Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) Qru


Qru
MODERÁTOR

Sziasztok!

Tudom, hogy szubijektív meg stb...

De az Avast a jobb szerintetek vagy a NOD32? Most avast-használok, de van a NOD-hoz regisztry key-em, s nem tudom váltsak-e :F

#nincsbennetarcsi

(#204) nRu3 válasza Qru (#203) üzenetére


nRu3
addikt

Felesleges, amig van licenszed az avastra adig használd és után lehet nod32.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#205) Qru válasza nRu3 (#204) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Thx, akkor majd jövőre, talán... :)) Home usereknek 1évre ingyenes az Avast, csak regisztrálni kell.

mod: ami free! az free :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#206) dpetiba


dpetiba
aktív tag

NOD32-nél az IMON, bekapcsolás után ki van kapcsolva, hiába hogy úgy állítom le, hogy be van nyomva. Mitől van ez?

(#207) Sanya válasza dpetiba (#206) üzenetére


Sanya
nagyúr

bekaptál egy férget, ami kikapcsolja.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#208) dpetiba válasza Sanya (#207) üzenetére


dpetiba
aktív tag

semmit nem talál a NOD mikor lefuttatom. Volt már ilyen neked??

(#209) nRu3


nRu3
addikt

:DDD na látom tisztogatak a modok :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#210) ez_meg_emaz válasza nRu3 (#197) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

1 db licenszel működik 2 gép! már kipróbálva!
Hidd el. Haver küldte át egy hete kb. Már ki is fizettük.

(#211) ez_meg_emaz válasza Sanya (#207) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Lehet igazad van.


Dpetiba, szerintem próbáld ki a counterspy-t ha van spyware-ed vagy adware-ed megtalálja.
Ami nem oan veszélyes azt nem muszály leszedned. Ilyen keyloggereket viszon kapj le akkor is ha nem ítéli oan veszélyesnek.

[Szerkesztve]

(#212) nRu3 válasza ez_meg_emaz (#210) üzenetére


nRu3
addikt

És azota hány nap telt ell, a frissités is müködik, nem ír ki licensz hibát?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#213) DieHard


DieHard
senior tag

sziasztok! lenne egy kis problémám. feltettema a eset nod32, elvégeztem a szükséges vásárlást;) de az istenért sem akarja update-elni magát. tudnátok segíteni. fontos lenne. köszi.
friss rendszert tettem

[Szerkesztve]

(#214) Noxy válasza DieHard (#213) üzenetére


Noxy
veterán

Ha, ma szetted le a nod32.hu-ról akkor :

A táblázatban látható platformokra töltheti le a 2006. február 28-ig frissíthető, teljes értékű próbaváltozatot



[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#215) DieHard válasza Noxy (#214) üzenetére


DieHard
senior tag

a fenébe most meg elindult, azt irta amikor nem ment hogy server connection failure. amugy ;) jelet kellett volna használnom amikor irtam ogy megvettem... nem legal

(#216) DieHard


DieHard
senior tag

hmm de ki is lépett, és továbbra sem megy

(#217) Noxy válasza DieHard (#215) üzenetére


Noxy
veterán

február 28-ig nincs időd + venni? ;)
Az eval server nem megy kár vele kinlódnod. :(
Én is ma szedtem le, és normálisan frissít. :D

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#218) DieHard


DieHard
senior tag

most nem sok pénzem van virusirtót vásárolni :D
ikább nem netezek nagyon hátha beindulnak az eval serverek

(#219) DieHard


DieHard
senior tag

még mindig semmi:(

(#220) bugi69


bugi69
tag

Hali!

Van vírus a gépemen de a Nod Csökkentett Módban sem írtotta le.Mit tegyek hogy kinyírja ?
Pedig megtalálta csak nem akarja leírtani...

THX !!

[Szerkesztve]

(#221) nRu3 válasza bugi69 (#220) üzenetére


nRu3
addikt

Ragd fel az avastot és az még ingyenes is ,ha regisztrálod több mint 1évig kpasz licenszt
itt a honlapjuk [link]
ezt tölsd le[link] és kb hasonlo minőségü a nod32-vel, de hátha pont ez segit.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#222) Zoliboy


Zoliboy
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani honnan tudom letolteni a NOD32 64BIT-es virusirtojat?

Elore is THX! :DD :DD :DD

(#223) nRu3 válasza Zoliboy (#222) üzenetére


nRu3
addikt

A hivatalos honlapot miért nem nézted ott szerepel milyen op rendszerekre van :((( [link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#224) qtrica válasza DieHard (#219) üzenetére


qtrica
aktív tag

Itt nem is lesz. :((( Ha nincs pénzed megvenni töltsd le havonta és telepitsd ujra. :U

Yoda Jr.

(#225) Noxy válasza bugi69 (#220) üzenetére


Noxy
veterán

Miért van a kezed, + az egered? :DDD Töröld le magad. Le írja hogy hol találod +.
Azért néha olvas bele a sugoba.

