Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Laraxior válasza pisti88+ (#2150) üzenetére


Laraxior
titán

most nem valami szép,leszedtem ról amatricákat a ragasztót meg körömlakklemosóval akartam leszedni,de kimarta a műanyagot :( :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2152) pisti88+ válasza Laraxior (#2151) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azzigen kimarta nem semmi cuccokkal mossák a körmüket a csajok :Y :Y Hát én sírnék ha lenne egy aerocool házam és kimarta volna :O ... Majd találunk rá megoldást kiokoskodjuk de amugy nekem is kilog a gyukbél a gépből meg én faszi vagyok, nekem nem lételemem a rend :DDD :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2153) Laraxior válasza pisti88+ (#2152) üzenetére


Laraxior
titán

ha máshol nem is de a gép körül legyen rend, a szekrényekbe úgyse néz be senki :D
azért ez már sokat megért házikó,amdj ha veszek újat szívesen odaadom :) úgyis lassan az is eljön..mondjuk nyáron :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2154) Elmör válasza Laraxior (#2153) üzenetére


Elmör
senior tag

Pedig jó kis ház az az Aerocool! :R :D
Sokat nézegettem anno, amikor házat akartam venni, végül inkább harmadannyiért vettem egy noname használtat,de meg vagyok vele elégedve, van rendes szellőzése meg plexi oldala, de azért a te házad akkor is designosabb! :)) Meg ha jól emlékszem, akkor abban nem kell már csavarozni.... :U

Akkor veszek házat legközelebb, ha már nem fér el benne valami új kari. :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2155) Laraxior válasza Elmör (#2154) üzenetére


Laraxior
titán

de ez még a csavaros :)
aeroengine jr.
jó ház,csak pár picike,így hogy tele van olyan sűrűnek tűnik... én olyat akarok,amiben kényelmesen elfér minden és ne 4 hanem 5 dc 5"25 hely legyen benne. :)
Pistinek szívesen odaadom,elég jól jár vele,tekintve az oldalára csaptam még egy nyolcas ventinek helyet,egyébként le is van fújva ezüstre,csak annyira nem látszik...persze csak a kasztni. Már látszik is rajta hogy öreg,kopsáok,karcok... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2156) KillHates válasza pisti88+ (#2147) üzenetére


KillHates
nagyúr

Basszus de szép. Tényleg olyan mint egy hajtómű! (külalakra, mert a dobventitől semmi sem repülne :DDD)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2157) KillHates válasza Laraxior (#2148) üzenetére


KillHates
nagyúr

:DDD legalább szívet melengető dolgok jutnak az eszünkbe !!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2158) KillHates válasza Laraxior (#2155) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szép az:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2159) KillHates válasza Laraxior (#2151) üzenetére


KillHates
nagyúr

Körömlakk lemosóval!! :W :W Hangerő fel, majd kéreem kattintson a linkre!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2160) pisti88+ válasza KillHates (#2159) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azigen :DDD :DDD :DDD :DDD Naggyon komoly!!!!!!! Am nemtudnátok nekem segiteni felnyomtam a REainbow six 2-őt és elindul minden fasza nagy az örörm de miért villodzik minden??? Szó szerint minden villódzik :O :O :O !!! HELP MEEEEEE :R ! Egyépként full fordulaton a jet mozog és megy az asztalon :DDD , jelzem hogy nem alap a tápcsatija hanem egy vinyóba vagy egy cd-romba való tápcsati kell neki tehát van benne power :DDD !
Amugy Lara ha megunod a házikót és még kicsit körömlakklemosottan is átveszem :R :R !

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2161) KillHates válasza pisti88+ (#2160) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudom, hogy miért villoghat a kép. Talán valami szinkron nincsen beállítva?

