Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) KillHates válasza Eddie141 (#2500) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most az 500-as csifi elviszi majd az egyik GTX-et, aztán ha megvannak a párnák, meg a 3600 MHz-es Phenom, és valami abzi táp akkor jöhet a mehet. De szerintem amíg nincsen valami combos procid, addig ne kínozd a tápod az SLI-vel, különben ha nem old le a pfc akkor mehet az egész konfig a pics@ba...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2502) djtoomi válasza Eddie141 (#2497) üzenetére


djtoomi
addikt

6 tubus festék kellett, 500g-s.
Tipusa: Maestro Acryl Mat 9004
Fára, üvegre, műanyagra, fémre, fára, sőt még kerámiára is jó elvileg.

Sima spray, meg alapozó(abból 2 tubus nagyjából elég volt)
Előtte 2000-es csiszolópapírral egész házikót lecsiszoltam, de anélkül is mehet.
Alapozóval befújtam, 3óra száradás.
Első réteg rá, 2 óra száradás, második réteg, 2 óra száradás, műanyagokat lekaptam, emg a szivattyút, gyorsan nyomtak rájuk egy réteget, azok meg is fojtak, látszik, hogy nem lett olyan szép, meg a ház szélei is 1 rétegesek, az is eléggé "átlátszóra" sikeredett.
De alaplapi tálca, ház alja, vinyó-5.25" box szvsz jó lett.

Egy tubus festék 1100ft volt, de nagyon jó minőség, igaz van olcsóbb, gagyi 700-ért is, de van profi cucc is 4k-ért...
Erre kellett volna még egy réteg lakk is, de egy 500-as lakk 3400huf, és abból legalább 3 flakon kellett volna.
Annyit meg már nem áldoztam rá, így is sokba fáj,t majdnem annyiba, mint amennyi a ház maga.
Pláne hogy vettem 6db 12cm-es silent ventit.
Kelleni fognak majd, de nem árulom el mire, nagy modding lesz itt 2 hét múlva..... :K

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2503) djtoomi válasza Kasza08 (#2499) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem vizecske 34k-ba volt, de lesz bővítve gtx-(ek)re, és a lapra, emg új radi, szivattyú, stb... ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2504) Eddie141 válasza KillHates (#2501) üzenetére


Eddie141
senior tag

Na-ja. De nekem itt a hangsúly azon van, hogy nem akarok még procit meg lapot cseréllni. Főlleg nem Intelre. A Phenomok meg még az új stepping előt elég gyerekcipőben járnak. Sli-s lap sincs alap kategóriásabban AM2+ ból. Az enyémben meg sztem elég gyengén muzsikállna egy Phenom. [játékra amúgysem ajánlják...:)]Most nemrég[1 hónapa]cserélltem a 6400+os BE-t, és elégé meg vagyok vele elégedve. Az M2N32-SLI Deluxe WiFi Ap Solo alaplap is nagyon zsír, és nem érné meg nekem eladni.
A lényeg az lenne, hogy május 2.-ára mindenképp kész kell legyen teljesen a gép mert lanpartyra már SLI-vel szeretnék menni.Igazából ez a fő ok, amiért GTX SLi-re váltok. Most arra nincs pénzem[sőt, sztem az elkövetkező időkben sem lessz sajnos], hogy vegyek egy procit, és egy lapot, meg tápot, meg ramot...
Elvileg kaptam egy ajánlatot 28ezerért egy EVGA 680-as SLI-s lapra, de ugye abba még proci is kell. Meg a táp sem 10 Ft...

A párnácskák megvannak, ma este szerkesztettem alá szépen. :))

Mennyit kapnék most a lapomért, meg a procimért+a tápért? Őszintén?!? Na ugye, hogy nem sokat. És én abban biztos vagyok, hogy nem lehet olyan nagyon szar ez a proci, ahogy beálítjátok... 36/3800MhZ-n ez simán el fog nekem szaladgállni, és úgy azért már elég "combos lesz" az én szememben :DDD
Ti mit tennétek a helyemben, ha kevés pénzből kellene gazdálkodnotok??
:R

djtoomi:én igazából, csak belülről szeretném befeketíteni :) De lehet, hogy mostmár megvárom az új házat.

