Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2749) üzenetére


pisti88+
senior tag

Pontosan így van , és ezt csak tetézi az a dolog hogy a Gta4 konzolra jött ki előbb :O , és azt se tudjuk mi Pc-sek mikor kapjuk kézhez... MIÉÉÉÉÉÉÉÉRT! :O Csak csorgatom a nyálom consolra annyi játék jön ki hogy szerintem fasza duzzasztógát épülhetne belől mimeg csak várunk ha kijön 1 játék max 3 nap és végigtoljuk, aztán megint várunk mint a messiásra komolyan elkeserítő... :( !

Pisti -(*_*)-™

(#2752) Macka válasza Beowulf_78 (#2749) üzenetére


Macka
veterán

(#2753) pisti88+ válasza Macka (#2752) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y Ilyet én is keresek ;] ;] kinél leledizk a kicsike? :))

Pisti -(*_*)-™

(#2754) Beowulf_78 válasza Macka (#2752) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A helyzet az, ha jönne egy olyan E8400 ami tudja a 4,4ghz 1,36v-vel Prime stabilan...lehet most is bevállalnám. :B Ez a Valid kép nem bizonyít semmit.Nem tudjuk mennyi feszt kapott. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2755) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2754) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát igen pont az nincs rajta ;] ;] ;] :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2756) Macka


Macka
veterán

(#2757) pisti88+ válasza Macka (#2756) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ezek szerint 1.35öt kapott ami szerintem nem sok annyira... :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2758) Macka válasza pisti88+ (#2757) üzenetére


Macka
veterán

Jah, de a BIOS-ban, ahol ekkora feszt ír, csak 4120Mhz van.

(#2759) pisti88+ válasza Macka (#2758) üzenetére


pisti88+
senior tag

Bőven jó az szerintem bár érdekelne mennyit kapott mikor majd 5Ghz-n müködött ;] :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2760) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#2759) üzenetére


Beowulf_78
addikt

1,6v alatt semmiképp...de lehet 1.8v is akár. :U A max. adható fesz egyébként 1,3625v.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2761) Macka válasza Beowulf_78 (#2760) üzenetére


Macka
veterán

Aztán majd degradálódik.... Ismerős? :DDD

(#2762) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2760) üzenetére


pisti88+
senior tag

Magyarul vagy tuningőrült az egyén, vagy csak kinyirni akarja, vagy jó a hűtése ;] :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2763) Macka válasza pisti88+ (#2762) üzenetére


Macka
veterán

Vagy tuningőrült, jó hűtése van, de ekkora fesszel kinyírja.

(#2764) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#2762) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Bármilyen hűtése van, a nagy fesz, az nagy fesz. ;) Sajnos nem túl strapabíróak a 45nm procik. :F Ebbe még mindig a 65nm C2D a király! :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2765) Beowulf_78 válasza Macka (#2761) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jah...nekem 1,4V-től degradálódott. :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2766) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2765) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hazavágtál már 1 et? ;]

Pisti -(*_*)-™

(#2767) Macka válasza Beowulf_78 (#2765) üzenetére


Macka
veterán

Sokan azt hiszik, hogy ha jó hűtésük van, akkor adható a fesz ész nélkül. Pedig a hűtés csak a keletkezett hőt vezeti el, ugyanakkor a feszültséget a CPU belül megkapja rendesen, és tartósan nem tesz jót neki.

(#2768) Laraxior válasza pisti88+ (#2766) üzenetére


Laraxior
titán

mint én a memóriám...Hehe..megesik a dolog,aki tuningol számoljon a ténnyel. 65nm kicsit jobban bírta a fesz témát. Majd a nehalem...no tuning ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2769) pisti88+ válasza Laraxior (#2768) üzenetére


pisti88+
senior tag

El is higgyük mester hogy NO Tuning??? :U ;] Ugyse állod meg! :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#2770) Laraxior válasza pisti88+ (#2769) üzenetére


Laraxior
titán

azt beszéli az intel hogy a nehalemet nem lehet majd tuningolni... aztán hogy mi lesz belőle...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2771) pisti88+ válasza Laraxior (#2770) üzenetére


pisti88+
senior tag

Meglássuk, de ha tényleg nem lesz clockolható akkor nem lesz szerintem nagy sikere neki... :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2772) Laraxior


Laraxior
titán

sose' érkezik már meg az a tetves vonat :O
Ráadásul a fürdőbe se jutok be mert valamelyik nyüves bennt tollászkodik... ehhh... a problémák :B semmi game sincsen amivel játszanék, tiszta lusta vagyok installálni :D :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2773) Elmör válasza Beowulf_78 (#2764) üzenetére


