Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) Laraxior válasza Játékos (#2700) üzenetére


Laraxior
titán

még jó hogy....de csak nem lesz az hog ybetéved egy újonc aztán mer' neki G92je van már ugorjunk egyből hogy átírni a topikot...azért mégiscsak közel 3000hsz van mögöttünk.. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2702) Kasza08 válasza Laraxior (#2701) üzenetére


Kasza08
őstag

Respect:R

(#2703) Játékos válasza Laraxior (#2701) üzenetére


Játékos
addikt

Meg a HSZ-okon kívül mindenki G80-as BARÁT! :C
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2704) Laraxior válasza Játékos (#2703) üzenetére


Laraxior
titán

hát ahogy lement az ára..mindenki haverkodna a G80al :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2705) Beowulf_78 válasza Játékos (#2703) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Én is, pedig nekem Ati-m van. ;] :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2706) Laraxior válasza Beowulf_78 (#2705) üzenetére


Laraxior
titán

mostanság a filmzenét hallgatom...elég jó lett.. a Beowulfnak. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2707) Beowulf_78 válasza Laraxior (#2706) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A film is zsír, nem csak a zenéje! :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2708) Laraxior válasza Beowulf_78 (#2707) üzenetére


Laraxior
titán

tuommm :) láttam. Tényleg jó volt... Meg a Ch. Lambertes is tetszett ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2709) Laraxior


Laraxior
titán

nah lépek melózok egyet...ma jó píz jár a munkáé'..holnap meg jön az asszony..minden zsír :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2710) pisti88+


pisti88+
senior tag

Húúúúúúúúúúúúúúú ballagáson vagyunk tul elég finom volt ;] :DDD ! Mindenkinek Bódog munka ünnepét ;] ;] (hú még viccnek is erős) :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2711) Macka válasza pisti88+ (#2710) üzenetére


Macka
veterán

Te ballagtál?

(#2712) pisti88+ válasza Macka (#2711) üzenetére


pisti88+
senior tag

Neeeeem kedves barátnőm bucsuzott a Szakközéptől :DDD ! :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2713) Moretimer válasza Laraxior (#2701) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Ugyanmár királylány :(( ....ezt KillHates említette 1 röpke beszélgetéskor.
Itt még újonc vagyok,ez biztos...
Vajon,ha téged is ilyen szépen fogadnak mint ahogy most te,itt lennél most is? ;)

Moretimer

(#2714) pisti88+ válasza Moretimer (#2713) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szerintem ezt a királylány stilust tedd félre, mert nem otthon vagy drágaságom... :((( Lara nem becézett semmilyen formában, ha esetleg nemtetszik a rendszer lehet nyitni saját topicot, esetleg menni a sóhivatalba... :o ;) ! Mellesleg szerintem is ugy lenne a stilusos ha csinálnátok magatoknak topikot, nem támogatom a topic átirását, ennyi erővel jöhetnének a G7x es emberek is hogy legyen több generásiós topik :( :( ! Aki itt van, és nem G80annal tolja az életet annak egyszer volt, és régóta csiszolja a topikba a karaktereket, temeg felbukkansz, és becézgetel valakit :W !

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2715) Moretimer válasza pisti88+ (#2714) üzenetére


Moretimer
aktív tag

:) a lecke megvan írva?
...1ébként nézz szét,hény G92-es van itt....

Moretimer

(#2716) pisti88+ válasza Moretimer (#2715) üzenetére


pisti88+
senior tag

De eddig senki nem szorgalmazta, topikcím átírását... És ami a fő senki nem sértett meg senkit az indulatos HSZ-ével!!!!! Mellesleg amit Lara irt nem mellre kell szivni hanem megfontolni, és megtenni! :U !
U.i.: Ha nem tetszik az életkorom privátban is megbeszélhetjük a dolgokat, itt ph-n mindenki egyenlő ha nembirod lenyelni, van más fórumos oldal is a világon! :(((

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2717) Moretimer válasza pisti88+ (#2716) üzenetére


