Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Elmör válasza Eddie141 (#3938) üzenetére


Elmör
senior tag

Vállaljak áldozatot? Nem az angollal van bajom, hanem hogy nézhetetlen, elcsúfítja a film élvezeti értékét! :DDD

Na a CSI meg NCIS meg ilyenektől kész vagyok. Nem láttam sok részt, de anyám mindig nézi és így legalább a felét hallom sajna. Engem nem köt le igazán. :)) :U

Pisti:megkérdezted a postát? Eddig még nem jött meg a modem. :F

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3952) Játékos válasza Elmör (#3951) üzenetére


Játékos
addikt

Nem az angollal van bajom, hanem hogy nézhetetlen, elcsúfítja a film élvezeti értékét!

Ezt mindenki maga dönti el, én pl. gyakorlatilag képtelen vagyok szinkronizáltan nézni (kivétel, ha nincs eredeti hang) a filmeket. Pláne, miután hallottam néhány epizódon keresztül a színészek hangját!

Az meg hogy az értékét elcsúfítja? :DDD Van szép érték, meg csúnya érték??? :U

:DDD
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3953) nygma válasza Beowulf_78 (#3949) üzenetére


nygma
addikt

Magyar nyelvű.... :U

(#3954) Kasza08 válasza Elmör (#3950) üzenetére


Kasza08
őstag

Said hangja tiszta cod4:DDD

(#3955) Beowulf_78 válasza nygma (#3953) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Mi magyar nyelvű? :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3956) KillHates válasza Elmör (#3951) üzenetére


KillHates
nagyúr

"de anyám mindig nézi és így legalább a felét hallom sajna."

ÁÁÁÁááááá........... Ezen nagyon jót derültem! :DD :DD :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3957) KillHates válasza Elmör (#3950) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rossz hírem van; a 4-ik évadban egy-két szinkronhang más lett. Kicsit vicces volt először hallani.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3958) KillHates


KillHates
nagyúr

ÁÁÁÁÁÁáááááááááááááá..........

Gyerekek! Elkövettem azt a hibát, hogy vettem egy Q9450-est. Lehet, hogy Yorkfiel, meg 45 nm-es de úgy melegszik mint Csernobil egy rossz gombnyomás után. 55 fok alá nem tudom letornázni a hőmérsékletét.
Egy haveromnak vettem Q9300-ast ami szinte alig melegedett, most egy Q6600-as konfigot szállítottam (G0-ás volt) az sem ment 45 fok fölé (persze alapon) Erre ez a qrva 9450-es mire bebutul a Vinfos már 62 fokos! B@sszameg, pedig G0-ás ez is :((( :(((
Ja és gyárilag ilyen cooler van a dobozában:


Hogy a f@szba képzelte ezt az Intel???
Én meg ilyennel nyomom:

akkor a fos gyárival mennyi lenne? 120 fokos??? :O :O :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3959) nygma válasza KillHates (#3958) üzenetére


nygma
addikt

Szvsz a 45nm nem = a garantált hűvős procival és a legjobb tuningpotenciával... :U

(#3960) nygma válasza Beowulf_78 (#3955) üzenetére


nygma
addikt

A Race Driver Grid... :U

(#3961) pisti88+ válasza KillHates (#3958) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azigen Attis az én qx-em megy ilyen hőmérsékleten, de az 65nm :DDD 60fok volt eddig nekem a max 3.6ghz-n :R :R :R Milyen orajelen nyomatja ennyivel a hőt, és mennyi neki az alapórajeles hőmérséklete? :R :R
Valszinüleg a gyári kúúúler az épphogy elég alapórajelre, huzásra nem gondolnak Intelék, az a userek dolga ;] :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3962) KillHates válasza nygma (#3959) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen, de a gyári coolert hogy gondolták?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3963) nygma válasza KillHates (#3962) üzenetére


nygma
addikt

Szvsz őket ez nem hiszem,hogy érdekli.... :U

A lényeg nekik,hogy vegyék a hardvert...a gyári cooler,amolyan jelkép,csak,hogy legyen hozzá valami... :F :U

(#3964) KillHates válasza nygma (#3963) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezt jól mondod! Ez a cooler tényleg csak "jelképes" :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3965) nygma válasza KillHates (#3964) üzenetére


nygma
addikt

Sajnos igen... :U

(#3966) Laraxior


Laraxior
titán

olyan meleg van,bakke' hogy nem tudom lehűteni ezt a nyamvadt procit...vennem kell hűtőtatyót,aztán beledobom a radimat :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3967) Beowulf_78 válasza nygma (#3960) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Van hozzá magyarítás? :Y

