Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#351) Deck válasza lbandi777 (#350) üzenetére


Deck
titán

Nekem adta egyből.. :DDD

PS5

(#352) lbandi777 válasza Deck (#351) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ne csináld tényleg?Nekem kb 15x kellett levágni.
A másik skill-t a másik boss kb. 30 próba után adta be.

[ Szerkesztve ]

(#353) Deck válasza lbandi777 (#352) üzenetére


Deck
titán

Igen! :K (Leellenőriztem és tényleg ezt kaptam)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#354) Adam_Shepard válasza lbandi777 (#350) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezt a Gyaki + odáig vezető út ez már megint mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#355) lbandi777 válasza Adam_Shepard (#354) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Hogy érted?

(#356) Adam_Shepard válasza lbandi777 (#355) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Úgy értem, hogy 17x elalszok már közben. Az a madár csávó meg 2x bebugolt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#357) lbandi777 válasza Adam_Shepard (#356) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Gyurinak a bal első lába mögötti részt kell ütni ahol kijön a testéből,nem tudom bug e de nagyon gyorsan leveszi az életét.

(#358) Adam_Shepard válasza lbandi777 (#357) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor ismételten:

nem a gyakival van bajom, hanem azzal, hogy vagy lerohanom a pályát és lesz, ami lesz, vagy expedíció és akkor 7383297864387926432897642 óra, mire mindenki végiggyűjtögeti a motyókat.

A summn bedoblálás is random, mert van hogy lerohanom a pályát, majd a starter pontra adja be az embert.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#359) lbandi777 válasza Adam_Shepard (#358) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Biztos értetlen vagyok de az utolsó shrine kb. 10 sec.futás-ra van a boss-tól.

[ Szerkesztve ]

(#360) Deck válasza lbandi777 (#359) üzenetére


Deck
titán

Jaja.. Én se értem ezért.

PS5

(#361) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

En most ertem a hatodik regioba. Tovabbra se ertem, hogy miert kell minden hasonszoru jatekba egy olyan boss, aki el se fer a palyan. Az elso reszben is tre volt az osszes ilyen bossfight, a Sekiroban szinten, es most sem volt ez maskent. Bugos hitbox, full random glitchek. De lenyomtam, hogy vesszen meg, kellett egy par probalkozas azert. Ez a Shrine Maiden szett rajtam maradt az otodik terkep kezdete ota, egesz megkedveltem :)
Ket Mystic Art kell meg, a hatchet meg a fejsze, illetve az Onmyo Magicet meg nem adta be, csak a Ninjutsut. Utobbinal a Sekiro-fele iskolat kovettem, hagytam, hogy a tanar ur halalra tamadja magat (ezt a katana parryt nagyon erzem).
Hatchettel tolja valaki? Lenyomtam egy par palyat, 100k korul van a proficiencym, de eleg basicnek erzem. Van valami OP kombo vele?

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#362) Deck válasza Kai_Rong (#361) üzenetére


Deck
titán

Grat, jó neked! Én most tartok Daidara Bocchi-nál de nem is sebzem.. :DDD Inkább lefekszem aludni, majd holnap folytatom :C

PS5

(#363) Kai_Rong válasza Deck (#362) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

ja, rola ranteltem feljebb :D undorito egy boss, HP sponge. Az normalis, hogy nem sebzed, csak usd az amrita kristalyokat a kezen, es majd tortenni fog valami ;)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#364) Deck válasza Kai_Rong (#363) üzenetére


Deck
titán

Köszi. Egyetértek amúgy. Én is utálom az ilyen hatalmas, ki sem fér a kijelzőre bossokat. Majd holnap elkapom.. Ma így is sokat haladtam már.. :DDD

PS5

(#365) Deck válasza Deck (#364) üzenetére


Deck
titán

Kialudtam magam és 2.ra meglett most.. :C :DDD

PS5

(#366) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Érdemes egyébként a kodamákat is összeszedni tegnap a bazárban olyan kéziágyút vettem tőlük csak pislogtam.

