Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ragazzo válasza Brada (#299) üzenetére


ragazzo
őstag

Ha netezés közben akar valmi rádmászni, akkor már visong, hogy baj lesz.Ha meg rajtad van, akkor is jelez boot után.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#302) ragazzo válasza kuato (#300) üzenetére


ragazzo
őstag

Szerintem a kettő nem bántja egymást. Meg kellene nézned, hogy van-e bekapcsolva a nodban boot idejű keresés vagy ilyesmi.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#303) kuato válasza ragazzo (#302) üzenetére


kuato
tag

Hozzáféréskor és leállításkor opciók vannak bepipálva. De frankón parancsikonoktól kezdve mindenféle régen használt programot is látok, ahogy pörögnek a nevek. Zone Alarmhoz tényleg nincs köze, lekapcsoltam, anélkül is nyomta a NOD a témát. Valami tipp? Telepítsem újra? :D

kuat0

(#304) hdf válasza kuato (#303) üzenetére


hdf
tag

Néhány napja tettem föl a NOD32-t. Indításkor szinte semmit nem lassít a gépen. A Win. bejelentkezése után kb. 5 másodpercig ott a kis ablak a képernyő közepén. Semmi más nem utal a jelenlétére.

(#305) ragazzo válasza kuato (#303) üzenetére


ragazzo
őstag

Nekem sincs más ötletem.Arra figyelj oda, hogy telepítéskor vedd ki a pipát a boot idejű kereséstől. Remélem ez megoldja a problémádat.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#306) moonman válasza hdf (#304) üzenetére


moonman
titán

azt is ki lehet kapcsolni.

(#307) Noxy válasza hdf (#304) üzenetére


Noxy
veterán

Beállítások menü (baloldalt)/Beállítások a NOD32 nyitókép.. kikapcs..a

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#308) codec


codec
senior tag

Sziasztok!

Nálatok nincs gond a nod frissítésével?
Jelenleg a márc 21-es adatbázisra azt írja, hogy ez a legfrissebb:(

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#309) Steelheart válasza codec (#308) üzenetére


Steelheart
senior tag

Nálam nincs, rendesen 03.25-ös az adatbázis. Lehet, hogy újra kén telepíteni, vagy megfogja a tűzfal.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#310) antonov


antonov
csendes tag

Hello!

A nod32 2.51.20 verzió állítólag 64 bites rendszerre készült, nekem mindenesetre ez van fent 32 bites rendszeren, korábba 2.50.32 volt.

Lehet ebből probléma vagy a 64 bites nod32 jó a 32 bites rendszerre is?

Előre is köszi.

(#311) BlacKSouL válasza Steelheart (#309) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nálam is ugyanaz a gond, 21-e óta nem tud kapcsolatot létesíteni a szerverrel. A tűzfal nem jelzi hogy gond lenne. Amikor kézi frissítést nyomok, akkor azt írja ki, hogy a legfrisebb fájlokat használja(ami nem igaz) Újratelepíteni meg nem igazán akarom, mert macera.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#312) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#311) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy látom mindenki másnak tökéletesen működik a progija. :O

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#313) edeleny


edeleny
őstag

Ugy latszik ki tettek a nem teljesen hivatalos verziokat hasznalokat!Sokaknak nem megy.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#314) BlacKSouL válasza edeleny (#313) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mért, van egyáltalán-nem-hivatalos verzió is?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#315) Noxy válasza BlacKSouL (#314) üzenetére


Noxy
veterán

Ilyent itt ne kérdez, mert qkit, kapsz a fejdre. ;]

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#316) Sátán44


Sátán44
addikt

A legújabb változattal vannak fennakadásaim.Nem akar csatlakozni a szerverére és a tükrözési beállításokat sem tom használni.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#317) BlacKSouL válasza Noxy (#315) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát épp azért kérdeztem. Én nem is tudok másról, csak a hivatalos verzióról :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#318) hdf válasza BlacKSouL (#312) üzenetére


hdf
tag

Egy hete tettem föl az időkorlátost, tegnapig jól frissített, ma reggel csak percek alatt sikerült csatlakoznia, és frissítenie, de azért ment.