[ Szerkesztve ]

(#2505) djtoomi válasza Eddie141 (#2504) üzenetére


djtoomi
addikt

28?Hol, kitől, mikor? :Y :Y :Y
Az nem píz érte! :K

Amúgy én második GTX helyett hogy intelre váltanék, az tuti.Vagy ráfizetnék 9800GX2-re.
Te procid, max 3.6-ot megy szvsz.

Ha csak belülről akarod feketíteni, kb 4k-ból megvagy(1 alapozó, 3 fekete festék). ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2506) Eddie141 válasza djtoomi (#2505) üzenetére


Eddie141
senior tag

Gondolom te még nem hallottad az első GTX-em történetét, vagy? :F Az önmagában nem ad képet. De slave kártyának tökéletes SLI-ben.[legalábbis eddig úgy tűnik :)
Az én procim léggel max 3.8-at megy, vízzel meg már látatm valahol 4 - 4.1et is ;)

Ő mondta nekem, hogy edig a 28K a max amit ajánlottak érte, és ha felette licitálok, akkor vihetem :)

Nállunk a Maestro Acryl Matt 9004-es 840FT :) Ma vettem 1 tubust a turbina lefújása miatt, de a hátulján kipróbálva, megfojt a műanyagon :(

[ Szerkesztve ]

(#2507) djtoomi válasza Eddie141 (#2506) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem hallottam valóban. :B

De azt a 3.8-at milyen lapban viszi? ;)

Hoppálé, nekem Petek kolléga régebb mintha 38k-t mondott volna(kb 1 hete).... :DDD

Előtte jól fel kell rázni, és kb 25-30cm-ről ködölve fújjad, úgy nem fog megfolyni.Náalm is volt olyan rész ahol emgfolyt(tartály, hát tetején műanyag, ház szélei)de azért, mert egyrészt nem volt alapozó, egy réteget nyomtam rá, és közelről fújtam.
Szép csak akkor lesz, ha van 1 réteg alapozó minimum, és minimum 2 réteg festék.Közte 2 óra száradások... ;)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2508) Eddie141


Eddie141
senior tag

Őjaz nem? :B

Ő itt a djágaságom: :D

Köszönöm a segítséget! :R Majd elmondom, hogy sikerült gyakorlatban is :)
Sajnos még a gép tetején pihen, de ha minden jól megy, hamarosan munkába fogom :)
3.8-at is egy M2N-32-es SLI Deluxe lapban vitte elvileg :K

[ Szerkesztve ]

(#2509) Eddie141 válasza Eddie141 (#2508) üzenetére


Eddie141
senior tag

Most néztem, hogy hazudtam véletlen a festék árával kapcsolatban :) 850FT :DD Bocsi :D :C

Semmi rejakcijóó? Ha tudtam volna, hogy ezt váltom ki a privimmel, inkább megtartom magamnak. Jó lett volna az egyszer csak nyugtatónak :D
Nah mind1.

Jó éjt srácok!

Holnap még suli. Mék lefeküdni!
Ahogyan ma is tettem, majd holnap :DDD HAJNALI fél7 :DDD felé válaszolok ha minden jól megy és túlélem az esti izgalmakat :)

[ Szerkesztve ]

(#2510) djtoomi válasza Eddie141 (#2508) üzenetére


djtoomi
addikt

Csak 850ft? :Y
Itt helyben kerek 1100, de láttam nonameeket is 700 körül. :F
Ezzel régebb festettem már bringát, és nagyon jó cucc. :K

