Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46851) orbano válasza #56474624 (#46849) üzenetére


orbano
félisten

megint a végletekkel akarod igazolni, a másik végletet. butaság.

egyébként emg komolyan gondolod, hogy a csjozási tapasztalatokat a szar TV műsorokkal hozod párhuzamba? egyere szánalmasabbak az érveid, már megbocsáss.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#46852) orbano válasza #56474624 (#46848) üzenetére


orbano
félisten

egyszerű, nem vudu. ha csajoznál rájönnél: ha jön egy olyan csaj, aki mellett úgy érezném, hogy a mostani barátnőm mégsem olyan húdejó, akkor váltanék. de mellette nem érdekel más nő és kész. és ehhez nem kell elméleteket gyártanom, hogy ő különleges, meg én válogatós, meg a pszichológusok kikutatták, és a TV így-úgy, meg minden kutyatöke, egyszerűen csak nem jön az érzés. ennyi.

A vér nem válik VAZZE!™

(#46853) Ijk válasza #56474624 (#46848) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az igaz hogy ti egyedülállóként nem akartok odamenni egyetlen nőhöz sem, a fejetekben kavargó sok elmélet miatt, de akinek van egy jó párkapcsolata, annak miért kellene?:F
Itt most azokról van szó, akiknek nincs nőjük, nem azokról akiknek van.
És egyébként is hogy lehetett ebből jó 50hsz-os vitát csinálni? Keresitek az önigazolást, egyébként pedig az első lépés a beismerés lenne, valamit szarul csináltok hogy nincs barátnő, és azon kellene változtatni. Hiába gyártjátok az elméleteket, filozofáltok, kicsit földhöz ragadtabbnak kellene lenni, mert nem valószínű hogy egy nap becsönget a nagy ő, hogy nem tud a társaságotok nélkül tovább élni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46854) Pala


Pala
veterán

Azért nem biztos, hogy valaki csak azért lehet egyedlálló, mert "valamit nem jól csinál". Az elmúlt időszakban nem egy alkalmam lett volna becsajozni (akár egyéjszakásként, akár hosszabb távon), ámde valamilyen oknál fogva pont azokat a nőket vonzom, akiket kerülni akarok. :) :( Szóval van olyan is, hogy az ember egész egyszerűen csak nem találja a megfelelőt. Jó, tulajdonképpen erre is ráhúzhatjuk, hogy valamit nem jól csinálok. :) Nade mit?

[ Szerkesztve ]

(#46855) orbano válasza Pala (#46854) üzenetére


orbano
félisten

De te nem akarod megmagyarázni az összes létező tudományág segítségével, hogy miért nem próbálkozol csajoknál, mert mint ezen hozzászólásod is mutatja, azért próbálsz csajozni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46856) Pala válasza orbano (#46855) üzenetére


Pala
veterán

Öhh, igen, tulajdonképpen aktívan benne vagyok, de igazság szerint a tapasztalaim nem túl rózsásak, sőt, néha egyenesen kiábrándulok az egészből. :F Azért homokos talán nem leszek. :DDD

ui.: Azért milyen érdekes, most, hogy sikerült egy jobban fizető állást találni, hirtelen elkezdtek utánam többen is érdeklődni, ezen most sírjak vagy nevessek!? :)

(#46857) orbano válasza Pala (#46856) üzenetére


orbano
félisten

Jó kérdés, én tuti nevetnék :D Persze, csalódáskor ki lehet kicsit ábrándulni, főeg ha zsinórban sok volt. De csak kicsit. És ne legyél tőle buzi-e :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46858) Pala válasza orbano (#46857) üzenetére


Pala
veterán

Hátőőő, nevetek én is, de kínomban. :)

Egyébként meg rendszeres sportolással és rendezett életvitellel jóval könnyebben elviselhetőek a lelki megrázkódtatások, kudarcok. :K

(#46859) #56474624 válasza orbano (#46851) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ennyire futja a nagy orbano-tól? :DDD Vicces. Ha nem vagy képes értelmezni a dolgot, az legyen a te bajod. :P

(#46860) #56474624 válasza Ijk (#46853) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az igaz hogy ti egyedülállóként nem akartok odamenni egyetlen nőhöz sem, a fejetekben kavargó sok elmélet miatt, de akinek van egy jó párkapcsolata, annak miért kellene?

Már leírtam párszor, ez nem csak elmélet. Félig állok tudatosan ehhez, a többi érzés. Az érzést tudatosítottam magamban valamelyest.
Sok nőtől egyszerűen alapjáraton undorodom, érzem. Természetesen a magát minden tudónak gondoló orbano barátunk mindjárt ezt is megmagyarázza, hogy ez nem olyan érzés, mint neki a barátnőjével kapcsolatban, mert...

