Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) moonman válasza JoHnni (#50) üzenetére


moonman
titán

minden egyes panelen van ''adware/spyware/riskware-védelem'' pipa.

(#52) TeeJay válasza moonman (#51) üzenetére


TeeJay
félisten

bizony bizony és ezt használni is kell.
hatásos:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#53) Kiskokó


Kiskokó
veterán

NA helló ! Erre adjon valaki választ !! Bővebben: link
Szóval amióta a legújabb frissítést feltette magának a NOD32 azóta a windows induláskor ezt irja ki és az a mégkülönösebb hogyha utána aprogramfiles-ből elinditom a vezérlő centerta akkor meg gond nélkül elindul ! Na ez miért van valkai segitsen pliz ! Nemakarom minden inditáskor sajátkezűleg inditgatni ! Köszi !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54) moonman válasza Kiskokó (#53) üzenetére


moonman
titán

start futtatás: services.msc -> NOD32 kernel service fut? indítás típusa automatikus? bejelentkezés helyi rendszerfiókként történik?

(#55) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Igen pontosan ugyvan minden ahogy leirtad !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56) Kiskokó válasza Kiskokó (#53) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na valaki ??? jólene ha rájönnénk a bibire !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

érdekes problémám van egy géppel amire nemrég raktam fel a NOD32 legújabb verzióját. nem biztos, hogy a NOD okozza a gondot, de gyanus, mert a telepítés elött nem volt ilyen gond! a lényeg, hogy a gép az újraindulás helyett mintha ''hibernálná'' magát! tehát látszólag kikapcsol, de gyakorlatilag ég még a Power Led a ''kikapcsolás'' után is! a lagejobb pedig az, hogy ha újra be akarom kapcsolni felpörög minden, de egyből le is áll! ilyenkor aztán csakis egy rövid áramtalanítás segít! sajnos a gond a kikapocsolásnál is hasonló jelenséggel fellép! az oprencer amúgy w2k SP4-el, 2200+ Tbred, 512 MB RAM, ASUS A7V333 lap.

tanácstalan vagyok! :F

tr00p3r

[Szerkesztve]

(#58) RAM


RAM
őstag

Az e-mail check(szöveg)-et ki lehet kapcsolni utólag? Hol?
Ellenőrizhet. Csak ne írja ki, amikor X-nek küldök. Y-nak kiírhat.

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#59) Fauszt válasza RAM (#58) üzenetére


Fauszt
senior tag

igen, az IMON beállításainál.
legalábbis a 2.12.3-as verzióban

(#60) Csipi


Csipi
aktív tag

Sziasztok!
Majndem 1 hónapja nekem is van NOD-om, jól megfér a NAV 2004-el egy Win 98-on. A NAV most jár le, - egészen -, ha felteszem a NAV 2005-öst összeharagusznak egymásra, vagy megférnek barátságban? Biztos van valaki akinek ez a páros müxik a gépen, tölük kérek véleményt. A NOD-ot mindenféleképpen hagyni akarom a gépen.

A 2 antiviurs progit úgy állítottam be, hogy egyik se szkennelje a másikat, mert már olyat is olvastam itt a PH-n, hogy valaki egyszerre indította be és szépen elkezdték egymást törölni. ;]

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy XP-n is menne ez a két változat? (A másik gépemen) eddig csak NAV 2004-es volt, a NOD-ot még nem mertem felrakni, mert melegen ajánlja, hogy minden más antivirust szedjek le mielött ökelmét installálom. Lehet, hogy a 98-nál is kiírta, nem voltam elég figyelmes erre. :U

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#61) Csipi


Csipi
aktív tag

up!

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#62) Csipi


Csipi
aktív tag

senki? :O

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#63) Noxy válasza Csipi (#60) üzenetére


Noxy
veterán

NOD-ot még nem mertem felrakni, mert melegen ajánlja, hogy minden más antivirust szedjek le mielött ökelmét installálom.