Amúgy csúnya vagy, nekem mindigis egy eVGA 8800GTX kellett, de csak XFX-et tudtam szerezni. :O :O :O

Jó éjt! :)

Majd vga történetét offba, vagy linkeld, vagy privibe légyszi. :B

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2511) Eddie141 válasza djtoomi (#2510) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hehehe! :) Nekem meg mindig is egy 8800GTX volt a vágyam de csak egy.. Hopp!?! Nofene? Nekem van egy 8800GTX-em?! Yeah! ;]
He-he! :DD :DD

Mi bajod az XFX-el, hogy "csak" egy XFX-et szereztél? :) Ugyan olyan jó mint az e-VGA.
De az enyém szebb! :P [ azért, mert már az enyém :) ]
Dabas City for ever :) Ha gondolod ópézé leszek a festék beszálítód ;] Vagy ha segítesz lefesteni nekem az én házam :U :))

(#2512) djtoomi válasza Eddie141 (#2511) üzenetére


djtoomi
addikt

eVGA-nak vannak a legszebb kártyái. :K

Lefesteni szivesen segítek, sőt, ha gondolod, tudok vinni egy másik GTX-et, illetve egy másik gépben megnézheted megy-e jól a kártya. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2513) Eddie141 válasza djtoomi (#2510) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nah, még gyorsba letolom a VGA történetét :)
Szereztem egy sráctól egy 8800GTX-et[ezt :) ] hogy nem jó.
Úgy hirdette, hogy nem jó, de néha halvány képet ad. Hát szó mi szó, arra gondolotam elősször, hogy vagy kontraszt mentes a monitora ;] vagy csak nem vette rajta fel :) Mondom, hü vazze, lehet egy GTX-em apróért :)
Megvettem tőle[az összeget nem mondom hangosan, de KillHates majdnem lefordult a székről amikor meghallotta :D] Annyi elég, hogy a hűtő ára alatt vettem.
Mondta a srác, hogy nem mindegyik alaplapban ad képet. Itt kezdett gyanussá válni, de belementem az üzletbe. Kaptam mellé még egy 7800GTX-et is, de az 100%-alékosan hibás[valami barom állat amikor levette a hűtőt, leszakított vele eggyütt 2 ramot is :( , de most nagyon jó szolgálatot tett, mert abból szedtem ki a hűtő párnácskákat, meg amúgyis jól néz ki a falon :) Gyüjtöm a dobozokat, meg az ilyen bigyulákat :DDD ]
Nah, lényeg ami lényeg, nekem nem adott képet a lapomban[akkor még egy M2N-E deluxe]. Srácok a fórumban, meg a haverok mindegyike azt mondta, hogy lehet, hogy még SLI-ben elindul. Úgy gondoltam, hogy már amúgyis nagyon régen szeretnék sli-t[eddig sokkal kissebb kategóriákban gondolkodtam anyagi okok miatt :) ] és veszteni valóm úgysincs, hisz ha veszek egy sli-s lapot, az nem árt, elfér :), ha veszek még egy GTX-et, max nem lessz SLI. Node, azért ez még mindig nem kis invesztíció így látatlanban. Kétségbe-estem teljesen, mert az sli-s lapban, bár láttam halványan valamit a képéből a GTX-nek, de azt sem mindig :(
Beírtam G80 topikba, hogy segítséget kérnék. [ha még többet szeretnél olvasni a segítség-kérésről :)akkor katt az eredeti hsz.-ekért Eddie141 / KillHates :D ]
KillHates önfeláldozó módon felajánlotta, hogy hoz egy GTX-et szivesen, de akár kettőt is. Mondom neki, hogy ezzel lekötelezne, és iszonyatosan hálás lennék.
Pont a születésnapomra beszéltük meg a találkozót, és természetesen mi sem lehetett volna szebb ajándék annál számomra, hogy bebizonyosodott, hogy megy a GTX SLI-ben! :D Meg érte az a sok álmatlan éjszaka ;]
KilHates nélkül valószínűleg most egy szanatóriumba kapargatnám a falat egy idegroncsként :D Így meg mondjuk, úgy maradtam a régi mivoltomban, félig őrült-félig ember :DDD Sokat köszönhetek neki :K [és úgy néz ki, hogy a második GTX-emet is neki fogom köszönni! :D ]

