Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) 7600 GS válasza pisti88+ (#2807) üzenetére


7600 GS
addikt

Rólam van szó?

(#2852) Beowulf_78 válasza 7600 GS (#2850) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Tényleg? Én pl. Ati-s vagyok... :U Most akkor mi lesz? Ne tartsunk össze? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2853) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!
Shongoku lettem! :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2854) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Akkor már beszállok én is. G92-es 8800GT-vel. :DDD

Amúgy ezidáig csak Nvidia VGA-m volt. Egyetlen egyszer vettem ATI-t, egy X800 PRO-t, mert az akkori NV csúcskari, a 6800 Ultra mellé 500W-os tápokat ajánlgattak... :)
Persze később kiderült hogy túlzás, de akkor nem láttam a jövőbe... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2855) Elmör válasza Vistaboy (#2854) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem még nem volt soha ATi karim. :B :P :DDD

Játékos:Gratula, okos, aranyos, szíííp Shongoku! ;] :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2856) KillHates


KillHates
nagyúr

Egyet kell értenem Laraxior-al, de több kisebb topic-ból megkértek, hogy csatlakozhassanak, és a modi is megkeresett. Meg akit igazán nem jön be az ilyesmi baráti körös dolog az úgyis "lemorzsolódik" Szerintem aki igazán komolyan veszi e baráti kört az majd eljön a találkozóra! Szervezzem úgy, hogy legyen majd szállás is?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2857) KillHates válasza Beowulf_78 (#2848) üzenetére


KillHates
nagyúr

Apropó ATI. Egy barátomnak 8800 GTX-e van. Javasoljam neki az X2-est? A 9800GX2-t nem merem, az egy fos.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2858) Laraxior válasza KillHates (#2856) üzenetére


Laraxior
titán

nem érdemes szervezni semmit...20ból úgyis max kettő marad.... most bemászik ide a millió ember azt se tudjuk ki kicsoda,én nem óhajtok "ismeretlenekkel" lenni. Még az "ismeősöket" sem láttam,nemhogy a többieket...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2859) KillHates válasza Laraxior (#2858) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem baj. Majd meglátjuk...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2860) pisti88+ válasza 7600 GS (#2851) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nem rólad van szó nyugi, csak megosztottam gondolatomat a nagyvilággal! :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2861) pisti88+ válasza KillHates (#2859) üzenetére


pisti88+
senior tag

Remélem én is a legjobbakat, ugyan nem vagyok senior g80tag( nem is tudom talán 4 honapja irok ide vagy annyi se) azért szivemhez nőtt az ittnei társaság valamelyest, és a változás nagyon szokatlan lesz! Én is csak annyit mondok majd meglátjuk :R :R :R Amugy itt tényleg nem arról van szó hogy kinek milyen kari megy a gépbe( szerintem eddig is több voltaz akinek nem g80as dobogott a gépbe) hanem a hangulat, az ismerősök a megszokott emberek, ezeket fogon ÉN elsősorban hiányolni! :O

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2862) Beowulf_78 válasza KillHates (#2857) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Javasolhatod neki..de nyár végén a 4xxx X2 jobb vétel lesz, addig meg kibírja a GTX-el bőven. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2863) Laraxior válasza Beowulf_78 (#2862) üzenetére


Laraxior
titán

nyál végére inkább a GT200at javasoljuk... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2864) Elmör válasza Laraxior (#2858) üzenetére


Elmör
senior tag

Eddig még nem láttam nagy csődülést errefelé emberek! :P :DDD
Szvsz nem lesz ezzel gond, bár egy tali nem csak azon múlik, hogy akarok-e menni vagy sem sajnos. :O

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2865) pisti88+ válasza Elmör (#2864) üzenetére


pisti88+
senior tag

Reméljük nem is lesz nagy a csődület, és csak pár jófej emberke tisztel meg minket gondolataival! :DD :C :R

Pisti -(*_*)-™

(#2866) Elmör válasza pisti88+ (#2865) üzenetére


Elmör
senior tag

Az biztos, hogy én holnap meg pénteken nemigen fogom osztani itt a gondolatokat, mert megyek BP-re és ott nincs net. :DDD

Sok jófej némber kis helyen is elfér! :)) :DD Szokta vala mondani!

