Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#851) lbandi777 válasza Kai_Rong (#849) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Kell is tegnap este a tuning menyét taknyosra szopatott,másodpercenként 450hp- t töltött vissza magának.

(#852) saelin


saelin
veterán

Végre elszántam magam és nekimentem Otekumaru-nak Strong-on. Most jöhet végre a demon-on való farmolás. :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#853) Deck válasza saelin (#852) üzenetére


Deck
titán

Hát, valahol elkell kezdeni... :DDD ;]

PS5

(#854) FLx válasza saelin (#852) üzenetére


FLx
addikt

En beneztem az underworld-be, hat level 25 utan kezd erdekes lenni. Ketlem, hogy eleg lesz ide a level 600-as karakterem.

(#855) saelin válasza Deck (#853) üzenetére


saelin
veterán

Kösz. :DDD
Már egy ideje terveztem, de sosem volt rá energiám. Szerintem lvl 200-ason és + 5-ös cuccokkal már túl erős voltam oda, mert nem volt annyira nehéz. Bezzeg most demon-on megint jó gyenge vagyok... Kezdjük elölről akkor a tápot. :DD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#856) FLx válasza FLx (#854) üzenetére


FLx
addikt

Ugy tunik ez a 108 level igazabol csak 50, utana ismetlodik az egesz ugy, hogy egyre erosebb minden ellenfel. A legaprobb bolhanyi ellenfel is siman lecsapja az egesz eletedet. :D De elvileg a 108 utan meg vannak extra palyak amik allitolag sokkal nehezebbek. :D

(#857) Deck


Deck
titán

Hogy, tetszik Itsumade srácok? :DDD

PS5

(#858) Deck


Deck
titán

Elég könnyű lett a WotN és alig esik normális loot... Inkább visszamentem Abyss-ozni... :DDD :P

PS5

(#859) FLx válasza Deck (#858) üzenetére


FLx
addikt

A jo loot elvileg a Depths of the Underworld-nel jon majd. :D Bar a +97-es gear-t kipeccseltek belole tegnap.

(#860) Deck válasza FLx (#859) üzenetére


Deck
titán

Hányastól van az? Csinálnám az új buildem, de az istenért se akarnak esni azok a grace-ek... :DDD

PS5

(#861) Deck válasza Deck (#860) üzenetére


Deck
titán

Oké már látom, 108 után :D

PS5

(#862) FLx válasza Deck (#860) üzenetére


FLx
addikt

Raadasul sokkal tobb grace van, szoval meg nagyobb szivas.

(#863) Deck válasza FLx (#862) üzenetére


Deck
titán

Igen. Egyedül azt nem kapom ami kéne :DDD

PS5

(#864) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Biztos ti jobban nyomjátok de én 390- es szinten érkezem wotn. de nekem nem könnyű,bár az is igaz hogy nekem is hiányos a szettem.

(#865) FLx válasza lbandi777 (#864) üzenetére


FLx
addikt

390-en a Wise se konnyu. :D 500 kornyeken voltam a Wise vegere, most 600 felett. Es az underworld igy is kegyetlen nehez. Egy utessel megol kb. minden is. :D

(#866) Deck válasza FLx (#865) üzenetére


Deck
titán

Én kb 490el fejeztem be a Wise-t. Most letoltam 50ig ma az Underworld-öt. Kezd már itt beindulni a dolog... :DDD ;]
Susano 6 + Takeminakata's 7, sikeresen összehoztam és mindenem level 200. WotN-n az első 2 régió kész.
Jelenleg level 575 vagyok, Underworld-be nagyon jönnek a level up-ok :C

PS5

(#867) FLx válasza Deck (#866) üzenetére


FLx
addikt

En majdnem eltortem a kontrollert ugy 70-es level korul. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#868) Deck válasza FLx (#867) üzenetére


Deck
titán

Ajjajj... :DDD

PS5

(#869) Deck válasza FLx (#867) üzenetére


Deck
titán

Kész az Underworld! :C

PS5

(#870) saelin válasza Deck (#869) üzenetére


saelin
veterán

Lel, grat. Engem most a torchlight 3 szívott be a minecraft melett, így csak néha-néha megyek egy pár run-t a játékban. Egyébként vannak arról hírek/pletykák hogy lesz-e Nioh 3? Szerintem ebben a részben nagyon jól eltalálták a dolgokat, meg szívesen látnám egy folytatásban miket tudnának még pofozni rajta. A Nioh-n kívül kb az összes soulslike játék számomra unalmas, noha nem az akció hiánya miatt, hanem mert a gameplay felépítése annyira arra épít hogy "el vagyok veszve, jaj". Ebben a játékban tudod hogy egy akadály az egy pály, és kész. Nincs felesleges bóklászás (olyan sok), rengeteg a loot és változatos, teljesen egyedi a harcrendszere stb. Jó lenne ha egy trilógiánál többet élne meg a játék és mindeközben tovább fejlesztené ezt az egyedi receptet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#871) FLx válasza saelin (#870) üzenetére