(#367) Bad Pritt válasza lbandi777 (#366) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt nem a Sudamák összeszedése miatt tudod megvenni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#368) lbandi777 válasza Bad Pritt (#367) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nem tudom egyszer csak ott voltak a cuccok.

(#370) lbandi777 válasza sp8787 (#369) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Még jó hogy nincs pvp.

(#371) Bad Pritt válasza sp8787 (#369) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem lehet, hogy valami belsős teszter kép? Kapott csomó pénzt, amritát meg pontot mindenre, hogy próbálgasson játékelemeket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#372) sp8787 válasza lbandi777 (#370) üzenetére


sp8787
addikt

Ez az ahole a chatgroup-on megkerdezte hol trade-eljuk az Iai QDR kesztyuket mert nem lat senkit. Csak azt nem ertem ez,marmint a kesztyuk neki ugyan minek?!

Jeeez

@(#371) Bad Pritt
Nope a chatrol szedtem le.

[ Szerkesztve ]

(#373) Deck válasza Bad Pritt (#371) üzenetére


Deck
titán

Lehetséges ez is. Amúgy aki csal az annyit is ér.. :))
Nioh 1 topikba is volt aki végtelen staminával csalt.. :)

PS5

(#374) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

De jó mikor a főküldetés után a mellékküldiben is megkapod a bosst közvetlen utána. :) Mondjuk nem volt nagy szám ez a Yoshimoto. Bár párszor megszívatott. Magamban csak Józsimotornak hívom. :)

(#375) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

En sajnos ma nem tudtam annyit haladni, mint terveztem, csomo itthoni tennivalom volt :(
Viszont amig jatszottam, szopatott is a jatek rendesen. Ma nyomtam le az otodik map vegen a mellekkuldiket, ettol a vulkanos palyajatol mar hulyet kapok, plusz a kusarigamas yoki movesetjet is sikerult elfelejtenem tavaly ota, szoval keltem - fekudtem :D Meglett mindegyik mystic art - szegyen vagy sem, a legnehezebb boss eddig az axe mystic artos mester volt, egy oram tuti rament mire sikerult lecsipkedni a kilometeres hp csikjat.
Lady Neszekabbet csaptam le, lassan de biztosan s vegere erek.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#376) sp8787 válasza Kai_Rong (#375) üzenetére


sp8787
addikt

En a Strong-on a Dual Dojo-vla szenvedtem meg nagyon. Igaz nem vmi mags szinten mentem be de akkor is egy sima SOTC ohko-zott. Azert nehezek ezek a Dojo-ek egyebkent mert eleg sok skill-t hasznalnak a masterek es ugye azokat nem lehet counterelni. Az a Dojo is kb. abbol allt ,hogy megvartam mikor tudok The Shrike-olni addig meg tenyleg csak csipegetes.
Ezeket amugy meg kell csinalni mert mashonnan mar nem kapsz pontot egy ido utan.

TIL
Mondjuk feltunt de nem annyira ,hogy semmi nem 7 slot-os max 6.
Namost 7 slot-ost csak a narancssarga inheritablekal lehet megcsinalni.
Farmoltam a tobiekkel de nem is tudtam miert amig fel nem homalyositottak.

Azaz kell egy 5 slot-os amin nincs inh. Erre raraksz egy sima inh-et majd narancs-al felrakod a 7ik slotot.

(#377) Deck


Deck
titán

Farmoltam picit Magoichi-t de utoljára dobta persze amit szerettem volna..(Yatagarasu set) :DDD
Smithing Text-ek amiket dobott: 2 kard, 1 kusiragama, 2 armor.

PS5

(#378) Kai_Rong válasza sp8787 (#376) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én igazából sima NG-ben is ezt a taktikát követtem, The Shrike-kal megvártam, míg halálba támadja magát a mester :D Katanás dojóban meg a ninjutsunál meg sima L1 parry-ztam. Amikor meg úgy tűnt, hogy skillt fog elnyomni a másik fél, akkor futás volt.

