Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Kasza08 válasza pisti88+ (#2799) üzenetére


Kasza08
őstag

Ez a lol, hogy már Február közepén nyitottak maguknak....

(#2802) pisti88+ válasza Laraxior (#2800) üzenetére


pisti88+
senior tag

Te kis inga itt is ott is :DDD , nembaj jolvan az igy!

Pisti -(*_*)-™

(#2803) pisti88+ válasza Kasza08 (#2801) üzenetére


pisti88+
senior tag

Erre nem mondok semmit ;] ;] ;] ! Csak sejtet ez valamit :DDD !

Pisti -(*_*)-™

(#2804) Elmör válasza pisti88+ (#2799) üzenetére


Elmör
senior tag

Én azért beköszöntem, főleg mert fizikailag oda tartozok, csak "szellemileg" vagyok itt! :DDD
Mondjuk a pörgés az tényleg hiányzik onnan. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2805) pisti88+ válasza Elmör (#2804) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ha csak a pörgés hiányozna ;] ;] :DDD Jaj de gonosz vagyok :C !

Pisti -(*_*)-™

(#2806) Macka válasza Kasza08 (#2801) üzenetére


Macka
veterán

A múltkori Kiccsávó úgy jött ide magyarázni, hogy volt G92 topikjuk? OMFG! :W

(#2807) pisti88+ válasza Macka (#2806) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát lehet őnagysága nemtudott róla majd ha látom legközelebb kap egy linket... ;] ! Így már még jobban megnyugodtam hogy jogos volt a kiosztása, no nem mintha mi kezdtük volna :U ! Szeretem az ilyen teasütemény embereket, néz de nem lát :DDD :DDD . :R

Pisti -(*_*)-™

(#2808) Macka válasza pisti88+ (#2807) üzenetére


Macka
veterán

Teasütemény... LOL
Láttátok a Meet the Spartans-ot??? Én majdnem behugyoztam a röhögéstől.

(#2809) Beowulf_78 válasza Macka (#2808) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Voltak benne jó részek... ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2810) Laraxior


Laraxior
titán

Megérkezett a Sunon serverventim... 6.3W légszállítás fogalmam sincsen mennyi,de felejtsétek el a 12es revoltec,Scythe meg hasonló ventiket...öcsém ez fújja a hajamat mint az orkán....persze a hangja is olyan....

baszki..most látom nyitva van felette a szekrényajtó és mozognak azok is...szűzanyám...brutál egy cuccos...nem tenném bele az ujjmat.. :DDD :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2811) Laraxior válasza Laraxior (#2810) üzenetére


Laraxior
titán

gyönyörűségek :DDD :))

6.2W-os... :) :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2812) pisti88+ válasza Laraxior (#2811) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azzigen szép kis gyüjtemény, kész tornádóközpont :DDD :DDD :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2813) Laraxior válasza pisti88+ (#2812) üzenetére


Laraxior
titán

132 cfm a légszállítása... :Y :C a hangja 44 dB :O :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2814) pisti88+ válasza Laraxior (#2813) üzenetére


pisti88+
senior tag

Fülvédőt? ;] ;] még a végén vagy megsüketülsz vagy , vagy huzatot kapsz :DD !

Pisti -(*_*)-™

(#2815) Kasza08 válasza Laraxior (#2813) üzenetére


Kasza08
őstag

nem félsz, hogy egyszer elindul a géped a térben?:DDDfőleg amilyen házad van, azt fogják hinni, hogy valami repülő:D

[ Szerkesztve ]

(#2816) Laraxior válasza Kasza08 (#2815) üzenetére


Laraxior
titán

Hát komolyan mondom,nem merném betenni a házba ezt a Sunont...valami kárt tenne. ;] és még úton van két db venti....az elsőt lecserélem világítósra,és még egy 12es Sunon venti,kicsit kisebb 83cfmes teljesítménnyel :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2817) pisti88+ válasza Laraxior (#2816) üzenetére


pisti88+
senior tag

Fan vagy mester :R :R Nagymuteréknak van egy régi ruszki ventije olyan nagy talpas meg 3 sebességes ;] , akkor használjuk mikor tornádót akarunk a térségbe :DDD szivesen kölcsönadjuk ha van kedved! :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#2818) Elmör válasza Laraxior (#2813) üzenetére


