény téged véd ebben az esetben, ezt ők is tudják, úgyhogy nincs miről beszélni! Küldd vissza és kérj cserét, ez nem egy tízforintos májkrém...

[ Szerkesztve ]

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#23011) batt válasza yodamester10 (#23009) üzenetére


batt
aktív tag

:R :R :R :R :R :R Írtam nekik agresszívan Mester!!! :DDD Az a gond,hogy a ventilátor hibát sem akarták elismerni (szerintük semmi baja nem volt a karinak) Aztán majdnem 1 hónap után sikerült kicserélniük erre! 45DB nyalós, agresszív,fenyegetőző mail után! Jóra nem számítok! :(

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#23012) batt válasza batt (#23011) üzenetére


batt
aktív tag

Már van is válasz! Tudom nem etikus de ők sem azok!

"A kártyát a gyártó, azaz az MSI cserélte. Ilyen esetben tesztelésnek vetik alá a kártyát, mielőtt visszaküldik. Van olyan probléma a kártyával ami a rendeltetésszerű használatot befolyásolja? Valamilyen hiba jelentkezik esetleg?"

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#23013) Asbee válasza batt (#23012) üzenetére


Asbee
veterán

Annak ellenére, hogy tudom itthon szeretik tovább hárítani a dolgokat nem feltétlen az említett bolt a hibás. A lightning be karikkal is ezt csinálta az MSI. Mind használt, nem egyszer leharcolt, ilyen olyan hibás példányra cserélgette őket. Ha kell írj közvetlenül nekik, volt akinek segítettek.

(#23014) #16729600 válasza Asbee (#23013) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát ha ez az MSI gyakorlata és ez törvényes és nincs jogorvoslati lehetőség ellene,az ajánlott kártyák körét máris egy gyártó termékével csökkenteni kellene. :U

(#23015) h1mpi válasza batt (#23012) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Írd meg Nekik, hogy igen azzal van a bajod, hogy nem új és Te újat vásároltál. Ha használtat szerettél volna, akkor az aprón vettél volna. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#23016) Poiro7


Poiro7
aktív tag

"Pozítiv" csalódás egy ASUS GTX970 cicergése kapcsán:

Tisztelt XY,

Az említett cicergő hangra a következő cikk ad magyarázatot:
http://prohardver.hu/tudastar/a_tapellato_aramkorok_cicergese_sipolasa.html

A gyártó erre a jelenségre nem eszközöl javítást, a rendeltetésszerű használat nem akadályoztatott.

Amennyiben a kártya így nem felel meg Önnek az alábbiak figyelembevételével el tud állni a vásárlástól. Amennyiben el szeretne állni a vásárlástól, Ön végfelhasználó és természetes személy szerepel a számlán, kérem a termék átvételétől számított 14 munkanapon belül juttassa azt vissza (Cím: 1134 Budapest Tüzér u. 13.), és a jogszabályban megadott 14 napon belül intézkedünk a termék vételárának visszafizetéséről. Szükséges a sérülésmentesség és a tartozékok hiánytalan megléte, valamint ajánlott az eredeti csomagolásban visszajuttatni a terméket. Az ügyintézéshez szükséges dokumentumok: számlamásolat, garancialevél-másolata, elállási nyilatkozat, mely tartalmazza készpénzben, vagy utalással (ekkor meg kell adnia bankszámlaszámát) kívánja a vételárat visszakapni.
További információ és jogi háttér : http://www.ipon.hu/site/disclaimer

Tisztelettel:
GZ
Garanciális ügyintézés új helye 2014-08-11-től : 1134 Budapest Tüzér u. 13.
Garanciális ügyintézés ideje: H-P: 10-18ig
iPon Computer Kft.

:C :C :C

(#23017) ittakary válasza Poiro7 (#23016) üzenetére


ittakary
nagyúr

csupán annyit jelent ez a válasz, hogy 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól. De erre akkor is törvény adta jogod lenne, ha a kártyának semmi baja nem lenne :U

sőt ha csak rádjönne a hisztiroham, hogy mégsem kell a VGA :)

(#23018) #85552128 válasza ittakary (#23017) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem szokták ezt ennyire részletesen leírni és felhívni a figyelmet arra, hogy amúgy ok nélkül visszaviheted, elintéznék, hogy jól van ez így és kész.
Főleg, hogy az emberek/vásárlók többsége nincs is tisztában a jogaival...

[ Szerkesztve ]

(#23019) Lauda válasza batt (#23012) üzenetére


Lauda
félisten

Ne allj le beszelgetni veluk. Annyit irj vissza, hogy elallsz a vasarlastol es kuldod vissza a kartyat. Ne menj bele semmilyen szofosasba! Holnap add fel postan a tuzer utcaba az elallo nyilatkozattal egyutt.

prohardver27 Torveny adta jogod. Semmi plusz nincs ebben.

