Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#601) Deck válasza sp8787 (#599) üzenetére


Deck
titán

Éppen, hogy megelőztél.. ;]
Az új DLC 1 is elkészült, hamarosan jön. :P

PS5

(#602) sp8787 válasza Deck (#601) üzenetére


sp8787
addikt

Hamarosan?!! Te viccelsz!!!

@(#600) Kai_Rong
Yep. Ott volt.

(#603) Deck válasza Kai_Rong (#600) üzenetére


Deck
titán

De sokára lesz még.. :(

PS5

(#604) sp8787 válasza Deck (#603) üzenetére


sp8787
addikt

Wait! Rajottem miert ilyen sokara, legalabbis sztem.
Ez vmi szivesseg lesz oda/vissza ,hogy ne utkozzon.
Vszinu azert van nemi atfedes a 2 jatekosbazis kozott.

Vagy ugyanigy utkozes miatt de uzleti megfontolasbol.

(#605) Kai_Rong válasza sp8787 (#604) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Mivel ütközne? A Tsushimával? Szerintem 13 nap alatt nem lesz vége :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#606) sp8787 válasza Kai_Rong (#605) üzenetére


sp8787
addikt

13 nap alatt sztem rohogve vegig lehet majd jatszani.

(#607) Kai_Rong válasza sp8787 (#606) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Attól függ, mennyi időd van játszani. Nekem mostanában napi max 1-2 óra (if at all), úgyhogy egy darabig biztos el fog tartani...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#608) Deck válasza sp8787 (#606) üzenetére


Deck
titán

Főleg, hogy se hosszú se nehéz nem lesz. :K

PS5

(#609) Deck


Deck
titán

Láttam jön majd "új nehézség" is a dlc-vel de remélem tényleg az lesz és nem csak a nevében.. :DDD

Ki hány óránál jár a játékba? Az elmúlt napokban nem nagyon volt időm játszani, de a 373 óra meglett azért. Mióta megjelent a játék más játékhoz nincs is kedvem, lehet idén már csak ezzel fogok játszani így ez az óra szám drasztikusan nőhet.. ;]

PS5

(#610) BOBAKILL válasza Deck (#609) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hol mutatja játékidőt? Sose néztem.. :DDD
Kicsit "uncsi" a ng+, bár azért a dojo mission-ök meg az npc fightok nem könnyűek. Valahol a Shadow régióban mászkálok ng+on. Nincs időm sajnos mostanában sokat játszani. :O Kellene egy hét szabi. :D
Annyira bevált a dual sword hogy nem bírok átváltani, pedig nekikezdtem a kaszának meg a hatchetnek is. Egy ninja-kusarigama buildet is akarok majd csinálni, de azt új karival. Tudom, van reincarnation cucc de azt nem használtam csak egyszer. Az Odachi tetszik még de a többi nem igazán.. Bár muszáj lesz majd kimaxolni előbb-utóbb mindent.
Vannak +4 es cuccaim már, de az arany csak úgy folyik ki a bukszából. (Tuti hogy Mumyo költögeti titokban a ruháira ;] )
Egy fasza kis maxos karit akarok, elvinni szintben ameddig most lehet. Talán lvl 300?
Utána jöhetnek a különféle buildek.
Nekem a dual sword+onmyo magic a favorit jelenleg. Buffok fel és jöhet a boss. Ninjutsuból csak a poison kencét használom a fegyverre. Jóféle poison-os dualom van. Még a dojos sword masterre is felvittem nagy nehezen a mérget. Az öreg jól bírta.

Néztem yt-on dobálós buildet. Hát most abban nem tudom mi a pláne hogy messziről ledobálod a bosst. Mondjuk poénnak jó, majd ha végigvittem a játékot akkor megpróbálkozok ilyesmivel. A title-ekhez jó lehet no damagere ledobálni a bossokat. De első végigjátszásra én tuti nem dobálgatnék. Úgy hol marad az élvezet és a kontroller falhoz vágásának élménye?

Amúgy összegezve nekem nagyon bejött a Nioh 2, az elsőre is visszatérek majd. Rohadt jól lett a burst counter kitalálva, tetszenek a skillek, kombók. Mondjuk picit soknak érzem néha, van hogy átváltok nagy izgalmamban low stanceről másra stb. Bár kezdek ráérezni hogy mikor melyiket érdemes használni. Nekem elég lenne a water sword és a cherry blossom. :)
Muszáj is mert a dojokban ha nem kombózom hülyére magam akkor a mester fog engem. A demon forma is baromi jó ötlet volt.

