Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Laraxior válasza Elmör (#3200) üzenetére


Laraxior
titán

majd legközelebb kérdezől fiacskám ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3202) Elmör válasza Laraxior (#3201) üzenetére


Elmör
senior tag

Alapon nem 9-esen megy? :F

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3203) KillHates válasza Játékos (#3190) üzenetére


KillHates
nagyúr

Katt ide!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3204) KillHates válasza Elmör (#3192) üzenetére


KillHates
nagyúr

A barátomnak vettem Q9300-ast, atom stabil 3,4 GHz-en 1.325V-on (455 MHz x 7.5)
Egy alapórajeles 8800 GTX majd 14 ezer pontot lőtt vele.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3205) Laraxior válasza Elmör (#3202) üzenetére


Laraxior
titán

nem..1esen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3206) Elmör válasza Laraxior (#3205) üzenetére


Elmör
senior tag

Okés. Köcce! :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3207) KillHates


KillHates
nagyúr

Szolig notebook 2db 8800GTm-el. Mekkora tápegysége lehet. Mint egy B30-as Porotherm? :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3208) Elmör válasza KillHates (#3207) üzenetére


Elmör
senior tag

Kicsit szolíííd! :DD :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3209) Laraxior válasza KillHates (#3207) üzenetére


Laraxior
titán

menj máá..mi ez? :F :Y

még 3hsz és addikt leszek ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3210) Laraxior


Laraxior
titán

lenni addikt :B :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3211) Játékos válasza Laraxior (#3210) üzenetére


Játékos
addikt

:R :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3212) Eddie141 válasza Laraxior (#3210) üzenetére


Eddie141
senior tag

:Y :Y :Y Grat! :D :R
Mostmár tényleg félek tőlled :)

Amúgy .:ezek:. a pontok nem alapon hanem 640/1640/2000-ren készültek. Szóval tényleg elég gyenge? Nekem úgy tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#3213) pisti88+ válasza Eddie141 (#3212) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szerintem intellel még jobb is lenne( ez szinte 100% többek közt én is ezért váltok!)
Laraxior: Gratulálok addikt úr :R !

Pisti -(*_*)-™

(#3214) Beowulf_78 válasza Laraxior (#3210) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nekem meg lenni 63 napos regisztrációm....1013 hsz-el. ;] Számít? Nem sokat.A lényeg a szakmai fejlődés, és a segítségnyújtás. ;) A rangokat lexarom.Annyi privit kapok hogy adjak szakmai kérdésekben, vásárlásban tanácsot hogy lassan külön rendelési időt kell bevezetnem.Pedig csak sima egyszerű "tag" vagyok. :DDD ;)
Költői és fogas kérdés egyben! :K Miért jó hogy addikt lettél, és miért vártad ennyire?Milyen előnyökkel jár? :DDD

Egyébként meg gratula! ;] :C

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3215) nygma válasza Beowulf_78 (#3214) üzenetére


nygma
addikt

Nem az a lényeg,hogy mi vagy....

De 63 nap és 1700 nap vagy 900 nap között van különség... ;)

[ Szerkesztve ]

(#3216) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#3214) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nah akkor kedves uram segitsen mit ajánl a gtx alá prociügyileg adott egy Giga p35-ds3r lap abba kéne valami sziliciumot lökni ami széthajtja a vga-t :U :D :R :R( Elképzelés az e8200, de nemvagyok bittos a dolgokban, lehet ide már 4 mag dukál? :U )

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3217) pisti88+ válasza nygma (#3215) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jesszus végiglesve az adatlapodat neked sem egyszerű kötyüd van otthol szépet léphet :Y :Y ( elsem merem gondolni mibe fájt... :B )

Pisti -(*_*)-™

(#3218) Beowulf_78 válasza nygma (#3215) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Mi a különbség? :U Az a lényeg mennyire vagy aktív...fogod beregisztrálsz, aztán be se nézel 3 évig.Utána csinálsz 5-6 hónap alatt 3000hsz-t és addikt lettél.Tehát az eltelt napok számát minőségben nem érzem különbségnek.Sőt.Megtévesztő is lehet mert az addikt-sághoz,Őstagsághoz nagy spílernek illik lenni. ;) Én az aktívságom többre tartom mint a rangot. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3219) nygma válasza pisti88+ (#3216) üzenetére


nygma
addikt

8800 GTX alá szvsz elég egy E8200-as proci egy Hyper 212-vel 3,5 GHZ-ra tuningolva min.

Konfigom állandóan változó a mostani csak "átmeneti" állapot...