[ Szerkesztve ]

(#23020) blu79 válasza #16729600 (#23014) üzenetére


blu79
addikt

- hát elég nehéz kinyomozni ezt hogy az konkrétan az Msi gyakorlata. Emlékeztek még amikor ez a fórum létrejött és elkezdtek a tagok rendelgetni a karikat? sokat visszaküldtek cicergés meg miegyéb miatt, és volt is róla szó mi lesz ezekkel a karikkal, aki meg újat rendelt az meg bízott hogy nem használtat kap. És jópáran használtat kaptak, és nem konkrétan Msi volt , hanem Giga, Evga, Strix, Msi nem is tudom volt e , de mintha egy lett volna , emlékeztek még hogy volt erről szó még az elején? Akkor senki nem mondta hogy a gyártó küldte így, hanem mindenki a boltra tippelt...

ez csak egy hozzászólás találomra : [link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23021) Lauda válasza blu79 (#23020) üzenetére


Lauda
félisten

A bolt kuldozgeti vissza, mert te elalhatsz a vasarlastol, viszont az uzlet nem a nagyker fele. Szoval amit visszakuldesz, az a nyakukon marad es vagy vissza tudja jatszani a nagykernek, vagy var egy uj rendelest es kikuldi oda. Ez a torveny csak a vasarloknak jo.

[ Szerkesztve ]

(#23022) kovsol válasza h1mpi (#23015) üzenetére


kovsol
titán

De egy használtat küldött vissza a gyártónak garanciába, ő kapott valószínűleg egy javított kártyát vissza. Nem tudom mire a felháborodás. Garanciális ügyintézésnél hol előírás, hogy zsír újat kap vissza az ember?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#23023) blu79


blu79
addikt

vagy itt egy másik : [link]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23024) cyberkind válasza h1mpi (#22997) üzenetére


cyberkind
félisten

Ismét lecsapott az iPon, én is kaptam már tőlük használt cuccot teljesen újnak eladva, igaz én nem küldtem vissza, de úgy tűnik hogy tényleg hanyagolni kell őket, vagy max a híreket olvasni azt azzal kész is.

Paranormal Cocktivity

(#23025) KAMELOT válasza cyberkind (#23024) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezért kell személyesen vásárolni, így ott helyben megnézheted minden rendben e van. Én 100km utaztam és átvettem személyesen a kártyát, minthogy ilyen problémákba ütközzek! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#23026) cyberkind válasza KAMELOT (#23025) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, akkor nem mondok semmit, nekem csak 120-at kell oda, meg 120-at vissza hogy hazaérjek, de csak náluk, a többi bolttal nem volt gondom ahonnan rendelgetek. :)
Mondjuk a megjegyzésbe beleírom hogy zsír új, bontatlan cuccot kérek, vagy repül vissza másnap a cucc, mehet a játék. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#23027) Lauda válasza KAMELOT (#23025) üzenetére


Lauda
félisten

Ha olyan dolgot rendelsz, aminel biztosan lehet tudni, hogy nem volt piszkalva, akkor nincs gond. Pl asusnal le van ragasztva mindket ful, azt sosem ragasztod vissza masik tapasszal sem, mert a doboz is serul mikor leszeded. Vagy msi-nel a ventillator folia, azt se rakod vissza.

(#23028) KAMELOT válasza Lauda (#23027) üzenetére


KAMELOT
titán

PALIT-nál is ez a helyzet.....ott sem tudsz csalni! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#23029) gaben88 válasza cyberkind (#23024) üzenetére


gaben88
őstag

Hal' Istennek az en MSI GTX 970 Gaming 100ME-m vadiuj volt, ahogy elotte a Zotac is. :-)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#23030) ittakary válasza gaben88 (#23029) üzenetére


ittakary
nagyúr

én pedig apróról vettem cc nettó ár körül :D

(#23031) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Az MSI-nél ez gyakori dolog,de olyan is előfordul,hogy a nagyker nem küldi vissza a gyártónak, mert van ott is szervizkészlet, ilyenkor adnak egy polcról, azt mindenképpen ellenőrizni kell,hogy a dobozon lévő SN egyezik-e a kártyán lévő SN-el.A nagyker ilyenkor jóváírást kap a gyártótól.Lehet,hogy a 3,5GB miatt visszaküldött darab ,így azt a gyártó nem cserélte,az Ipon meg eladta még egyszer.

(#23032) cyberkind válasza Bugfix1984 (#23031) üzenetére


cyberkind
félisten

Ipon meg eladta még egyszer.

Adják, de ne új áron, és ne bontatlan, zsír újnak feltüntetve.