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#226) Zoliboy


Zoliboy
tag

Sziasztok!

Felraktam a Nod32 x64-es verziojat, de egy bibi van...Sajna...
AMON ezt irja ki~ A fajlrendszer vedelem betoltese nem lehetseges.

Mi lehet a baj? :F :F :F

(#227) ez_meg_emaz válasza nRu3 (#212) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Már 1 hónap bizti eltelt és mindkettőnknek müxik minden rendesen. Frissít meg minden.

(#228) ez_meg_emaz válasza nRu3 (#221) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Vagy ha spyware vagy adware a cuccos és nem trójai vagy iesmi akkor CounterSpy!! Ez nekem működött amikor a nod32 nem akarta leszedni a spyware-t csak megtalálta.

(#229) Zoliboy válasza ez_meg_emaz (#227) üzenetére


Zoliboy
tag

Akkor vki tegye már ki a link-et ahonnan és amit (NOD32) le kell töltenem az XP x64-hez...
Köszike :R :R :R

(#230) Noxy válasza Zoliboy (#229) üzenetére


Noxy
veterán

http://www.nod32.com/download/download.htm
Fel ne rakja valaki helyetted? :O :O :O

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#231) Zoliboy válasza Noxy (#230) üzenetére


Zoliboy
tag

Szia Noxy!
Nem is lenne rossz :DD :DD :DD
Csak az a baj hogy jelszót kér letöltéskor :Y :Y :Y

(#232) Benmartin válasza Zoliboy (#231) üzenetére


Benmartin
senior tag

(#233) nRu3 válasza Zoliboy (#231) üzenetére


nRu3
addikt

mert az xp64bites verzió az fizetős ezért kér jelszot, a ingyenes probaverzibol nincs 64 bites.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#234) Noxy válasza nRu3 (#233) üzenetére


Noxy
veterán

Mi óta? :U
NOD32 for Windows NT/2000/2003/XP 32/64-bit v. 2.5 9.70 nenthust.exe Download



[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#235) Benmartin válasza Noxy (#234) üzenetére


Benmartin
senior tag

talán megkérdőjelezed az oldal hivatalosságát?

(#236) nRu3 válasza Noxy (#234) üzenetére


nRu3
addikt

Én a hivatalos oldalon nem ezt látom, de ezekszerint rosszul látok.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#237) Tompie


Tompie
őstag

Valaki nekem viszont mondhatna egy jó, működő server beállítást, mert vagy nem akar frissíteni autómatikusan csak néha, vagy csak manuálisan, mert azt írja a napló, nem sikerült kapcsolatot létesíteni a serverrel, de ha rányomok a frissítésre akkor meg frissít :)

(#238) Lord Zero


Lord Zero
addikt

az 1 hónap az naptári 1 hónap, vagy az installtól számított 30 nap? én ez utóbbit látnám logikusnak, de akkor nem értem, h történhetett, az ami történt, jelesül: kb 5 napja (akkor még január volt) van fent a nod32 (újonnan húzott winre), és ma azt vettem észre, h no update
manuális próbálkozásra meg jelszót kér, szóval képtelen vagyok frissíteni

akkor most az van, h szedjem le a februári verziót, vagy mi? ezek szerint nem érdekli, h még csak 5 napja használom, ha hónapforduló van, akkor is reinstall kell?

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#239) Lord Zero válasza Lord Zero (#238) üzenetére


Lord Zero
addikt

a dolog csak ma tűnt fel, de most néztem meg a logolást, már jan 30án sem akart frissíteni
error, aszongya: Function: gethostbyname, parameters: , return value: 11001, blabla
a trial days left-nél meg rendesen kiírja, h 26 napom maradt még
:F
szerk: mi legyen?

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#240) Lord Zero válasza Lord Zero (#239) üzenetére


Lord Zero
addikt

hm?

nem, mindegy

(#241) qwertly


qwertly
addikt

Segitsen valaki :O :O :O ,most tettem fel a Nod 32 mert kinyifant a eTrust Antivirusom beszetem valamilyen virust vagy trójait :O.Elinditotam a gépet bejött az eTrust nyitó képernyöje,hogy virust talált :O.Utána a virusirtó meghólt :o a tálcán jelezte hogy inaktiv és nem lehetett elinditani.Pedig fent van a ZA a CounterSpy és folyamatosan elenöriztem a gépe.
Leszetem eTrust és feltettema Nod 32 elindult és ki is irta hogy talált fertözöt fájlokat a gép indulásakor.Ezt irta ki:,,Hiba történt a müveleti memória ellenörzése során.A müveleti memória nem ellenörizhetö''.Csökentett modba elindittotama gépet és koplet virus elenörzést tartottam majd 2 órát ment talált pár trójait és virust is.Ezek voltak Dropper.Delf.Qu,adobemgr.exe,TrojanClicker.VB.JY trojai,antisp.exe,Clicker.Agent,Molli,A féreg.Ezeket letöröltem és nem tudom hogy tényleg tiszta a gépem vagy még mindig van valami virus a gépemen.Hogy tudnám meg hogy nincsen virus a gépemen? :F Mert ha elinditom a Nod virus keresöt akor elenörzéskor kiirja hogy C:\hiberfile.sys(fájl zárolva) hiba a megnyitásakor.Valaki legyen szives gyorsan válaszolni :Y :Y :Y

