Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) KillHates válasza Játékos (#3245) üzenetére


KillHates
nagyúr

"sokkal fontosabb a felépítés, mint az, hogy alu, vagy réz" tökéletesen igazad van :R

"első közeg réz, annak át kell adnia az alunak is a hőt, ott is fellép némi veszteség" igen ez is így van. :R

"De ha sok pénzem lenne, csinálnék egyet full rézből, mondjuk lenne vagy 50 kg... " hát igen arra tuti nem kellene már venti! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3252) nygma válasza pisti88+ (#3250) üzenetére


nygma
addikt

Az a Freezer 7 Pro AMD-s változazta... ;)

Az is jó kis hűtő...

(#3253) Játékos válasza KillHates (#3251) üzenetére


Játékos
addikt

Örülök, hogy gyakorlatilag egyetértünk a témában! :DD A mostanin sincs egy árva venti se! A Tőled kapott hőmérő azt mutatja, hogy 28 fokos a víz! :K :C

De a "víz" kérdésben Játékos a spíler!
Csak óvatosan! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3254) Laraxior válasza Játékos (#3253) üzenetére


Laraxior
titán

28? azzigen,én most értem haza, 34.1fokos,eddig ez a legmagasabb hőmérsékletem víznél.
36nál már visít a kicsike :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3255) Laraxior válasza KillHates (#3225) üzenetére


Laraxior
titán

tegnap több mint 100at szedtem össze,mert ki volt számolva :C :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3256) nygma válasza Laraxior (#3255) üzenetére


nygma
addikt

********* ( cenzúrázva) :Y :C

(#3257) Beowulf_78 válasza nygma (#3242) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nekem a Mugen van 3db 12cm ventivel. :K így szvsz. jobban hűt mint az Ultra 120 Extreme. Viszont ha nem akarsz sok ventit, akkor a Mugen jobb 6-8 fokkal tuti, és persze +6k-ért. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3258) nygma válasza Beowulf_78 (#3257) üzenetére


nygma
addikt

Milyenek a fokok?

Idle..load... :R

(#3259) Játékos válasza Laraxior (#3255) üzenetére


Játékos
addikt

Erre én azt tudnám mondani, hogy te nem tegnap lettél PH! addikt, hanem már rég az vagy, csak most neveztek így el! :DD :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3260) Elmör válasza Játékos (#3259) üzenetére


Elmör
senior tag

:DDD Én talán 5 év múlva ha leszek őstag, nemhogy addikt! Bár nekem jobban is tetszik, hogy fanatikus, az olyan nem is tudom milyen, de talán mégis! :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3261) Beowulf_78 válasza nygma (#3258) üzenetére


Beowulf_78
addikt

46-48 idle, 73-75 load. 3776mhz-nél... ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3262) nygma válasza Beowulf_78 (#3261) üzenetére


nygma
addikt

Jobbra számítottam,de ugyebár ne hasonlítsam a vízzel össze...

:R

(#3263) Laraxior válasza Játékos (#3259) üzenetére


Laraxior
titán

:B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3264) Játékos válasza Laraxior (#3263) üzenetére


Játékos
addikt

Ugye, tudod, mit jelent?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3265) Beowulf_78 válasza nygma (#3262) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hát jah...vízzel semmiképp se. :DDD Ez a léghűtés teteje kb. Ennél jobbat nem nagyon lehet elérni 1,46v mellett léghűtéssel. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3266) nygma válasza Beowulf_78 (#3265) üzenetére


nygma
addikt

Persze,még jó,hogy ilyen legalább... ;)

(#3267) Laraxior válasza nygma (#3266) üzenetére


Laraxior
titán

Te hova valósi is vagy? nem vagy debrecen környéki véletlenül? (látom sok procid van... ;) ..)

Játékos...mit is? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3268) nygma válasza Laraxior (#3267) üzenetére


nygma
addikt

Debrecentől több mint 200km-re... :D

(#3269) djtooomi


djtooomi
tag

Eddie141 bácsi, ha keresel, ezen a nicken találsz emg ezentúl. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3270) pisti88+ válasza nygma (#3268) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát az nem épp a szomszédság :DDD , de még mindig jobb mintha győri vagy soproni lenné :R !

Pisti -(*_*)-™

(#3271) nygma válasza pisti88+ (#3270) üzenetére


nygma
addikt

Jaja,nem szomszédság,de ha járok arra benézek ha gondoljátok... :U

(#3272) pisti88+ válasza nygma (#3271) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R :R

Pisti -(*_*)-™

(#3273) Laraxior válasza nygma (#3271) üzenetére


Laraxior
titán

szoktál? gyere valami jó procival hogy az első helyre kerüljek 3dmark G80 listában,mert csak proci kérdése az egész :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3274) pisti88+ válasza Laraxior (#3273) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mennyi hiányzik a trón tetejéhez?

