Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Laraxior válasza pisti88+ (#3600) üzenetére


Laraxior
titán

végülis csak 70 vót a proci :C ;]

egy pirosat pumpálj az öregnek a cuccokért :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3602) nike_ válasza Laraxior (#3601) üzenetére


nike_
addikt

A QX9650 70.000 volt? Az még el is megy.

(#3603) pisti88+ válasza Laraxior (#3601) üzenetére


pisti88+
senior tag

Látom feltett szándékod lelohasztani a boldogságom ... :D Ugysem sikerüüüül boldog vagyok, és kéééész az asszonyal is minden rendben ugyhogy csak futtassad a teszteket és pszt ;]
Nike:QX6850 :)

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3604) Laraxior válasza nike_ (#3602) üzenetére


Laraxior
titán

persze..QX6850 :C
13k lett 24/7es beállításon...most kicsit odalövök neki,legalább egy ezres pluszt adjon már :C

bódog vagy..látom minden rendbenaz asszonnyal...azé ülsz a gép előtt :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3605) Laraxior válasza nike_ (#3602) üzenetére


Laraxior
titán

QX6850

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3606) pisti88+ válasza Laraxior (#3604) üzenetére


pisti88+
senior tag

Még nála vagyok "beszélgetünk" csak közben nyitva van a fórum is had lássam hogy fogadják a dolgokat had emésztgessék ;]

Pisti -(*_*)-™

(#3607) Laraxior


Laraxior
titán

Le is jött a Crysis :B ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3608) nygma válasza Laraxior (#3607) üzenetére


nygma
addikt

20mb/s-el könnyű... :P

(#3609) nygma válasza Laraxior (#3607) üzenetére


nygma
addikt

(#3610) pisti88+


pisti88+
senior tag

Jó reggelt urak :K , bár szakad az eső azért a kedvem derűs ;] ! :R

Pisti -(*_*)-™

(#3611) nygma válasza pisti88+ (#3610) üzenetére


nygma
addikt

Jó reggelt.

Kihajtottad már a QX-et... :U :C

(#3612) pisti88+ válasza nygma (#3611) üzenetére


pisti88+
senior tag

Délután most már Laránál van naki vize van ott ment 4ghz-t :DDD , itt csak egy mugen áll rendelkezésre, és bár ez a bazi nagy heatpipes izé nem víz de nekem elég ha 3.5ghz-n futkos majd és nem 1000fok... ;]

Pisti -(*_*)-™

(#3613) nygma válasza pisti88+ (#3612) üzenetére


nygma
addikt

Szvsz 3,5 ghz 24/7-be egy 8800 GTX-hez elég lesz... ;) :R

(#3614) pisti88+ válasza nygma (#3613) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kevesebb is elég lenne, nem az a cél hogy most 4ghz-n mennyen vagy feljebb az nem az én müfajom :( , mellesleg egy 8400-nál picitt jobban megy :DDD és ha az elég egy gtx-hez akkor ez meg sok :U

Pisti -(*_*)-™

(#3615) nygma válasza pisti88+ (#3614) üzenetére


nygma
addikt

Persze,de a 3D06-ban előrébb akarsz jutni... :F :U

(#3616) pisti88+ válasza nygma (#3615) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát előrébb leszek szerintem 4 maggal mint az AMD-vel vagy talán nem? :DDD Amugy 3.5ön is bőven 5000pötty fölött csinál a proci :P , ha ehhez hozzávesszük a gtx számolási teljesítményét akkor szerintem nem rossz az... :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3617) nygma válasza pisti88+ (#3616) üzenetére


nygma
addikt

Talán előrébb... :U :DDD :DDD

(#3618) Klemens


Klemens
őstag

Nekem lenne egy kis problémám.
Tudom nem 8800-s a bibi, meg nem is kimondottan VGA-s a bibi.
Van egy PX7900GS-em, feltettem a gyári driverét. Ezt most le akarom szedni, mert letöltöttem a legújabb drivert és azt szeretném felrakni. A programok telepítése/eltávolítása dolgot próbáltam, de ott nincs, se a start menüben.
Vkinek ötlete van erre?

Előre is köszi!