Utolsó pálya jön ma este :) Kicsit overlevelled vagyok (level 134-en járok), ezt onnan gondolom, hogy az utolsó pár pályán már nem nagyon szenvedtem meg semmivel, és a mellékküldik is meglettek simán. A Nioh 1-ben a Medium armor híve voltam, de itt ez a Wandering Shrine Maiden set megvett kilóra, majd kéne forge-olni is belőle jó statokkal, de ahogy nézem, NG+ quest reward a smithing text :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#379) sp8787 válasza Kai_Rong (#378) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj a lvl-ekkel ,hogy igy a vegen mar kinszenvedes. Tobb mint 10M kell egy szinthez es nincs egy igazan ertelmes mission hozza. Most lvl260 felett vagyok de mint a tetu ugy halad a dolog.

Van egy kiugroan gyenge pontja az elsohoz kepest ,a gauntletek siman gagyik.

(#380) Deck válasza sp8787 (#379) üzenetére


Deck
titán

Lvl 260? Nem semmi, grat! Amúgy lehet, hogy egyre több amrita kell a level up-hoz de egyre többet is ad.
Sajna, nincs sok időm mostanában játszani így csak 108-ig jutottam még és a 6.régióig. :))
Nyugi jön majd 3dlc és az abyss is :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#381) sp8787 válasza Deck (#380) üzenetére


sp8787
addikt

Nem ad mar egyre tobbet mert NG+on mident megcsinaltam.
Szoval itt mar csak farmolni tudsz nincs hova elore.

(#382) Kai_Rong válasza sp8787 (#381) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A megoldás: ne farmolj! Kövesd az igazi üb3rpr0 playák módszerét és save wizard editelj
Nem tudom, hogy az első résznél milyen gyorsan bukkantak fel ezek a surmók, de játék megjelenése után két héttel azért a pofám leszakad kategória.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#383) Deck válasza Kai_Rong (#382) üzenetére


Deck
titán

Szánalom. :))

PS5

(#384) Deck


Deck
titán

Kinn az 1.07-es verzió. Changelist: [link]

PS5

(#385) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Én ma délelőtt végignyomtam, az utolsó főboss kinyírása után a platina trófea is meglett. Ez a final boss fight pont ideális nehézségen pörgött, nekifutottam vagy ötször, a háromelemes kardos fázis egyszer-kétszer beszopatott. Idén ez az első PS4 játék, ami hosszú órákra le tudott kötni, és annak ellenére, hogy nem nagyon lépett előre a játék az első részhez képest, kifejezetten jól szórakoztatott. Jöhetnek a DLC-k (bár azt továbbra se értem, hogy hogy lesz ezekből a Nioh 2 prequel-sztorija). A lezárásnál mintha lett volna valami flashback, de azt olcsó húzásnak élném meg to be honest.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#386) Deck válasza Kai_Rong (#385) üzenetére


Deck
titán

Igazan nem is kellett nagyon előre lépnie. Hisz az első rész harcrendszere is tökéletes volt csak behoztak pár újdonságot ami feldobta az eddigit is. Van akik mondják, hogy csak Nioh 1.5 de akkor minden egyes játék folytatásra is igaz ez, sőt sokkal jobban is. Ami jó azon minek változtassanak az esetükben de sok más játékra ez nem mondható el.

PS5

(#387) sp8787 válasza Kai_Rong (#385) üzenetére


sp8787
addikt

B*szakodjon a kodamakkal, bath tub-okkal meg tonfaval meg ilyenekkel a t*kom.