Jah végül KillHates két GTX-et hozott, mert megkértem rá, és egy kép kedvé-ért össze uszítottuk őket :) A képek itt vannak.
Még egyszer, századszor, de nem utolljára! KÖSZÖNÖM! :)

Köszönöm, de megnéztük KillHates-el, hogy megy-e :) De ugye ezt fentebb már olvastad, ha minden igaz :) Vagy te inkább arra gondoltál, hogy megnézem mennyire proci limites lessz nállam? Mert ez ugye még csk a jövő zenéje ;) Majd meglátjuk [a vak is azt mondta :) ]
A festésben, meg örömmel fogadom segítséged, mert nagyon laikus vagyok a témában, atól függetlenü is, hogy apám nyomdász :D:D De sztem mostmár valóban megvárom , hogy meglegyen a Stacker. Erre már nem kötenék szivesen :(

Nah mostmár tényleg jó éjt! :) És köszönöm! [jó olvasást! :D ]

[ Szerkesztve ]

(#2514) Eddie141


Eddie141
senior tag

Általában az én hsz.-eimet az 5 perc moddolási idő után érdemes elolvasni, mert eléggé képlékeny álapotban vannak még az idő lejárta alatt :D

Jó8 for ALL! :K

[ Szerkesztve ]

(#2515) Moretimer válasza KillHates (#2498) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Én is mondtam a kedves kolegának,hogy 700Watt-ban ne is gondolkodjon...
..de neked már csak elhiszi. :C

Moretimer

(#2516) Laraxior


Laraxior
titán

nah megkezdődött a nap... hosszú lesz a mai :)) amíg a gép pihizik addig én nem :C
Nah majd vasárnap gyerekek... :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2517) djtoomi


djtoomi
addikt

Höhö, megvan Logitech Z5500. :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2518) Játékos válasza djtoomi (#2517) üzenetére


Játékos
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!! :O :O :O :W :W
Nekem is kell!!!!!!!!!! Add má' nekem! :U Légysziii!

Istenkirályűberbrutál hangfal! Tesómnak olyat vettünk, azóta kell nekem is! :R

Én meg vettem egy D5-öt! :K Van eladó DDC-m! :D

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2519) djtoomi válasza Játékos (#2518) üzenetére


djtoomi
addikt

:))
DDC mennyibe fáj?Házikót is adod hozzá? :B

Egyenlőre én nem vagyok megelégedve, mély egyenlőre nincsen benne(nah jó van, de egy légy erősebbet fingik), szóval egyenlőre csalódás van. :F

Pikcsör.

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2520) Játékos válasza djtoomi (#2519) üzenetére


Játékos
addikt

Cseréljük el!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2521) djtoomi válasza Játékos (#2520) üzenetére


djtoomi
addikt

:DDD :DDD :DDD
Ez jó volt. :))
Ezt visszavihetem még gariba. ;] :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2522) Kasza08 válasza djtoomi (#2519) üzenetére


Kasza08
őstag

Ne szenvedj a mély hiány miatt! Add nekem! ;]

(#2523) Eddie141 válasza djtoomi (#2521) üzenetére


Eddie141
senior tag

Vagy nekem. Errefelé úgyis jössz a festés miatt :DDD ;] ;] Nem kell külön utaznod, meg szaladgállnod azzal a csunya, nehéz dobozkával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2524) Játékos válasza djtoomi (#2521) üzenetére