(#3220) nygma válasza Beowulf_78 (#3218) üzenetére


nygma
addikt

Ezzel végül is egyetértek teljes mértékben...

Nem azt mondtam,hogy az aki 2000 napja regelt és azóta is újonc arról lenne szó... :U

Aki segít,válaszol ott ahol tud,de ezt Te is így gondolod... :R

(#3221) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#3216) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Én E8400-et vennék.Hozzá pedig egy Scythe Mugen/Infinity hűtőt +1db 12cm ventit.
Miért E8400? Azért mert ha nem FSB bajnok az E8200 akkor beszopod.Mert közel sem 100% a 8x500fsb. Viszont E8400-el tuti 9x450-470fsb.Vagy esetleg a 8,5x490fsb.Szóval 3-4k drágább az E8400 de jobban jársz vele! :K Hűtőből meg a legjobbat.... ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3222) nygma válasza Beowulf_78 (#3221) üzenetére


nygma
addikt

Melyik a legjobb léghűtő? Socket 775-re is...

(#3223) Beowulf_78 válasza nygma (#3222) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Thermalright Ultra 120 Extreme, és a Scythe Mugen / Infinity. Az előbbi 16-17k, utóbbi 12k körül van újonnan.De a PH aprók között szokott lenni jóval olcsóbban is.A Mugen a jobb választás.Jóval olcsóbb és 3 ventivel jobb mint az Ultra 120 Extreme. ;) De ha nincs 3 venti csak 1db akkor is max. 5-6 fokkal jobb a TR Ultra 120.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3224) KillHates válasza Laraxior (#3210) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tádám! Mostantól elküldheted a fenébe a moderátorokat! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3225) KillHates válasza Beowulf_78 (#3214) üzenetére


KillHates
nagyúr

63 nap alatt 1000-nél több hsz! :R Vazze' gratulálok Mr. Sztahanov! Azt hiszem aranybetüs ünnep volt a PH-nak mikor reggelni tetszett! (újból...)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3226) KillHates válasza pisti88+ (#3216) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem elég egy kártyához a Duo, Quad a GX2-X2-CF-SLI vonalon ajánlott. Bár a 9300-assal is jó tapasztalataim vannak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3227) KillHates válasza pisti88+ (#3217) üzenetére


KillHates
nagyúr

A felét nem is tudom, hogy mi a rosebb... v :DD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3228) KillHates válasza Beowulf_78 (#3223) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én csak azokban a hűtőkben bízok
1; amik teste "hozzáér" a procihoz (tehát nem csak a hőcsövek vannak odavezetve)
2; a venti az alaplap felé fújja a levegőt.

Mert:
1;Ezeknek a hűtőknek minimális a hőtehetlenségük és mondanom sem kell egy overclock-olt proci nehez viseli, ha menet közben elmegy a hűtése. (erről a "vizesek" tudnának regélni) Feltételezhetően be is sz@rik.Ha valami extrém gyártási hiba folytán vagy szállítási sérülés, vagy minőségi probléma miatt nem jó az egyik hőcső akkor furcsa dolgokat csinál a proci. Ez általában az ingadozó hőmérsékleten mutatkozik meg, instabil lesz a gép, és a gép gazdáját a sírba kergeti a rendszer.
2; Sokaknak azért kezd el "dadogni" a gép mert a PVM áramkör egy idő után elkezdi beadni a kulcsot. Minél melegebb a FET annál nagyobb tüskével kapcsol, annál nehezebben viseli ezt a CPU. Ettől csak nagyon szélsőséges esetben mehet tönkre, de a szűrőkondikat nagyon megviseli, próbáld meg egy 3DM06 után a CPU foglalat melletti kondira rátenni az ujjad. Vicces sziszegés lesz! Még a jobb alaplapokon is 60-70 fok körül lehet, de mértem vizes rendszerben ASUS Strike Ex-en 95 fokos kondikat!! A FET-eket nem tudtam, mert a rajta lévő bazi borda volt 66 fokos, gondolom a olyan 100-110 fokosak lehettek volna borda nélkül.