(#388) Kai_Rong válasza Deck (#386) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Egyetértek, nekem valószínűleg azért nem szúrja a szememet az újításnak a vélt vagy valós hiánya, mert az első részt is kiváló játéknak tartom önmagában, így én azzal is beértem volna, ha kapunk egy marha hosszú DLC-t az első részhez :D
Egy-két helyen azért látszott, hogy spórolósak voltak a fejlesztők, néhány pálya egy az egyben átjött az első részből, illetve koncepcionálisan is elég sok copy-paste volt (komplett bossfightok pl.). De ezzel sincs baj, rengeteg játékban ez dívik, és érthető is a fejlesztői döntés.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#389) Kai_Rong válasza sp8787 (#387) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én ezeket a gyűjtögetős szarokat szeretem. Plusz lehet, hogy az első rész tapasztalata miatt, de itt nem volt szenvedős a Kodamák megtalálása sem, kb. a negyedik régióig nem volt Kodama sensoros cuccom, szóval magamtól bóklásztam be minden sarkot a pályákon. Talán három pálya volt a későbbi régiókban, ahol az emeletes pályaszerkezet miatt ott virított a radaron a zöld pötty, hogy nesze, Kodama, de malmoztam hosszú perceket, mire backtrackelés meg előrerohanás után rájötem, hogy lehet eljutni az adott helyre.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#390) Deck válasza Kai_Rong (#388) üzenetére


Deck
titán

Így komplexebb a játék, én csak örültem neki :))
A 3 DLC-be tuti lesz sok újdonság és nehezebb is lesz mint az alapjáték.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#391) Kai_Rong válasza Deck (#390) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Mondjuk mire kijön az első DLC, addigra már a Strongot is meg fogjuk csinálni :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#392) Deck válasza Kai_Rong (#391) üzenetére


Deck
titán

Jogos :DDD Amúgy van sok hasznos apró változtatás is a játékba.
Engem csak az zavar néha vagy csak észre vettem nem is igazán zavar, hogy az 1 szebben néz ki mint a 2. Felváltva játszom velük és így látni lehet a különbséget.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#393) sp8787 válasza Deck (#392) üzenetére


sp8787
addikt

Amikor en ezt leirtam elkuldtek a cs*ba.
Egyebkent sztem maga a combat is jobb az 1ben akar honna nezem.

(#394) Deck válasza sp8787 (#393) üzenetére


Deck
titán

Én ezt már a demok esetében is megjegyeztem és sajnos továbbra is ez a helyzet de akkor nem csak én vettem észre.. :DDD
Szerintem a combat rendszer és a változtatások is sokkal jobbak a kettőbe. Én imádom az újításait a kettőnek :P

PS5

(#395) sp8787 válasza Deck (#394) üzenetére


sp8787
addikt

Az ,hogy ujitasz vmin meg valtoztatsz rajta az marhara nem egyenlo azzal ,hogy jobb is lesz.
Az elejen en is ugy ereztem ,hogy ez jobb utana telt tovabb az ido es lassan kezdtem erezni ,hogy nem ez nem jobb sot. Nagyon sok esetben le kell dumb-olnod a gameplayedet mert erre kenyszerit a jatek. Ez a rengeteg flashiness meg abszolut elvesz abbol az erzetbol ,hogy ez egy combat.

(#396) Deck válasza sp8787 (#395) üzenetére


Deck
titán

Tényleg nem egyenlő azzal, de számomra és szerintem itt most jobb, jobban is élvezem :))
Nioh 1 most már túl egyszerűnek tűnik számomra. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#397) sp8787 válasza Deck (#396) üzenetére


sp8787
addikt

Az egyszerusegrol amugy vitatkozhatnanak mert az sem jelenti feltetlenul azt ,hogy rosszabb egy combat lasd BB.
Egyebkent most h*lyenek fogsz nezni de sztem az 1 nem egyszerubb hanem bonyolultabb attol fugg mire erjuk ezt a jelzot.

Hiaba van itt tobb minden ha ezekbol maga jatek kikenyszeriti ,hogy ne tudd hasznalni azokat mig az egyben meg kimondottan ra voltal kenyszeritve ,hogy megtanuld es hasznald vagy jatszottal macska eger kergetozest.

(#398) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Srácok most ng+ a max.nehézség vagy van tovább is?

(#399) sp8787 válasza lbandi777 (#398) üzenetére


sp8787
addikt

Az a max.A vegen tudod megneheziten magadnak ha akarod.
Legalabbis ha jol emlekszem a NG+ vegen unlockolodott.

(#400) Kai_Rong válasza lbandi777 (#398) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Kell hagyni plusz NG++, NG+++ és NG++++ nehézséget a DLC-knek is :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.