Játékos
addikt

Ha beszarik a DDC, én is vállalok garit. NA? :U :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2525) djtoomi válasza Játékos (#2524) üzenetére


djtoomi
addikt

De dcc nem tud ilyen szép középhangon duruzsolni, de egy biztos, ddc halk brummogása mélyebb, és erősebb, mint a z5500 mélye.... :DDD

Eddie141: Priviben dumm meg, hogy mikor. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2526) Eddie141 válasza djtoomi (#2521) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát van egy rossz hírem djtoomi :) Belezúgtam a házadba. Nagyon teccik. Iszonyatosan. :C :B
Nagyon megharagudnál rám, ha leutánoználak? :) Csak én vennék rá plexis oldallapot :) De nekem is feketében kellene :) [full black :) ]
Amúgy mi a véleményed rólla? Nekem nagyon teccik, hogy nem kellene nyomorognom benne. Elférnének a vga-k is kényelmesen :) Meg iszonyat nagy előny, hogy a táp alulra megy. Ha 1szer netalántán vízhűtésre válltanék az is elféren benne :) Szóval tökéletes![csak nekem plexisben kellene :) de megoldom.Max vágok rá :) ]
Mostmár az Aerocoolomra nem költök. Eladom, és veszek egy ilyent. Hamegint lesz egy kis pénz, eszek festéket, és lefújuk. Ha meg megint lessz egy kis pénz, akkor meg plexisre átalakítom :)

Amúgy a hátlapnál, megy ilyeneknél jól el lehet vezeni a kábeleket?[nagyon bejon az, ha alig lehet kábelt látni a gépben :) ] És mik az alap tartozékok hozzá? :)
Köszi előre is! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2527) djtoomi válasza Eddie141 (#2526) üzenetére


djtoomi
addikt

Peches vagy.
Van itthon egy rakat plexi, legalább 3 nm.
[link],[link]
ha gondolod, vedd emg a sima házat(ami jóval olcsóbb)viszek plexit, és festéekt, és lefújjuk a házad, meg teszünk rá plexit.
Nekem amúgy nem gond, sőt, ezekszerint télelg nem lett olyan gagyi. :B

Persze, kábelezés nem nehéz dolog(pofázok én akinek lassan fél éve moduláris van, ebbe így költöztem....), hátrahúzni könnyű, csak a lényeg, hogy az alaplapi 24 pinest kell először hátrahúzni.
Amúgy elvezetni el lehet, de nekem a másik oldalon, kissé ki van dudorodva az oldallap, sok a kábel egy részen. :(
Alaplból 3 12-es venti van hozzá, egy rakat csavar, és nagyjából ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2528) Eddie141 válasza djtoomi (#2527) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ezt gondolom te sem gondoltad komolyan: "ezekszerint télelg nem lett olyan gagyi"
Szerintem nagyon jó lett. sőt. De nem mondom tovább, mert elpirulsz :)
Akkor megcsinálljuk :) Festéket vezsek itt. Plexinek hogyé adod méterit? :D
Iponból rendelem sztem. Olcsóbb, meg amúgyis ott ismerem az embereket[aeroccoolom is onnan van :) ]
-Mit kaptál hozzá alapból?
-Nekem is el tudnánk a táp kábeleket ilyen szépen vezetni az alaplapi lemez mögött? :)
-A tápomat is le tudnánk fújni feketére?[a matricát kimaszkolom, hogy azért a gari ne ugorjon :)]

Már ki is találtam egy rögzítési módot a plexinek :) Amúgy mien plexi? Valami picit vastagabb, vagy az a normál 2 mm-es? :)[csak hogy be tudjam mérni a rögzítési módot :) ]

A gyári plexis változata nekem igazából nem is teccik. Ha nem is az egész oldallapot, de legalább a táp felettirészt[az alaplapi részt] szeretném plexisre megcsinállni. Bár az lehet, hogy hüyén nézne ki, vagy nem?
Megint mennyi kérdés :

látom moddoltad a hsz-edet, és sok kérdésemre válaszoltál :)
De azért innen nem törlöm őket, ha már így katonásan felsorakoztattam őket :D