Ha hagyományos felépítésű coolert veszel akkor lehet, hogy az a procit nem hűti olyan jól, de foglalat melletti alkatrészek nem fingják ki a lelküket, és mire az alaplapodat lecseréled, nyugodt szívvel rakhatod be hugod netezős konfigjába, vagy adhatod el itt a PH-n egy fórumtársadnak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3229) KillHates


KillHates
nagyúr

Ja, és még egy apróság;

Réz legyen a hővezető (ott ahol összeérnek fizikailag a fémek), aluminium a hőátadó (ahol a meleget eldiszipálja) !! Ez alap, mert fizika.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3230) pisti88+ válasza KillHates (#3227) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én is csak lestem milyen izék vannak oda irva alig láttam ki belőle valami olyat ami ismerős :DDD ( szerintem egész évben keresek annyit mont amennyibe ez a sok cumo benne volt nem semmi... :) )

Pisti -(*_*)-™

(#3231) pisti88+


pisti88+
senior tag

Köszönöm Beowulf, és Nygma fórumtársaknak a segítséget :R :R :R ( és mindenkinek aki még hozzászolt :DDD )

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3232) KillHates


KillHates
nagyúr

Ez a léghűtés királya:
Csak egy Thermaltake Mozart kell hozzá:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3233) pisti88+ válasza KillHates (#3232) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szép kis levegőkeringtető! :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#3234) KillHates válasza pisti88+ (#3233) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem ez van 2.470,- Ft + ÁFA volt és nem volt soha melegebb a procim 40 foknál. A haverom Quadja (Q9300) még 3.2-re húzva max. 52 fok volt. Ja a lényeg, hogy a BIOS-ban Silence profillal, egy Aerocool M40-ben!

Ez:

A bordáról egy kicsit lelóg a venti, így a PVM is kap egy kis hűvöset, nem csak a proci meleg levegőjét. Teljesen átgondolt ez a gagyi olcsó cooler.

Ebben:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3235) Játékos válasza KillHates (#3229) üzenetére


Játékos
addikt

Réz legyen a hővezető, aluminium a hőátadó!! Ez alap, mert fizika.

Miért? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3236) pisti88+ válasza KillHates (#3234) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nah ez már barátibb megoldás mint amiket beirtak :DD (sosem voltam olyan fanatikus hogy 12k-t adjak vagy többet egy hűtőért :DDD ) Ez egyépként szimpi darab milyt tipus?(annyit kiszurtam hogy asus :DDD ) :R ( Jah meg tényleg sokkal jobb egy 9800gtx mert most haver ezzel oszt hogy az ilyemn meg olyan... Neked olyan van irj ha van időd irj valami valami frappánsat!!! :R :R :R :B

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#3237) KillHates válasza Játékos (#3235) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mert a réz nagyon jó hővezető, tehát az jó elvezeti a hőt magában, de nem tudja annyira jól átadni más halmazállapotú anyagnak mint az aluminium. Persze az optimális az ezüst mint hővezető, és a higany mint hőátadó lenne, de ez nehezen kivitelezhető, meg a higany gőze nem szolidan mérgező :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3238) KillHates válasza pisti88+ (#3236) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem egy OC-s 512-es GTS sokkal jobb választás; halkabb, nem melegszik annyira, kevesebb áramot fogyaszt és jóval olcsóbb.
Ez nem frappáns, de legalább igaz. A blogomban összehasonlítottam egy 8800GTX-el is amit most már elég olcsón kapni. A 9800-as egyetlen erénye a brutális tuningolhatóság. Ha az alapértékekhez képes a maximumra húzod, kb plusz 1000 pontot ki tudsz csiholni még a 3DM06-ban.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3239) pisti88+ válasza KillHates (#3238) üzenetére


pisti88+
senior tag

Linkeltem neki az összehasonlításod de mereven ragaszkodik a gondolataihoz :DDD , nem mintha érdekelne a véleménye, szerintem jó még a régi motoros az utakon, és az a pár fps nem mérvadó nekem legalábbis :B :R !