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3619) nygma válasza Klemens (#3618) üzenetére


nygma
addikt

Ha nincs sehol,akkor nincs fent... :F :U

(#3620) Klemens válasza nygma (#3619) üzenetére


Klemens
őstag

Tuti fent van, mert ott az icona az óra mellett.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3621) pisti88+ válasza Klemens (#3620) üzenetére


pisti88+
senior tag

Driver clean pro programot tudom javasolni beizzítod és kiválasztod mejk drivert törölje és leszedi... :R :R Remélem segítettem! :K

Pisti -(*_*)-™

(#3622) Klemens válasza pisti88+ (#3621) üzenetére


Klemens
őstag

Értem. Megrobálom.
Legvégső esetben: formatC:))

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3623) pisti88+ válasza Klemens (#3622) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát csak nem :DDD :R

Pisti -(*_*)-™

(#3624) Játékos válasza Klemens (#3622) üzenetére


Játékos
addikt

Drivercleaner leginkább, de ha megpróbálod megint telepíteni, nem ajánlja fel az uninstallt? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3625) Laraxior


Laraxior
titán

öcsém...nagyon húzni kell ezt a quadot...mert sok értelme nicnsen a 4magnak tényleg :W Crysis alatt két mag max 10%on teker míg a másik kettő közel 100on :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3626) Játékos válasza Laraxior (#3625) üzenetére


Játékos
addikt

:W Erről beszéltem testvérem! Van vagy fél éve, mikor egy "barátunk" Anthony szintén 4 maggal tolta a Crysist, én meg kérdeztem, hogy mi a ráknak? Erre mutatott valami tesztet, ahol 5-6%-al jobban ment 4 magon... :F Mondom azé' tényleg megéri! :DDD
Jelenleg, hacsak nem démárkozol, akkor egy ügyesebb 2 magos jöbb befektetés! :K
Viszont ő másra is használta... :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3627) Laraxior válasza Játékos (#3626) üzenetére


Laraxior
titán

én sem gamelek annyit,viszont a tömörítés előnyen van a torrent miatt.
Azonfelül markozok is amíg első nem leszek :C Jó a quadom,simán menni fog 4G-t... persze a 4.2nek jobban örülnék.. a winem is új,tehát a lehetőségek adottak.. a tápon kívül.
Viszont nem ajánlották quadtuninghoz Attis Zalmanját.... :W :W mostaztán nézhetek jó árban másik tápot. :O :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3628) Laraxior válasza Játékos (#3626) üzenetére


Laraxior
titán

Játékhoz jobban járnék egy E8500el ami megy 4-4,5ön 24/7ben....
De én keveset gamelek már :) tehát quad marad

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3629) Játékos válasza Laraxior (#3627) üzenetére


Játékos
addikt

Azonfelül markozok is amíg első nem leszek

Hol leszel első? :U Az a sok elvetemült, igazi elmebajos, akik szarráfeszelik, nitrózzák a procit, meg a VGA-t, azokat úgyse lehet utólérni...akkor meg minek? :F
Első akarsz lenni? Máris a Tiéd a legjobb eredmény a szobádban, meg a családban, sőt, tőlem is jobb eredményt érsz el, meg még egy csomó embertől... :K
Béke! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3630) Laraxior válasza Játékos (#3629) üzenetére


Laraxior
titán

G80 listában....ezért vettem quadot,szal haggyá békén ;] monnyuk ennyiért te is elhoztad volna ;) :C
Tegnap javítottam 8 helyet.... már a 6. vagyok. :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3631) pisti88+ válasza Laraxior (#3630) üzenetére


pisti88+
senior tag

Játékosnak ebben igazat kell adnom vannak olyan elvetemült lények akik szárazjággel, és nitrogénnal hütik a cuccot csakhogy pár pontal többet kapjanak majd a teszt végén( nem overclockerékre gondolok... :DDD ) Nekem arra kell a konfig hogy menjen használjam amire akarom és EGY JÓ IDEIG NE NYULJAK HOZZÁ :)) !