[ Szerkesztve ]

(#2529) Eddie141 válasza djtoomi (#2527) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ha jól számolok, ez egy olyan fél nap minimum. Hajandó vagy valóban ennyi időt rám szánni? :F :B
Esetleg jöhetne KillHates kolléga is, és csapnánk egy grill partyt addig is, no meg legalább nem éheznénk :) [csak legyen szép idő:)]

Az nem baj, ha egy kicsit kidudorodik a kábelek miatt. Csak ne lógjon be a plexibe :)
Gondolom azt a lyukat az alaplapi lemezre te vágtad. Sarok csiszolóval megoldható a dolog? :U

[ Szerkesztve ]

(#2530) djtoomi válasza Eddie141 (#2528) üzenetére


djtoomi
addikt

Plexi méterét megkérdeztem fatertól, valami edzett plexi vagy mi a tököm, 5mm-es brutális darab, elv 2.5k nm-e.
Leírtam mit kaptam alapból:)
Eltudnánk vezetni eprsze
Tápot is letudjuk fújni, de akkor +1 alapozo, emg festék:)
Plexinek iszonyít könnyű a rögzitése, ha van egy barkácsbolt nálatok, biztos van nekik 2cm széles, mindkét oldalon tapadó ragasztójuk, abból kell venni annyit, hogy oda férjen.Illetve sziloplastal odanyomni, esetleg csvarok. :)
Ha gondolod, hétfőn járok iponban.... ;)
Mester, a másik oldalon dundorodik ki, amit nem látsz. :DDD
Körülbelül a komplett festés, száardássalegybektöve, ha szépet akarsz, kb 6-7 óra.3 óra alapozónak, és 2-2 óra rétegenként.
Én bármelyik nap ráérek jövőhéten, smemi dolgom az égvilágon. ;)
KillHates kolléga is jöhetne persze. :K
Gyorsan össze is dobhatnánk egy gtx lanpartyt, te géped asztalon.... :DDD

Alaplapi lemezen gyárilag van lyuk. :DDD

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2531) Eddie141 válasza djtoomi (#2530) üzenetére


Eddie141
senior tag

Akkor a plexit ledumálltuk:)
7főn elősszörmegveszem, ha minden jóljön kiamásik GTX-em.Utánna meglátom,hogy mennyi pénzemmarad, meg,hogy mennyi idő alatt kel el az enyém.8ért holnap meg is hirdetem. Szerinted az reális? :F
Akkor összesen hány alapozó+festék kéne? :) Ez vagy 10/11ezer ft, ha mindent ösze számolok, vagy nem? :U

Azt vágom, hoyg a másik oldalon dudorodik a kábelek miatt. Az AE-m is jelenleg úgy üzemel :)
Tőllem dobállózhatunk majd a GTX-ekkel :) [Természetesen jelképesen :D]
Ehh az alaplapi lemezzel most okosnak akartam tűnni. Nah ez sem jött össze. Majd holnap újra megpróbálkozok :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#2532) djtoomi válasza Eddie141 (#2531) üzenetére


djtoomi
addikt

3 alapozó, az 850x3 vagyis 2.550
6-7db festék vagyis 850x7 azaz 5.950, eggyütesen 8.500, plusz a plexi. ;)

Ha gondolod, tudok kölcsön adni. :DDD

Basszus, rászoktatsz a mod gombra....Annyit kell lefele görgetni, ki-mit szerkeszett.... :DDD Én meg aki ugyebár nem ismeri a mod gombot, most mégis meg kell ismerjem... :DDD

Én nem kérnék 8-at a házadért, max 7k körül.Ha el is akarod adni, 8k-ért lehet eladod, de 3-4 hét múlva. :U