"Amugy Lara ha megunod a házikót és még kicsit körömlakklemosottan is átveszem !"
Meghiszem azt! Egy kis polírkorong, és megint csillog mint a Salamon töke!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2162) pisti88+ válasza KillHates (#2161) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nem igyen gondoltam én, kölcsönösen megegyezünk majd ha ugy gondolja :DDD ! Most próbálltam drivert ujratenni a vga-hoz de csak mégjobban felba*zta az agyamat :((( :((( ! Letöltöttem a Guru 3d-ről egy 174.74-es drivert elvileg 32bites xp-hez ez a legújabb, nem is béta tehát elvileg nagyon mennie kéne.... Erre mit ír ki hogy nem kompatibilis a rendszerrel :W :W :W :W :W Hát a falra mászok idegességemben 2 napig szedtem ezt a játékot hogy jáccak erre villog itt minden a játékba :W :W ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Pisti -(*_*)-™

(#2163) KillHates válasza pisti88+ (#2162) üzenetére


KillHates
nagyúr

174.74 bázz, 9800-ashoz van!! Úgy tudod frissíteni, hogy kicsomagolod valahová és a winfosnak belevered az orrát, hogy itt van ezt egye!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2164) Laraxior válasza KillHates (#2161) üzenetére


Laraxior
titán

nem olyan vészes na..majd készítek képet...
Megválok tőle már kinéztem az utódot,csak kicsit borsos...25k... :C
oldalt egy 33ass ventike :) elöl egy 25 ös..hátul 12 vagy 14es :) kész huzat ez a ház

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2165) pisti88+ válasza KillHates (#2163) üzenetére


pisti88+
senior tag

9800hoz is de ugyanugy supportolja a 8as szériát is!!! :R :R :R És kicsomagolva szedem le de mikor telepítem akkor írja ki de már idegilek feszülök széjjel!!!

Pisti -(*_*)-™

(#2166) pisti88+ válasza Laraxior (#2164) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azzigen ez aztán a hause ebben még én is ellaknék a ház részleteit meg megbeszéljuük vasárnap hogy mennyire tartod és adod majd ide :C :C :C Mindig is szerettem volna egy olyan házat :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2167) Laraxior válasza pisti88+ (#2166) üzenetére


Laraxior
titán

15ért vettem anno,aztán ugye eladtam a konfigomat,de aházat sikerült visszavásárolnom,lehet a ventiket kiszedem belőle,úgy adom,úgy pedig potom összeg lesz :)
azért szeretem,sokat dolgoztam rajta amíg ilyen lett,még mindig lenne mit,mondjuk mindig van meló vele :) de azért a szívemhez nőtt,azért is vettem vissza.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2168) KillHates válasza Laraxior (#2167) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát igen... Az eszmei érték! €$€$€$€$€$€$€$€$€

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2169) pisti88+ válasza Laraxior (#2167) üzenetére


pisti88+
senior tag

Értem vasárnap majd meglesem most inkább ideg vagyok a rainbow miatt alig jött me mert annyian töltötték most meg csak a szopás van vele :O :W !

Pisti -(*_*)-™

(#2170) Elmör


Elmör
senior tag

Na, úgy néz ki kedden személyesen is megismerem Killhates kollégát! :DD
Ez öröm, ez bódottság! :R
Megyünk VGA-t venni. :B :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2171) Laraxior válasza Elmör (#2170) üzenetére


Laraxior
titán

kösd föl a gatyád..nagydumás :)
mit vesztek? 9800GTXet? :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2172) Elmör válasza Laraxior (#2171) üzenetére


Elmör
senior tag

Telón már beszéltünk, tényleg az. :P :D
Igen, 9800GTX-et. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2173) Laraxior válasza Elmör (#2172) üzenetére


Laraxior
titán

jól lement az ára..jó vétel lehet.... majd ha én is veszek egyszer...bár most még nem szükséges,úgysincsen sok olyan game,meg most procim sem :DD
Ez a cerka jó vétel volt...bár sajnálatosan csak egy mag,de otthagy pár X2es Athlont :) nem beszélve a tuningpotenciálról. 60% overclock feszemelés nélkül :)
Persze azért egy 45nm-es procinak jobban örülnék. Videokari nem számít,ez is zabál mint állat,töltögetéshez meg felesleges 300W-os monstrum :) Bár a 9800GTX szépen lakpcsolgat mindent 2dben,lesz a fogyasztása max 50W :) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2174) Elmör válasza Laraxior (#2173) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem most életmentő lesz, mert a 8800GTX-el már annyit szenvedtem, hogy nem is lehet leírni. Most ott áll a dolog, hogy tegnap visszakaptam tesztelésből, miszerint a gyári Leadtek driverrel ment tökéletesen a dolog, viszont amikor itthon beraktam a gépbe és feltelepítettem a drivert, az ugyanúgy sz*rakodott, mint bármelyik másik. :(((
A végén már azt hittem elcseszi a gépet, mert az XP telepítéskor is nyomatta a hibát, valamint nem engedett a gép valamiért telepíteni semmi drivert, tehát a hangét sem.