Ajánlom Nektek a Meet the Spartans paródiát, mert halálra röhögtem magam rajta! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2867) Beowulf_78 válasza Laraxior (#2863) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Az Ati 4xxx-nél látod az alagút végét... :K Nyár eleje.GT200 meg nyár vége, vagy ősz, de még akár tél is lehet belőle a GX2 kiadásából kiindulva. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2868) Elmör válasza Beowulf_78 (#2867) üzenetére


Elmör
senior tag

Ahogy elénéztem a játékipar eseményeinek, asszem ősz előtt nem is lesz miért VGA-t cserélni. :( Hihetetlen, hogy mennyit tolják a gamekat, Prototype és a Far Cry 2 is csúszik. Még bejelentik, hogy a Race Driver:Grid is és asszem el is adom a gépet őszig! :O

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2869) Beowulf_78 válasza Elmör (#2868) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hála istennek nem csak a játék és a gépezés van, és mire a végére érek a mostani játékoknak, tuti lesz valami új.Engem pont ezért annyira nem bosszant a csúszás. :P :DDD Nagy csúszásban vagyok a végigjátszásokban. :B

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2870) Elmör válasza Beowulf_78 (#2869) üzenetére


Elmör
senior tag

Ja, hát végigjátszásokban én is. :DDD
Van, hogy csak bele-bele pislantok egy játékba, de mostanában már kevés fog meg annyira, hogy végig is toljam. Stalkert is majdnem feladtam a végén, mert a szarkofágba olyan nehéz volt bejutni, hogy már vagy tizedszer kezdtem el. Forrt is az agyam rendesen. :K

Most lesz végre eredeti TDU-m úgy néz ki! Azzal single-ben már nyomattam nem is keveset, hát most neten fogom! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2871) Beowulf_78 válasza Elmör (#2870) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Mi a TDU? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2872) Tom5 válasza Beowulf_78 (#2871) üzenetére


Tom5
addikt

Test Drive Unlimited

(#2873) KillHates


KillHates
nagyúr

Engem inkább az zavar a mostani PC-s játékokban, hogy konzolokról portolják őket. Az AssasinCreed-ben őrjítő volt, hogy egér-gomb kombókat kellett megtanulni, mert a konzolok béna nyomogatóján nincsen elég gomb. A Turok-ban (a gány grafika mellett) meg egérgomb-húzogatomazegeret kombóval boldogítanak minket.
Szerencsémre elég sok munkám van most, estére eltikkadok, nincs is kedvem a gépet klimpírozni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2874) pisti88+ válasza KillHates (#2873) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát igen egyre több játékhoz kéne gamepadot venni, de az már nem ugyan az, akkor már mind1 ha konzolt veszünk... :W ! Pc-s embernek megtanulni a gamepadot kezelni kész veszedelem... ;)

Pisti -(*_*)-™

(#2875) Elmör válasza pisti88+ (#2874) üzenetére


Elmör
senior tag

Főleg egy FPS-ben!
Próbáltam én a COD3-at, de nem akart menni. :( :DDD
Akciójátékoknál még csak-csak elmegy, de ott is jobban szerettem a bill-t használni a kombók miatt. Pl.:Mortal Kombat, na annak a kombóit joy-on benyomkodni nem is volt olyan egyszerű, mert az elöl lévő két gomb nekem valahogy mindig "kiesett". :))
Autós játékoknál meg mindegy, bár talán a joy-al kicsit precízebb kanyarokat lehet venni. A kormány lenne az igazi, de asszem most a pénz másra fog elmenni. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2876) pisti88+ válasza Elmör (#2875) üzenetére


pisti88+
senior tag

Havernál kipróbáltam a Battlefield 2őt( itthol billentyűzettel nagyon ment a dolog) ott kontrollerrel meg nem is tudtam ölni :DDD Na kb ennyi a külömbség!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#2877) KillHates válasza Vistaboy (#2854) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv a klubban!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2878) Beowulf_78 válasza Elmör (#2875) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Az a helyzet hogy én is rohadtul megszoktam hogy mindent PC-n csinálok...játék, film, net, és ezen kívül is minden ami belefér. Mivel a Rainbow Six Vegas 2,Unreal Tournament 3,Gears Of War tipusú játékokat szeretem, ezeket sokkal jobb játszani PC-n, és így a konzol nem hiányzik annyira.Bár kétségtelen hogy az autós,motoros, és sport játékok konzolon jobbak.Irányíthatóságban is, és minden másban is.Ezekben a műfajokban nagyon elhúzott a konzol.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2879) Vistaboy válasza KillHates (#2877) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi!
Bár már eddig is klubtag voltam egy kivételével (Lásd feljebb). :P

