Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Laraxior válasza pisti88+ (#2400) üzenetére


Laraxior
titán

szaggat-e vagy se...ge*it..elindul-e a gép vagy se :DDD ha egyszer kikapcsolod... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2402) pisti88+ válasza Laraxior (#2401) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD :DDD Na igen erről nem is beszélve nem mindíg akaródzik neki behozni a Winfost :U , akkor meg jöhet a 2 órás totál buli oprendszertelepítés :C :C YESSSS!!! Régen azért nem ígyvolt valaki összrekaott egy gépet azért azon még mindíg elment 1 év után is minden, most ha 3-4 hónaponta nem cserélünk valami nagyon drágát(vga, proci, neadjisten lap+proci) akkor anyázhatunk hogy szaggat :W :W

Pisti -(*_*)-™

(#2403) KillHates


KillHates
nagyúr

GT200 to become 9900GTX and 9900GX2, launch date set to July

Whoa! Gyerekek jönek a szörnyetegek! És ezt nem a Fudzilla írta :D :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2404) Laraxior válasza KillHates (#2403) üzenetére


Laraxior
titán

oszt? nekem nem kell olyan..nincsen se game,se monitorom ami kihajtaná azt...jó ez ami van :) ilyen se volt még hogy meg vagyok elégedve a mostani cuccommal :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2405) KillHates válasza Laraxior (#2404) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gyanítom, hogy fűteni fog mint a zállat!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2406) Laraxior válasza KillHates (#2405) üzenetére


Laraxior
titán

a GX2 biztosan olyan lesz hogy egy nyákon lesz a 2 GPU... ha kisebb csikszélességgel készülne lehet nem lenne ollan meleg nem? :S

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2407) Kasza08


Kasza08
őstag

Nem is értem, hova ez a nagy hajtás az nVidiánál?:F
Most az a cél, hogy egy karival menjen a Crysis szaggatás nélkül?:DDD

(#2408) Laraxior válasza Kasza08 (#2407) üzenetére


Laraxior
titán

Far Cry 2... :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2409) Eddie141 válasza Laraxior (#2408) üzenetére


Eddie141
senior tag

Far Cry 2-tőt rosszabb grafikára várják, mint jelenleg a Crysis. De elvileg sokkal nagyobb a szabadon bejárható tér, és sokkal nagyobb a választási lehetősége a gémernek [hogy ezt én hányszor hallottam már így megjelenés előtt :) ] Sok alternatívát kínál fel a továbbjutáshoz. Megint több gyártó ír a Far Cry-hez [mint eddig már egy pár játékhoz] befejezést, csak másik néven adják majd ki őket. Érdemes odafigyelni ;)
Legalábbis Gamest@r ezt írta :)

Mi fog még mostanában megjelenni pc-re és említésreméltóbb? :F :)

C-Box engem csak a GTA4miatt meg a Star Wars Force Unleashed miatt vonz igazából, ez a két game miatt meg ennyit kiadni? :F Nemtoom.

(#2410) Laraxior válasza Eddie141 (#2409) üzenetére


Laraxior
titán

nincsen...de a videokarikat szarják a piacra..igazából eljárt az idő az 1280as felbontásnál..1680 a tuti...ahhoz meg nem elég aG80 GTS

még szerencse hogy holnap 4:10kor kelek.... :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2411) Eddie141 válasza Laraxior (#2410) üzenetére


Eddie141
senior tag

Akkor takarodó az ágyba! MARS! ALVÁS! SIPIRC!

MÉG MINDIG ITT VAGY? A FENE A BŐRÖDET!!! HOGY FOGSZ ÍGY ILYEN KORÁN KELLNI?

