Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#497) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Üdv!
A gépet 2006.11.15-én vettem a MM-ben. kb 1 hónapos volt mikor egyszer csak teljesen smaragdzöldre váltott a monitor. De újraindítás után jól működött, gondoltam csak pillanatnyi elmezavara van. Aztán kezdődött h néhány pillanatra (néhány századmásodpercre) elment a kép. Olyan mint mikor a filmből kivágnak 1-2 képkockát....idegesítő, a gép ekkor volt kb: 3 hónapos. Írtam a MM-nak, mondták h vihetem hozzájuk is, de ők a Sercoval dolgoztatnak úgyhogy oda is vihetem. Hát gondoltam tényleg gyorsabb lessz, oda vittem. 2 hét után mehettem érte. Az addig karcmentes gépem fedele jól össze lett karcolva, de úgy tűnt működik. Aztán 3 napon belül kiderült h nem jó.(Egyébként alaplapcsere volt, de Amilo A1645G alaplapot tettek bele nemtom ez baj-e, végül is az is ilyen MHz-eket tud, meg ilyen procit) A hibajelenség ugyanaz maradt, sőt, mostmár ki is kapcsolt magától. Eleinte 1 nap egyszer, aztán volt h 1,5 óra után, volt h 5 perc után. A proci a szokásos 50-55 fok közt volt, vinyó 49-55. Ugyanúgy mint újkorától kezdve. Ez után az Albacomphoz (ez is hivatalos szervízpartner) vittem. 3 hét múlva visszakaptam (sokkal korrektebbek, de sokkal lassabbak voltak mint a Serco). Ismét alaplapcsere volt, ezúttal Amilo M1450G alaplapot kapott, meg termál modul cserét is végrehajtottak. 1,5 hónapig jól működött, de most ismét a képkimaradások jönnek elő.
Könyörgöm, 7 hónapos a gép, ebből több mint 1 hónapot a szerviben volt! És még most sem jó! Most mit tegyek? Előbb-utóbb lejár a garancia, aztán meg majd azt mondják memória gond meg hasonló! Mit tehetek?
Van esetleg lehetőség arra h kapjak egy másik gépet??
H E L P !!!


[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.