Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) KillHates válasza Játékos (#2249) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

MSI 8800 GTS512-t. És a mázlista kapott hozzá KolinDörtöt is. Pedig nem is írta a nagyker árlista! Bezzeg és a 9800GTX-hez, még egy sz@ros pasziánszt sem kaptam :(
Nagyon köszönöm a kutyák nevében is! Egyszer ha össze akarod magad masszívan nyálazni, szívesen várunk!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2252) Játékos válasza KillHates (#2251) üzenetére


Játékos
addikt

még egy sz@ros pasziánszt sem kaptam

küldjek egyet? :U

A nyálazást egyszer bevasalom rajtuk! :C
Annak a GTS-nek milyen hűtője van?

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2253) Gaben01 válasza Játékos (#2247) üzenetére


Gaben01
őstag

A probléma az,hogy a tv a szoba egyik végében a gép meg a másikban,szóval kéne kb 5m kábel,az meg nem tudom mennyire egészséges.
Csak a 4,5GB-s verziókat szoktam letölteni és azért mert egyrészt van 700GB helyem,másrészt mert az 1,36GB-s dvd-ripeknél és a normál dvd minőségnél ugye szebb képe van.Eddig csak a gépen néztem ezeket,de gondoltam jó meg kényelmesebb lenne a tv-n.Van olyan 720p-s filmem ami eleve avi formátumban van és gyönyörű képe van.Szóval ha esetleg valaki tudna mondani olyan programot,amivel át tudom konvertálni avi formátumba,akkor meg is csinálom.Köztes megoldásnak marad az,hogy a laptopot kötöm össze a tv-vel és arról nézem. :)

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2254) Játékos válasza Gaben01 (#2253) üzenetére


Játékos
addikt

De a TV nagyfelbontású? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2255) Laraxior válasza Gaben01 (#2253) üzenetére


Laraxior
titán

én gépennézem az ilyet...bár 1080p-st még nem láttam...az el se férne a moncsimon...venni kell egy fullHD-s cuccot...majd eccer :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2256) Gaben01 válasza Játékos (#2254) üzenetére


Gaben01
őstag

Há nem plazma :D "csak" egy Sony Trinitron.
Ne erőlködjek a konvertálással? :U Csak ugye a dvd-hez képest sokkal jobb/szebb minőségű. :O

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2257) Laraxior


Laraxior
titán

nah én menek alvadni... holnap korán kelek,még rendbe kell vágni magam,meló is lészen...este gyün az asszonka is Dábrácánbe :) szal vasárnapig ne számítsatok rám :))

a memóriahűtést majd megbuhizom úgy hogy egymás alatt legyenek,mert így nem a legtutibb,bár a célnak megfelel...bazz több venti van a gépbe mint amikoor nem volt vizem :DDD
Nah akkor további szépet,lehet holnap délután még felnézek...aztán belevetem magam az örömökbe :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2258) Játékos válasza Gaben01 (#2256) üzenetére


Játékos
addikt

Természetesen szebb, de ahhoz kell egy olyan megjelenítő is!
A TV-n nincs semmiféle digi bemenet? Esetleg D-SUB? Vagy ez csak sima PAL felbontású CRT? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2259) KillHates válasza Játékos (#2252) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köcce. de szerintem találok a vinyómon... :D
Várunk! Bár gondolom gyerekeid sem kezdők (főleg fogzáskor)
Referencia kúleres.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2260) Gaben01 válasza Játékos (#2258) üzenetére


Gaben01
őstag

Az utóbbi,csak s-video és crt bemenet van. :( Asszem nem is erőlködök.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2261) KillHates válasza Laraxior (#2257) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hehe! Takarítás rulez!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2262) KillHates válasza Gaben01 (#2260) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vedejó jel átsugárzó bigyulával kristály tisztán meg tudod oldani. És senki sem fog hasra esni a kábelekben!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2263) Játékos válasza KillHates (#2259) üzenetére


Játékos
addikt

A kislányom gyakorlatilag 3-4 hónapja folyamatosan fogzik (milyen szép szó...), ömlik a szájából a nyál! :K
A cseppfiam meg ma nyert regionális matekversenyt! :K Köszi, köszi, hagyd már... :DDD :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2264) Gaben01 válasza KillHates (#2262) üzenetére