:DDD
[csak vicc :)]
Én viszont megyek. Jó8 mindenkinek, sőt még neked is AMD utálló barátom ;) :)

hehe, C-Boxot írtam az előbb :D Asszem tényleg rám fér az alvás :D

[ Szerkesztve ]

(#2412) Játékos válasza Laraxior (#2401) üzenetére


Játékos
addikt

ge*it..elindul-e a gép vagy se

:DD :DDD hahaha! Ezen jót derültem, sajna igaz is lehet... :O
Ti nem vagytok RPG fanok??? Pc-re van egy rakat, meg stratégiai game, erre mindenki Crysis, meg CoD4... :( Sőt bázzkijj, vegyetek elő egy MAME emulátort, vagy SNES-t, oszt magatok alá ejakuláltok az örömtől. :DDD Ha ti nem, akkor majd én... :K
:R

Kasza08
"köztes ember" :DDD
Én képes vagyok meghallgatni mások érveit, sőt, néha el is gondolkodok rajta, hogy annak a csókának igaza is lehet.( persze nagyon ritkán :DDD )
Sokan úgy beszélnek a "másikról", hogy sose próbálták! Én is sokszor nyilatkoztam fiatal koromban dolgokról, aztán az évek megmutatták, hogy "kiscsávó, ugye nem gondoltad, hogy ez ilyen igazából..." :(
Béke! :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2413) Elmör válasza Eddie141 (#2411) üzenetére


Elmör
senior tag

Azt a C-Boxot én is néztem, már azt hittem lemaradtam valamiről! :DDD
Én 6-kor kelek, így most én is megyek.

Konzolon is az a baj, hogy nagyon megoszlik a játéktenger. Tehát sok game ugyan universal, de vannak csakis PS3-ra gamek, illetve Box exkluzívok is. Nálam mondjuk inkább PS3 lenne a nyerő. :))

Egyébként PS2-m volt és nem voltam megelégedve. 2 hónap után már untam, pedig volt hozzá játék rendesen, csak az a joy meg a TV! Viszont most kérdeztem egy emberkét és van PS3-hoz HDMI-DVI csati, tehát rá tudom kötni a monitorra, igaz csak 22"-os, de lehet megérné beszerezni, ha nem lenne ilyen drága. Mondjuk 50K-ért már vettem volna egyet, ha lenne. :DD

Játékos: én szeretem az RPG-ket, Oblivionnal még mindig adós vagyok magamnak. :B Én inkább azt sajnálom, hogy kevés autós gamma van, ami jó is, erre konzolra meg ott a GT5 meg Burnout Paradise meg tudomisén mik, és a másik meg pont az új Star Wars game, illetve lesz valami Mortal Kombat vs Batman-es játék, az is de beszarás jó lehet. Ááááá, köll egy PS3! :DDD

Töröl,töröl,töröl. Van még jópár játék, ami vár PC-n is, addig nem veszek dobozt. :C

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2414) Játékos válasza Elmör (#2413) üzenetére


Játékos
addikt

Namost. GT5 még nemigazán van. Másrészt: előző Gran Turismo-k voltak PS-en, meg PS2-n. Azt mondtad, untad. :U A grafikai brutalitáson kívül nem hiszem, hogy a játékélmény is annyira sokkal jobb, mint az előzőekben. Kétségtelen tény, hogy rongyosra nyomtuk a gamepadot régen vele, és imádtam! :K Annyira kacagány volt, amit az akkori PC-s autós játékok mutattak, hogy nem is mondom, mennyire... :(
Ha RPG megy, akkor nyomtad a Dark messiah-t, esetleg a Gothic3-at? Én most bele vagyok zúgva a Silverfallba, és még ott a 2. része is. :DD N0yomom vagy 2 hete, és igencsak bejön! Ha végigtolom, és nem lesz más, előveszem a Ghost Recon AW-t, vagy megint a CoD4-et. Nem igaz, hogy nincs mivel játszani PC-n. Egy jó Tekken viszont hiányzik, de az nagyon-nagyon... :O
Lassan jó éjt mindenkinek! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2415) Eddie141 válasza Játékos (#2414) üzenetére


Eddie141
senior tag

Assassin's Creedet ki nyomta már végig PC-n? :) sztem nagyon zsír. Grafikája meg ugyanaz ha nem jobb mint boxon[anti aliasing miatt]. Én nagyon élveztem az elejétől a végéig. Nagyon jól megcsinállták szerintem :)

Jó reggelt mindenki! :R

[ Szerkesztve ]

(#2416) Eddie141


Eddie141
senior tag

KillHates kolléga véletlenül prevee-ben küldte, pedig sztem ide szerette volna. Nah, de elnézzük neki, mert reggel volt még :) [na meg amúgyis, neki mit nem lehetne elnézni? :) ] A továbbítandó üzenet:

KillHates:
Szálemálejkum Mindenkinek!
Nyomjátok Ti is Damaszkuszban, Acre-ban, Jeruzsálemben... Nagyon szép játék!

