Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) pisti88+ válasza Laraxior (#2099) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én mikor veszekedünk párommal még mindig megtehetem hogy hazajövök és esetleg nem beszélünk 1-2 napot és mindenki lecsillapodik, mikor meséltél a helyzetről amiben most vagy akkor kicsit elgondolkoztam hogy milyen is lehet egy olyan házban élni ahol már szinte nem látnak szivesen, és minden szavadra vagy flegma visszajelzés, vagy semmijen nemjön... és hát mitmondjak elég borzasztó helyzet!!! A lehető legjobb dolog hogy elköltözöl lehet hogy egyedül szokatlan lesz de eleinte veled lesz a béke és a nyugalom ami mostanában elég kis szerepet tölthetett be az életedben( elmondásod szerint minden bizonnyal így van :K )Legalább mostmár mindenhova kiteheted a dobozokat, és nem mindenhol sminkcuccok hevernek majd :DD :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2102) Laraxior válasza Játékos (#2100) üzenetére


Laraxior
titán

első a racionalizmus,nem fogok minden egyes lánynál ugrabugrálni,nem csinálok magamból hülyét és hajléktalant,ha akarjuk,menni fog így is,ha meg nem akkor meg úgysem.
Egyébként is Ő is tudja mire vállalkoztunk....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2103) pisti88+ válasza Játékos (#2100) üzenetére


pisti88+
senior tag

Még csak 19 :DDD , de én most próbálltam a gondolatokat terelni had örüljön egy kicsit annak ami van vagy ha nem is örül lássa azt hogy minden rosszban van valami jó! :C :C :R ( Ja és nem depisnek lenni!!! :)) ) Mondjuk én nem ugy ismertem meg Larát mint aki mindenét htárahagyva rózsaszín ködben úszva elb***a kis életét megvan a fiunak a magához való esze!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2104) Játékos válasza pisti88+ (#2103) üzenetére


Játékos
addikt

Depisnek? :F Hiszen szerelmes! :DD Szerelmes ember nem depis, ő rózsaszínben látja a világot! :K Az az igazság, hogy én fiatal korom ellenére elég sokmindent megéltem, kipróbáltam sok-sok dolgot, stílust, lányt (fiút nem :)) ), és a tapasztalat mondatja velem azt, amit. Csalódtam már az életben annyit, hogy 3 másiknak is elég lenne, ergo én sokkal megfontoltabb vagyok, mint "fiatalkoromban" :K
A mostani párom egy igazi főnyeremény! :K Minden tekintetben szinte! De összességében biztosan! :K Szerencsésnek érzem magam :B , azt kívánom, hogy mindenki ilyen párt találjon magának! :C
Volt sokkal szebb barátnőm is, sőt! Igazán gyönyörű is, el se hinnétek, hogy...érted. De sokra nem mentem vele :( Esze semennyi, féltékeny, nagyképű birka. Akkor lehet nekem Miss World is, mehet a picsába! ;]
Össze-vissza írkálok, de mostmár nem törlöm ki, bocsi... :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2105) Laraxior válasza Játékos (#2104) üzenetére


Laraxior
titán

Én még csak 22 vagyok,de asszem rendelkezem elég tapasztalattal hogy megfontoljak mindent...mióta Debrecenben vagyok kétszer is meggondolok mindent,főleg most hogy egyedül maradtam,kicsit nehéz... Ő nem világszépe,de szép,és főnyeremény...6 évig majdnem mindennapot együtt töltöttünk suliban,gyakszin,azért ebből sokmindent levonok,és igenis elmondhatom hogy ismerem,Simán kitaláltam mit akar mondani,és nem egyszer volt ilyen,mindegy,majd kiderül hogysmint lesz...
tény hogy nagyon odáig vagyok :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2106) pisti88+ válasza Játékos (#2104) üzenetére


pisti88+
senior tag

Elnézzük :D, és maximálisan egyetértek nekem is volt már plázalakó barátnőm de esze semmi fogd meg jól feelingbe nyomta ment is a levesbe... A mostani legalább nem ilyen csak kicsit nyüszi a szentem, mert mostanában kicsit több a meló, és kevesebb az együttlét meg stb..., de csak túléljük valahogy ;) :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2107) pisti88+ válasza Laraxior (#2105) üzenetére


pisti88+
senior tag

Az idő sokmindenre választ ad, kívánom neked olyan válazt adjon amire vágyol!!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#2108) Laraxior


Laraxior
titán


Alakulóban a fények :) nah menek aludni,mert reggel 4kor kelni kell.... :O sziasztok,jóéjt,és köszönöm a bíztató,és racionalista szavakat! :C :R :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2109) pisti88+ válasza Laraxior (#2108) üzenetére


pisti88+
senior tag

Csatlakozom Én is elteszem magam holnapra :DD , Látom használtad a neonokat ;] !