Moretimer
aktív tag

...szerintem hagyjuk 1mást békén. ;)
..de ha gondolod 1 kávé mellett kifejthetnéd a nézeteidet,csak 100Km-re vagyok tőled. :DDD

Moretimer

(#2718) pisti88+ válasza Moretimer (#2717) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szerintem is a legjobb azlesz ha békénhaggyuk egymást, de haverrol irtad amit irtál, és nemfogom szonélkül hagyni a továbbiakban sem.... :( ! Mellesleg nem kávézok! :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2719) Moretimer válasza pisti88+ (#2718) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Asszem még élned kell 1 kicsit. ;)
....te kis pitbull! :)
Node elég volt ebből.
Legjobbakat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Moretimer

(#2720) pisti88+ válasza Moretimer (#2719) üzenetére


pisti88+
senior tag

Köszönöm jókívánságaidat igyekszem ;) A pitbullra nem reagálok annyit nem ér... :U
Kivánok én is élmény volt ez a kis eszmecsere, remélem máskor nemlesz szerencsénk! :(

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2721) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#2720) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Védjétek a topikot! ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2722) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2721) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nemcsipázom azt hogy idejön egy sosem látott ÚJONC, leosztja a haverom, leoszt engem, és veri magát hogy irjuk át a topik nevét arra ami neki is tetszene... :W :W Nem egy ember van itt, nem egy embernek van g92-es maggal rendelkező kártyája, és boldogan irogat a topikba( jelzem nemcsak kártyákrol van itt szó, ez a topik több annál, családias a hangulat :B) Ezt nem szeretnénk elveszteni azér mert neki ujabb generációs Gts-e van :(((

Pisti -(*_*)-™

(#2723) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#2722) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Tökéletesen egyetértek veled Pisti! :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2724) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2723) üzenetére


pisti88+
senior tag

Köszönöm! :R :R :)

Pisti -(*_*)-™

(#2725) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Ekkora marhaságot.
Nem tudom miről beszéltek,sőt ennyire túllihegni..nevetséges.
....1ébként,nem én szóltam be asszem,és megtettem másodiknak nem ok nélkűl.
Nem volt a h.sz. rosszindulatú,sőt.És nem így kellett volna a kolegádnak,"barátodnak" lereagálni,mintha ellenség vagy mi lennék.
És ráadásúl úgy írsz,mintha felvágnék valamire....
Lezártam,savanyú a szőlő,erre jutottam.

Moretimer

(#2726) pisti88+ válasza Moretimer (#2725) üzenetére


pisti88+
senior tag

Véleményt nyilvánított, jelzem elég helyesen: ha szeretnétek külön G92 topicot nyissatok egyet! Azmeg hogy te arra jutottál hogy savanyú a szőlő magán szoc. probléma... :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2727) Kasza08 válasza pisti88+ (#2722) üzenetére


Kasza08
őstag

így van. a sok G92 tulajdonos beáramlásával felszakadna ez a családi közösség:B
eleve nem értem, hogy miért kell ezt átnevezni?
A G80 és a G92 két külön dolog. annak külön topic való.
Ennyi. Most nem akarok olaj lenni a tűzön:U

(#2728) pisti88+ válasza Kasza08 (#2727) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nincs itt tűz, eloltottuk poroltóval... ;] Csinálljanak maguknak topicot! ENNYI!!!

Pisti -(*_*)-™

(#2729) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nah srácok :) Jó hír. Szereztem tápot[jövő7en megyek érte]
Nem kell mostmár összesúgnotok a hátam mögött, nem kell lehurrogni, mert 520/560/620W-ban gondolkodom :D:D
Férfiasan, ökölbe szorított kézzel és jól szellőző pénztárcával a hátam mögött beruháztam egy THERMALTAKE 1200W-os csodára!!! :Y
Szerintetek elég lessz? :F :U
;]

[ Szerkesztve ]

(#2730) Eddie141 válasza Kasza08 (#2727) üzenetére


Eddie141
senior tag

1et értek én is... Ez elég buta dolog volt :K Dehát van ilyen :)

