Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) zvaragabor válasza Hulk24 (#950) üzenetére


zvaragabor
senior tag

milyen tűzfalad van mellette?

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#952) Hulk24 válasza zvaragabor (#951) üzenetére


Hulk24
aktív tag

nincs, aszem a sima windows.

(#953) zvaragabor válasza Hulk24 (#952) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Most nem nod van a gépemen, így sajnos jelen pillanatban nem tudok sokat segíteni. :( Esetleg telepítsd újra.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#954) Johnny Cage válasza Crystalheart (#947) üzenetére


Johnny Cage
addikt

És nem pörög 100%-on a CPU terhelésed? :U

(#955) Johnny Cage válasza Crystalheart (#947) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Köztudott? Én nem hinném. Inkább vannak jó virusirtók meg jobb virusirtók, de nehogymá a Spy Sweeper-t, ami alapjáraton kémprogram irtó, most hirtelen felvértezik anti-virus engine-nel is, és rögtön hatékonyabb lesz, mint a több éves tapasztalattal rendelkező, prioritását tekintve elsősorban virusirtó NOD32...

(#956) #19617792


#19617792
törölt tag

NOD32 Song:
[link]
Innen:
[link]
LOL! :Y

[Szerkesztve]

(#957) #19617792 válasza #19617792 (#942) üzenetére


#19617792
törölt tag

Illetve az ESET Smart Security Public Beta 1b 100% ingyenes a Noddal együtt...
Feltettem és jó! Outpost ette a procimat... mitől :F
Két startup elem volt Nod32 és Outpost + szervízek közül a felesleges kilőve...
Most ESET Smart Security űzi az ipart... nagyon tetszik!
Már csak szép GUI miatt is megér egy próbát! :))

(#958) zvaragabor válasza #19617792 (#956) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Azt a r*hadt![kép]
Ezen behaltam.[kép]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#959) Moonline.


Moonline.
aktív tag

ÓÓ de kár h nemtom leofrdítani :DDD :DDD :DDD :DDD
Üdw zvara... hát is is találkozunk? :D
:DD

(#960) Deathmatch


Deathmatch
tag

Sziasztok!

NOD32 van a gépemen.. amikor elkezdek játszani először játék elején szaggat be nagyon, utána szépen megy de néha ismét beszaggat a cucc!

Lehetséges hogy a vírusírtó? Vagy ha nem akkor mi okozhatja a bibit?

Előre is köszi a válaszokat!

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#961) zvaragabor válasza Moonline. (#959) üzenetére


zvaragabor
senior tag

üdv Apocalipto. :)

[Szerkesztve]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#962) zvaragabor válasza Deathmatch (#960) üzenetére


zvaragabor
senior tag

szerintem inkább a tűzfal. De megpróbálhatod, hogy a játék idejére kikapcsolod a nodot, és hogy akkor is szaggat-e a játék. Ha akkor is, akkor én tűzfalra tippelek.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#963) Deathmatch válasza zvaragabor (#962) üzenetére


Deathmatch
tag

Alap winfos tűzfal van fennt! Eddig nem okozott problémát.

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#964) zvaragabor válasza Deathmatch (#963) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Mondom, megpróbálhatod, hogy a játék idejére kikapcsolod a nodot, és hogy akkor is szaggat-e a játék.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#965) Noxy válasza Deathmatch (#963) üzenetére


Noxy
veterán

Valszeg kevés a video memóriád, és ilyenkor az elején veszettül swapol. Nálam uez van a COD2-MP-ben. 64MB-s GF4 440 van a notimba.
Ha végzett az FPS is felmegy 90-re. Swapolás alatt csak 40-50.

