Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41999) Apollyon válasza Apollyon (#41997) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hja még kérdeztem tőle azt is, hogy ugye nem csak a karácsony miatt nem tesz lépést... Hogy ugye nem amiatt "kímél" és nem dob ki.. (Ezt nem így mondtam, de ez a lényege)

Azt mondta hogy nem, de nem tudja ő sem miért ilyen.. talán mert nagy rajta a nyomás.. akikkel meg találkozik és együtt rajzol azokkal meg feloldódik, mert tök jól elhülyülnek...

áhh..

Hajlamos vaygok egyébként túlzásokba esni, de volt már ilyenem, és tudom mi lett a vége.. Mondjuk az nem volt annyira őszinte mint ez a barátnőm, meg ott a réginél egyértelműen másik valaki volt a dologban...

Itt meg nem tudom.. nem is igazából benne nem bízom, hanem a nőkben. De azt mondta, ha már ő benne nem bízok, akkor bízzak abban, hogy akikkel és akihez átmegy, mindenkinek van pasija/barátnője... tehát emiatt ne aggódjak...

Tök baromság az egész, de az a legszörnyűbb, hogy tényleg nem tudom mi van.. hogy álljak a dolgokhoz, milyen lesz a szabadságom, stb.. totál felemészt az egész :(

pat86: Igazad van, de ezt könnyű mondani.. Ha nem lenne nyugtató, akkor már nem tudom mi lenne velem.. Én itthon vagyok, ő meg elment otthonról, ahol elvileg rajzolni vannak közösen.. Ezt is én fújom fel, mert lehet hogy tényleg.. csak bakker... Egy lassan 1 éves kapcsban, azért jusson már annyi, hogy mindennap váltunk pár szót..

Amúyg mielőtt valaki megkérdezné, az ágyban minden oké, totál jók vagyunk. Hja és még azt is mondta, hogy ez nem az én hibám ez az egész, hanem vele van vmi.. (Hű ezt már lehet leírtam, de nem látok az idegtől ://

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.