Pisti -(*_*)-™

(#2110) Játékos válasza Laraxior (#2105) üzenetére


Játékos
addikt

Költözzetek össze, eltelik néhány év, és kiderül, mennyire is bírjátok egymást. :K
Az, hogy 6 évig egy suliba jártatok?! :DDD Kb. arra elég, hogy megtudd, hogy hívják, meg hol lakik... :DDD
Én is voltam régen nagyon szerelmes! :K Össze is költöztem vele, gyerkőc is született, laktunk anyámnál, az övénél, külön, albérletben, mindenhogy. 11 évig tartott, :Y a hátam is borsodzik a gondolattól! Holnap megmutatom, ha gondoljátok, de sehol se volt az az élet, a mostani nyugalomhoz, szeretethez, megbecsüléshez képest... :K
Jó éjt az alvóknak! :K :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2111) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

"Ha lúd, legyen kövér" elvén ma megtörtént a Q6600+Infinity polír.Mit mondjak..mestermű lett. Subaruwrc-vel közösen apait-anyait beleadva csináltuk 1,5 órán kersztül. A kupak nem volt vészesen rossz, de azért az egyik képen látható lesz félkész állapotban hogy azért a tökéletestől nagyon messze volt. Idle/load az előző gyári állapothoz képest -7 fokot mértem, tehát a fáradtságos munka kifizetődő lett. :C Úgy álltunk neki hogy a hőfok biztos csökkenni fog, de nem sokat, mivel a kupak elég jónak tünt a többi Subaruwrc-nél járt procihoz képest. Meg is jegyezte, talán ez a proci lett a legtökéletesebb polír szempontból, amik idáig jártak nála.
Képek:
[A procedúra előtt még garanciálisan]
[félkész állapot]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2112) Játékos válasza Beowulf_78 (#2111) üzenetére


Játékos
addikt

Szép lett, de miért nem csináltál olyan képet is, ahol a felületre van fókuszálva? :U Mondjuk egy jó kis makrót? Az érdekesebb! :K
Az enyém ettől szarabb volt gyárilag jócskán... :Y de adtam neki én is polírt, bár kb. 3 fokot jelentett terhelés alatt, üresben meg gyakorlatilag semmit.

Neked a mag felett volt egy kis domb, nekem meg az volt a kupak legalja! :F
Gyalázatos, viszont mos már nem garanciális az enyém se. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2113) KillHates válasza Játékos (#2110) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is csak rábólintani tudok erre; lakva ismeri meg az ember a másikat! Dobdtam fel már 28 millás családi házat is, csak szabaduljak az ex-emtől...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2114) KillHates válasza Játékos (#2112) üzenetére


KillHates
nagyúr

"kamera által, homályosan" :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2115) KillHates válasza Beowulf_78 (#2111) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csini lett! Nálam is rezeg a léc polír ügyben.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2116) Beowulf_78 válasza Játékos (#2112) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Azét nem készült makró mert tök feleslegesnek éreztem.Ráadásul ezek telefonnal készültek, és az adott beálítás mellett így lettek a legjobbak a képek. ;)
Ha a kupakom olyan lett volna mint a tied, akkor 10-12 fokkal is csökkent volna a hőmérséklet. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2117) Beowulf_78 válasza KillHates (#2115) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi! :R

Akkor hajrá....csak elkezdeni nehéz. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2118) Gaben01 válasza Játékos (#2088) üzenetére