(#319) KAdes_


KAdes_
csendes tag

Sajna tényleg úgy néz ki hogy a crackelt időkorlátosokra nem egy frissítés 21. óta. Felraktam újra. Crack. Aztán az alapból benne levő januári adatbázisra is azt mondta hogy ez a legújabb.

(#320) BlacKSouL válasza KAdes_ (#319) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Változott a frissítési szerver. Röviden és tömören.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#321) edeleny válasza BlacKSouL (#320) üzenetére


edeleny
őstag

Es mire?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#322) Csipi


Csipi
aktív tag

Én meg fogtam magam a tegnap és letöröltem, majd újra töltöttem. Mivel már 7 napja nem lehetett frissíteni sehogyan sem.
Szépen frissített is, de ma már megint azt írja ki, hogy ez a legújabb frissítés, nincs szükség másra.
Most mi legyen tovább? :(((

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#323) BlacKSouL válasza edeleny (#321) üzenetére


BlacKSouL
addikt

basszus :O

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#324) edeleny


edeleny
őstag

Viszonylag egyszerü modszert alkalmaztam,fogtam a tartalek XP-re fel tettem ,carack nelkül,szepen lefrissitett,majd az egesz Eset könyvtarat atirtam a C-n levö ESET könyvtarba,mai datummal tökeletesen megy,egy darabig.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#325) Csipi


Csipi
aktív tag

Elfelejtettem hozzátenni, hogy én a 30 napos verziót teszem-veszem hónaponta. Az angol nyelvü oldalról. Tehát mennie kellene, hacsak nincs NOD-éknál a baj... :U
De nagyon úgy néz ki, hogy baj van. :(

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#326) gerlaip válasza Csipi (#325) üzenetére


gerlaip
addikt

A trial verzió szerintem csak egy hétig frissül. (Tegnap tettem fel windows reinstall óta újra és április 5-ét írta ki, hogy addig aktív)

lámavakond

(#327) hdf válasza gerlaip (#326) üzenetére


hdf
tag

Origo szofverbázisáról vettem le egy hete. Az is április 5-ig működik, illetve kellene működnie, de beteges.

(#328) penene


penene
őstag

nekem tegnap 23:45kor volt az utcsó frissítés, előtte meg 3 napja!

azt hittem már a tűzfalam kavar be meg minden, de most már tuti, hogy nem.

Persze én legális trialt használok :D

[Szerkesztve]

(#329) hdf válasza penene (#328) üzenetére


hdf
tag

Most reggel rendben frissített. Ezek szerint kijavíthatták a hibát a NOD-nál.
Mert föltehetőleg ott volt a gond. :C

(#330) Csipi válasza gerlaip (#326) üzenetére


Csipi
aktív tag

Az angol nyelvü (eredeti) oldalról letöltött trial version 1 hónapig tart és 1 hónapig frissül. Legalábbis mostanáig így volt.
Utóbbi idöben nem töltöttem le újra és újra a nentenst.exe-et, hanem a régit használtam fel miután észrevettem, hogy mindig ugyanarról a régi 1.1137 (vagy valami hasonló)- tól indul.
Megpróbálom újra letölteni, ha úgy sem fog menni akkor tényleg nem értem hol a hiba.
Mert ma sem akart frissülni. :(

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#331) nofreenick válasza Csipi (#330) üzenetére


nofreenick
aktív tag

sztem folyamatosan frissül az, csak minden reinstallnál újra le kell tölteni, mert változik a trial határideje (a mostaninak ápr 5.)

(#332) efi99


efi99
senior tag

Na, már csak azt hittem nálam nem ment.
Szerintem gond volt náluk, itt látszik, hogy a frissítésnél is luk volt pár napig, pedig nem szokott náluk lenni:

http://www.nod32.com/support/info.php

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#333) penene válasza efi99 (#332) üzenetére


penene
őstag

biztos vmi vírus :D

(#334) efi99


efi99
senior tag

Már megint gubanc van. 2 napja újrahúztam, mert 54-ről nem akart 58-ra frissíteni. Utána megtette, most megint kakaó van, pedig 61-nél járnak.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#335) penene válasza efi99 (#334) üzenetére


penene
őstag

este ránézek, nálam is gagyin frissít, de nincs mit tenni.

azt hittem a tűzfalam a hibás, de már látom hogy nem, nem tudunk mást tenni, mint várni.