FLx
addikt

Pont mostanaban jott ki egy cikk, hogy nincs tovabb, nem lesz harmadik resz.

Underworld-ot en is befejeztem, de onnantol nem tudom merre tovabb. A scrollokat eselytelen megcsinalni.

(#872) Kai_Rong válasza saelin (#870) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem lesz Nioh 3, mason dolgoznak a sracok.
[link]
nem is baj, nem nagyon lenne mit meselni. Koncepcionalisan korabban azt mondta a rendezo, hogy a gall-kelta, valamint a kinai mitologia erdekli, abba a kornyezetbe agyazva valami hasonlo third-person akciojatekot szivesen csinalnanak, de szerintem ez nem a kozeljovoben esedekes. Remelem, hogy egy jo Ninja Gaidenen dolgoznak eppen.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#873) Deck válasza FLx (#871) üzenetére


Deck
titán

Folytatódik. Depths of the Underworld :C

PS5

(#874) FLx válasza Deck (#873) üzenetére


FLx
addikt

Ja van napi 5 level. Aztan adja a scrollokat level750-re, ahol megutnek es meghalsz akarmilyen builded van. :D

[ Szerkesztve ]

(#875) Deck válasza FLx (#874) üzenetére


Deck
titán

Ha nem találnak el akkor nincs baj ;]

PS5

(#876) Deck válasza FLx (#874) üzenetére


Deck
titán

Kész egy Scroll of the Damned. (750-es, én 684) Tokichiro volt az enemy a végén (sötét lilával a neve) eltartott egy darabig, kegyetlen volt. Azt hittem megsem lesz a felénél... :DDD

PS5

(#877) melega


melega
őstag

sikeres és Nioh 1,2 végigjátszásokban gazdag boldog új évet kívánok a csapattagoknak!

(#878) Deck válasza melega (#877) üzenetére


Deck
titán

Köszi, neked is! És lootban gazdagot! :C

PS5

(#879) saelin válasza Kai_Rong (#872) üzenetére


saelin
veterán

Oh, kár. Remélem a következő játékuk is ennyire addiktív lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#880) Deck


Deck
titán

Tegnap kimaxoltam a cuccaim. Mindenem Lv. 200 (+120) :P :C

PS5

(#881) eje


eje
csendes tag

Bocsánat a noob kérdésért, de egy kicsit összekavarodtam a az item level cap-ban... dream of the demon-ban tologatom egy 344-es karival 170 (20+) fegyóval, de csak 170-es level itemek potyognak, eddig egy 180-as level páncél esett, ethereal meg semmi...mikor kezdenek ezek is hullani? Kevés még a szintem hozzá? Az se nagyon világos, hogy az Underworld mikor nyílik meg? Minden pályát teljesíteni kell hozzá valamilyen szinten, vagy mikor? Bocsi, és köszi a segítségért!

[ Szerkesztve ]

(#882) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ethereal Dream of the Wise-tol felfele esik. Wise-on az alap drop 180-as, Demonon a 170-es, szoval teljesen normalis a loot amit kapsz.
underworldben nem vagyok biztos, mert mire en megneztem mar a Dream of the Nioh porgott.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#883) eje válasza Kai_Rong (#882) üzenetére


eje
csendes tag

Ez de gáz.... azt hittem a Nioh 2-ben nincs Dream of the Wise level... remek.... fax voltam...mikor nyílik meg a szint? Afterglow-t kell hozzá végig lenyomni? Remélem a DLC-k nem kellek hozzá, mert nem bírom megcsinálni a boosokat :DD

[ Szerkesztve ]

(#884) Kai_Rong válasza eje (#883) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az Eye of the Beholdert kell lenyomni. Elvileg masszivan lejjebb vittek a regiok unlockolasanak kovetelmenyeit, szoval pikkpakk meglesz.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#885) eje


eje
csendes tag

BIG THX Dude! :R :R

(#886) eje


eje
csendes tag

Hát nem pikkpakk, de meglett :DD már potyognak is az ethereal cuccok! Köszi még1x!

