Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Eddie141 válasza KillHates (#2290) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ez egyszerűen szuper :)
Még1szer köszönöm szépen, és sok sikert a Leadtek gariztatásában. Jó kis kártya az :)
Rendeltem hűtő párnácskákat a ramokra. Remélem jók lesznek.Szerintetek: ?
Esetleg valaki tud valami jobb megoldást, vagy egy helyet ahonnan rendelhetnék valami jobbat[természetesen ha ez nem felel meg erre a célra] akkor szivesen várom a segítségteket!
Köszönöm! :) :R

Megtaláltam a modot :) :R

pisti88+: köszönöm :)
Játékos: Igen. Nem ad képet, mert valahol megragad a jel mielőtt kiadhatná, de stave-ben megy, mert ugye akkor csak aládolgozik a másiknak, és az elsődleges ad igazából képet :) Hála istennek megy! [vagyis hála KillHates-nek :D ]

[ Szerkesztve ]

(#2302) Játékos válasza Laraxior (#2298) üzenetére


Játékos
addikt

Nem igazán lehet... :O
Viszont ezek közül kellesz válogatnom.
:U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2303) Kasza08 válasza KillHates (#2284) üzenetére


Kasza08
őstag

még nem:( 600 napot ki kell várnod
Egyébként Grat a teszthez:R
Azon a képen, amin Eddie telefonál engem hívott:D Kicsit vidult az arca.

Jah: Ha minden jól megy, és nem lesz sánta, akkor lesz egy 640-es GTS-em:C

[ Szerkesztve ]

(#2304) Eddie141 válasza Kasza08 (#2303) üzenetére


Eddie141
senior tag

Neked nem vidult volna, úgy őszintén? :D KillHates meg megoldja a 600napot okosba :DDD Vagy tévedek? :B
Kasza08: szurkolok :)
Srácok! Ugye be-engeditek Kasza08-at a G80 kluba? Igaz vétkezett[most gy 8800GT-je van] de úgytűnik megtér :DD

[ Szerkesztve ]

(#2305) Kasza08 válasza Eddie141 (#2304) üzenetére


Kasza08
őstag

Eleve jó bizniszt csináltál, és utáltalak is érte, így SLi-ben még jobban foglak ;]

(#2306) Játékos válasza Eddie141 (#2304) üzenetére


Játékos
addikt

A 600 napot nekem szánta szerintem... :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2307) Kasza08 válasza Játékos (#2306) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem, neked meg van te :P
KillHatesnek van 27x-je

Makis: Nem önszántamból leszek G80-as, de a pénz az úr:U E8200-t veszek és vissza kell váltanom, de nyáron GTX-et szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#2308) Játékos válasza Kasza08 (#2307) üzenetére


Játékos
addikt

Nem "te", hanem "teeeee" :DDD
Egyébként nem elmékeztem rá, hogy megvan-e, és itt a melóban nem tudom megnézni, mert a hivatkozásban benne van a "jatek" kulcsszó, amit a rendszergazdik letiltottak... :(((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2309) Eddie141 válasza Kasza08 (#2307) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ha csak a mondat elejét hagytad volna meg, akkor valószínűleg búcsúzhattál volna a klubtagságtól de a "de nyáron GTX-et szeretnék" ha g80-ra vonatkozik, akkor nincs gond :)

:C

Hogy érted, hoyg MAKIS????? :DDD
Játékos: a neved megjelenik? :DDD Ezek a fránya rendzergizdák :) :B

[ Szerkesztve ]

(#2310) Kasza08 válasza Eddie141 (#2309) üzenetére


Kasza08
őstag

G80, egyértelmű.:K
1680x1050-hez az dukál.

Makis=máker

(#2311) Kasza08 válasza Játékos (#2308) üzenetére


Kasza08
őstag

Hozzászólások
szakmai
1534
közösségi
760
piaci
500 (41 apróhirdetés)

Regisztrált
2006-07-09 14:29, azaz 649 napja ― őstag

ez a tied.

[ Szerkesztve ]

(#2312) Játékos válasza Kasza08 (#2311) üzenetére


Játékos
addikt

Köszönöm szépen! :R

Eddie141
akkor én mehetek is innen? :O Nekem 8800GT-m van, bár ezt G80GTS-reől cserélték be nekem! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2313) Kasza08 válasza Játékos (#2312) üzenetére


Kasza08
őstag

Eddie csak este lesz, és valszeg én is, mert motorozunk 1et ;]

Nekem semmi bajom nincs a GT-vel, én megtartanám, ha kulák lennék:U

(#2314) KillHates válasza Játékos (#2294) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!