Akinek van egy jó kapcsolata, annak azért kellene más nő után nézni, mert orbano elmélete mentén nem biztos, hogy a valós igényei alapján van azzal a csajjal. Ki a megmondhatója, hogy kinek mennyi tapasztalat kell? Honnan a rákból tudja, hogy én mennyit tapasztaltam nőkről, emberekről, és az mire volt elég, illetve hogy kevés tapasztalatot mennyire tudok készpénzre váltani? Mert ha ő megmondhatja rólam, akkor ennyi erővel én is megmondhatom róla. ;)

(#46861) Apollyon válasza #56474624 (#46860) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Sok nőtől egyszerűen alapjáraton undorodom, érzem. Természetesen a magát minden tudónak gondoló orbano barátunk mindjárt ezt is megmagyarázza, hogy ez nem olyan érzés, mint neki a barátnőjével kapcsolatban, mert..."

No offense, meg respect, de nem értem akkor mi a frászt keresel itt a topikban, meg a "mindent tudó orbano" mitől lenne rosszabb mint te, vagy mi az amit ő rosszul csinál veled ellentétben? Neki van nője és – gondolom – jólérzi magát vele, te meg itt magyarázkodsz a topikban olyanoknak akikkel soha életedben nem fogsz találkozni ahelyett hogy csinálnál valamit... Mi a célod, mit akarsz egyáltalán?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#46862) #56474624 válasza Apollyon (#46861) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem rosszabb, csak ne akarja mindenkinek (nem csak nekem, pl. ott van Stalker is) beadagolni, hogyan kéne hozzáállnia a dolgokhoz. Ki ő, valami nagy bölcs?
Erről megy a vita. Semmi sem igazolja az elméletét a tapasztalatról. A szüleim, vagy a nagynéném és a férje, stb. mind mai viszonylatban (ugye azóta mindenképp nagyobb lett a szexuális szabadság) meglehetősen tapasztalatlanul jöttek össze, aztán mégis nagyon jó párost alkotnak (és alkottak); nem rosszabbat, mint a ma "tapasztaló" embere. Szóval valahogy tudtak választani, érzésből. Ahhoz képest, hogy nem ún. orbano-féle "valós értékek" alapján tették, elég jól csinálták. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46863) Apollyon válasza #56474624 (#46862) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mér, és te ki vagy?
Nem védek senkit, de a helyzet az hogy többen elmondták szerintük mit kéne csinálnotok, és ahelyett hogy pl te beismernéd, hogy neked az nem megy, mert gyáva vagy odamenni, ehelyett már lassan 100 hsz-en keresztül gyártasz egy FIKCIÓT, mert te csakazértis...

De tökmindegy, azt csinálsz amit akarsz, te dolgod.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#46864) Stalker-2572 válasza Ijk (#46853) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hány nőt szedtél már fel utcáról?

All Black...

(#46865) Stalker-2572 válasza Apollyon (#46863) üzenetére


Stalker-2572
addikt

És Te?

All Black...

(#46866) Ijk válasza #56474624 (#46862) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi igazolná az elméletét? Azt nem kell igazolni, hogy ha nem próbálkozol, akkor nem lesz barátnőd, ez teljesen triviális.

Stalker-2572: Soha nem próbáltam még utcán ismerkedni, sem idegenhez odamenni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46867) Stalker-2572 válasza Ijk (#46866) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkor meg miről beszélünk?? :F
Ha olyan a szituáció akkor nyílván elbeszélgetek azzal aki szimpatikus nekem ...... odamenni (utcán)... leszólítani (egy idegent) az egy teljesen más dolog :U :W

All Black...

(#46868) Stalker-2572 válasza orbano (#46844) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Reális elvárásaim vannak: dobogtassa meg a szivem ha ránézek, legyen kedves jó természetű, legyen erkölcse (nem csal meg, nem basz át, nem hazudozik). Kész, ennyi :F

All Black...

(#46869) negyedes


negyedes
addikt

Nem unjatok meg? :U
Temavaltas:
Szerdan este jon hozzam a leanyka sultkrumplit csinalni. Este meg remelhetoen csobbanunk a medenceben es hozza a baratnojet is es ami megtetezi az oromomet : egyedul leszek otthon. ;]

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#46870) orbano válasza #56474624 (#46859) üzenetére


orbano
félisten

éééés jönnek a gyerekes válaszok. már vártam. egész sokáig bírtad ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46871) orbano válasza negyedes (#46869) üzenetére


orbano
félisten

dugd meg. ha nem így lesz, most már lenyomozzuk a lakcímedet és megduverünk :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#46872) #56474624 válasza Apollyon (#46863) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem gyártok én semmilyen elméletet, az én állításomat a sok vs. kevés tapasztalatról (azaz hogy a több tapasztalat nem feltétlen jobb) statisztikailag is lehet akár igazolni.