Kedden kipróbáljuk Killhatesnél és ha akkor is csinálja, akkor megy tesztre máshová. Aztán megveszem az új karit és azt is kipróbáljuk. Remélem azzal már nem lesz gond.

A legszörnyűbb, hogy amikor megvettem a karit (eddigi legdrágább) akkor egy teszt erejéig meghúztam 100% venti mellett és utána már alapon használtam, hogy ne legyen gond, de látod, mégis meglett. Szinte csakis játékra használom a gépet, de még "irodai alkalmazásokhoz" sem lenne jó, mert 2D-ben is hibázik. Konkrétan 640X480 és 4bites szín, valamint kis pontok szabályos elhelyezkedésben. Ha legalább leégett volna, akkor megértem, de ha most megnéznéd a karit nem mondanád meg, hogy rossz. Nem adom el így, mert nem akarok senkit sem átverni, viszont, ha máshol a teszteléskor kihozzák, hogy rossz, akkor az eladó tuti megkapja a magáét! :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2175) Laraxior válasza Elmör (#2174) üzenetére


Laraxior
titán

Egyszeri húzásból nem lehet gond...ott más hiba van :) Lehet a kártya rossz,de nem a húzásból van a baj.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2176) pisti88+


pisti88+
senior tag

Na sikerállt megszervízelnem a Rainbow2-őt :DD , rohadjanak meg az Nvidia driver írói részlegén 4. driverre találtam egy olyat amin hiba nélkül fut ez, és a többi gépemen lévő járék :R Tegyük hozzá hogy ez a driver tavaj decemberi fejlesztés :U :U , hol vannak már a régi szép idők mikor még nemkellet szenvedni... :W ! Lara milyen x2-eseket hagy ott a ceruza? :C

Pisti -(*_*)-™

(#2177) Laraxior válasza pisti88+ (#2176) üzenetére


Laraxior
titán

ha jól emélkszem akkor 4400+ ig...
de van külön topikja... ott néztem,meg a 3Ghz-es alapfeszes eredményt is. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2178) pisti88+ válasza Laraxior (#2177) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nebassz fel hogy lenyomod az enyémet :Y :Y :Y :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O Ez kegyetlen dolog ;] :( !!!!

Pisti -(*_*)-™

(#2179) Laraxior válasza pisti88+ (#2178) üzenetére


Laraxior
titán

csinálj nekem egy winrar tesztet... mennyi pontot ad? nekem olyan 700 körül :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2180) pisti88+ válasza Laraxior (#2179) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ezt a tesztet hol kell sinállni? :R :R Ha a hardver és sebességtesztre gondolsz a winrarban az nekem 1103on állt mikor sinálltam :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2181) Laraxior válasza pisti88+ (#2180) üzenetére


Laraxior
titán

winrar---> eszközök-->hardware és sebességteszt

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2182) pisti88+ válasza Laraxior (#2181) üzenetére


pisti88+
senior tag

1103volt először aztán második lefuttatásra már csak 1100 ugyhogy szerintem 1100körül van ami azért ettől kis procitól elég tekintélyes :B

Pisti -(*_*)-™

(#2183) Laraxior válasza pisti88+ (#2182) üzenetére


Laraxior
titán

akkor minnyá megtépem az enyémet..kétlem hogy az enyém elérné az ezret... Akkor lehet az egymagos A64el hasonlították össze? :F :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2184) Laraxior válasza Laraxior (#2183) üzenetére


Laraxior
titán

3.7-en már nem indulok... 3.6 a vége..nem is olyan rossz :) mindegy a 100% megvan. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2185) KillHates válasza Laraxior (#2184) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, ezt csináld meg egy Quad-al :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2186) Laraxior válasza KillHates (#2185) üzenetére


Laraxior
titán

csak a memóriával sikerült ;) quad az drága :) nincs píííz

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2187) KillHates


KillHates
nagyúr

"megy mint a szél" :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2188) KillHates válasza Laraxior (#2186) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mindent a nőkre költesz... :U :U :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2189) Laraxior válasza KillHates (#2188) üzenetére