Elmör
senior tag

Erről tudok én is, de azért lenne egy kérdésem. :B
Az E8400-nek Killhates kollégával 1,4V-ot adtunk, hogy menjen rendesen 3,6GHz-en, mert az automata tuningbeállításoknál 1,35-öt adott neki és nem akart menni.
Ha nekem elszáll a procim, az mivel fog járni? Csak megbolondul vagy lesz fizikai sérülés is? A gari miatt kérdem. :U
Egyébként sok fesz nem kellett neki plusszban, mert az 1,4-es beállítással terheletlen állapotban 1,37V-on megy és terhelés alatt megy 1,35-ön! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2774) Elmör válasza Laraxior (#2772) üzenetére


Elmör
senior tag

Milyen fürdő?
Azta mindenit, ugye nem valami buzibárban vagy? :DD :)) :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2775) Macka válasza Elmör (#2774) üzenetére


Macka
veterán

Szerintem koleszos...

(#2776) Laraxior válasza Elmör (#2774) üzenetére


Laraxior
titán

albérlet... :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2777) Elmör válasza Laraxior (#2776) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem hittem, hogy albiban ilyen is van! :DDD
Kik laknak még ott? :Y

A feszkós kérdésemre valamit? :P :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2778) Macka válasza Laraxior (#2776) üzenetére


Macka
veterán

A régi szép idők. Hol?

(#2779) pisti88+ válasza Elmör (#2777) üzenetére


pisti88+
senior tag

Fizikai sérülés szerintem csak nagyon extrém esetben léphet fel... Van azért védelem a lapokban is, és az nem engedi hogy fizikálisan sárüljön a cucc ELVILEG!!! ;) Az hogy ha leáll, és károsodott, és a büdös életben nem indul el többet mert a tul sok fesz kinyirta a proci besejét más tészta :DDD ! Garizásnál szerintem ha nem szenes kis szilíciumdarabot viszel oda nemsokat kérdeznek, és egyhamar kicserélik! :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2780) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Nincs fizikai sérülés a degradálódásnál...ez csak annyi hogy X feszen amin stabil volt utána már nem lesz stabil csak több fesszel, és ez egyre csak romlik és romlik.Ez a degradálódás. Bios feszt sosem vesszük alapul, csak a CPU-Z idle, és load feszeket. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2781) Laraxior válasza Elmör (#2777) üzenetére


Laraxior
titán

két balf@sz..az egyik bömbölteti a zenét állandóan... :W
Bocs a feskós témát nem láttam,csak épphogy felugrottam :) El vagyok foglalva :DDD
Hétvégente ez a téma... hétköznap meg a munka..nem is lehet így élni :Y ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2782) Laraxior válasza Macka (#2778) üzenetére


Laraxior
titán

Dábrácán.... ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2783) pisti88+ válasza Laraxior (#2781) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jó a témamegválasztás Lara :DDD :DDD , mint a nyuszik :B :R :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2784) Laraxior válasza pisti88+ (#2783) üzenetére


Laraxior
titán

nem szeretem a szőröst...főle nem az állatokat :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2785) Elmör válasza Laraxior (#2781) üzenetére


Elmör
senior tag

Oksa. No problem, már kaptam választ, rendesek vagytok! :C (Mint mindig) :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2786) pisti88+ válasza Laraxior (#2784) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD :DDD ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ beszarok ez jó volt! :DDD :C

Pisti -(*_*)-™

(#2787) pisti88+ válasza Elmör (#2785) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD

Pisti -(*_*)-™

(#2788) Elmör válasza pisti88+ (#2787) üzenetére


Elmör
senior tag

Az előbb néztem én is így éppen a Stalkerban, amikor vagy 5 "rossz" kutyust lepuffantottam. :DDD
Bakker, nekem nagyon bejön a játék, bár még csak a Vörös erődig jutottam, ahol le kell kapcsolni az Agyperzselőt. Most megyek majd (szerintem) az utolsó helyszínre, a reaktorokhoz. :K

Ja és rájöttem, mitől volt a kifagyás! A VGA volt megint a ludas, mert elfelejtettem beállítani, hogy mindig 60%-on tekerjen a ventije és irtó forróság volt ott (80 fok felett) aztán most már nem csinálja (kopp-kopp), szóval a proci meg a ram is jó! :DD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2789) Beowulf_78 válasza Elmör (#2788) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Multi-ba is nyomulsz? ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2790) pisti88+ válasza Elmör (#2788) üzenetére


pisti88+
senior tag

Na ennek örülök akkor csak védekezésből kapcsolgatott a gép, eléggé melegedik a g92 gts :( , amugy a STALKER nekem is bejött nemtom neked melyk végkifejlet fog jutni de szerintem komálni fogod, előre nem mondok el semmit :DDD :DDD ! Nekem alapban 60%on megy a vga ventije de mikor "nagy" játékokhoz van kedvem amik megdolgoztatják én még feljebb szoktam venni 80%-ra igy nem melegedik szénné szerencsétlen ;) ! :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2791) Laraxior