Egyet értek! ->Eddie141 :)

(#2417) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Lara: készül a DDC-d! :K :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2418) Laraxior


Laraxior
titán

hoppáá...Játékos: Miért is? :U :Y :R :R

Én most Oblivionozok :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2419) Kasza08


Kasza08
őstag

Amiért én boxot veszek: GTA IV, CoD 3-4, Forza 2, PGR 4, Assassins Creed, Ace Combat 6, Guitar Hero 3, ProStreet.

Én el leszek a dobozzal:D

(#2420) Laraxior válasza Kasza08 (#2419) üzenetére


Laraxior
titán

szólj mikor búcsúzkodjunk a G80nál :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2421) Játékos válasza Kasza08 (#2419) üzenetére


Játékos
addikt

Ezek közül egyedül az Ace Comat érdekelne, mondjuk az nagyon!

Laraxior
nem értem a kérdést... :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2422) Laraxior válasza Játékos (#2421) üzenetére


Laraxior
titán

én sem... márhogy az én DDC-m? hogyhogy az enyém?.. :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2423) Játékos válasza Laraxior (#2422) üzenetére


Játékos
addikt

Ipc nem neked csinálja? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2424) Laraxior válasza Játékos (#2423) üzenetére


Laraxior
titán

ismered? :) dede..az ő Hydorja van nálam... mi is a helyzet akkor? :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2425) Elmör válasza Játékos (#2414) üzenetére


Elmör
senior tag

A Dark Messiah-t elkezdtem egyszer, de nekem nehéz volt és uncsi. Elismerem, hogy kiváló játék lehet, de nekem nem jött be. :(
Gothic 3-al is játszottam, ahogy Oblivionnal is kb 1,5 éve és akkor elég volt pár óra, hogy megszeressem a gamekat, de a Gothic3-nál nekem voltak olyan bugok, hogy nem tudtam folytatni a játékot, ha nem volt korábbi mentésem (asszem ezt már orvosolták) az Oblivionnál meg a magyarításra várok.

Stalkert is most magyarul nyomom. Nem mintha semmit nem értenék angolul, de így inkább van türelmem elolvasni a szövegeket, hogy tudom teljesen pontosan miről is van szó!

Én még nem játszottam a Cod4-el (korábbiakkal sem, annyira nem vonz a téma), viszont már megvan, ki fogom próbálni. Gears of War is még csak a fiókomban van, akárcsak a Tomb Raider Anniversary (a Legend tök jó volt) és akkor még a Driver Paralel Lines is hátra van, meg talán pár kisebb game. Ja, a Timeshift is megvan, abba is bele kellene már nézni. :D

Amit várok: Prototype! Szerintem baró lesz! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2426) Játékos válasza Laraxior (#2424) üzenetére


Játékos
addikt

Az a helyzet, hogy kaptál ajándékba tőlem egy DDC nyákot, és azt mondta Ipc, hogy úgy tűnik, hogy meg tudja oldani... :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2427) Laraxior válasza Játékos (#2426) üzenetére


Laraxior
titán

:C :R :R :R lógok eggyel :) :R :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2428) Játékos válasza Laraxior (#2427) üzenetére


Játékos
addikt

Nem szeretem a sört. :DDD Szívesen segítek! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2429) Laraxior válasza Játékos (#2428) üzenetére


Laraxior
titán

Majd egyszer személyesen :) :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2430) Játékos válasza Laraxior (#2429) üzenetére


Játékos
addikt

Én meg eladom az enyémet, veszek D5-öt! :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2431) Laraxior válasza Játékos (#2430) üzenetére


Laraxior
titán

Láttam olyan csini ramot... 2x2..OCZ 1150MHz vizesblokkal..40k. Az új flex Ocz..valami új chipről is regélnek... egy ilyenre asszem benevezek :) :C Ballistix meg megy garba vagy éppen eladom így...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2432) Játékos válasza Laraxior (#2431) üzenetére


Játékos
addikt

nesze :DD
ja, már láttad... :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2433) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Csá Mindenkinek!