Igen, valami a monitorillesztő áramkörével van, különben melegszik mint az állat és számol mint a gép :C Tehát slave kártyának tök jó! Virult is Eddie feje rendesen! Cooler árban vette a kártyát! :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2315) KillHates válasza Játékos (#2295) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dolgoztam én is. Milyen lesz az avatarod?
Az enyém majd ilyesmi:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2316) KillHates válasza Kasza08 (#2307) üzenetére


KillHates
nagyúr

Játékosnak írtam. Télleg :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2317) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Bárki jöhet a G80 topicba, Van itt olyan is akinek ATI kártyája van. Arc legyél az a lényeg, nem az, hogy mivel nyomod :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2318) Játékos válasza KillHates (#2315) üzenetére


Játékos
addikt

Én Songoku leszek! Olyan kis ártatlan, jószándékú csávó... :B Majd megmutizom. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2319) Kasza08 válasza KillHates (#2317) üzenetére


Kasza08
őstag

a topicba jöhet, de nem lehet clubtag ;]

(#2320) Pulsar


Pulsar
veterán

Üdv emerek! :R
Mizu van veletek?

Laraxior: másodjára is megkisérlem :D Kül el a címed privibe, vagy mailbe, mert küldeném a q-t! :)

(#2321) Laraxior válasza Pulsar (#2320) üzenetére


Laraxior
titán

Kicsit ismerkedem a hellyel ahol lakom,még nem tudom hogyan jár a posta :)) Láttam hogy küldenéd,de hát még csak két hete vagyok itt...
Debrecen Darabos utca 14. 6/34 asszem :) 4026 az irányítószám... :C :R :R Akkor itten most rekord lesz :DD ha a táp is akarja :C :R :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2322) Laraxior válasza KillHates (#2317) üzenetére


Laraxior
titán

nana...azé a ződ maradjon ződ.... ;] nah menek vissza az asszonyok a meleg combok közé :C :C :C majd holnap jelentkezem... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2323) Játékos


Játékos
addikt

Hali!
Jól összeoffoltam a kiemelten moderátori figyelem alatt álló arcképes topikot :DDD
Ha megbocsátják, akkor Így fogok festeni:

:C :C :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2324) Pulsar válasza Laraxior (#2321) üzenetére


Pulsar
veterán

akkor most küldjem, vagy még várjak picit? :)

Játékos: Jó lesz a hajad :DDD

(#2325) Játékos válasza Pulsar (#2324) üzenetére


Játékos
addikt

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2326) Pulsar válasza Játékos (#2325) üzenetére


Pulsar
veterán

mivan? neked úgy látom ezek a sörényes, szőrös fejek jönnek be :DDD
Tényleg.. a 2140 és a 2180 között mi a különbség, nemtudod?!

[ Szerkesztve ]

(#2327) Játékos válasza Pulsar (#2326) üzenetére


Játékos
addikt

Aha, 10 éve vagyok kopasz! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2328) Pulsar válasza Játékos (#2327) üzenetére


Pulsar
veterán

akkor azért, mert irígykedsz :DDD

(#2329) KillHates válasza Játékos (#2327) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is mikor megláttam, hogy micsoda hajas baba avatart akarsz, egy jót mosolyogtam...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2330) Játékos válasza KillHates (#2329) üzenetére


Játékos
addikt

Ismered Songokut? Jó gyerek! :K Én is gyerek vagyok még, jobban bámulom a Dragonballt, mint a gyerkőceim! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2331) Kasza08 válasza Játékos (#2330) üzenetére


Kasza08
őstag

Áhh, végre egy Fan. Csomó mindenki hülyének néz, hogy ilyeneket nézek, pedig sztem ez a mese a legjobb! :R

(#2332) Elmör válasza Kasza08 (#2331) üzenetére


Elmör
senior tag

Néztem én is, amíg a sztorit tudtam követni, de kimaradt pár rész és utána már nem érdekelt annyira. Szerintem is király mese! :R :C
Sőt én kipróbáltam Ps2-n a gamet, hát valami nagyon nagy volt, amikor a levegőben harcoltunk hugommal és közben nyomattam a kombókat, azt se tudtam mit nyomok. :DD
Ami nem volt fair, hogy aki Shongokuval volt, az győzött szinte mindig, mert nyomatta a Kamehame-t és agyő lett a másiknak. :DDD