Mér, és te ki vagy?

Az a valaki, aki (veletek ellentétben) nem próbálja meg az "egy igaz út" elméletet folyton-folyvást elsütni. :P

(#46873) orbano válasza Stalker-2572 (#46868) üzenetére


orbano
félisten

minden második vidéki csaj ilyen, mi a baj? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46874) Ijk válasza Stalker-2572 (#46867) üzenetére


Ijk
nagyúr

De nincs is nőm;]
Ahogy neked se és Bacynak sem;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46875) orbano válasza Stalker-2572 (#46867) üzenetére


orbano
félisten

igen, az egy más dolog. ahogy a sörivás és a bicajozás is ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46876) Kassadin válasza negyedes (#46869) üzenetére


Kassadin
addikt

Mázlista. :DDD Kár hogy melózóm, különben átmennék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46877) #56474624 válasza Stalker-2572 (#46868) üzenetére


#56474624
törölt tag

Persze hogy reális, csak azért ritkább, mert tudod körvonalazni (nyilván ennél még pontosabban is akár). Aki nem tudja, mit akar, persze hogy nem válogat, hanem pom-pom módjára változtatja az alakját. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46878) Stalker-2572 válasza orbano (#46873) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Egyébként tényleg.... múltkor kint voltam falun és elképedtem mennyire közevetlen meg normális midenki. Igaz full egyszerű életet élnek, de boldogok :F Bár az h egy nő szép-e az nincs ezzel összefüggésben :DDD

All Black...

(#46879) Stalker-2572 válasza #56474624 (#46877) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nekem is van olyan haverom, aki minden nőt megb*szna. Szinte szó szerint, csak pinája legyen :o

All Black...

(#46880) #56474624 válasza Ijk (#46874) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én ebből nem csinálok presztízskérdést a többséggel ellentétben. :) De optimista vagyok. Egyáltalán nem teljesíthetetlen azok az igények. Ritkán testesül meg valakiben (és itt nem tételesen felsoroltam, kielemeztem, egyszerűen éreztem), de nem megugorhatatlan, valaki (még mindig a múltkori lány) úgy tűnik, képes megugrani. Csak problémás a helyzet a barát miatt, egyelőre; az sem kizárt, hogy nem kölcsönös, de a lényeg, hogy van olyan nő, akivel tetőtől talpig meg vagyok elégedve, tehát nem egy ideát kergetek, ahogy azt ti elképzelitek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#46881) negyedes válasza orbano (#46871) üzenetére


negyedes
addikt

meg ha' de mit csinaljak a baratnojevel? (ok. ot is megdugom, mert tudom ,hogy beovok neki :DDD )

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#46882) orbano válasza Stalker-2572 (#46878) üzenetére


orbano
félisten

Persze, de szép nő meg minden fán terem...

A vér nem válik VAZZE!™

(#46883) orbano válasza negyedes (#46881) üzenetére


orbano
félisten

akkor most mi is a kérdés? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46884) Vladi válasza negyedes (#46881) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó haverodat hívd át. Max videóznak addig. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#46885) Ijk válasza #56474624 (#46880) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak azzal van baj, hogy megmagyarázod, hogy miért nem. Nekem 2 éve nincs nőm, leszarom ki mit gondol, de nem fogom magamnak bemagyarázni hogy ez így jó. Régen túl sokszor szoptam én azzal be, hogy elmentünk bulizni, figyelmet egy-egy csajt, miközben kerestem a jeleket addig egy nálam sokkal gyengébb kiállású ember ment oda táncolni, és néha smárolás volt a vége. Úgyhogy nekem már a f@xom ki lett a jelek keresésével, és ebben az ügyben csakis orbanoval és Lirionnal tudok egyet érteni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46886) szőröscica


szőröscica
addikt

Mától egyedülálló lettem. :DDD
Pontot tettem a se veled, se nélküled kapcsolat végére, élt 2 évet.