Gaben01
őstag

Hát ez az,amit még nagyon nem lehet tudni így 5 hónap után se.Állandóan mocorog az ultrahang közben és vagy a hátát lehet látni vagy összeszorítja a lábait.Hmm,ezt így elolvasva azt mondom hogy lány lesz. :D
Én is úgy gondolom,hogy ha meglesz akkor a gépem is meg a peca is le lesz sajnálva. :K

KillHatesEzek szerint ti vagytok a tudatos vásárlók mintaképei,mer hülyék azér nem vagytok. :DDD
Azt meg merem remélni hogy nem fogja pikk-pakkra lelakni a törpejárgányt a gyerkőc csak az idegeinket. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2119) Laraxior


Laraxior
titán

Nah miva' Pisti ezen a héten szomja halunk? :P :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2120) pisti88+ válasza Laraxior (#2119) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nem dehogy :DDD , holnap elvileg fizetés jön :C utánna felőlem a héten mehetünk, csak ma beszélgettem barátnőmmel rendezni láccanak a dolgok, valamiben egned ő is én is és szerintem korrekt dolgokban állapodtunk meg ahhoz hogy folytassuk megszokott életünket 2-en! Bocsi csak rendbe kellet raknom a magánéletet is mert azért jó az ha megölel valaki mikor uncsi már a gép :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2121) KillHates válasza pisti88+ (#2120) üzenetére


KillHates
nagyúr

"azért jó az ha megölel valaki mikor uncsi már a gép "
:DDD :DDD Undorító vagy! :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2122) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#2120) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Be kell szerezni egy 5.25-ös helyre szerelhető 12V működő művaginát és a kérdés máris meg van oldva! :DDD :DDD
Persze a gép nem tud megölelni, ami azért tényleg fontos... :K ;) :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2123) Játékos válasza KillHates (#2121) üzenetére


Játékos
addikt

:DD ez igen :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2124) Pulsar válasza Laraxior (#2057) üzenetére


Pulsar
veterán

Külgyé privibe címet :B

(#2125) KillHates


KillHates
nagyúr

PISTI gépe:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2126) Gaben01 válasza KillHates (#2125) üzenetére


Gaben01
őstag

Ez besz@rás :C :D
kell egy ilyen :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2127) KillHates válasza Gaben01 (#2126) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem jó! Mert állítva kell berakni a CD lemezt és különben is összemaszatolja! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2128) Beowulf_78 válasza KillHates (#2125) üzenetére


Beowulf_78
addikt

:DDD :DDD :DDD :C :C :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2129) pisti88+ válasza KillHates (#2125) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y :Y :Y :Y :Y Azta hét meg a nyolcát hát nem kicsit moddolt házikó :DDD :DDD , szerencsére azért erre nekem soha nem lesz szüségem :)) :)) , ez iránybeli életem mindmáig háborítatlan a párommal :DD !!!! Mindazonálltal nem kis abberálltságra ad okot az aki ilyet művel egy házzal ;] ;] Az a Borsodi a tetjén széria vagy opció :F , bár az a zsepiadagoló sem ócska cucc :U !

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2130) Laraxior


Laraxior
titán

itt is voltam... :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2131) KillHates válasza pisti88+ (#2129) üzenetére


KillHates
nagyúr

A Borsodi azért mert ez az élet habos oldala :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2132) Laraxior


Laraxior
titán

mindig akkor van élet amikor menek alvadni.... fene...sebaj a hétvégén többet leszek...legalábbis most,jövő hétvégén nem láttok,gyün az asszony..vagy én megyek...még kérdéses... nehéz vót a zh neki... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2133) pisti88+ válasza KillHates (#2131) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD :DDD Áááááááááááááááááá beszarok ezen olyat zakkantam, gyeremekik töltsétek a Rainbow six 2 -őt nagyon faintnak néz ki rá is cuppantam ;] ;]

Pisti -(*_*)-™

(#2134) pisti88+ válasza Laraxior (#2132) üzenetére


pisti88+
senior tag

Még csak 9 az idő én sem maradok sokáig :R ;)

Pisti -(*_*)-™

(#2135) pisti88+


pisti88+
senior tag

Naggyon nagy a csend :( :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2136) Laraxior válasza pisti88+ (#2135) üzenetére