Elmör
senior tag

Az szép!
Ilyen erőről még nem olvastam ekkora méretben! :R :Y
A hangja miatt nálam nem nyerő, de nyáron tuti nem lesz gondod, ha lesz 40 fok akkor sem! ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2819) Elmör


Elmör
senior tag

Ha megengeditek ide is beszúrom:

Lenne egy kérdésem, persze kicsit más témában!
Ma voltam Kőszegen egy haveromnál, akinek szintén a gépe a mindene, de valami szarakodik benne.
Többször előfordult, hogy az XP nem akart betöltődni. Megjelent a fekete hátteres, Win logós kép az araszoló kék csúszkával, de ment az néha fél órát is, akkor sem történt semmi, máskor meg fél perc alatt már játszott bekapcs után. Ja és valaminek csúnya hangja is van bekapcskor. Néztük, füleltünk, de nem tudtuk egyértelműen megállapítani, hogy mi is az, én a vinyóra gyanakodtam.
Ma már eljutott a gép arra a szintre, hogy nem bootolt be, csak a "választós" képernyőig jutottunk, de se a csökkentett mód, se a legutolsó helyes konfig nem jött be. BIOSba beenged és ott minden okés.
Aztán fogtam és megpróbálkoztam egy XP lemezzel, hogy hátha lehet javítani, de nem. Újratelepíteni engedte, de érdekes módon a 3 részre osztott vinyón, csak 1 partíciót ismert fel, a másik kettőre ismeretlent írt, mintha vadi új lenne és formázatlan. Erre a C:-re ráraktam formázás után az XP-t és voálá bebootolt rendesen és megy! A D. meghajtó okés volt, de az E: megintcsak formázatlan, ezt gyorsformáztam. Aztán játéktelepítés közben egyszercsak megfagyott az egész gép, valami kilőtte az egész rendszert. Restart után megint semmi gondja.
Most este felhívott a barátom, hogy képzeljem az E: meghajtón visszajött minden! Hát mondom ezt nem hiszem el, hiszen én formáztam és ott semmi sem maradt, de tényleg visszatért!
A vinyó lesz a hibás??Ha igen, akkor mivel lehet kiszűrni?
Egy 160GB-os Maxtor SATA2-es van neki és kb 1 éves.

A gép többi része: MSI K9N lap, AMD X2 3800+, 1GB DDR2 800-as Adata, MSI 7950GT (már noszogatom, hogy váltson G80-ra :DDD ) Nec DVD író és egy FSP 450-es táp.

Előre is köszi az ötleteket!
Elmör

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2820) Játékos válasza Elmör (#2819) üzenetére


Játékos
addikt

Ha nem engedik, akkoris! :DD
Bocs... :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2821) Elmör válasza Játékos (#2820) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem mindegy, csak legyen valami használható infó! :DD
Arra is gondoltam, hogy elviszem hozzá az Attistól szerzett Samsung vinyót és azzal is tesztelhetné a gépet. :))

Nekem meg ma ment szét ebben a netes gépben a táp. Jó szar Codegány volt, már egy ideje prüszkölt, ha dolgozni kellett és ma 8-kor megadta magát. Be kell szerezni másikat, mert most az én Coolinkommal megy és nem tudok játszani. :O

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2822) Laraxior válasza Játékos (#2820) üzenetére


Laraxior
titán

Te hun jársz? Meg Attis is..napok óta nem "láttalak benneteket... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2823) Játékos válasza Laraxior (#2822) üzenetére


Játékos
addikt

Elnézést kérek! Mostanában annyi a dolgom, mint Petőfi Sándornak! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2824) Elmör válasza Játékos (#2823) üzenetére


Elmör
senior tag

Neki mostanában nem lehet sok dolga... :DD :DDD
Bocsi, de nem hagyhattam ki, ja meg tőled is Sanyi! :U :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2825) Laraxior válasza Játékos (#2823) üzenetére


Laraxior
titán

nane bolondozzá' Sanyink utoljára negyvenkilencben dógozott akkor is belehalt a sok melóba :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2826) pisti88+ válasza Laraxior (#2825) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát igen, de ő elmondhatja beledöglött a munkamániába :DDD :DDD ! ;]

Pisti -(*_*)-™

(#2827) Laraxior


Laraxior
titán

bakke..42kiloért van X48-DQ6 lap... az nem pénz érte az hót tuti... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2828) Beowulf_78 válasza Laraxior (#2827) üzenetére