Egyébként ma volt a Hondás buli, gyorsulgattam ezerrel, aztán hazafelé lemeszeltek elég szépen, így lehet nem lesz egy ideig Pc újítás meg vezetés. :O

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2333) Játékos válasza Elmör (#2332) üzenetére


Játékos
addikt

A filmekből készült játékok, illetve fordítva általában elég silány minőségűek, a ritka kivételektől eltekintve. Igazából a film, vagy játék rajongótáborára lehet építeni, és azzal máris lehetszakítani egy kis pénzt, mert a fanok ógyis megnézik, kipróbálják.
Tehát attól, hogy nem túl jó játék, a sorozatot imádom. Mondjuk láttad az új game-t, ami PS3-ra jön? :Y Beszarásbrutális! :K
Dragonball rulez!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2334) Játékos válasza Pulsar (#2326) üzenetére


Játékos
addikt

Most látom csak, hogy még odaszerkesztettél egy kérdést. A 2140-es ugyanaz, mint a 2180-as, csak nem 200x10, hanem 200x8 a sebessége, tehát 1,6 GHz. Ezen felül lényeges különbség még, hogy a 2180-asok mind M0, steppingesek, a 2140-esek pedig vagy M0, vagy L2. Egyébként jó kis prockó a 2140 is, meg lehet szépen húzni a haját... :K
Az M0 tud ilyet is:
"These parts have Extended Stop Grant State (C2E) enabled.", valamint a Thermal specification 61, helyett 73°C...
Kielégítő volt? :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2335) Játékos


Játékos
addikt

NA! Jó reggelt má'!

Mivan? Megint csak én dolgozok? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2336) pisti88+ válasza Játékos (#2335) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kis megszállot, kicsit pihenni is kel nem csak a meló :R !

Pisti -(*_*)-™

(#2337) Játékos válasza pisti88+ (#2336) üzenetére


Játékos
addikt

Ha jól tudom, neked is kijár azért belőle bőven, nem?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2338) KillHates válasza Játékos (#2330) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is nagy Miyazaki rajongó vagyok!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2339) pisti88+ válasza Játékos (#2337) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát ki :O :O :O ! :R

Pisti -(*_*)-™

(#2340) KillHates


KillHates
nagyúr

Kicsit meghúzták a Skulltrail-ben a QS9775-öst! Ezen már nem szaggatna a Crysis két GX2-vel:D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2341) pisti88+ válasza KillHates (#2340) üzenetére


pisti88+
senior tag

Lehet nem mondanék nemet rá ha csak ugy ideadnék hogy tessék a tied jáccál vele ;] ;] ! Álmodik a nyomor már megint, no nembaj majd lottózok jobban :DDD !

Pisti -(*_*)-™

(#2342) Elmör válasza KillHates (#2340) üzenetére


Elmör
senior tag

Beszarááááás! :Y :D
Mennyi fesz. kell már hozzá, nézzétek!1.953V, az szép! :P :DDD
14-es szorzó se piskóta. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2343) pisti88+ válasza Elmör (#2342) üzenetére


pisti88+
senior tag

Biztos nem a jó öreg oxigén hűtötte... :U :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#2344) Laraxior válasza Pulsar (#2324) üzenetére


Laraxior
titán

Gyühet..hagy gyüjjön..Lehet meg is veszem ha ideért :DD bár kell a píz Szigetre is..de azért majd gondolok valamit

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2345) Laraxior


Laraxior
titán

Tudjátok mi hallgatok....
"Fiam maga kifogta Dél-Amerikát,egy ilyen kislánnyal csupa derű a világ....." :DDD :C
HS7
Pénteken megyek Pestre ha esetleg valakit,és szombat este jövök haza... :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2346) Kasza08 válasza Laraxior (#2344) üzenetére


Kasza08
őstag

Eddie és én tavaly a szigeten melóztunk:K Valszeg most is megyünk.

(#2347) Elmör válasza Laraxior (#2345) üzenetére


Elmör
senior tag

Írd meg nekem légyszi ennek a dalnak a címét előadóját ha tudod! :C
Így ismerem a számot és szeretem is ha néha meghallom a rádióban, de nincs meg gépen. :U :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2348) Laraxior válasza Elmör (#2347) üzenetére


Laraxior
titán

HS7 - Dél amerika
Heaven Street Seven...youtube on is fennt van ;) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2349) Laraxior válasza Kasza08 (#2346) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor intézhettek nekem eztazt :D :C mint ős G80tagnak :C :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2350) KillHates válasza Laraxior (#2349) üzenetére


KillHates
nagyúr

Alapítótagnak!! Vazze' :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.