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#966) Deathmatch válasza Noxy (#965) üzenetére


Deathmatch
tag

Kikapcsoltam a NOD-ot és akkor is csinálta... Noxy, szerintem egy X1600XT elégnek kell hogy legyen! :)

Nem tom, ezt a windows-t nem rég kaptam... szépen megy meg minden de ez elég idegesítő :F

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#967) Steelmanus válasza Deathmatch (#960) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sok jatek readme-ben benne van hogy a jatek idejere kapcsoljuk ki
a tuzfalat es a virusirtot. Miert? Mert sok jatek automatikusan
ment, ill. tolt, a Nod meg ha ugy van konfigolva, ellenoriz.
Addig megakad a jatek amig nem vegez vele.

(#968) Deathmatch válasza Steelmanus (#967) üzenetére


Deathmatch
tag

De kikapcsoltam és akkor is csinálta ezt! :U :F

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#969) Noxy válasza Deathmatch (#966) üzenetére


Noxy
veterán

A NOD32-t nem olyan 1xü kikapcsolni. A NOD32 Kernel Service fut akkor is, ha kikapcsolod NOD-t.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#970) Avalon2007 válasza Deathmatch (#963) üzenetére


Avalon2007
tag

Szerintem próbáld meg az AMON fülön az ''AMON engedélyezése'' menűpont elől kivenni a pipát a játék idejére, illetve az IMON beállításainál a HTTP fülön a kliensek menűpont alatt a játék futtatható állományát ''Jobb kompatibilitás'' -ra állítani. Ha ez sem segít, akkor talán máshol kell keresni a problémát.

(#971) Deathmatch válasza Avalon2007 (#970) üzenetére


Deathmatch
tag

Köszi! Így most úgy tűnik tudok rendesen játszani! :C :DD :R

De ezzel mit kapcsoltam ki? És mennyire fogja ''butítani'' a NOD-ot? Meg elképzelhető hogy a procim kicsi neki? (2,66GHz Celeron) Csak azért kérdem mert majd lesz váltás X2 4000+ra és akkor lehet hogy azzal a cuccal nem lenne gond. :R

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#972) h_143570 válasza Deathmatch (#971) üzenetére


h_143570
addikt

A kerdeses beallitasok teljesen kikapcsoljak a valos ideju vedelmet. Igy csak jatek idejere hasznald.

Manapsag egy 2.66os cerka mar elege gyengecske a proci valtas jot fog tenni. Persze nem art ha legalabb 1 GB ram is van a gepben.

(#973) Deathmatch válasza h_143570 (#972) üzenetére


Deathmatch
tag

Lesz benne 1GB RAM +ba! Tehát ha ezt kikapcsolva hagyom akkor nem véd semmit a NOD?

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#974) h_143570 válasza Deathmatch (#973) üzenetére


h_143570
addikt

Az AMON a valos ideju vedelem file vedelem reszet latja el. Ez az opcio jelentos mertekeben csokkenti a NOD vedelmi kepesegeit. Visszont jo eselyel nem ez zavart be.

A masik opcio csak utasitotta az IMON-t, hogy kevesbe figyeljen oda a jatek altal folytatot komunikaciora, mivel ez egy jatek igy ez nem gond szvsz maradhat.

(#975) Deathmatch válasza h_143570 (#974) üzenetére


Deathmatch
tag

Őszintén szólva csak az AMON-t nyomtam ki. :U

De ezzel sem akadt be a cucc. Hát remélem hogy a másik gépen majd jobban fog menni minden! Ha kikapcsolva hagyom akkor pl nem jelez be ha kapok egy tróját hanem egyből beengedi? :F

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#976) h_143570 válasza Deathmatch (#975) üzenetére


h_143570
addikt

A kikapcsolt AMON eseteben nem csak trojaira hanem semmi egyebre sem fog beragalni. Esetleg meg azt megprobalhatod, hogy az AMON bealitasainal a kivetelek fulre felveszed veglegesre a jatek konyvtarat alkonyvtarostul.

(#977) Deathmatch válasza h_143570 (#976) üzenetére


Deathmatch
tag

Értem! Hát remélem hogy majd az Athlon 4400+ konfiggal nem lesz ilyen gond!