Igen, őkelme ennyire finnyás.:D Miért, nem hiszel azoknak, akik a progit irták ?? :F
De ha ennyire parázol, akkor még fel rakhatod a Pandát, a Kaperskyt + még van néhány.
:DDD:DDD:DDD

Lehet, hogy a 98-nál is kiírta, nem voltam elég figyelmes erre

Nem lehet, hanem biztos, hogy vastag PIROS BETÜKKELott volt.
Hogy táncolt ez a ''Kállai kettős'' A NAV csücsült a memoriába, a NOD32-el + sceneltél?
Ez 1ik e-mail fiokot a NAV figyelte (szépen át tudja írni az SMTP portot) a másikat + a NOD32?:Y:Y:Y
Szerintem leghamarab, úgy tudod meg, hogy szépen felrakod mind a 2-t oszt meglátod, mind a szőlősgazda jégesőben, aki fogott 1 karót, es ő is elkezdte verni a szőlőt, és felkiáltott: Istenem, most meg látjuk, ketten mire megyünk. :DDD:DDD:DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#64) Noxy válasza Csipi (#60) üzenetére


Noxy
veterán

Bocsi a lényeget + nem irtam le.
Virus keresőből csak 1 rakj a gépre. Az előzőbe ott van hogy miért.
Én a Nod32 ajánlom, de ha a NAV -hoz van licenszed akkor használd azt, de ne mind a 2 1xre. Az uj NOD32 2.5-s már kémprogramok elleni, valós idejű védelemet is nyujt
Bővebben: link:)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#65) moonman


moonman
titán

NOD32 64 bit Edition Bővebben: link

(#66) Csipi válasza Noxy (#63) üzenetére


Csipi
aktív tag

:Y :DD :))
Hát ezen jót szórakoztam! Szóval a 98-as gépemen müxik mind a 2. Jó egyetértésben... :)

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#67) Csipi válasza Noxy (#64) üzenetére


Csipi
aktív tag

Most már viccen kívül, tényleg egy más antivírusos topic-ban olvastam, hogy valaki mindkettöt felrakta. A fura nekem az volt, hogy be is indította egyszerre öket. :U
És kezdték szép ügyesen egymást kölcsönösen letörölni...
De én mit tettem: mindkettönél beállítottam, hogy egymást sosem szkenneljék. Lehet ezért nem volt semmi zür. Most már mindegy, 2 nap múlva a NAV-om úgyis lejár, úgyhogy marad a NOD32.
Ahogyan a hsz-kat olvasgattam (más topicban), sokan használnak több víruskeresöt, vagy én tévedek és külön ad-ware, spyware, antivírus progik?
Nekem is az új 2.5-ös NOD-om van meg.
Még csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ha az angol oldalról töltöm le ( a 30 napos verziót), minden hónapban frissíthetem, de a régebbit töröljem le egészen, aztán fel az újat? Vagy megvásárolom és nem fáj a fejem 1 évig? :U

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#68) RAM


RAM
őstag

Jelszót, hol lehet a beállításokra tenni.

Tipikusan lett telepítve, így nem kért.
Mire jó, ha jelszót adok meg a beállítások változtatásához, engedélyezéséhez?

Van egy rohadt férgem, ami a műveleti memóriában benne van már!!!
(Win32/Tibick.D)
Csökkentett módban futtassam le?

MS Antispyware? :)

Csak tisztán

(#69) moonman válasza RAM (#68) üzenetére


moonman
titán

rendszereszközök-beállítások-beállítások-a beállítások védelme

azért jó mert jó.

csökkentett módban ja.

antispy is jó.

(#70) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Merre lelem a spyware-t a nod32-ben? telepítés után azonnal frissitettem és nem lelek külön spywares ikonra!

(#71) moonman válasza Hercooles (#70) üzenetére


moonman
titán

#51

(#72) Hercooles válasza moonman (#71) üzenetére


Hercooles
aktív tag

azt a hsz-t olvastam, de mégse lelem! a frissités óta ezt irja ki nodinfóra ''NOD32 1.1193 (20050812) NT verzió''

(#73) Hercooles válasza Hercooles (#72) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Jupp!