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3968) KillHates


KillHates
nagyúr

Meg van a hiba, véletlenül a BIOS-ban a 1.35V-on hagytam mert az E6750 kívánta...
Szerintem inkább cipőfelsőrész készítőnek megyek, nem kellene erőltetnem a számtech-et.. :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3969) KillHates válasza Laraxior (#3966) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem rossz ötlet!!! Képeket kérünk, ahogy a Dréherek között úszkál a radi! :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3970) Beowulf_78 válasza KillHates (#3958) üzenetére


Beowulf_78
addikt

C0 stepping... ;) Most jön majd a stepping váltás C1-re... :U Gondolom a hőszenzor problémákat kijavítják, a tuning meg remélem nem lesz rosszabb.
Mivel mérted a 62 fokot? Core Temp vagy Real Temp? :U
Nekem a G0 Q6600 48-50 fokos idle 3760mhz-en 1,45v-vel.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3971) pisti88+ válasza Laraxior (#3966) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ha én letudom hüteni az enyémet egyszerű ventillátorral akkor neked is illenék a vizzel nem? :U :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3972) KillHates válasza Beowulf_78 (#3970) üzenetére


KillHates
nagyúr

Real Temp-el. Ott tart az Intel is ahol az nVIDIA; kinyomnak valamit a piacra, aztán jönnek a javított verziók. Én meg fúrjak lyukat a 9450-esre és használjam kulcstartónak? :U
Nyitott géppel megtekertem 450 MHz-el 1.35 V-on léggel, a WIn tökéletesen ment, de a Mass Effekt eldobta az agyát. Szerintem a 800-as ramjaim nem bírták a 900 MHz-et.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3973) pisti88+ válasza KillHates (#3972) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mijen ramok?

Pisti -(*_*)-™

(#3974) Elmör válasza Játékos (#3952) üzenetére


Elmör
senior tag

Igen, van csúf(os) élvezeti érték meg szép(es) élvezeti érték. :DD

Nem a feliratra értettem, hogy nézhetetlen tőle, hanem a kamerás felvételre. No mindegy, ezt jól kitárgyaltuk. :P :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3975) Beowulf_78 válasza KillHates (#3972) üzenetére


Beowulf_78
addikt

800-as ram nem a legideálisabb választás... :) Adj neki 1066mhz ramokat.Azzal ki fog derülni mit bír stabilan a proci. 1,36v-nél feljebb ne futtasd a Prime-ot, azt is úgy hogy normális hűtővel. ;) Gyári hűtővel túl fog melegedni a proc.Degradálódhat is akár a hőtől.
Szerezz be egy bika hűtőt+1066-os ramokat és adj neki. :K :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3976) KillHates válasza pisti88+ (#3973) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ős 800-as OCZ-k, egy pár Platinum és egy pár Gold.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3977) Beowulf_78 válasza KillHates (#3976) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem hiszem hogy akkor a 900mhz lenne a gond. :U OCZ-k bírják. Minden ram bírja egyébként a 800-ról 900-ra húzást általában.Még a Kingmax is. ;) ha 4x1gb van benne akkor nézd meg 2x1gb-tal. Lehet a 4x1 a gond...

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3978) pisti88+ válasza KillHates (#3976) üzenetére


pisti88+
senior tag

Még ugyancsak jok azok, nekem most Lara beteg ballistixei vannak, fizukor mennek gariba, mert most csaak 1000ren hajlandok elindulni 2.2v-on :( :R
Beuwolf Kingmax NÁLAM 960mhz RESPECT :B :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3979) KillHates válasza Beowulf_78 (#3977) üzenetére


KillHates
nagyúr

Végre összelapátoltam ezt a fost, most már szét nem szedem... De köszi a tanácsot legközelebb kipattintom a két 512-est :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3980) Elmör válasza Beowulf_78 (#3977) üzenetére


Elmör
senior tag

Nálam 900-on mentek ugyan az A-daták, de aztán meghaltak szép sorban. :DDD Nekem más beszaggatós problémám volt már sajna a húzás miatt, amit nem akartam elhinni, de több fórumba is beleolvastam és miután visszatettem alapra a cuccost elmúlott. Nem is fogok mostanában tuningolni asszem. :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3981) KillHates válasza pisti88+ (#3978) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is lazán viszik a másik gépben a 900-at a 800-as Kingmax Mars-ok.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3982) KillHates válasza Elmör (#3980) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na hogy-hogy nem tuningolsz? Olyan házban olyan hűtéssel vétek nem meghúzni a haját! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3983) Laraxior