Amúgy nem elfogultságból, de az NV kártyák jobban szeretik a játékokat. Nem kell szenvedni a támogatással és a bugokkal, a driverek is jobbak, egyszerűbbek. A CCC engem őrületbe kergetett anno.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2880) Kasza08 válasza Beowulf_78 (#2878) üzenetére


Kasza08
őstag

ismerősöm is ezt mondta, ő is az FPS játékokat szerette jobban, de ő megunta azt, hogy egy évben közel 150k-t költ a gépre. Ígyhát dobozra váltott. Megkérdeztem tőle, hogy FPS játékokat nem szar irányítani, de azt mondta, hogy meglehet szokni.:K

(#2881) Beowulf_78 válasza Vistaboy (#2879) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ez azért nem teljesen így van. :U CCC örületbe kergetett? De mégis mivel? Mert amióta X2 kártyám van semmi gond se a CCC-vel se a kártya teljesítményével.
Az pedig hogy a játékokat melyik gyártó kártyái szeretik, marhaság kijelenteni hogy az nV kártyái...1-2 hónapja nyomtak 1 átfogó játéktesztet, lecsekkoltak legalább 10-15 mostani játékot...kb. 50-50% hol az Ati hol pedig az nV győzedelmeskedett.A támogatást meg hagyjuk.Melyik a jobb minden hónap közepén egy nem beta driver, vagy minden héten 1-2 új beta... :U Driverek egyszerűbbek? Tisztázzuk először azt, hogy lehet egyszerű egy driver? És hogy lehet bonyolult? :B
Szóval lehet szeretni az nV-t, és nem szeretni az Ati-t, és persze mindenkinek a véleményét tiszteletben is tartom, de az érveid amiket felsoroltál az Ati ellen, nem lettek túl meggyőzőek... :U :B

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2882) Beowulf_78 válasza Kasza08 (#2880) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Persze meg lehet szokni....amíg az analog karral lősz egy "Head shot"-ot konzolon, addig én végigcsinálom PC-n az egész játokot sok-sok "head shot"-tal. :DDD :DDD Az egeret nem tudja helyettesíteni semmi. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2883) Vistaboy válasza Beowulf_78 (#2881) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezek nem érvek voltak, hanem tények.
Amúgy elhiszem, hogy azóta sokat fejlődtek az AMD-ATI kártyái is. De akkor, amikor az X800-am volt, ez volt a helyzet.
Most hagyjuk ezt at NV-ATI vitát, nekem az NV vált be, neked az ATI. Ennyi. Pont.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2884) Beowulf_78 válasza Vistaboy (#2883) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem.Ebben is tévedsz. :DDD Nekem nem az Ati vált be...előtte G80 GTX OC-m volt 8 hónapig és az is bevált, és nagyon szerettem.Szóval nincs vita, ha van jó kártya mindegy hogy Ati vagy nV elismerem.Nem vagyok márkahű. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2885) Vistaboy válasza Beowulf_78 (#2884) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, rendben, nem szeretek vitázni. :DDD
Mondjuk én nem állok olyan szinten anyagilag, hogy sűrűn cseréljek VGA-t.
Csak egy rövid kérdés:
Miért cserélted le a 8800 GTX-et? :F
Csak azért kérdezem, mert ha már tavaly vettél egy csúcskategóriás kártyát, akkor idén miért kellett lecserélni? Én most vettem a 8800GT-t, és előtte egy 7800GTX volt, amit már az idejét sem tudom, hogy mikor vettem. És valószínűleg most sem lesz másképpen. A 8800GT sem megy nyugdíjba a gépemből jövőre, tuti. És valószínűleg akkor is így lenne, ha lenne pénzem rá. Egyszerűen nem látom értelmét. :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2886) Kasza08 válasza Vistaboy (#2885) üzenetére