Beowulf_78
addikt

De pííz érte, mert az a lap egy kalap meleg fingot se ér nem hogy 42k-t... :U :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2829) Laraxior válasza Beowulf_78 (#2828) üzenetére


Laraxior
titán

azt nem tudja a jónép..csak azt hogy szép,csilli villi :) meg kel venni ezt majd elcserélni egy x38asra..mégis könnyebb X48at cserélni X38ra mint P35öt X38ra. Asszik a kicsit tájékozatlanabbak hogy jobb mert 4essel kezdődik..ha nem szólsz már én is ilyet hajtok... :W :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2830) Beowulf_78 válasza Laraxior (#2829) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Kb 2 hét alatt esett az ára 13k-t... :( Biztos, valami nem smakkol, vagy ezzel a lappal, vagy az X48 csipszettel. :U Ilyen nincs hogy ennyit esik pár nap alatt egy lap ára. :F Ha nem adtam volna el egyből, most kb. 30-35k-ért tudnám eladni amit 2 héttel ezelőtt 54k-ért vettem. Egy vicc ez a Gigabyte. :B :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2831) Laraxior válasza Beowulf_78 (#2830) üzenetére


Laraxior
titán

nem a gigabyte a vicc hanem az x48 teljesítménye. Szarra sikeredett ez van...azért nyomják is egyből a P45-öt..júniusban már gyön is :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2832) Beowulf_78 válasza Laraxior (#2831) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Várd ki...az X48-tól is mindenki sokat várt. :U Majd mennyivel jobb lesz mint az X38, mert a hibák javítva lesznek, és gyorsabb is lesz, mert az X38 a beta, az X48 meg a kiforrott új, stb...és ez lett belőle? Nem igazán. Pont fordítva sült el. :B :F
Ez a p35 -> P45 esetében is simán lehet hogy így lesz. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2833) Laraxior


Laraxior
titán

Attissal vásárolt UV csövek... van 5db összesen..hát nem tudtam hova tenni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2834) KillHates válasza Laraxior (#2833) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csini! :C
Gyerekek, nagy gebaszok vannak most a számtech-ben. Egymás után zárnak be a nagykerek (Origami, MyCom, GreenTech) és egy csomóval gond van. Elmör GTX-ével is rettenetesen szívok; a kártyát a gyártó RMA-ban cseréli, de a letétet meg nem tudják visszaadni. Ilyet sem láttam még. Majd visszaadják... A kocsim szervizben, a nagy gépem szarakodik, mondjuk nem csak az enyém ezért szerencsére most van munka! ;]
Éjjel kipróbáltam az új Turok-ot a notimon (nVIDIA 8400GS 64MB rammal) és valami rettenetesen ocsmány a grafikája. Na, mondtam magamban, az asztali gépen majd csinosan fog festeni, mert abban lakik a 9800GTX. Mit ne mondjak, ott is ocsmányúl néz ki játék, csupán az a különbség, hogy ott van árnyéka a figuráknak... :O
Az Assasin Creed-et meg végignyomtam, de mintha nem lett volna vége a játéknak. Kinyírtam a fő-boss-t erre visszarakott a gép a laborba, aztán csak kódorogtam ide-oda...
Na mindegy, azt hittem kerekebb lesz a sztori, vagy csupán a Crysis kényeztetett el minket?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2835) Beowulf_78 válasza KillHates (#2834) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Több részes lesz az Assassin's... ;) De minek? :F Nekem az első város után uncsi lett.Mindig u.a. a feladat, más szereplőkkel és más grafikájú városokban.Nagyon a külcsínyre mentek rá, a játékélmény pedig borzalmas lett. :U Nos, a Rainbow Six Vegas 2 viszont pont az ellenkezője...iszonyat komoly játékmenet, szép grafika, és nagyon jól optimalizált, nem kell neki erőmű. Nekem 1680-ba full fullon Vsync is bekapcsolva, 70-110fps az átlag. :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2836) Elmör válasza KillHates (#2834) üzenetére


Elmör
senior tag

Na ennek én sem örülök. :B :(
Nagy munkát akasztottam a nagykadba. :DDD
A karit még nem cserélték ki mi? :F

Remélem ennél többet már nem kérnek és végre küldik a karit! :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2837) Elmör válasza Beowulf_78 (#2835) üzenetére