Paranormal Cocktivity

(#23033) KAMELOT válasza cyberkind (#23032) üzenetére


KAMELOT
titán

Mondjuk ez érdekes, mert pl. nálunk is van ilyen nagy webshop alza.sk , de viszont ott a bontatlan vagy használt példányok már jóval alacsonyabb áron vannak.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#23034) cyberkind válasza KAMELOT (#23033) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezért mondom, Agliában is ezer + egy boltban fel van tüntetve hogy new meg preowned, de itt nem, itt mindent szabad, rásózzák az emberre a bontott példányt új áron.

Paranormal Cocktivity

(#23035) Lauda válasza cyberkind (#23034) üzenetére


Lauda
félisten

Itt viszont 14 napig elallhatsz tole, ott nem tudom mi van. Idekuldi a hasznaltat en meg elallok. Ezt jatszhatjuk amig nem kuld egy origit, ilyen egyszeru.

(#23036) brumi1024 válasza Lauda (#23035) üzenetére


brumi1024
veterán

És alkalmanként 14 napig ülnek a pénzeden. Azért ez sem normális megoldás.

(#23037) #16729600 válasza Lauda (#23035) üzenetére


#16729600
törölt tag

Amazon ( német részén ) legalábbis 30 napos a visszaküldési lehetőség.Ausztriában is elképzelhetetlen,hogy ha gari ,ha sima rendelés bontott terméket küldjenek,mert abból óriási f@aszolás lenne.Azok általában B-ware jelzéssel jó nagy árengedménnyel kerülnek forgalomba,még akkor is ha bontatlan a doboz,de van rajta egy kis karc.Én ezekre szoktam vadászni,mert nagyon jó dolgokat lehet kifogni.Legutóbbi kedvenc fogásom egy Acer switch 10 volt,ami 200 euróba fájt,mert be volt tépődve az original csomagolás szélén egy 5cm es papírdarab. :)

[ Szerkesztve ]

(#23038) cyberkind válasza Lauda (#23035) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, ez szép meg jó, de én pl. nem erre akarom pazarolni az időmet, hanem játékra hogy ha már arra adtam a fejemet hogy veszek egy ilyen drága kártyát, de ez elvárható lenne, hogy ne bontott kártyát adjanak ennyi pénzért, mi van ha valakit megdobnak 180-ért egy bontott 980-nal?

Paranormal Cocktivity

(#23039) Lauda válasza brumi1024 (#23036) üzenetére


Lauda
félisten

brumi1024, szunya1, cyberkind

Nem azt mondom, hogy ez igy jo, hanem hogy van ez a lehetoseg, ha szivozik az uzlet. ;)

szunya1 Ott akkor 30 nap, nem tudtam, hogy van-e ilyesmi es az mennyi ido. :)

(#23040) #16729600 válasza Lauda (#23039) üzenetére


#16729600
törölt tag

Amazonon itt érdemes nézelődni.Ez a raktári,csomagolás sérült/újra csomagolt,leárazott cuccok gyűjtőhelye.Kismillió dolog van leárazva.

(#23041) blu79


blu79
addikt

- találtam jobb beállításokat a PC-hoz , jobb mint amit előzőleg néztem :

- nagyon szép a graf.

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23042) Lauda válasza blu79 (#23041) üzenetére


Lauda
félisten

En mar del ota igy vagyok. ;] [link]

szunya1 :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#23043) rapidsquirel válasza blu79 (#23041) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

De jó, hogy nekem nincs ilyen problémám. Édes Istenem..

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23044) blu79 válasza rapidsquirel (#23043) üzenetére


blu79
addikt

Milyen problémád nincs? :F

Lauda de te nem Fhd- be vagy...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23045) Lauda válasza blu79 (#23044) üzenetére


Lauda
félisten

Nem kell "szenvednie" a beallitasokkal, mindent maxra allit es jol fut.

szerk azt en is tudom. :D

[ Szerkesztve ]

(#23046) blu79 válasza Lauda (#23045) üzenetére


blu79
addikt

-én nem szenvedek a beállításokkal :N , csak kétszer próbáltam a beállításon változtatni... mellesleg nekem csak az élsimítás nincs maxon, de az annyit nem ér hogy kiadjak 120k még egy 970 ért. Így is tökéletesen fut nem szaggat akad... van bőven Fps.
Egyébként úgy vettem észre hogy jobban használja a Cpu-t mind a gta v

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23047) rapidsquirel válasza blu79 (#23046) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nem a túrót nem. De kit érdekel te mennyit adsz ki miért? A te dolgod. 1 970-el nem fut jól a Project Cars, bármit mondasz. Hazudni meg (főleg önmagunknak) felesleges. A 980 is megszenved az ultra beállítások mellett. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23048) blu79 válasza rapidsquirel (#23047) üzenetére


blu79
addikt

Ha ha ha csak te azt nem tudod...tökèletesen fut

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23049) rapidsquirel válasza blu79 (#23048) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Aha. Jólvan. Hihető.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#23050) blu79 válasza rapidsquirel (#23049) üzenetére


blu79
addikt

.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.