Laraxior
titán

tojássütés GX2-n

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3984) Játékos válasza Elmör (#3974) üzenetére


Játékos
addikt

Ááá! Félreértettelek! Azt hittem, hogy az angolról beszélsz...a kamerás felvétel meg se fordult a fejemben! Eszembe se jutna úgy megnézni bármit is...
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3985) KillHates válasza Laraxior (#3983) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez kamu, de profin van megcsinálva.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3986) Laraxior válasza KillHates (#3985) üzenetére


Laraxior
titán

azé 80fokon süldögélne,ha nem is ilyen sebességgel :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3987) nygma válasza Laraxior (#3983) üzenetére


nygma
addikt

Jól meglett csinálva,de van egy olyan sejtésem,hogy a GTX 280-on trükk nélkül is lehet majd csinálni... :U

(#3988) Elmör válasza Játékos (#3984) üzenetére


Elmör
senior tag

Oksa. No problem! :D :R
Most jött le a "What happens in Vegas - Amíg a Jackpot el nem választ" és már töröltem is le, mert nem írták, hogy kamerás. A fene az ilyen felesleges töltésért. :((

Attis: nem bírta valami azt a 3,6-ot sem, mert állandóan voltak hibák, már mindent ki is teszteltem, akkor sem jöttem rá, de talán a lap a bibi (eléggé melegszik) de végülis most minden megy még így alapon is. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3989) pisti88+ válasza Elmör (#3988) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mennyire melegedik a lap??? Gondolod hogy az a hiba vagy csak antituning vajon a proci :F , mert ahogy látom a többi cucc menne :R (legalábbis gondolom én)

Pisti -(*_*)-™

(#3990) KillHates válasza Elmör (#3988) üzenetére


KillHates
nagyúr

A kis rohadék, nem bírt plusz 1000 MHz tuningot! Mekkora fos! :DD :DD :C :C
Nagy bazi coolert az északi hídnak!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3991) pisti88+ válasza KillHates (#3990) üzenetére


pisti88+
senior tag

;] Ez gonosz volt :o :R

Pisti -(*_*)-™

(#3992) Laraxior


Laraxior
titán

sikerült összehoznom egy alapórajeles eredményt... 5. hely
Holnap érkezik a tápom,ill. az már itt van csak a della érkezik holnap :C
Szóval,bekészítettem a fagyóba a vizet,már nincs akadály a győzelemhez :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3993) KillHates


KillHates
nagyúr

Megoldódott a q9450 bajom. A két hete update-elt BIOS-om kevés volt neki, tehát kellett nyomnom rá egy május végit és láss csodát máris 49 fok lett 3200 MHz-en, 1.25Volt-al.
Még Subaruwrc-vel tolunk egy cooler polírt mert a V70 talpa gyalázatos, aztán nem akarom 50 fok felett látni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3994) KillHates válasza Laraxior (#3992) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gratulálok! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3995) Laraxior válasza KillHates (#3993) üzenetére


Laraxior
titán

én nem gyaláznám szét a procit... :( nagyon csúnyácska lesz szegény utána,oda a felirat...oda a gar,és oda az értékének egy része. Pár fokért nem érdemes,hidd el. Tégy rá jobb hűtőt,vagy erősebb ventit. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3996) KillHates válasza Laraxior (#3995) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudok, a PVM-ek melegsége miatt mindenképp "felülről lefele" fújósat akarok, és ez a legnagyobb. Most, hogy 49 fokos, alapfeszt kap csak, és az egy 3.2-re húzott Quadnál nem rossz. Máshol is nyavajogtak, hogy jobban melegszik mint a 9300-as. Biztos a cache fűt.

Ebben a prociban nincs is más csak cache :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3997) pisti88+ válasza KillHates (#3996) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát igen van benne bőven cucc :Y :R !

Pisti -(*_*)-™

(#3998) KillHates


KillHates
nagyúr

Na ebben a felállásban sem lennék VGA kártya!! Szerintetek meddig fogja bírni a zárlatot?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3999) KillHates


KillHates
nagyúr

ÖÖÖöööö..... 230V 10A elég meggyőző. Akkor ez a táp nem peak-ben bírja az 1500W-ot!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4000) pisti88+ válasza KillHates (#3998) üzenetére


pisti88+
senior tag

Powergomb lenyomása utáni 2ns-ben vége van ;] ;]

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.