Elmör
senior tag

Több részes lesz?
Nem tudtam. Én még el sem kezdtem. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2838) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2835) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem szarakodott a rainbow2... :((( Driver dirver hátán tettem fel egyel hajlandó volt normálisan elindulni, aztán másnap mikor fojtattam volna ugyan az a hiba volt( nemvolt kép, vagy reszketett, villogott) ugy felb*szott hogy azonnal repült is a gépről :o ! Amugy tetszett a játék maga, az első részt is végigtoltam, szerintem nem a játék hibája 1*űen csak rosszat szedtem le :( :W :R

Pisti -(*_*)-™

(#2839) Laraxior


Laraxior
titán

hun van a G80?..... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2840) KillHates válasza Játékos (#2823) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hohó! Micsoda hajad nőtt !! Gratulálunk az új avatarodhoz! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2841) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok!

Bizonyára észrevettétek a topic át lett nevezve! Kérték más topic-okból is meg a moderátorok is szeretnék ha egyesítenénk a több kisebb topic-okat is. Meg igazából már nem csak a G80-as tulajokról szól ez, hanem mindenkit szívesen várunk ide akiknek bármi mondanivalójuk van akár nVIDIA-ával akár bármi mással kapcsolatban!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2842) KillHates


KillHates
nagyúr

Szóval várjuk a G92-es baráti kör tagjait élen 7600 GS-el :R !

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2843) KillHates válasza Laraxior (#2839) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elöbb utóbb GT200-ad lesz! (tudom, hogy arra gyúrsz! :DDD) Akkor meg itt hagynál minket mint eb a szaharát :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2844) Eagle16 válasza KillHates (#2842) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor én is jöhetek? Mert Geforce-om van ám! :D :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2845) Kasza08


Kasza08
őstag

Hé, már nincs ápr. 1.! :(((

fel fog bomlani a családias hangulat:O

nem tudom miért nem volt jó úgy, ahogy:(

(#2846) Laraxior válasza Kasza08 (#2845) üzenetére


Laraxior
titán

már felbomlott...én nem kérek a tömegnyomorból... köszönöm...és viszlát :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2847) Kasza08 válasza Laraxior (#2846) üzenetére


Kasza08
őstag

neeee :O
hátha nemjönnek ide :F

(#2848) Beowulf_78 válasza Kasza08 (#2847) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Urak!

Ne csináljátok már...Én is itt vagyok, kezdetektől kezdve, pedig Ati kártyám van. :K Akkor még csak 4-5 tag volt itt a G80 baráti-ba.
Sztem nyugodjatok meg, nem baj az ha többen leszünk.Ebben a topikban elég sok mindent szabad, tehát aki ide látogat, és be tud illeszkedni, és érdemben is tudja emelni a topik színvonalát szívesen látjuk.Inkább abba gondoljatok bele, hogy milyen jó fejek lehetünk ha mindenki ide akar jönni ebbe a topikba. :K Nem feltétlenül kell elhatárolódnunk az új arcoktól, mert mindenki volt egyszer vagy ebben a topikban, vagy a G80 szakmaiban új arc.Ezt senki se felejtse el!! Tehát el lehet gondolkodni azon akik most tüntetőleg nem akarnak ide jönni, mert bővülni fog a topik, hogy nekik hogy esett volna ha nem kapták volna meg az esélyt a beilleszkedésre. Ezen mindenki gondolkozzon el! :B
Aki pedig nem ide való és inkább lehúzza a topik színvonalát, mint sem emelné, azt kivágjuk.Ennyi.Tehát a jó társaság ezután is megmaradhat, csak szelektálni kell ki az aki ide való és ki az aki nem.Nem egy bonyolult dolog... :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2849) pisti88+


pisti88+
senior tag

Ne már értékképesítő, meg képességfejlesztő topikból annyi van a ph-n mint égen a csillag :( , ez volt talán az egyetlen ami még megmaradt, egy kis sziget a nagy kontinensek közt :DDD ! De ugyláccik ezt is gyarmatosították :W :W ! :O

Pisti -(*_*)-™

(#2850) 7600 GS válasza KillHates (#2842) üzenetére


7600 GS
addikt

Itt vagyok barátaim! :R Mi Nvida-soknak össze kell tartanunk! :R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.