Valahogy a festés, stb dolgot, héten megkéne oldani, mert utána keményen reggeltől du 4-ig "munka" van....
De jövőhét full szabad nekem, hétfőtől péntekig, reggel -tól este sokig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2533) Eddie141 válasza djtoomi (#2532) üzenetére


Eddie141
senior tag

:D
Nem kell kölcsönadni [reméllem :D]
Jó hogy azokat a képeket belinkelted, így felhívtad a figyelmemet arra, hogy van Ph!-s teszt is :)[most olvasom]
Amúgy nem mindig írok szándékosan parasztosan. Eléggé haldoklófélben van a billentyűzetem :) Fölleg a v betű roszalkodik, szóval nem eszek festéket hanem veszek :D:D Erre Kasza08 kolléga hívta fel a figyelmem :D

Még 7főn kiderül sztem az anyagi helyzetem[vagy beborul :D] Tájékoztatlak azonnal, amint megvan a végeredmény :) [ha még fogok levegőt kapni a 2Db gtx keltette izgalmaktól :D ]
Huuh. A fenébe. Eddig is izgultam a 7fő miatt eléggé, de most már rendesen remegek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2534) djtoomi válasza Eddie141 (#2533) üzenetére


djtoomi
addikt

Hétfőn kb mikorra derül ki?Én dél fele járok iponban, ha úgy van, tudok hozni egyet belőle, mert postaköltséget nemrég emelték 3200-ra, szóval azt ne dobd ki az ablakon, mikor ingyen el tudom hozni neked. ;)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2535) Eddie141 válasza djtoomi (#2534) üzenetére


Eddie141
senior tag

Köszi, de valószínűleg csak dél után derül ki, amikor már haza érnék a sluiból :(
Pestre mostmár ígyis-úgyis kellene mennem, így nem kell postázni :)
Szerintem marad ez a felmegyek érte lehetőség :)
Mennyi idővel kell előtte megrendelni, mielőtt elvinném? [mert ha jól tudom ipon-nak nincs raktárkészlete]

Amúgy nem ragad a festése a háznak? :) Még a műanyagon sem?
:R
Van esetleg neked, vagy egy ismerősödnek feleseleges Sli hida? Megvenném. Én nem kaptam a lapomhoz :(

[ Szerkesztve ]

(#2536) Kasza08 válasza djtoomi (#2534) üzenetére


Kasza08
őstag

melyik pk díját?
már hogy így beleavatkozzak a témába:DDD

(#2537) djtoomi válasza Eddie141 (#2535) üzenetére


djtoomi
addikt

Egyáltalán nem ragad, mivel ez fémfesték.Gyárilag is ilynnel fújják. :K
Okés, felőlem az is jó, ha te mész érte. ;)
Amúgy iponból előtte vagy 1 nappal, vagy 2 órával kell megrenelni. :K
Ha gondolod, gyere fel, nézd emg a házat valamelyik nap, és ha úgy van, akkor elkísérlek iponba, és aznap még le is fújhatjuk. ;)
De ha gondolod, megveszed iponban a házat, és itt is lefújhatjuk, van minden szükséges kellék gépmoddinghoz....
Lassan 1 év alatt már mindent beszereztem... :DDD

Ill majd nyomj egy reprivit. :K

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2538) djtoomi válasza Kasza08 (#2536) üzenetére


djtoomi
addikt

A sima házhozszállítási díjat, eddig 2400 volt, kb 1 hete mikor rendeltem, már 3200 volt.... :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2539) Eddie141 válasza djtoomi (#2537) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát lehet róla szó :) De sztem ez legkorábban kedden történhet mge. De nekem a szerda lenne az igazi, mert onnantól nincs suli[viszont péntekre meg már kész kéne legyen a ház, az a sokszor említett lanparty miatt :)

(#2540) Kasza08 válasza djtoomi (#2538) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah ok, mert most fogok feladni utánvétellel egy hűtőt és a srác kérte, hogy okosan oldjuk meg, mert ha sok lesz a pk, akkor éhenhal.:)