Laraxior
titán

van eszembe.... megy a quadra :C

nagyon jól megy aGTX... kellene egy olyan :U :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2190) pisti88+ válasza KillHates (#2187) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát szó ami szó jol megyen az új gtx :DDD , de nekem sajna tul drágus :( ! Amugy Lara néztem is hogy egy mag hogy alázhat be 2-őt de azért nem rossz az a ceró :C :C :R :R ! Egyépként mindenkinek csak ajánlani tom a Rainbow six 2 őt a kezdeti nehézségek után naggyon jol megy hangulatos és bájos kis game( Jó az unreal motor naggyon) ;) Még az én konfigomba is elszalad fullon ennek külön örülök! :B

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2191) KillHates válasza Laraxior (#2189) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ajánlani tudom mindenkinek a 9800-ast, mert valami horror módon lehet húzni. 799/1,998/2,340MHz-re tudtam húzni büntetlenül. (ez a BFG OC gyári órajele) Víz alatt el sem merem képzelni mit tudhat ez a zsuga!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2192) Laraxior válasza KillHates (#2191) üzenetére


Laraxior
titán

áhh..kihagyom most...most lett víz a GTSen...nem cserélem én azt le... :) proci kell azt kész. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2193) pisti88+ válasza Laraxior (#2192) üzenetére


pisti88+
senior tag

Lara holnap softozok délelőtt azaz valamikor akkor végzek mint multhéten :DD , ha végeztem felcsörrentelek és megbeszéljük a talit remélem igy okés lesz a dolog leugrok viszek pár üveg sörikét és kockulunk egy kicsit! :R :R :C

Pisti -(*_*)-™

(#2194) Laraxior válasza pisti88+ (#2193) üzenetére


Laraxior
titán

belőtt arccal jössz? Oks..dél felé hazaértem,lehet a sparba vagy valahova be kellene ugrani... vennem kell egysmást...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2195) pisti88+ válasza Laraxior (#2194) üzenetére


pisti88+
senior tag

Az a multkor volt ;] azota beállítottam a fegyon a távcsövet 50m-ig halálos vagyok :DDD , én várhatóan olyan 2 körül végzek utánna haza , evés és kockulás :)) , hivlak a végeztem :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2196) Laraxior válasza pisti88+ (#2195) üzenetére


Laraxior
titán

itthon leszek...jer bátran :)

telepakoltam a ház belsejjét írógéppapírral...tök szép lett az UV hatására :) :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2197) pisti88+ válasza Laraxior (#2196) üzenetére


pisti88+
senior tag

Oks megyek bátran ugy ahogy most az ágyikóba nem akarok komás lenni még ujból szétlőnek :DDD ! Jó éjt mindenkinek! :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#2198) Játékos válasza KillHates (#2191) üzenetére


Játékos
addikt

Hali!

Nagyon felmelegszik? :U Nem biztos, hogy vizezve annyival jobban lehet húzni, hogy megéri rá a víz! Inkább azért, mert úgy hűvösebben lehet tartani. :K Egyébként biztosan erős kari, de 1024-ben, meg 1280-ban alig megy jobban, mint egy GT, legalábbis a tesztek szerint.
Az ára meg majd' a duplája...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2199) KillHates válasza Játékos (#2198) üzenetére


KillHates
nagyúr

Érdekes, hogy nem melegszik, pedig elég béna a szellőzése; a hátsó résen paszírozza ki az összes levegőt. Én 1680-ban nyúzom a szegény kártyát, azért lassabb mint a két G92GTS, de nem vészes. Inkább a textúrákkal nem stimmel néha valami... De nem harver hiba, hanem mintha valami rosszúl lenne beállítva...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2200) Játékos válasza KillHates (#2199) üzenetére


Játékos
addikt

Nekem sose jöttek be a csúcskat. karik, mert köszönőviszonyba se vannak az áraik, és a tudásuk... :(
Pláne, mert 1280-as felbontásnál nem használtam nagyobbat. Mondjuk nyílván más lenne a helyzet, ha lenne egy böszmenagy LCD moncsim, és natív felbontását akarnám használni... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.