Gaben01
őstag

Ahamm,majd rákeresek guglin a "vedejó jel átsugárzó bigyulára". :D

Játékos: gratulálok a gyerkőcökhöz. :K

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2265) Játékos válasza Gaben01 (#2264) üzenetére


Játékos
addikt

Köszönöm mindannyiuk nevében! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2266) Gaben01


Gaben01
őstag

Na kipróbáltam: notebook s-video kábellel tv-re ráköt,lejátszás elindít.A kép így is oktávokkal szebb,mint egy sima dvd film esetén.Azt hiszem ez lesz a legegyszerűbb.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2267) Elmör válasza Játékos (#2263) üzenetére


Elmör
senior tag

Gratula!
Matekverseny az nem pite! :C ;)

A karim teljesen referencia hűtős (belül nem tudom) de OC-s és elég jól hajtható, ráadásul halk!

Most kicsit tuningoltam a karit ez lett az eredmény. Annyira még nem is volt húzós tuning, de a ventijét azért felcsavartam, hogy nehogy már grillpartyzzon ott bent. :D

Mindenkinek csak ajánlom, bár még csak most jön a játékteszt, lehet írok is majd erről a kariról a Logoutba. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2268) KillHates válasza Játékos (#2263) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor megvan a "lé" rendesen. Nem kell kutyamenhely!
Az komoly! 7 éves koromig 5 számjegyű számokat fejben összeszoroztam 5-7 másodperc alatt (apám nem tudta olyan gyorsan beütni a számológépbe) aztán a suliban a matekórákon megtanítottak máshogy számolni... Azóta két kétjegyű szám összeadása gond néha... :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2269) KillHates válasza Elmör (#2267) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rendeljek neked LCD kijelzős-riasztós hőmérőt? Komolyabbat, mint ami az én gépemen van!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2270) Elmör válasza KillHates (#2269) üzenetére


Elmör
senior tag

Írd meg légyszi privibe az árat és meglátjuk! :R
Ja, meg hogy hova is kell kötni... :DDD

Emberek, valakinek óráááát?

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2271) Laraxior válasza KillHates (#2268) üzenetére


Laraxior
titán

ez hatalmas.. gondoltam hogy csodagyerek vagy :DD
elbaszarintottak a suliban...Lhet most Te lennél Billy utódja a mikrofasznál :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2272) KillHates válasza Elmör (#2270) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!

Free of charge! De ne reklámozd, mert a G80 barátin kívül mindenkitől 3300 Ft-ot kérek!
Nagyon szép óra. Kár, hogy eladod...
Próbáld meg az apróneten. Ott szerintem sokkal könnyebben elmegy!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2273) KillHates válasza Laraxior (#2271) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem inkább valami "rövidzárlat" lehetett. Néha még mindig megy, nagyon durva. Én sem tudom, hogyan csinálom; megkérdi a feleségem, hogy ha télen 16530 a fűtésszámlánk és nyáron 2240, akkor mennyit fűtünk el egy nap? És én gondolkodás nélkül rávágom, miközben az újságot olvasom, hogy "626 forint 30 fillért, ami nem is sok a kajához viszonyítva". Aztán utána számolok és persze más jön ki, aztán mégegyszer és rájövök, hogy rosszul számoltam ki először a számológéppel és fejben volt meg a jó eredmény. Vicces, de néha ilyesztő...
A MicroSuck!! Így köll helyesen írni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2274) Laraxior válasza KillHates (#2273) üzenetére


Laraxior
titán

én is csodagyerek vótam... 6.ba úgy megtellett az ellenőrző könvem beírásokkal hogy az osztálykirándulás már nem fért bele :DDD

Kicsit kiszellőztetem a szobát: tégy egy 12es venti fölé egy füstölőt... 2 perc alatt beteríti a szobát :DD :C úgy fest akotó korszakomban vagyok...itt van ez,meg a tegnapi mem cooler :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2275) Elmör válasza KillHates (#2272) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor köszönettel veszem és kérek szépen egyet! :R
Azért a beígért sör nem marad el! ;)

Az órát nem hordom, mert direkt bizniszre vettem meg. Tartozott egy emberke, aztán ezzel fizetett, de akkor még azt hittem megér 30K-t. Most 25-ért már volt jelentkező, de komolytalan, :(((

Még pár hétig hirdetem, aztán meglátjuk, lehet inkább megpolíroztatom és megtartom. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2276) Laraxior válasza Elmör (#2275) üzenetére


Laraxior
titán

én is "találtam" egy órát... fel is tettem ide még anno,de nem kellett kutyának sem :) Tartsd meg jobban jársz vele :)

Minnyá gyün az asszony :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2277) Játékos válasza Laraxior (#2276) üzenetére


Játékos
addikt

Sziasztok!