Gondolkoztam, hogy leszólítok valakit egy boltban, de csak nagy darab férfiakkal találkoztam, pedig voltam könyvesboltban, optikusnál (na itt jó csajok voltak, csak épp leordítani mentem a fejüket :DDD), fitness pontban és autószervizben. :DDD

(#46887) #56474624 válasza Ijk (#46885) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mit magyarázok meg? Hogy a villamoson miért nem megyek oda minden 10. csajhoz? Hát kösz, inkább kihagyom, az önmagamból hülyét csinálás nevű produkciót nem nekem találták ki az életben. :DDD Nem is értem, minek emlegetitek folyton ezt a szituációt, miközben egyikőtök sem míveli.

Egyébként miért is ne lenne jó egyedül (tudom, tudom, a szex...)? Egy férfinak minden körülmények között boldogulnia kell, nem? ;]
Elég rég megfogadtam, és nem éppen részegen, hogy olyan nővel fogok foglalkozni, aki akkor vesz le a talpamról, mikor úgy érzem, hogy topon vagyok. Ezt mai napig tartom, hogy ez így "egészséges".

[ Szerkesztve ]

(#46888) Jojo5 válasza #56474624 (#46880) üzenetére


Jojo5
őstag

Személy szerint NEKEM az jött át magammal kapcsolatban, hogy egyedi elvárásaim vannak nem fog meg minden emberben valami stb.. ebben még talán hasonlítunk is...
DE azt is észrevettem, hogy esélyt sem adok sok embernek, hogy megfogjon az a valami benne... szóval alapból elutasítok... pedig tuti lenne 1-2 csaj körülötted is, hogy ha odamennél és csak 1 kicsit is elmélyítenéd a dolgokat lehet megfogna... pedig elsőre csak azt mondtad volna rá áh ezt max meghúzom vagy annyira nem is hosszútávú... :U :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46889) Ijk válasza #56474624 (#46887) üzenetére


Ijk
nagyúr

Heh? Itt Kecsón nincs is villamos!

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46890) negyedes válasza Vladi (#46884) üzenetére


negyedes
addikt

Ezt tennem, de az oromom bosszusag is: nem lessz itthon. :((

mondjuk o is jol visszi a volt nojet huzogatja meg mindig :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#46891) orbano válasza Ijk (#46889) üzenetére


orbano
félisten

kifogás :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#46892) #56474624 válasza Jojo5 (#46888) üzenetére


#56474624
törölt tag

Előző hozzászólásom utolsó bekezdése. :))

Amúgy nyilván megfoghatna valami egy-egy csajban (persze eközben érezném azt is, hogy nem az igazi), de én azt akarom, hogy az egész személye, gondolkodása, kisugárzása fogjon meg, ne csak valami.

[ Szerkesztve ]

(#46893) #56474624 válasza Ijk (#46889) üzenetére


#56474624
törölt tag

Csináljál. :DDD
Vagy költözz fel ide, esetleg Miskolc, Debrecen...
Ha nem akarsz költözni: autóbusz. :))

(#46894) Stalker-2572 válasza Ijk (#46885) üzenetére


Stalker-2572
addikt

És most büszke vagy magadra? ;)

All Black...

(#46895) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Egyébként most számoltam össze: 8 legjobb barátom közül mind a 8-nak van hosszútávó kapcsolata :DDD (ezért nincsenek új lányok) de egyikükkkel sem cserélnék 1 napra sem ;] (ami a csajukat illeti) :P

All Black...

(#46896) Jojo5 válasza #56474624 (#46892) üzenetére


Jojo5
őstag

de az egész személye csak úgy nem fog megfogni ha baszol ismerkedni.... :D
a kisugárzás az egyetlen ami elsőre megfoghat utána szóba kell állni vele és jön a személye és a gondolkodása... a kisugárzásmérőd állítsd kicsit lejjebb első körben :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#46897) Stalker-2572 válasza Jojo5 (#46896) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem itt 1 dologról van szó. Mi távolságtartóbbak vagyunk mi Ti, természetünknél fogva. Nekem a legtöbb ember NEM vonzó.

a kisugárzásmérőd állítsd kicsit lejjebb első körben

ezzel a saját komfortérzetedet kéne (fölöslegesen) megerőszakolni

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#46898) Kassadin válasza Jojo5 (#46896) üzenetére


Kassadin
addikt

Bölcs mint mindig. :R ;]

(#46899) #56474624 válasza Jojo5 (#46896) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha bkv-n nem is, valahol azért ismerkedem még én is. :)
Pillanatnyilag egyébként sem érdekel más nő, mint az előbb említett, az ő világával abszolút tudok azonosulni.

(#46900) #56474624 válasza Stalker-2572 (#46897) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hagyjad, ezt hiába magyarázod. :N
Nekem például az érthetetlen, aki folyton más emberek társaságát keresi, kb. mintha félne magától, félne egyedül maradni saját magával akár csak egy órára is. :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.