Végül is,sikerált megtalálni a KillHates által említett baráti kört. :)
Jó látni ezt a sok jó szellemü embert 1 helyen(ritka az ilyen topik)
Respect uraim!

KillHates-Rendeltem 4db 12-es Arctic-Cooling Fan AF12025,és 2 db-ot a 92-esből is.
(lecserélem az összes gyári ventit a házból,baromi gyengék)
Ezekkel már remélhetőleg 70°C alá tudok majd menni. :)

[ Szerkesztve ]

Moretimer

(#2434) KillHates válasza Eddie141 (#2416) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köcce a postolást :R , nagy rohanásban voltam!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2435) KillHates válasza Moretimer (#2433) üzenetére


KillHates
nagyúr

Drukkolok!Jó cúgos lesz majd a gép. Az AC-k tudnak szelet kavarni.

Basszameg a bbillgéc a pistáját! Éppen most frissít, vagy miakurvaszart csinál a gép, és úgy belassult, hogy még gépelni sem lehet rajta. T7500.ös proci, 2GB rammal :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2436) Moretimer válasza KillHates (#2435) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Nem csak a vírusírtód szívja magába a tudást? ;] :DDD

Moretimer

(#2437) Játékos válasza KillHates (#2435) üzenetére


Játékos
addikt

Még nem is hallottalak ilyen csúnyán beszélni. :( Elront a PH!? :DDD
Vagy tényleg a Vista hozza ki az emberből az állatot? :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2438) KillHates válasza Moretimer (#2436) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elmör-nek a gépe oldalán van egy orbitális 12-es cooler, valami 45dB-es zajszinttel, rács nélkül. Ő szokta mondani, hogy néha elkapja gatyája szárát! :Y Néztem is ekkorát! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2439) KillHates válasza Játékos (#2437) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahh, ez csak a Vista, 1 GB rammal.... Rettenetes vízfejű tohonya dög.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2440) Játékos válasza KillHates (#2439) üzenetére


Játékos
addikt

:DD Aggyá'neki ikszpét. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2441) Elmör válasza KillHates (#2438) üzenetére


Elmör
senior tag

Az a híres neves venti egy YS.Tech. és tényleg baromi erős. Majdnem ledarálta egyszer a gatyámat. :DDD

Akkor még 2000rpm-en ment vagy felette, de Killhates kolléga lecsendesítette. :R :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2442) KillHates válasza Játékos (#2440) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja, adnék én, de ehez a notihoz, csak Vinnyás driverek vannak. Majd veszek bele 2 GB-ot!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2443) Laraxior válasza KillHates (#2442) üzenetére


Laraxior
titán

2x2-t ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2444) Kasza08


Kasza08
őstag

Gépház nem kell valakinek? Elfér benne 2 GTX egymásután ;]

(#2445) Elmör válasza KillHates (#2442) üzenetére


Elmör
senior tag

Hugom Asus laptopjával is ez a gond, de előrelátóan 2GB-al kértem. Nem lenne rossz (számomra) az a noti, ha nem integrált semmittudó VGA lenne benne. 3DMark06-ban 300 pontot ha csinált. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2446) djtoomi válasza Kasza08 (#2444) üzenetére


djtoomi
addikt

Höhö, enyémbe 3 is, de alaplapot nem tudok adni hozzá. ;] :DDD

Izé, beléptem a klubba, egy GTX-el. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2447) Laraxior válasza Elmör (#2445) üzenetére


Laraxior
titán

mint az én procim :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2448) Kasza08 válasza djtoomi (#2446) üzenetére


Kasza08
őstag

Am. róla van szó!:U (jöhettek hsz.t gyűjteni:D)

Grat!:R

[ Szerkesztve ]

(#2449) djtoomi válasza Kasza08 (#2448) üzenetére


djtoomi
addikt

Ehhh, csorog a nyálam!
Tavaly nyáron egy ilyenre vágytam nagyon! :Y
De GTX-re elbaxtam a pénzt. :O

Am kurvajó a hirdetés szövege. :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2450) Kasza08 válasza djtoomi (#2449) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát akkor vegyél ilyet ;]
Bocs, hogy azt mondtam, hogy marad a ház, de találtam másikat és abba zúgtam most bele :U
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.