Tetszett nagyon a story és hogy összefűzték az elsővel az is fasza volt. Nagyon élveztem. Jók az npc-k, karakaterek. Egyedül az ellenfelek lehettek volna icipicit változatosabbak. Nekem valamiért a waira tetszik legjobban mint új ellenfél. Kinézetre. Van benne fantázia. Bossoknál meg ilyen értelemben Kasha tetszett. (nem csak a szilikoncsöcsök miatt) :DDD Ja és a Gozuki, Mezuki páros is tetszett. Egyedül a házméretű bossok nem tetszettek. Röhejes volt a Lady akárki is. Ekkora szar bosst régen láttam. Még a nevét se jegyeztem meg. Ennél csak a DS Bed of Chaos a röhejesebb.
Grafikailag és művészi értelemben nem egy ds3, de azér voltak nagyon szép területek. Sok helyen copyzták az elsőből a pályákat de hát valamin spórolni is kellett gondolom. Végre nem volt állandóan sötét mint az elsőben.
Szerintem picit túltolták a fejlesztési lehetőségeket is, annyi *óf*szt lehet pakolni a cuccokra hogy néha ezt se tudom már mit raktam a fegyverre, armorra. De ez legyen a legnagyobb hibája a játéknak. Zseniális játék. 10/9.5. És még jönnek a dlc-k meg gondolom lesz itt is valamiféle abyss.
Úgy röviden ennyi jutott eszebe most. :D

(#611) sp8787 válasza BOBAKILL (#610) üzenetére


sp8787
addikt

2 helyen is meg tudod nezni.
Nem Continue-t nyomsz hanem Load-ot vagy a Gameplay Records-ban van meg vhol.

(#612) penge111 válasza BOBAKILL (#610) üzenetére


penge111
addikt

Köszi a beszámolót, sokkal jobban szeretem az ilyen magánbeszámolókat, mint a nagy oldalak kritikáit :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#613) Deck válasza BOBAKILL (#610) üzenetére


Deck
titán

Titles - Gameplay Record - Other - Play Time
(mindenre van stat, nézegesd csak meg :C)

Én a Paralysis build-re esküszöm, nagyon fun. :P

Végre sikerült minden cuccomra + attack-ot rakni narancs Inheritable-ból és a fehérből meg mindegyikre raktam + Ian Quickdraw Damage-t. (pár óra alatt meglett az összes)
Láttam fehér + attack is lehetne de jó ez így. Kezd összeállni a build.. :))

PS5

(#614) BOBAKILL válasza Deck (#613) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, megnézem. Bár sok órám nincs benne még.
Para build se rossz, de nekem a poison nagyobb esetben hasznosabbbnak tűnt. Bár az is igaz hogy inkább posion-os cuccokat találtam eddig. Sehol se tartok még, nekem még nincsenek se fehér se más alapanyagaim még. De majd! :)

Amit észrevettem az első részhez képest, pl a dualnál a cherry blossom. Most játszok picit az elsővel is. Az elsőben a kombó végén a csapás az lekövette az ellenfelet ha eldodgeolt közben. Itt már nem követi le, mellé csap. Kicsit fura.

(#615) Deck válasza BOBAKILL (#614) üzenetére


Deck
titán

Az enemyk persze lekövetnek.. :DDD

PS5

(#616) sp8787 válasza BOBAKILL (#614) üzenetére


sp8787
addikt

Ezeket direkt csinaltak. Tele van ilyen otromba fassagokkal az egesz jatek.
Gyakorlatilag ossze se lehet hasonlitani a Nioh 1 mennyivel jobb harcrendszeru.
Hogy egy hires embertol idezzek > "EZ SZ*R!!!"

(#617) sp8787 válasza BOBAKILL (#614) üzenetére


sp8787
addikt

En hanyagolnam ezeket a gimmick build-eket.
Sztem a koverkezo NG++-ban ezekre meg semmi szukseg nem lesz.
Utana ki tudja.

Amiota felvettem 3 Hiraishi-t azota az van rajtam plusz 3 MSwMP meg megfogtma a Cleaver oszt azzal cspakodom veresere oket.
Ha meglatok egy handcannon-os akkor meg direkt ele allok rohogni.

(#618) Deck válasza sp8787 (#616) üzenetére


Deck
titán

Kitől idéztél? Aki be se fogja fejezni ezt se? :DDD

PS5

(#619) sp8787 válasza Deck (#618) üzenetére


sp8787
addikt

Fekete Pako-tol.