(#74) moonman válasza Hercooles (#72) üzenetére


moonman
titán

hát pedig ott van

[kép]

(#75) Hercooles válasza moonman (#74) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Már megvan! köszönöm!

(#76) Integra


Integra
titán

hi, úgy tűnik lejárt az egy éves előfizum, amivel nincsen gond, fizetném tovább, de az ég világon semmilyen figyelmeztető mailt nem kaptam a magyar képviselettől, de a nod maga sem jelzett semmit hogy figyeljek oda...
járt már más is így?
most itt állok kód nélkül
mondjuk a hétvégét átvészelem az eddigi frissítéssel is gyanítom, de azért elég vicces, hogy így veszem észre...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#77) detroitrw


detroitrw
addikt

Hy all!

valaki tudja hogy hol van a nod32 kivételi listája?

(#78) moonman válasza detroitrw (#77) üzenetére


moonman
titán

AMON beállításai-kivételek fül.

(#79) detroitrw válasza moonman (#78) üzenetére


detroitrw
addikt

köszi remélem sikerült megcsinálnom

(#80) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló ! Volt egy Win Reinstall és a problémám még mindig fentáll. Szóval amikor indul a gép kirja hogy ''a Nod32 kernel szolgáltatással való komunikáció során hiba történt'' és nemindul el. és amig a gép teljesen elnem indul és várunk utána vele vagy 1 percet akkor lehet elinditani a NOD32-őt szóval ha nemtelik le a KB 1 perc vagy még indul a gép(tölti a többi progit) addig nemlehet elindítani csak utána De miért ?? mert ez igy nemkóser hogy midnen gépinditáskor kézileg kell inditgatni...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81) nRu3


nRu3
addikt

Mire mondjátok hogy a nod32 gyorsabb mint a NAV, mert hogy a NAV belasit ? de mitt lassit be minden programot ,progik betöltését?

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#82) Chris82 válasza Kiskokó (#80) üzenetére


Chris82
senior tag

Sziasztok!
Eddig asztali gépen nod32-t használtam. Vettem egy laptopot amihez ingyen norton antivirust adtak. Melyiket tegyem fel?
A nod nekem eddig bevált, bár már sztem elég régi verzió, igaz a neten frissíti magát.

(#83) Kiskokó válasza Chris82 (#82) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hy Szerintem NOD jobb ! előtted kérdezte valki hogy miért lassab meg jobban lasitja a gépet... magya a NAVnál a gép felügyelete a virusokra nagyobb memóriát igényel mint NODnál + a mig a NAV ugyanazt a 120 gigát 2:56 perc alatt ellenőrzi a NOD 1:11 perc alatt..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84) Chris82 válasza Kiskokó (#83) üzenetére


Chris82
senior tag

Egyenlőre feltettem a NAV-ot, mert gyárilag ez volt a noteszgépemhez, de erősen gondolkodom, hogy inkább a NOD-ot teszem fel ha nem válik be a NAV.

(#85) Herr Vida


Herr Vida
tag

Tisztelt Hölgyek & Urak!

Annyi lenne a kérdésem, hogy a NOD 32-höz is lehet úgy letölteni vírusdefiníció-frissítést, mint a NAV-hoz? És ha igen, hogyan?

Előre is köszönöm szépen,

Üdv!

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#86) Chris82 válasza Herr Vida (#85) üzenetére


Chris82
senior tag

Persze, sztem igen. Automatán letölti minden indulásnál

(#87) Noxy válasza Chris82 (#86) üzenetére


Noxy
veterán

Ő szerinten erre gondolt: Bővebben: link
Ha jol tudom csak az admin verzsönhöz van hasonlo, amikor a servergép szedi le a frissítést, és a többi gép + tőle.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#88) ra^ven


ra^ven
senior tag

Helotok!
Meg tudna valaki mondani, NOD32 -ben hol allítom be, hogy egyes fileokat ne scanneljen, teszemazt felteszek egy kaspersky virusírtot is, és ugyebár az tartalmazza a virusinfokat, hogy pl a kasperskyt ne buzerálja.
KÖszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#89) Noxy válasza ra^ven (#88) üzenetére


Noxy
veterán

AMON --> Beállitások --> Kivételek ;)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#90) Peet


Peet
senior tag

Sziasztok!