Pisti -(*_*)-™

(#3632) Játékos válasza Laraxior (#3630) üzenetére


Játékos
addikt

monnyuk ennyiért te is elhoztad volna

5000-ért vetted? Annyiért tényleg megvenném! :DD De csak, hogy eladjam valakinek drágábban... Én egyáltalán nem használom ki, mivel inkább játszok, én akkor már VGA-ba ölnék, de most abba se indokolja semmi.
Örülök a 6. helynek! :K :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3633) Laraxior


Laraxior
titán

én sem nyúlok hozzá jó darabig. Tápot veszek,aztán ráállok a winyovásárlásra,nem veszek DVD-t sem többet.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3634) pisti88+ válasza Laraxior (#3633) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R

Pisti -(*_*)-™

(#3635) Laraxior válasza pisti88+ (#3634) üzenetére


Laraxior
titán

Te sem panaszkodhatsz a 150 rongyos prociddal :D
mondjuk féláron jó vétel...ha menni fog a hűtése.
Nah lassan összeszedem a motyót,aztán go. :C
QX power ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3636) Klemens válasza Játékos (#3624) üzenetére


Klemens
őstag

Most töltöm a driver cleaner-t, remélem menni fog.
Ha az új drivert telepítem, nem kérdezni meg, hogy a régit le akarom-e szedni. :(

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3637) Klemens válasza Játékos (#3624) üzenetére


Klemens
őstag

Most töltöm a driver cleaner-t, remélem menni fog.
Ha az új drivert telepítem, nem kérdezni meg, hogy a régit le akarom-e szedni. :(

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3638) Játékos válasza Klemens (#3637) üzenetére


Játékos
addikt

Még az jutott eszembe, hogy eszközkezelőben nem lehet eltávolítani a drivert? :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3639) nike_ válasza Laraxior (#3605) üzenetére


nike_
addikt

Ja, azt hittem QX9650 :D Szép is lenne.. :DDD ;]

(#3640) Elmör válasza Laraxior (#3630) üzenetére


Elmör
senior tag

Az sem rossz!
Én nem tetettem fel egyik eredményemet sem, de eddig max 14-dik lehettem volna, még anno a 8800GTX-el. Persze ott nekem is proci kellett volna erősebb, de egyelőre én sem használnám ki a 4 magot. Most pár napja szinte csak TDU-zok, meg asszem még sokáig nem is fogok mást tolni. Nagyon rákattantam, ja meg a zenehallgatásra!

Képzeljétek (lehet már meséltem) fater vett egy 5000Ft-os asztali Hyundai DVD lejátszót a Tecsóban és először még röhögtem is rajta, de ma kiderült, hogy még az avi filmeket is szépen viszi, űűűű mondom anyád, ez nagyon király! Van vagy 20 DVD-m, amin csak avi filmek vannak és eddig pont azért nem néztem őket, mert nem volt kedvem a gép előtt ülve nézni, de ez így TV-n nagyon baba lesz! :DD :R Szóval ríszpekt neki! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3641) nygma válasza Elmör (#3640) üzenetére


nygma
addikt

Láttam én is...

Az átlagos lejátszóknál kisebb... :D

(#3642) Laraxior


Laraxior
titán

a kislány el is tűnt a barátikörből? ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3643) Tom5 válasza Laraxior (#3642) üzenetére


Tom5
addikt

elijesztetted :U ;]

(#3644) lexi88 válasza Tom5 (#3643) üzenetére


lexi88
újonc

Engem nem lehet ilyen könnyen elijeszteni:) Valaki hiányolt engem?:)

Nem vagyok szőke cicababa!!!

(#3645) Tom5 válasza lexi88 (#3644) üzenetére


Tom5
addikt

Lara hiányolt :U
Dobhatnál egy képet ide nekünk :U

(#3646) lexi88 válasza Tom5 (#3645) üzenetére


lexi88
újonc

majd kaptok képet. ami van rólam az nem jó kép rólam :B

Nem vagyok szőke cicababa!!!

(#3647) Tom5 válasza lexi88 (#3646) üzenetére


Tom5
addikt

kíváncsian várjuk :))

(#3648) Laraxior válasza Tom5 (#3647) üzenetére


Laraxior
titán

én nem várom..tudom ki ő... :C lehet csak egy fórum de nem vagyok hülye... ;]
majd kapunk képet...ezt mintha már hallottam volna valakitől :(((

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3649) Tom5 válasza Laraxior (#3648) üzenetére


Tom5
addikt

Te tudsz valamit... ;] :R

(#3650) Laraxior válasza Tom5 (#3649) üzenetére


Laraxior
titán

csak gondolom...van egy olyan érzésem nem lesz kép a hölgyről... fogadni mernék az új QUADomba :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.