Haveromnak sima a64 van 3500+ és nincs neki ilyesmi gondja.

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#978) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

sziasztok!

hogy lehet frissíteni az adatbázist??? magátol nem frissít a szerverhez meg nem tom mi az acc/pass!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#979) h_143570 válasza Speeedfire (#978) üzenetére


h_143570
addikt

Valos felhasznaloi nev es jelszo kell az adatbazis frissiteshez.

A legegyszerubb megoldas a 30napos proba verziot 30 naponta ujra rakni. Vagy beszerezni egy licenszet a gyartotol. Mind2 esetben ugyanazt a minoseget kapod.

(#980) Speeedfire válasza h_143570 (#979) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

közben frissítette magától az adatbázist! és nem is kért acc/pass kombót!
azért köszi a segítséget!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#981) pajesz


pajesz
csendes tag

Éppen most telepítettek újra, amikor vissza akartam tölteni a gépre személyes dokumentumaim és ellenőriztem a cd/dvd lemezeim a NOD32 kiszúrta, hogy virus is van rajtuk. Ha a viruskeresést lefuttatom a dvd meghajtóban, vagy ha megnyitom a rajta lévő NEM fertőzött mappákat, vagy akár felküldöm ezeket a gépre, azzal ugye nem kerülhet fel a lemezről a virus is? Ha a virusos mappákat a dvd-n megnyitom csak a gépre nem küldöm fel akkor sem lehet gáz? :(((

[Szerkesztve]

Kezdő vagyok!:)

(#982) Gyomman válasza pajesz (#981) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Ha vírusos fájlt megnyitod, akkor a vírus bizony felkerül(het) a gépre is (attól függ, h milyen fajta vírus). Bár ha nod felismeri, akkor nem is igen engedi, hogy megnyisd, hanem karanténba rakja azonnal.
Ha a nod kiszúrta, akkor miért nem törlöd a vírusos fájlokat? Ha nagyon kellenek a fájlok, akkor próbáld meg leÍRTANI róla a vírust (természetesen, ha ez noddal nem megy, egy másik irtóval)...

[Szerkesztve]

Cogito ergo sum

(#983) pajesz válasza Gyomman (#982) üzenetére


pajesz
csendes tag

A dvd lemezeimen van a virus, nem tettem fel a rajta lévő adatokat a gépre, de legalább a virusmentes mappákat szeretném róla megmenteni, feltéve, ha nem megy a gép kárára. Különben Jeefo A -ról van szó, ha esetleg mond ez valamit..
És még egy dolog: ha a virusos dvd-t gyorstörlöm -újraírhatóról van szó, az a virust is megsemmisítí, vagy ilyennel ne is kísérletezzek?

Kezdő vagyok!:)

(#984) Avalon2007


Avalon2007
tag

Helló

Először is az érdekelne, hogy a NOD32 melyik modulja, milyen körülmények között írja ki, hogy vírust talált.
Ha gyorsformázod a DVD-t akkor a rajta lévő összes adat elvész, tehát a vírus is, de az adataid is.
Ha nagyon félted a gépet, és szeretnéd megpróbálni visszatenni a DVD-ről az adataidat, akkor szerintem próbáld meg egy korlátozott fiókkal, hogy belépsz és ott másolod vissza a DVD-ről a HDD-re az adatokat. Ez igen erős védelmet jelent, így a rendszer nem fog engedni írni sem a rendszermappákba, sem pedig a programmappákba semmilyen programnak, ha ilyen fiók alatt fut, tehát a kártékony dolgok nem tudják beírni magukat a rendszerbe sem.

[Szerkesztve]

(#985) h_143570 válasza pajesz (#983) üzenetére


h_143570
addikt

Ha formazod a DVd akkor megpurcan rajta minden, a vrust is belertve.