(#336) penene


penene
őstag

nekem 14:30kor frissített! (magától)

(#337) Csipi válasza nofreenick (#331) üzenetére


Csipi
aktív tag

Közben pontosan megnéztem: 1.1361-nél van reinstall-kor. Utána mindig frissít a legújabbig - vagyis frissített. Ma újra leszedtem a netröl, és újra reinstall volt... :U Kíváncsi vagyok holnap megint kiböki, hogy nincs szükség frissítésre?

Neked is igazad van egy részböl, mert úgy látszik néha a netröl is újra le kell letölteni. De egy jó ideig nálam ugyanaz a pár hónappal ezelött letöltött nentenst ment, eltelt 1 hó, aztán még egy hó, aztán még egy. És sosem volt baj, mindig frisített. Szóval ez egy talány.
Végül is szerintem nem nálunk van a hiba, hanem náluk, ha mi ennyien itt ugyanazt írdogáljuk. Nem?

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#338) gerlaip


gerlaip
addikt

Pedig ''a világ legjobb vírusírtójáról'' van szó. Azért odafigyelhetnének rá. Nálam sem frissült, pedig gondolkodtam rajta, hogy megveszem egy éves supporttal. :F

[Szerkesztve]

lámavakond

(#339) WillChi válasza gerlaip (#338) üzenetére


WillChi
senior tag

A teljes értékű verziónál nem vettem észre, hogy ne frissült volna rendesen. Az úgy tűnik, hogy megy.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#340) hdf válasza WillChi (#339) üzenetére


hdf
tag

Az időkorlátos (ápr. 5.) itt a cégnél tegnap és ma is rendben frissült. :C

(#341) gerlaip válasza WillChi (#339) üzenetére


gerlaip
addikt

Akkor tovább gondolkodom :DDD

lámavakond

(#342) penene válasza hdf (#340) üzenetére


penene
őstag

érdekes, én most nyomam rá frissre (tegnap 14:30kor volt utcsó).

És nem talált újat...

(#343) torbit


torbit
tag

Nem tudjátok, hogy a frissítés ablakban az állapot sorban (amiből kettő van) miért inaktív van?

(#344) birno


birno
addikt

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a nod egyik frissítés alkalmával letöltött egy régebbi adatbázist s azóta nem hajlandó frissíteni semmi újabbra?
Reinstall nélkül lehet vele kezdeni valamit?

Szerk:most olvastam vissza, hogy nem én vagyok az egyedüli akivel ezt eljátszotta. :((

[Szerkesztve]

(#345) WillChi válasza birno (#344) üzenetére


WillChi
senior tag

A reinstall nem nagy valami, nap mint nap dolgozom vele, pillanatok alatt megvan. Nem kell tőle félni.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#346) birno válasza WillChi (#345) üzenetére


birno
addikt

A reinstall valóban nem nagy gond csak mindent beállígatni megint a saját szám íze szerint.
Nincs valami konfig fájlja amit csak bemásolok reinstall után?

[Szerkesztve]

(#347) WillChi válasza birno (#346) üzenetére


WillChi
senior tag

Biztos van valami, de a helyedben nem erőltetném a dolgot, hiszen ha beállítási hiba miatt akadt le a program, akkor a friss installba is vinné magával a problémát.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#348) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

furcsa, hogy nem frissít rendesen az official szerver...

Nekem nincs semmi gondom (én alternatív szerverről frissítek) még havonta újra se kell raknom...

Ha valakit érdekel dobjon egy mélt, vagy nézze meg a #278 hsz-t

[Szerkesztve]

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#349) vtechun


vtechun
veterán

Hi! Miért van az hogy a teljesen írható és olvasható Z: jelü hálózati meghajtómat sehogysem akarja ellenőrizni? Volt is emiatt virusom sajnos azon a partición :( Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#350) Csipi válasza birno (#346) üzenetére


Csipi
aktív tag

A reinstallnál nálam legelöször megkérdezte meg akarom-e tartani a beállításokat, attól fogva mindig ugyanaz maradt, akárhányszor is reinstallálom a programot, semmit sem kell újraállítani rajta. :)

Ma frissült végre rendesen. A tegnapi internetröl való letöltés után. Próbáljátok újra letölteni a netröl és reinstallálni.

[Szerkesztve]

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.