Pisti -(*_*)-™

(#3240) Játékos válasza KillHates (#3237) üzenetére


Játékos
addikt

Ez már nagyon elméleti kérdés, nem hinném, hogy mérhető előnye lenne az alu lamelláknak a rézzel szemben! Persze 2 területen biztosan:
1. súlyban,
2. árban.
Viszont, ha már elmélkedünk, akkor bele kell számolni, hogy a réz biztosan kivezeti a hőt a lamellák végéig, tehát jobban szétterül rajta, ezzel szerintem simán behozza az esetleges hátrányát. :U Még egy alu lamella töve, és vége között biztos nagyobb hőmérsékletkülönbséget lehet mérni...
Egyébként több alkalommal hallottam műszaki emberktől, hogy ez az "alu sokkal jobban adja le a hőt", egy óriási tévhit. Én nem vagyok kompetens ennek az elbírálásában, de többen állítják! :K
Riszpekt Mester! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3241) KillHates válasza Játékos (#3240) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha ezt mondta a mester akkor biztosa így van. csak azt nem értem miért csinálnak mindenhol aluminium radiátorokat? Még ott is ahol a pénz nem számít (pl. haditechnika) nehezebben javítható mint a réz, gyengébb, sérülékenyebb fém, amikor oxidálódik nagyon könnyen kilyukad, savakkal lugokkal szemben kevésbé ellenállóbb.
Ki fogom keresni a TDP tényezőjét, gáz halmazállapotú közegnél nem kevéssel jobb mint a rézé. Folyadéknál sokkal kevesebb a különbség.
De amit a tuti, ha egy cooler több mint fél kilós :D akkor lehet az akár agyagból is ott gond nem lehet :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3242) nygma válasza Beowulf_78 (#3223) üzenetére


nygma
addikt

Q6600-ot melyik tartaná a leghűvösebben?

(#3243) pisti88+ válasza KillHates (#3241) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem is mindíg a full réz hűtőket ajánlották, de sosem adtam ki egy hűtőért 10k-t meg hasonlók, jó ott az alu réz kombináció amondo vagyok :R

Pisti -(*_*)-™

(#3244) nygma válasza pisti88+ (#3243) üzenetére


nygma
addikt

4k-ért Hyper TX2... :U

(#3245) Játékos válasza KillHates (#3241) üzenetére


Játékos
addikt

Nem képezi vita tárgyát a dolog részemről, de reagálok: biztosan minden területen megvan a jobban használható, az olcsóbb, hatékonyabb, könnyebb, stb. szempontok alapján. Aztán persze ott van a parasztvakítás, hogy a réz mennyivel jobb, vegyétek gyerekek másfélszeres áron. :DDD
Egyébként az aluminiumoxid elég bika anyag, tehát eloxálást követően elég ellenállóan tud viselkedni. :K
Na mindegy, összességében az alu olcsóbb, sokkal könnyebb, és pl. vizes radik tekintetében sokkal fontosabb a felépítés, mint az, hogy alu, vagy réz! :K
Olvastam erre vonatkozó teszteket! :K
Béke! :R

Ja! Azt ne felejtsd el, hogyha az első közeg réz, annak át kell adnia az alunak is a hőt, ott is fellép némi veszteség! Lényeg, hogy tudok Neked igazat adni, az én nagy radim is rézcső, és alu lamella! :K De ha sok pénzem lenne, csinálnék egyet full rézből, mondjuk lenne vagy 50 kg... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3246) pisti88+ válasza nygma (#3244) üzenetére


pisti88+
senior tag

Teljesen jó :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#3247) Elmör válasza pisti88+ (#3246) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem is az van, Hyper TX2 és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Most nincs annyira kihasználva, mert visszaraktam a procit alapra, nehogy megdögöljön már nyárig-őszig. :DDD
Viszont amikor volt a kis C2D 6320-asom, azt nagyon jól hűtötte még 3,0GHz-en is és nem full réz. Súlya van, de kibírja a lap. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3248) nygma válasza Elmör (#3247) üzenetére


nygma
addikt

Nekem Hyper TX volt anno..kb. 1 éve..azzal is nagyon meg voltam elégedve akkoriban...

Hyper TX2-őm fél éve volt...utánna jött a víz.

(#3249) KillHates válasza nygma (#3242) üzenetére


KillHates
nagyúr

Víz. Sok és hideg víz! Minden Q-os csak vízzel tudja 3.4 fölé vinni a prociját...
De a "víz" kérdésben Játékos a spíler!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3250) pisti88+ válasza nygma (#3248) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem most freeser 64prom van hasonlit a hyper tx-re réz heatpipe, és alu lamellák 40-50fok a proci terhelve még a jó időben is...több nekem nem is kell! :R

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.