(#2731) pisti88+ válasza Eddie141 (#2729) üzenetére


pisti88+
senior tag

Sok 0-ra a villanyszámlán biztos :DDD , egézséggel nyújjed egyépként azt a paksot :R :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2732) Beowulf_78 válasza Eddie141 (#2729) üzenetére


Beowulf_78
addikt

850w is elég lett volna, de tuti hogy táp gondod nem lesz! ;] :DDD :C
A szűk keresztmetszet szvsz. a proci,ram lesz inkább. :U Kellene a sávszélesség a GTX SLI-hez, az az minnél nagyobb mhz (RAM), és a proci se biztos hogy ki fogja hajtani a 2db GTX-et.Ki köll próbálni... ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2733) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2732) üzenetére


pisti88+
senior tag

Eddie is átfog jönni az erő sötétebbik oldalára ;] !!!! :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#2734) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#2733) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nagyon köllene oda a Quad proci... :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2735) Kasza08 válasza pisti88+ (#2733) üzenetére


Kasza08
őstag


na melyik az erő sötét oldala? ;] :P

(#2736) Eddie141 válasza Beowulf_78 (#2734) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát vagy q6700 vagy e8200/8400 lesz a következő lépés. De ezt fájó szívvel mondom :( Ez van. Nekem csak játékra kell, ott meg az e series prcoik jobban teljesítenek a q-nál :) Szivesen megtartanám ezt is mellé, de sajnos az anyagi helyzetem nem engedi meg. Eléggé megszerettem már ezt is és amint tehetem veszek mellé egy hasonlót :D
Amúgy most derült ki[újfent] hogy eléggé felszínes olvasó vagyok, mert nem 1200W hanem a srác rám szóllt, hogy 1500W
Thermaltake 1500W
Ha nem használlja ki az egészet a gépem, akkor is sokat fog enni? Vagy ezt én nem teljesen értem :) A nagy teljesítmány alapjáraton, vagy nyugalmi helyzetben is nagyobb ogyasztást von maga után??
Bocsánat a hülye kérdésekért :)

Amúgy meg Kasza08: :)

Minden nézőpont kérdése :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#2737) Kasza08 válasza Eddie141 (#2736) üzenetére


Kasza08
őstag

jójójó... te láttál már ilyen intel képet valaha az életben google kivételével? ;]

Am. itt ülök mellette, és nem képes ezt megmutatni, inkább gyűjti a hsz.t:DDD

(#2738) Eddie141 válasza Kasza08 (#2737) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hehe, most lebuktam :DDD
Ez kérem szépen nem hsz gyüjtés, hanem ellen érv!!! :)

Bocsánat, hogy kilógnak a képek, de már nem volt idő moddolni :(

[ Szerkesztve ]

(#2739) Beowulf_78 válasza Eddie141 (#2736) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem fog jelentősen megnőni a fogyasztás, hiszen nem lesz ami fogyasszon. ;) Ami rá lesz kötve, annak elég lenne egy 750w táp is.Kicsit túlzás az 1500w. ;] Volt E8200,E8400 procim is...ezek után váltottam Quad-ra.ha találsz olyan G0 Quad-ot ami viszi a 3,7-3,8ghz-et akkor mindenképp inkább azt venném, főleg ha nyomod az UT3-at is. ;) Gondolom ilyen táppal nem zavarna a load 230w fogyasztása. ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2740) Eddie141 válasza Beowulf_78 (#2739) üzenetére


Eddie141
senior tag

Tudom, hogy túlzás, az 1500W. 520-as 80%-alékos hatásfokú CoolerMaster tápot néztem, mert csak erre volt pénzem újonnan, de egyik ismerősöm beajánlotta magát ezzel a táppal, és én kaptam az alkalmon, mert bizony szalaszthatatlan ár!! :)
Nameg nehogymár azért ne tudjam tuningolni a procim azért, mert nem bírja a táp el load-ban egyszerűen :D Meg nem szivesen nézem a polcon a második GTX-et, bár mi tagadás szép látvány, de ebben az esetben jobban elviselném, ha nem látnám, és a házban csücsülne/dolgozna ha már megvan :) [bár 1db is nagyon nagy vátás egy 320-as GTS-hez képest :U ] :D
UT3-mat nem szeretem, de akad olyan játék, ami UT3motoros és ugyan úgy támogatja a
több szálat egyszerre :)
Amúgy milyen játékok támogatják a több magot, és melyek használlják is ki? :F