(#887) Plaz


Plaz
csendes tag

Az előttem szólóhoz hasonlóan item level kérdés, 750lvl vagyok, underworld 55ig megvan, viszont csak 190+(40-45) cuccok esnek, hogy lesz ebből 200+120? Mit hagytam ki? Köszi!

(#888) Deck válasza Plaz (#887) üzenetére


Deck
titán

Először fejezd be majd ott lesz a Depth of the Underworld.
Az Underworld-be fejleszt azt, hogy minél magasabb cuccokat kapj.

Egy hosszú délelőtt alatt kimaxoltam amúgy ezt. Youtube-on van videó hol érdemes farmolni hozzá.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#889) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Üdv!

Holnap én is belevetem magam a második részbe, egyelőre csak egy kérdésem lenne:
- Fegyverek terén van olyan, ami különösen ajánlott vagy kerülendő (ugyanitt build ötleteket is szívesen fogadok)? Tudom, hogy újra lehet osztani a pontokat, de az első részben is inkább kezdtem egy új karaktert, szeretem az elejétől kezdve megtervezni az egészet.
Az egyben katana-spear volt a fő karakter, itt nézegettem az új fegyvereket, de ami tetszik (glaive, splitstaff) az pont magices...
De ha valaki tud még tippekkel szolgálni azt is szívesen fogadom :K
Köszönöm előre is.

(#890) Deck válasza Shadowguard (#889) üzenetére


Deck
titán

Wise-tól lesz transform bonus magic/heart/stamina stb.
Én katana-s vagyok pl mégis magic-el scalelek a transform bonus magic miatt.

PS5

(#891) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Figyuzzatok már. Nektek sem vett át minden trophyt az update után? Csakaz ilyen tökölősek nem nyíltak ki nálam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#892) sp8787 válasza Adam_Shepard (#891) üzenetére


sp8787
addikt

A Patch Notes-ban pont az ellenkezoje volt irva. :DDD
Marminthogy a nehezebbek unlockolodnak.

(#893) Adam_Shepard válasza sp8787 (#892) üzenetére


Adam_Shepard
addikt




Jó, persze elhiszem, hogy vannak itt ilyen way of the broken buildes arcok is, de én direkt a PS5 előtt meg az első DLC előtt hagytam abba, hogy majd az új konzolon folytatom. PErsze, vissza kell majd rázódni, de ránézve erre a hiányzó listára ez egy újabb 5-10 óra lesz kvázi feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#894) sp8787 válasza Adam_Shepard (#893) üzenetére


sp8787
addikt

Ha jol olvastam a DLC-ket is meg kell kulon "venni" az upgrade-hez.
Elvileg ugye ingyen de van ahol 0.01USD/DLC.

(#895) Adam_Shepard válasza sp8787 (#894) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nemtom higy ez a hianyzo alapjatek trophykhoz gogyan kapcsolodik , de letoltottem a 3 dlct kulon a storebol INGYENESEN es ennyi :) Lehet az is bug amit te irtal.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#896) Deck válasza sp8787 (#894) üzenetére


Deck
titán

Érdeke amúgy, hogy telefonról 87Ft-ért vehettem volna meg a Nioh 2 Remastered Upgradet, míg konzolról 0 Ft volt.

PS5

(#897) Shadowguard válasza Deck (#890) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Oh, és semmi megkötés nincs? Így elég szabadon lehet tervezgetni...
Akkor már tényleg csak az a kérdés, hogy mivel kezdjek... :F
Bár most ezzel a builddel szemezgetek...
Csak el is kell jutni addig... És így marad a magic scale...

[ Szerkesztve ]

(#898) Deck válasza Shadowguard (#897) üzenetére


Deck
titán

Wise-ig van megkötés, utána nincs, ha lesz ilyen tulajdonság a fegyvereden.

PS5

(#899) FLx válasza Adam_Shepard (#891) üzenetére


FLx
addikt

A legtobb hidden valamiert nem jott at, gondolom majd valami patch javitja.

(#900) FLx


FLx
addikt

Ez a dualsense integracio csak nekem tunik nagyon benanak? Ez a zorgo hang ami jon a controllerbol eleg vicces egy normalis hangrendszer mellett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.