Nekem vagy 10 éve nm volt órám, mert amilyaet szerettem volna, annyi pénzem sose volt, és nem is lesz :( Viszont kaptam ajándékba egy Panerai replikát (ami még így se olcsó :((( ) persze a márkáról gondolom, mindenki hallott már! :DDD Én se, nyugi, nem az a kategória, amit nézegettem, sőt sztem nem is nagyon tudnám beszerezni a lakóhelyem közelében...
Oszt mi'zu veletek? Én természetesen megint melózok! :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2278) Elmör válasza Játékos (#2277) üzenetére


Elmör
senior tag

Az sem lehet rossz óra! :R
A Certina nekem tetszik, de 2 hibája van: az óraszíj nem bővíthető és nekem nagyon passzentos, plusszba még húzza a szőrt is. :DDD Ezért nem akarom hordani, persze mondják, hogy kikopik a szőr (sajnos a haj is), de nekem már 2 húzás is elég volt.

Jobban szeretem a digit sportórákat, amiknek van több funkciója is. Nemrég kaptam egy Timex-et nagybátyámtól meg van még régebbről egy Armitron is. Ma már szvsz a mobilok átvették az órák szerepét is, hiszen van, amelyiken több időzónát is be lehet állítani és úgyis mindig veled van szinte (legalábbis nálam így van). :B

Holnap megyek a kocsimért Körmendre, a szerelőhöz, aztán ha minden jól megy, akkor megyek tovább Tamásiba mamámhoz. Szombaton ha jó idő lesz, akkor Kiskunlacháza, Honda-tali! Tavaly is volt legalább 300 kocsi, idén talán még több lesz. Vasárnap meg itthon döglök, gamezok. Tök jó az UT3! Érdemes bekapcsolni a "Reduce gore"-t (ez mi?) és ami mellette van, valami hardware-es gyorsítást vagy mit? :U

Remélem legalább olyan jó hétvégétek lesz, mint nekem! ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2279) Játékos válasza Elmör (#2278) üzenetére


Játékos
addikt

Ja, nem rossz. :DD Az eredeti Panerai-kat földi halandó nem vásárolja. Most néztem, Pesten van egy boltocska, akiknél van 1 db. ÚJSZERŰ (tehát nem új!) Panerai 980.000-ért! :Y Ja, és ez még nem is arany! Akkor az mennyi lehet??? Meg a Ferrari edition-ök?
Bruhaha! :))

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2280) Elmör válasza Játékos (#2279) üzenetére


Elmör
senior tag

Majdnem egy autó ára, persze van biztos, aki egy Ferrari áráért is vesz órát. Asszem pont Snoop Dog csináltatott egyszer gyémántokkal teli arany PS kontrollert, az lehet még drágább is volt mint egy mai Ferrka. :Y :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2281) KillHates válasza Elmör (#2280) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azok sem tudják már, hogy mire költsék a pénzüket...
Azt miért csinálja a gépem, hogyha egy linkre kattintok, amíg be nem töltődik addig "megfagy" a gépem? Ha új ablakban csinálom akkor is?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2282) Játékos válasza KillHates (#2281) üzenetére


Játékos
addikt

Azt miért csinálja a gépem, hogyha egy linkre kattintok, amíg be nem töltődik addig "megfagy" a gépem? Ha új ablakban csinálom akkor is?

Ilyenről még nem is hallottam... :(

Ja, egyébként Őstag lettem! :DD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2283) KillHates válasza Játékos (#2282) üzenetére


KillHates
nagyúr

Közben megoldódott; a 8800GTX driver-ével ezt csinálja a 9800GTX. B@ssza meg az nVIDIA a Bill Gates-t... A driver nem szól, hogy nem stimmel valami, az eszközkezelő meg lapít, hogy köze nincsen meghajtónak a vashoz!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2284) KillHates válasza Játékos (#2282) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Ja, egyébként Őstag lettem! "
Gratulálok! Akkor jöhet a saját avatar!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2285) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek, igyekeztem tiszta vizet önteni a pohárba.