(#986) h_143570 válasza Avalon2007 (#984) üzenetére


h_143570
addikt

A file hozaferest az AMON, mig az internetes forgalom figyelest az IMON.

(#987) Gyomman válasza pajesz (#983) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Egyszerű a képlet: Ami vírusos, az kárt okoz, ami nem az meg nem :)
A nem vírusos mappákat vizsgáld át mégeccer (hátha, azóta azok is ''elkapták''), és aztán nyugodtan másolhatod. Ha törlöd a dvd tartalmát, akkor természetesen a vírus is törlődik!

Cogito ergo sum

(#988) REDeath


REDeath
őstag

[link] :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#989) pajesz válasza Gyomman (#987) üzenetére


pajesz
csendes tag

Kösz mindenkinek! Sikerült lementenem a mappáim, (ha nem is mind, a lényeget igen) és a gép is tiszta maradt!

Kezdő vagyok!:)

(#990) h_143570 válasza REDeath (#988) üzenetére


h_143570
addikt

NOD32 -> AVIRA -> FSCS -> KAV7/KIS7 -> FSCS -> AVIRA -> NIS2008

(#991) S W A T válasza h_143570 (#990) üzenetére


S W A T
senior tag

Ez valami sorrend :F

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#992) h_143570 válasza S W A T (#991) üzenetére


h_143570
addikt

A linkelt kollega virus vedelmi megoldasainak a valtozasa az ido fugvenyeben bal oldal a legkorabbi ismert virus oloje.

[Szerkesztve]

(#993) REDeath válasza h_143570 (#992) üzenetére


REDeath
őstag

öö és ezzel mit akarsz mondani? :B :U

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#994) ent


ent
őstag

Sziasztok.

Tegnap kidobott egy üzit a nodom: svhost.exe vírusos, karantéba helyezte, zárjam be az ablakot.
Namost, megnéztem karantént és nincs ott. Netem modem reset után is lecsökkent, lehet ez az oka? Mi a megoldás?

thx
help

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#995) h_143570 válasza REDeath (#993) üzenetére


h_143570
addikt

Semmit, max annyit amiert linkelted amit linkeltel.

(#996) h_143570 válasza ent (#994) üzenetére


h_143570
addikt

Szerintem kuldj vegig egy teljes virus keresest az egesz rendszeren.

(#997) ent válasza h_143570 (#996) üzenetére


ent
őstag

Megvolt:
winupdate.exe és egy csomó temp es idéglenes fájl. Írtás megtörtént.

Ezek után kicsit körbe néztem és találtam egy igen érdekes oldalt!!!! Tudom mindenkinek ajánlani, szigorú beállítások-nak hívják: [link]

Mod: ha volt bocsi.

[Szerkesztve]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#998) kymco válasza ent (#994) üzenetére


kymco
veterán

Nekem anno a már beszedett vírus esetén a nod nem segített. Leszedtem, és felraktam az avastot, amely a boot-oláskor ellenőriz, és ki is szed mindent. Nagyot nőtt a szememben akkor az avast.

www.refujvaros.hu

(#999) phare válasza h_143570 (#990) üzenetére


phare
aktív tag

Még a Win98-as időkban 1998-ban McAfee-t használtam, még úgy kellett külön frissíteni, nem volt autoupdate. Aztán egy két év múlva váltottam Nortonra, a Nortont sokáig használtam, kb 2003-ig. Utána NOD32-t használtam szintén sokáig. Majd váltottam mikor az 5-ös Kasperskyre, amikor kijött a 6-os KIS azonnal átálltam arra, használtam egy évig. Utána Avira, majd FSCS, majd KIS7, majd megint Avira. Most Avira Preiumot használok.
Azt nem említem mikor egy két napig kipróbáltam vírusirtókat, az nem folyamatos használat.

(#1000) lúzer


lúzer
veterán

Másnak sincs pcworld regisztrációja?
Csesznek küldeni

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.