Laraxior
titán

asszem megjöttem :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2792) Elmör válasza Beowulf_78 (#2789) üzenetére


Elmör
senior tag

Multiban nem. :(
Eredeti a game (cseréltem), de a multis rész nem vonz annyira. Most majd a Timeshiftnek kezdek neki! CM: Dirt-öt felraktam, frankón megy végre! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2793) Elmör válasza pisti88+ (#2790) üzenetére


Elmör
senior tag

Az érdekes az, hogy kb 1 órát tudja tartani a hőmérsékletet, de aztán elkezd nagyon melegedni. Lehet a szabályzó meg nagyon le van csavarva alapból (tehát nem elég korán kezdi el jobban pörgetni a ventit) és ez a gond. Most szépen megy nekem is 60%-on.

Befejeztem úgy fél órája a STALKER-t! Nem tetszett a vége. Vártam valami sokkal nagyobb végkifejletet. A "Ruler" véget kaptam. A többit most néztem meg Youtube-on. :DDD A rossz végek között mi alapján válogat a játék, hogy melyiket kapom meg?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2794) pisti88+ válasza Elmör (#2793) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én a vga-t rivatunerrel szabályozom, de nekem 60% alá nem is megy terheletlenül sem a venti sebessége( de gondolom kártyáinkon külömbözik a bios, és a tied inkább törekszik a csendes üzemmódra :DDD ), de nekem még fullra huzva, és max terhelésnél( 3dmark06) sem megy a hőmérséklet 70fokig el(alatta marad, igaz akkor süvít a venti 2800rpm-el :D )! Amugy jo kérdés mi alapján válogatja össze a végeket a játék, nemtudtam eldönteni, de én még nem néztem meg az összes lehetséges végkifejletet( jelzem most rácuppanok majd ha már igy szóba került kiváncsi vagyok) :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2795) Elmör válasza pisti88+ (#2794) üzenetére


Elmör
senior tag

A venti pörgését én is a Rivával szabályozom.Király kis progi és még for free is! :R
Az én elképzelésem a ventivel kapcsolatos hibában nem is ezzel volt, hanem azzal az érzékelővel, ami elvileg magas hőmérsékleten automatán állítja feljebb, na azt nem tudom irányítani, hogy hány foknál nyomassa már meg, mert alapon csendes a kari, de csak 36%-on megy! Most már nem is kell, mert be van állítva rendesen. Nyáron meg majd még feljebb kell tekerni. :DDD

Ez a Timeshift egész jó! :K

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2796) pisti88+ válasza Elmör (#2795) üzenetére


pisti88+
senior tag

Elvileg rivával be lehet állítani hogy ha elér a kari X hőmérsékletet utánnaállítson a vetinek( ha magától nem tenné meg a kártya) de annyira nem mentem bele a dologba csak felületesen néztem :DDD ! Asszem Ph-n volt itt valakinek egy blogja aki töviről-hegyire kivesézte a veti témát rivatunerrel csak nemjut eszembe az illető :B :DDD . Abban egyetértek hogy nyáron kell majd itt is tekerni a kari ventisebességét, bár ki tudja lehet addigra meg se lesz, habár nagyon szeretem, és amire kell nekem bőven elég( ehez mondjuk erősen párosul a játékpiac sajnálatos helyzete, és az hogy egy normális játék sincs amiért váltanom kéne! :((( :O !) A Timeshift amugy szerintem is jó, bár nekem kicsit hentelősnek tünt, bár tetszik az idővel való jáccadozás! :C

Pisti -(*_*)-™

(#2797) Kasza08


Kasza08
őstag

(#2798) Kasza08


Kasza08
őstag

Kicsit visszatérve: G92-esek baráti köre :U

[ Szerkesztve ]

(#2799) pisti88+ válasza Kasza08 (#2798) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát erre nem irok semmit ideje volt nyitni egyet nekik, és nem a miénket ba*zogatni... :K ! Majd beindul az a topik is de szerintem az itteni hangulatot semmi nem utánozhatja le :)) :R :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2800) Laraxior


Laraxior
titán

a hétvégét pesten töltöm,úgy fest előreláthatólag...esetlegesen elmehetnénk egyet sörözni :) a jó hangulat garantált lenne,ha Attis is jön ;) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.