[ Szerkesztve ]

(#2741) Beowulf_78 válasza Eddie141 (#2740) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Még kevés..de pl. Assassin's Creed is szépen használja a 4 magot...egyre több játék lesz optimalizálva 4 magra, főleg hogy az Unreal Engine-t viszik tovább a gyártók mint játékba épített motort... :K A Crysis nem lesz mérvadó, a CryEngine ki fog halni..mondjuk sokat nem fogunk veszteni. ;] Persze ettől függetlenül jobban bejött a Crysis mint a Assassin's Creed... :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2742) Kasza08


Kasza08
őstag

van itt valaki?

(#2743) Beowulf_78 válasza Kasza08 (#2742) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Persze! :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2744) Laraxior


Laraxior
titán

leszakadnak a lábaim... és még nincs is itt a kedvesem ;] elmentem itthonról tegnap délután 4kor..és ma fél 8kor értem haza...frankó munkahely... :W mindegy délután megérkezik az ágyasom:DD izéé kedvesem azt pihizünk... érdekes mert most nem vagyok álmos,de aludni kell hogy bírjam a strapát :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2745) Macka válasza Eddie141 (#2729) üzenetére


Macka
veterán

Aztabazz!! És 2 gépet kötsz rá??? :C :C

(#2746) pisti88+ válasza Eddie141 (#2740) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y Húúúúúúúú 1500w Aztabetyárhétmeganyóc :DDD , na arra aztán kötheted a cuccokat ecsém nem semmi ;] ;] nagyon űbertápot vettél képet majd kapunk? Egyépként tudomásom szerint a Crysis támogatja a 4magot patchel, az Ut3 motoros játékoknak nagyon jol jön mert annyira textúrás és szép hogy idő mire egy alt+tab után visszajön, és hát ha 4magocska nyomja a naftát az jobb mint a 2 :DDD , és majd ha megérjük és lesznek Crysis motoros játékok azok is kifogják használni... De alapjában nem szükséglet még 4 mag de azé jó ha van( ilyen táppal mag addig huzod ameddig engedi magát) :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2747) Macka válasza Beowulf_78 (#2741) üzenetére


Macka
veterán

Én nem tom, de ezt az Asszaszínszcrídet nem tudom irányítani. Mindegy. Marad a Richard Burns Rally.... :U

(#2748) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#2741) üzenetére


pisti88+
senior tag

Támogatom az Unreal engine nagyon jó, kevés ilyen jól optimalizált, és szép grafikai motor van a piacon( mert ugye ami még szép az diavatítés is, ezért szerintem is megdöglik a Cryengine... de azért várjuk meg a FarCray2-őt mit domborít) Szóval én nemmondanék nemet ha minden kijövő játék Unreal motort kapna lehet még ujjonganék is( A Gts-em szeresse azt a motort eddig minden ment fullon ;] ) :R

Pisti -(*_*)-™

(#2749) Beowulf_78 válasza Macka (#2747) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Az irányítást megszokod...az uncsi játékmenet a fő gond. :K

pisti88+: Mindenkinek jobb lenne az Unreal Engine.Aki 4 magost használ azért, aki gyengébb procit,VGA-t azért...ez az Assassin's-nál is látszott tisztán hogy a középkategóriás kártyákon is faszányosan megy.Ilyen gépigényű játékok kellenek a jónépnek, és akkor talán visszahozhat valamit a játék szoftver ipar a renoméjából, mert jelenleg nagyon szarul áll a szánájuk a konzolokhoz képest.Muszáj valamit tenniük, ha nem akarnak meló nélkül maradni, mert a konzol piac annyira erős lesz hogy még 1-2 ilyen év és lehúzhatják a fejlesztők a rolót.. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#2750) Macka válasza Beowulf_78 (#2749) üzenetére


Macka
veterán

Nekem öt perc után megfésült Tombrájdernek tűnt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.