Friss BLOG a LOGOUT-on!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2286) pisti88+


pisti88+
senior tag

Grat jol megcsinállt kis összehasonlítés, de nekem azért még mindíg a jó öreg áramzabáló az álmom! :C :C :C :R

Pisti -(*_*)-™

(#2287) Eddie141 válasza KillHates (#2285) üzenetére


Eddie141
senior tag

Szuper teszt lett! Látszik rajta, hogy sok munka volt vele. Igazán sokmindent megtudtam belőle, amire nem is gondoltam volna.

Mellékesen KillHates meghívására belépnék a G80 klubba. Régebben volt egy 320Mb-s Inno3D OC edition VGA-m és ha minden igaz[Hála KillHates felbecsülhetetlen segítségének köszönhetően!] most hamarosan lesz 8800GTX SLi-m :)
Köszönöm még1szer! :R

(#2288) KillHates válasza Eddie141 (#2287) üzenetére


KillHates
nagyúr

Légy üdvözölve! (mázlista! :) ) Boldog születésnapot!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2289) Eddie141 válasza KillHates (#2288) üzenetére


Eddie141
senior tag

Köszönöm szépen még1szer! :) Azért a mázlit igazán könnyen elszalaszthattam volna néküled, lehorgasztott orral és idegbetegséggel :DD

Annak a Crysis modnak el tudod még1szer mondani a nevét?Akár prevee-ben is jöhet, úgy sokkal romantikusabb :DDD

(#2290) KillHates


KillHates
nagyúr

Ma Eddie141-el rájöttünk, hogy mire jó egy 3000 forintos GTX :D

Az áldozatok:

Persze Elmör Leadtek-je itt sem volt hajlandó működni :(
Tehát a diagnózis, hogy totál döglött!

Eddie munkában:

Egy kis extra hűtés a beteg GTX-nek:

Képet nem adott, de slave kártyának tökéletesen jó volt
COD2-ben 2048x1536-ban 350 fps minden full-on!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2291) KillHates válasza Eddie141 (#2289) üzenetére


KillHates
nagyúr

Natural Mod

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2292) Laraxior


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2293) pisti88+


pisti88+
senior tag

:DDD :DDD Azigen ti aztán durr bele ennyi gtx :DDD :DDD ! Légy üdvözölve Eddie :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2294) Játékos válasza Laraxior (#2292) üzenetére


Játékos
addikt

Sziasztok!
Találós kérdés: dolgozok, vagy nem? És holnap fogok, vagy nem?
Szép hétvége családi körben, nesze... :(((
Larának üzenem: elküldtem egy fél DDC-t Ipc-nek (remélem, így hívják), hátha sikerül valamit összehozni! :K
Nektek hogy telik a hétvége? :U

Attis:
Jól értem, hogy a beteg GTX nem ad ki egy sornyi képet se, de 2. karinak meg tökéletes? :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2295) Játékos válasza Játékos (#2294) üzenetére


Játékos
addikt

Szóval? :U Egyedül vagyok? Pedig segítség kéne kiválaszani az új avataromat... :(
Majd szóljatok... :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2296) Laraxior válasza Játékos (#2295) üzenetére


Laraxior
titán

:R :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2297) Játékos válasza Laraxior (#2296) üzenetére


Játékos
addikt

Az a baj, hogy Piccolo, és Goku már vannak itt a PH!-n, nem tudom, hogy meg fogják-e engedni, hogy hasonló legyen... :(
Szerinted? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2298) Laraxior válasza Játékos (#2297) üzenetére


Laraxior
titán

Általában nem szokták...már csak ha hasonló is... Szerintem keress mást :))
It vana kedvesem,holnap reggel megy,addig nagyon nem leszek... ;] :P :C :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2299) Laraxior válasza Játékos (#2294) üzenetére


Laraxior
titán

Hova küldted a Bethlen utcai címre? :( Mer' már nem ott lakom :K
5én veszek pumpát,meg egy faja memóriát...asszem 2x2GB ballistix lesz....
a procival kibírok még egy hónapot... pumpát mindenképpen...mert ez csak kőccsöncucc :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2300) Játékos válasza Laraxior (#2299) üzenetére


Játékos
addikt

Ipc-nek küldtem, nem neked, Teeee! :DDD
Hétfőn megkapja, úgyhogy várd meg mindenképpen, mert az én nyákom nincs annyira megégve, hátha kihoz neked egy jó DDC-t! :K
Akkor keresnem kell egy másik képet?! :O

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.