Pisti -(*_*)-™

(#3275) nygma válasza Laraxior (#3273) üzenetére


nygma
addikt

Q6600 8*550 mhz 1.4V-on 2 óra prime stabil jöhet? :U

(#3276) Játékos válasza Laraxior (#3267) üzenetére


Játékos
addikt

Az addikt azt jelenti, hogy FÜGGŐ! :DDD :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3277) Laraxior


Laraxior
titán

Játékos: igen tudom,azt hittem vlami extrább jelzőt kapok :C

Hát csak egy quad pontszáma kell,mert anno a 6750 ment 3840en,de nem volt elég,kell a 4 mag a ponthoz,Pulsar aszonta eldobja kölcsönbe az övét,de aztán baszott válaszolni... pedig ígérgette majd egy hónapig :((( :O
nygma nem kell hogy nagyon stabil legyen,elég ha 3dmark stabil 4G felett valamivel.Akkor első lennék,mert a videokarim megvan hozzá :C igazából azért nem válok meg tőle...még :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3278) Laraxior válasza Játékos (#3276) üzenetére


Laraxior
titán

jaa igen..addict.. így már ismerősebb.. a ph rabja ezt jelenti a cím :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3279) nygma válasza Laraxior (#3277) üzenetére


nygma
addikt

Mennyi pont jöt ki összeségében 3d06-ban max.?

(#3280) KillHates válasza djtooomi (#3269) üzenetére


KillHates
nagyúr

Öö.... Mi lett djtoomi-val?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3281) KillHates válasza nygma (#3275) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, ettől be fog rittyenteni a gyönyörtől! :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3282) pisti88+ válasza KillHates (#3280) üzenetére


pisti88+
senior tag

Gondolom tiszta lappal kezdi a fiú :DDD !

Pisti -(*_*)-™

(#3283) Laraxior válasza nygma (#3279) üzenetére


Laraxior
titán

[link]
tessék kattolni :C
1.22V a VIDje? :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3284) nygma válasza pisti88+ (#3282) üzenetére


nygma
addikt

Másik nickjét bannolták végleg...

(#3285) nike_ válasza Laraxior (#3283) üzenetére


nike_
addikt

E6750-ed van? :Y

nygma: Az üzleti ügyei miatt? Hogy sok volt rá a panasz?

[ Szerkesztve ]

(#3286) nygma válasza Laraxior (#3283) üzenetére


nygma
addikt

Q6600-al 4 GHZ-n mennyi pontra tippelsz?

(#3287) Játékos válasza KillHates (#3280) üzenetére


Játékos
addikt

:F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3288) Laraxior válasza nygma (#3284) üzenetére


Laraxior
titán

nem kár érte.... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3289) nygma válasza nike_ (#3285) üzenetére


nygma
addikt

Tudomásom szerint már nem... :U

(#3290) pisti88+ válasza nygma (#3284) üzenetére


pisti88+
senior tag

Micsinált azokon felül amik már ismertek? :F Vagy összeveszett egy modival?

Pisti -(*_*)-™

(#3291) nygma válasza Laraxior (#3288) üzenetére


nygma
addikt

Nem hát,de ezzel a nickel sem lesz jobb... :(

(#3292) nike_ válasza pisti88+ (#3290) üzenetére


nike_
addikt

Én se tudom.. Annyit tudok, hogy az üzletben megbízhatatlan volt. Összesen nem tudom hány üzlete volt, de 13 negatív értékelése van. :Y Még Hammontól, a bazárostól is negatívat kapott.. ;]

(#3293) nygma válasza pisti88+ (#3290) üzenetére


nygma
addikt

(#3294) Laraxior válasza nygma (#3286) üzenetére


Laraxior
titán

hmm.. ha tényleg megy 550en,akkor az azt jelenti hogy 4400MHz.a hűtéssel nincsen gond.Víz van. amostani első helyezettnek 3960on csinált a mark ~6200 pontot.
Tehát ha menne ez 4400on akkor valszínűleg megcsípném az első helyet. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3295) Laraxior válasza nygma (#3293) üzenetére


Laraxior
titán

"djtoomi(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!) T A M Á S
djtoomi@freemail.hu"

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3296) Játékos válasza nike_ (#3292) üzenetére


Játékos
addikt

Bizosan sok baj volt vele, de hozzátartozik, hogy én sikeres cserét bonyolítottam le vele, teljesen megbízható volt esetemben! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3297) Laraxior válasza nike_ (#3285) üzenetére


Laraxior
titán

csak vót....elcseréltem némi pénzmagért a mostanira ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3298) nygma válasza Játékos (#3296) üzenetére


nygma
addikt

Privi ment...

(#3299) nike_ válasza Játékos (#3296) üzenetére


nike_
addikt

Na, akkor neked szerencséd volt.

(#3300) Laraxior válasza nygma (#3298) üzenetére


Laraxior
titán

nekem is jöhetne egy ilyen: "mondja a címét uram és megy a posta :DDD :B "
:Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.