(#242) gege71.hu válasza qwertly (#241) üzenetére


gege71.hu
addikt

a hyberfile.sys miatt ne aggódj az a rendszer készenléti/hibernálási állapotakor a windóz által használt file. A rendszer nem ad hozzáférést a nod32-nek azért szól. Elvben szól a pagefile.sys miatt is. Az meg a lapozófile.

Na szal ha ezeken kívül nem talált több fertőzött szart akkor mindenokés.
Amúgy a task mangerben ha benézel a folyamatokba ott érdemes megnézni mik futnak.
A gyanús nevű exe-kre érdemes google-n rákeresni, hogy mi is az, ha nem ismernéd fel.

(#243) qwertly válasza gege71.hu (#242) üzenetére


qwertly
addikt

Ez igen :C :C köszi a gyors választ na ezért szeretem eszt a fórumot.Az Apsolute Start Up meg is néztem és látam pár gyanus folyamatot.Öket karanténbe helyeztem de úgylácik az nem használt nekek.A gépen több partició van és mindegyiken van rejtett mapa MSOCache ezek mik? és én letörölhetem?Nem tudod?Azok a trójaiak és virusok hogyan tudtak a gépemre kerülni amikor mindent használok amit kell.A virúsirtó is mindig napra kész volt és a többi progi is.Igaz hogy dczek és emulát is használom de akoris napra kész volt a gép védelme.Vagy ilyen gyengus eTrus antivirus.Szerinted mi lehet. :F :F

(#244) REDeath


REDeath
őstag

Helló. azt szeretném kérdezni hogy a nod32 email figyelése csak outlookra érvényes, vagy figyeli az opera levelezését is? és ha nem akkkor nyugodtan levelezzek az outlookkal mert levédi a nod32, vagy biztonságosabb megoldás az opera levelezés???

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#245) Fauszt válasza REDeath (#244) üzenetére


Fauszt
senior tag

Outlookba külön beépül, de asszem az IMON modulja az, ami alapból figyeli a 110-es portot, szóval ha ezt használod a bejövő e-mailek fogadására, akkor szűrni fogja, sőt egyéb portok is megadhatók...

(#246) gege71.hu válasza qwertly (#243) üzenetére


gege71.hu
addikt

MSOcache.
Azt a köcsög MS office csinálja ideiglenes foldernak akkor amikor telepíted. Elvileg törölnie kéne telepítés után de egy buzi így kézzel kell írtani.

(#247) gege71.hu válasza qwertly (#243) üzenetére


gege71.hu
addikt

Én NOD32-t használok Kerio túzfallal kombinálva és évek óta nem jött be hozzám gané.
Igaz kábeles netem van Szentendrén és itt már a routeren szűr a szolgáltató.
ADSL egy fostaliga szemétgyűjtő rendszer.

(#248) qwertly válasza gege71.hu (#247) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi a segitséget :R :R :R ,aszt hitem hogy velem semmi gond nem lehet és eszetlenül szetem mindent le a ruszki honlapokrol megminden P2P hálozatrol,szerencsétlen eTrust meg folyamatosan jelezte hogy virust fogot vagy trójait de idövel öis kinyúvat ;] most a Nod használom :).Egy újságot veszek abba meg benne van a havi kód úgy-hogy énis áttérek a nodra. :) és egy kicsit vissza fogom magam mindenféle fájl nyitogatásba.

(#249) zoli400


zoli400
csendes tag

Hello!
Na ma végigolvastam az egészet :D és felmerült 2 kérdés:

1.: Nagyjából annyiból áll a NOD, hogy havonta frissítgetem és akkor midnen oksi? Tulajdonképpen a 4800+áfa csak a havi egyszeri ujratelepítésem díja? Ilyen egyszerű lenne?

2.: Tudom ez visszatérő: Thunderbird a levélkliens, Gmail POP3 a 995ös porton Citromail IMAP a 143as porton... IMON-ba beírom, hogy POP portok a 110 után a meglévő plusz 2-t és semmi :O állítok a kompatibilitáson is és akkorsem semmi.... :O Akkor most mondjak le a levelek vizsgálatáról??? Valkinek sikerült már? Vagy van megoldás?

DE-IK PTMrulez >>>Egyebet nem tudok elmondani... Kérem kapcsolja ki!

(#250) bugi69


bugi69
tag

HI!

Nod-ot használok de mellé kelllene nekem vmi tuti tűzfal.Eddig az XP tűzfalát használtam.
Ti mit javasoltok ??

THX !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.