Laraxior
titán

nem jötté sörözni :P ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2137) pisti88+ válasza Laraxior (#2136) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát ma szabin voltam igyekeztem elintézni az ügyeimet: feladtam végre a tápot Killhates kollégának, vetem ezt azt... De ha van kedved vasárnap elugorhatok hozzád pár folyékony kenyér haverommal, és megbeszélhetjük az élet ügyes bajos dolgait!!!! :B :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2138) Laraxior válasza pisti88+ (#2137) üzenetére


Laraxior
titán

:K oks come on :) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2139) pisti88+ válasza Laraxior (#2138) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jolvan akkor mint mult héten délután tali csak most a kölcsei előtt onnan közelebb van a hause!!! :K Most én viszem a dolgokat multkor te fizettél! :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2140) pisti88+


pisti88+
senior tag

Ma ugy döntött a gépem hogy szopóka-nyalóka estét rendez a számomra :W , hirtelen tulmelegedés miatt lekapcsol a redszerem( Cod4 neten való élvezése közben :((( ), aztán a procihűtő nem hajlandó 1000rpm-től többet forgni kapaszkodjatok meg 700-1000rpm közt szabályozza magát, a procim meg enyhén leizzadja a felesleget magáról ;] ! Na mondom okké ha ezt jáccod, gondoltam magamban hogy biosban beállítom a dolgokat... mintha az csak ugy menne elvileg autómatára van belőve és allítja is magát :U , mondjuk a 3. resartra ezt csinállja is :W ! Ilyen mocsok egy masíínát, de azért szeressem :B !

Pisti -(*_*)-™

(#2141) KillHates válasza pisti88+ (#2140) üzenetére


KillHates
nagyúr

Töfd át a CPU cooler csatiját a Chassis fan aljzatra! Ott fog menni full-on!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2142) KillHates


KillHates
nagyúr

Höhöhö! Második negyedévben lesz GT200 !! Ma küldték szét a működő chip-eket a gyártóknak!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2143) pisti88+ válasza KillHates (#2141) üzenetére


pisti88+
senior tag

Óóóóóóóóóóóóó nemkell engem félteni lehajitom én róla ezt a 75-ös ventit a pitsába, és fabriktolok rá egy Jet 7-es kis csodát!!!! Havertól bótoltam a kis alattomosat nagyon baba a kicsike adott hozzá potmétert mindent ugy belehet lőni hogy épp csak meg nem szólal :DD ! Egyépként tudtam hogy csak baszkódni fog ez a Pwm-es vezérlésű majdnemmegmondtamhogymi :DDD :DDD ( szép hosszu szó így esti órákra :)) )

Pisti -(*_*)-™

(#2144) Laraxior


Laraxior
titán

2.5GHz-en tartok alapfeszen..láttam 3G-s példányt is alapfeszen...bele kell húznom :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2145) Laraxior


Laraxior
titán

eddig beszélgettünk az asszonnyal :) jól lekötött :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2146) Beowulf_78 válasza KillHates (#2141) üzenetére


Beowulf_78
addikt

És a figyelmeztetési funkciót ne felejtse el kikapcsolni mert ha nincs a cpu fan csatin venti akkor óbégat a búúútnál a lap hogy CPU fan fail. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2147) pisti88+


pisti88+
senior tag

Jövő hét folyamán ahogy időm engedi ráfabrikálom a freeser 64 bordájára a Jet7-es ventit, mindig is bejtt a kis hajtómű, lesz si a házban nemulass :DD , ha maxon pörög nem hallom a hangom de olyan a légszállítása mint egy boingnak :C ![[link] Erről lenne szó a bordáját ne nézzétek az is megvan de semmire nem jóó :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2148) Laraxior válasza pisti88+ (#2147) üzenetére


Laraxior
titán

én végre beszereltem az összes UV-t a házba... betettem normálisan a szivattyút,így rákerülhetett az oldallap a házra :)úgy érzem csini lett :) és világít mint egy kupleráj :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2149) Laraxior


Laraxior
titán

asszem stabil a kicsike 2.9GHz-en alapfeszkón :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2150) pisti88+ válasza Laraxior (#2149) üzenetére


pisti88+
senior tag

Vasárnap majd ellenőrtöm milyen faint a kis hausod :C :C ,amugy nem kis teljesítmény az az alapfeszes ceruza :Y :R !

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.