Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#10045) PeteTong


PeteTong
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Helyzet az hogy van egy Asus K50IJ laptopom és elkezdtem telepíteni ráa Win7-et
de telepítésközbe áramszünet lett. Problémám az hogy nem tudom bootolni se xp se win7et se pendriverol se cd ről.
Felállt rendszerben kezdtemel a telepítést C meghajtóra (D-n vannak nagyon fontos dokumentumok projektek amiket mindenféle képpen meg kéne hogy őrizzek.)
Tehát se pendrive se cd ről nem bootol egyik op rendszerse (Hiába szenvedek bios ba rendessen bevanállitva)
Win7et ellehet indítani rajta viszont üdvözlöképnéllefagy . és csökkentet módba is ez a helyzet !
itt egy kép arrol hogy pl mit ír ha csak (2)CD/ROM és a (1)RemovableDevicet hagyom Bootolásnál
http://kepfeltoltes.hu/130917/IMG_20130917_175112_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
feldob egy Asus logót utánna jönne elméletileg az ,hogy Kérem nyomjon egy gombot cd rőlvalóinditáshoz.. de nem jön be a helyett villog a cursor tovább ha akkor nem nyomok F2 -t tovább megy és egy oylan ablak jön fel hogy a windows hiba utáni helyreállítása .. Csökkentet mód ,hálózattal , parancs sorral,win7 norm inditás , legutobbi helyes konfiguració , ezek közül bármelyiket is inditítomel a Win7 Üdvözlö képernyöje jön be szöveg és cursor nélkül . (vártam vele 30 percet kb semmi változás) ha ez elött mikor F2 lehet nyomni F8 F10 F12 re semmi reakcíó csak a bios.. Biosban érzékeli ki írja a pendrive-t és a cd meghajtó nevét is viszont felsem pörgetni a lemeztmintha figyelmen kivűl hagyná :(
Lehetséges hogy bekéne szereznem egy újmerevlemezt?
Vagy valami ötlet hogy hogyan tudnám esetleg megmenteni ?

A világ legnagyobb biznisze az lenne ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér és eladnám annyiért amennyit magáról gondol...!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.