1024 szakmaim van:C

[ Szerkesztve ]

(#2541) djtoomi válasza Eddie141 (#2539) üzenetére


djtoomi
addikt

Kedd nekem a legtökéletesebb a héten( este 8-kor nincsen bringaparti, de azt amúgy le tudom mondani). :K De a többi nap is továbbra is jó.De mindenképpen délelőtt kéne elkezdeni(olyan 10-11 fele el kell kezdeni a festést, ha aznap akarsz végezni). ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2542) Eddie141 válasza djtoomi (#2537) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nekem úgy is jó lenne. De akkor mivel tudom meghálálni? :) Ugrik a grill. Jól gondold meg :) :C De csak szerdán tudok egész napra menni, mert akkor kezdődik a szünet :)

Mien stílusban bringázol? :U Én nemrég fejeztem abba a dirt-streetet. Túl drága sport volt a gép mellett :)
Jah? Köszönöm, hogy felteszed a hirdetést :) :R

[ Szerkesztve ]

(#2543) djtoomi válasza Kasza08 (#2540) üzenetére


djtoomi
addikt

Kb 400ft-ból emgvan, ha nem utánvét.Ha igen, akkor kb 2k. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2544) djtoomi válasza Eddie141 (#2542) üzenetére


djtoomi
addikt

Semmivel, ez számomra is öröm, hogyha moddingolhatok.Olyankor úgymond felszabadulok. ;)
Grillt amúgysem szeretem....De ha valami krumpli szóbakerül, ott vagyok. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2545) Kasza08 válasza djtoomi (#2543) üzenetére


Kasza08
őstag

így számoltam én is. mindenki jól jár, és jól is fog lakni:D

(#2546) djtoomi válasza Eddie141 (#2542) üzenetére


djtoomi
addikt

[link]
Dirt-street-DH. :K

Egyébként számomra jobb, ha náalm van a festés, mert a vizes gépet nem egyszerű dolog hurcibálni lanpartyhoz. ;)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2547) Eddie141 válasza djtoomi (#2544) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ez a krumplis beszólás olyan antifaces-es volt :) "Naoszt, vótá fönn szonbaton? :D:D"
Úgyis kitalálok valami hálát :) Nincs valami pc-s cuccra szükséged? :)[hátha akad :)]
Köszönöm a hirdetést! :)
Én Dirt-Streeteztem, de már abbahagytam fél éve. Tönkrement a hátsó agyam, és kb ennyi. Elegem lett az állandó szervizből, és a ráfordításból. Most árulom az egészet.
Tényleg, bringához nicns valamire szükséged? :) Az is akad :D

[ Szerkesztve ]

(#2548) Kasza08 válasza Eddie141 (#2547) üzenetére


Kasza08
őstag

Add neki a gépházat ;] :D (a régit)

[ Szerkesztve ]

(#2549) djtoomi válasza Eddie141 (#2547) üzenetére


djtoomi
addikt

LOL.Ez tetszik.... :DDD
Dehogynem, egy cosmosra, 42"-os full hd tv-re, esetleg egy sli-s lapra, még egy gtx-re.... :DDD
Esetleg ha ac mx-2 pasztád akad.... :B

Kasza08: Az is jó, htpc-t építek úgyis.... ;]Rosszul nem járhatok... :DDD

Brinháoz hátsó agy kell csak...Egy hete b@sztam haza egy 2m-es ugratónál, azóta csak gurulni merke vele, ugratni nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2550) Eddie141 válasza djtoomi (#2549) üzenetére


Eddie141
senior tag

Pont most lehet 42"-so Full HD TV-t nyerni NCore-n :D Meg nyerjem neked? :D
Hehe, nekem is pont a hátsó agy szállt el, de nekem csak egy sima schimano átalakított agyam van egy 10 mm-es tengelyel. De most a kónuszok elszálltak :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.