Most váltottam NOD32-re és lenne 2 kérdésem:

- hol lehet azt beállítani, hogyha lefrissítette magát ne dobjon nekem itt fel ablakot, hogy frissítve az adatbázis (elég rossz amikor filmnézés vagy játék közben dobja fel és ding hang is kiséri :( )

- letölthető hozzá olyan frissítő csomag mint a Norton Antivírushoz, amivel internet nélküli gépet is fellehet frissíteni? Ha igen honnan, de ha nem akkor nem lehet megoldani az ilyen netnélküli NOD-os gépek adatbázisának frissítését valahogy? :F

A válaszokat előre is köszi!

(#91) TrollBalint válasza Peet (#90) üzenetére


TrollBalint
addikt

van valami opció, hogy csak a rendszergazdát értesíti a frissitésről. azt kell bepipálnod és akkor nem fog kiabálni, mondanám, hogy hol találod meg, de nekem most még nincsen fent. De most már idejel lesz lassan feltenni...
Azt hiszem valami silent mód vagy mi a neve, de lehet keverem valamivel.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#92) moonman válasza TrollBalint (#91) üzenetére


moonman
titán

jól mondod, beállítások legalul, általános fül, csendes mód

(#93) ra^ven válasza Noxy (#89) üzenetére


ra^ven
senior tag

Jah köszi. Mondjuk ezt nézegettem énis, egyszeruen ranyomom a mappára és ennyi? Mert ugye fel szeretnék tenni egy kaspersky-t is és nem szeretném ha galiba lenne.
Amúgy van valami vélemény a nod32+kaspersky párosrol? Vagy mit érdemes még nod32 mellett futtatni?

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#94) TrollBalint válasza ra^ven (#93) üzenetére


TrollBalint
addikt

tűzfalat :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#95) Noxy válasza ra^ven (#93) üzenetére


Noxy
veterán

Amint azt TrollBalint irta. (#94)
Tök felesleges a gépet +hülyíteni 2 antivir.. progival.::(

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#96) ra^ven válasza Noxy (#95) üzenetére


ra^ven
senior tag

NOD 32 mellett Kerio tűzfalat használok. De volt már rá precedens, hogy egy sima antivir (free-av) olyanokat megtalált amit a nod meg csak nem is jelzett.
Sokan mondjak hogy erdemes NOD mellé felrakni Kaspersky-t, jópár trójait megfog, amit NOD speciel nem.
Ezért kérdeztem.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#97) MyKonzerv válasza ra^ven (#96) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

dobj fel spybotot és/vagy ad-aware-t

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#98) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Hi!
Ha a víruskeresési beállításoknál be van kapcsolva a heurisztikus keresés akkor cska heurisztikus módszerrel keres vagy melette a vírusadatbázist is használja?
A lehető leghatékonyabb víruskeresési módot szeretném megtalálni de ha ilyenkor csak heurisztikusan keres akkor inkább maradok a az normál adatbázisnál:)

(#99) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
felraktam egy frissen telepített gépre a NOD32-t, felmentünk vele a netre, lehúztuk a frissítést, aztán megpróbáltam felrakni a DVD-jogtárat. 2 exe-t kidobott, hogy valami win32/mittomén vírussal van fertőzve. Sztem nem vírusos az eredeti Jogtár :B szóval mit lehetne csinálni? Be lehet állítani, hogy ezeket a fájlokat ne szkennelje, mert így csak akkor tudjuk használni, ha kikapcsoljuk a NOD-ot.
Köszi
Conrad

(#100) ra^ven válasza MyKonzerv (#97) üzenetére


ra^ven
senior tag

Az alap hogy fentvan, szerintem mostanra már mindenkinél.
De ezek nem folyamatosan mennek, és figyelnek.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.