Kasza08
őstag

Én azért váltottam vissza, mert kellett a pénz:(

(#2887) Beowulf_78 válasza Vistaboy (#2885) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Azért cseréltem mert amikor vettem a kisker. ára 120k volt...nekem sikerült újonnan 95k-ért beszereznem.Használtam 7-8 hónapot, és 85k-ért elvitték.Sztem jó biznisz volt. :K
Ez az X2-es tovább lesz meg az tuti.4xxx szériát hacsak nem történik valami rendkívüli, ki fogom hagyni az életemből, és valószínű jövőre cserélek én is kártyát. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2888) KillHates válasza Vistaboy (#2879) üzenetére


KillHates
nagyúr

A CCC mindenkit az őrületbe kergetett, kivéve Beowulf-ot! :R Neki kötélből vannak az idegei! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2889) KillHates válasza Beowulf_78 (#2887) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jön majd a FarCry2 jó bugosan 15 fps-el, és mindenki rohan majd 4xxx-et meg GT200-at venni :D
Én meg faraghatom majd át az M40-es kuckómat! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2890) Macka


Macka
veterán

Átneveztétek? Mikor, miért? Na mindegy, akkor üdvüzlettel egy kis Háromdémárknullahat....

(#2891) KillHates válasza Macka (#2890) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jól teker! Az Omega driverhez egy linket kérhetnék tőled?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2892) LeslieG Jr. válasza KillHates (#2891) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Igaz nem Macka vagyok de itt a link sok sok Omega driverhez: Omega Driver. Lehet mazsolázgatni. :B

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2893) KillHates válasza LeslieG Jr. (#2892) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2894) KillHates


KillHates
nagyúr

Egy érdekes grafikon az ár-teljesítményről:

Jó dolog lehet a 9800 tri-SLI ;]

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2895) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Itt az ár/teljesítmény ;] :

[19969p]

Gondolom ezt a grafikont az nV állította össze. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2896) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Jah...és ez nem max. valid bench...ezeket a beállításokat játékok alatt is stabilan hiba nélkül tudja.A max. szvsz. 20500p körül lehet valahol. ha felrakom hétvégén az Sp3-at egy friss rendszerre meglesz a 20k feletti eredmény 24/7-re. :K
Táblázatra visszatérve...8800GT SLI...mijéé jobb mint az X2? Amikor több teszt is fej-fej mellett hozta ki őket...árban is kb 1 szintet képviselnek :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2897) Vistaboy válasza Beowulf_78 (#2887) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát ja. Amúgy ha nekem egyszer is lenne annyi fölösleges pénzem, hogy egyben kifizessek ennyi pénzt, akkor valószínűleg én is gyakrabban cserélném.

Miután megvettem a 8800GT-t 55K-ért, láttam egy eladó GTX-et 45-ért. Sajnáltam, de nem tudtam volna megvenni, akármilyen jó áron is adták, mert nekem havi szinten max. 10K fér bele ilyesmibe. Ezért szoktam részletre hozatni a cuccokat, szerencsére ismerek egy számtechboltost, aki meg tudja oldani az ilyesmit. Így most havi 10K-val törlesztem a VGA-t.

Sajnos számomra ez a kegyetlen valóság. Nagyon sok jó üzletet lehet kötni, de ha nincsen az embernek pénze, akkor lehet akármilyen jó az ár, nem megoldható a biznisz. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2898) KillHates válasza Beowulf_78 (#2895) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, ja... Ami az SLI-k döbbenetes teljesítményét illeti, gyanítom, hogy tényleg az nVIDIA keze van a dologban. :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2899) KillHates válasza Vistaboy (#2897) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, igen... Amennyire pörög a számtech biznisz, ezen a nyáron fel fog kopni az állam. Egy darabig biztosan nézegetni fogom majd csak a GT200-ast a boltokban. :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2900) pisti88+ válasza KillHates (#2899) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én már rég sírok emiatt, és talán fel is adom a harcot veszek valami cuccot másik hónapba meg vehet megint ujat mert kijön egy ujabb, és gyorsabb régen azért nem igyvolt... :( :R !

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.