Miert, te befejezted az elsot?! :U

(#620) Deck válasza sp8787 (#619) üzenetére


Deck
titán

Azt hittem másra gondolsz. :DDD
Sztorit igen, Abyys-t nem. Vártam a 2. részt. Majd talán befogom idén. De jobb szeretem ezt a részt. :B

PS5

(#621) Deck


Deck
titán

Zöld +5-ös (4-5 db) cuccok 1 perc alatt. Ha érdekel valakit: [link]

PS5

(#622) sp8787 válasza Deck (#621) üzenetére


sp8787
addikt

Bravestah

(#623) Deck


Deck
titán

Senkinek semmi kérdése? Végzett mindenki mindennel és a build is kész? :)) :DDD

PS5

(#624) Kai_Rong válasza Deck (#623) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Türelmesen várjuk a DLC-t :K

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#625) Deck válasza Kai_Rong (#624) üzenetére


Deck
titán

Az még odébb van.. Sajnos.
Egy ideje már csak másoknak segítek.. :DDD

PS5

(#626) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Én haladok NG+al, nem sok van vissza. Sajnos trophyk tekintetében a dark realm-es móka hibádzik valahol. Remélem ha most végigérek akkor meglesz, ha nem akkor kezdhetem előről a main missönöket... Minden megvan a fegyveres trophyk kivéve. (dual, kasza, hatchets, ninja, onmyo megvan)

Buildem:
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
Képek óta már fejlődtem, azóta van új dualom. Dual Bloodstained Cleaver. :) lvl 210.
refashion is befigyelt azóra.

Van 2 videóm is a water sword erejéről: [link] [link]
Tudom, nem nagy szám még a build, de fejlődök. Tegnap kifogtam egy lvl 170 soul coret, úgyhogy a duaolom immár lvl170. :D
Cuccaim is mind +5, dual +6-os.
Haladok a lvl300 irányába.

(#627) Kai_Rong válasza BOBAKILL (#626) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Dark Realmet le tudod ellenőrizni a mission választásnál.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#628) Deck válasza BOBAKILL (#626) üzenetére


Deck
titán

Szép, szép! :)

Omnyo-ra 30-nál többet adni felesleges (kivéve ha kaszázol) Illetve, farmolj orange inheritable-ket a cuccaidra :))
Vagy ha +5-ös cuccok kellenek könnyen akkor ott van amit nemrég leírtam módszer, úgy könnyebb elérni a +10-et :R

PS5

(#629) BOBAKILL válasza Deck (#628) üzenetére


BOBAKILL
őstag

orange inheritable hol találok?
Még nem futottam össze ilyen alapanyaggal.
Onmyora azért raktam többet mert szeretek buffolgatni. :D de ott meg is álltam.
70 van skillen, azt feltolom rendesen.
#Kai_Rong: köszi, meglesem. :)

Most nézem a meele damage VS poisoned enemy 66,8%. Nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#630) Deck válasza BOBAKILL (#629) üzenetére


Deck
titán

Revenant-októl eshet. Van 2-3 jó hely ahol NG+ igen jó farmolni őket, de ha van ismerősöd aki ugyanoda megy, meghal és azt győződ le akkor megkapod mindenét. (direkt azokat raktuk mi is be amit átakartunk adni a másiknak) Tegnap öcsémmel így csináltunk 1 jó oh-ből többet.. :P Ezeket átviheted új tulajdonságként vagy felül is írhatsz vele bármilyent.

33-al se vagy előrébb mint a 30-al. 35-nél is teszteltem stopperrel, sőt van több órás teszt is reddit-en 50-en meg 99-en is és még ott is nagyon minimális a különbség. szóval, 30 fölé felesleges menni. (egyedül a weakness lógott ki a sorból de az bug volt és fixálták)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#631) BOBAKILL válasza Deck (#630) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Akkor marad a revenant farmolas. Hátha sikerül. Majd luckra ramegyek előtte.

(#632) Deck válasza BOBAKILL (#631) üzenetére


Deck
titán

Akár. Csak eltart úgy egy darabig ha minden cuccodra akarsz rakni. :))

PS5

(#633) nanorambo


nanorambo
őstag

Nem bírtam kivárni a Tsushimát, megvettem a nioh 2-t. Az elsőben a spear tetszett nagyon, bár nem sokat játszottam az első résszel valahogy nem tetszett a főszereplő karakter. Itt már nincs ilyen probléma. A speart lecseréltem switchglaive-re. Nagyon bejön, csak mintha kicsit gyenge lenne. High stance-ban meg nagyon könnyen mellé lehet ütni.
Eddig is nagyon bejött a harcrendszer, de most láttam meg, hogy vannak skillek is, így mégjobban bejön. A bossok nennyire szivatósak? Az első lófejű negyedszerre lett meg, viszont a pályaközi minibossokkal nem bírok.

[ Szerkesztve ]

(#634) Deck


Deck
titán

Hogy kaphatok be elemental damage-t ha az elemental damage taken-em (guarding) - 103%.
Sok értelme volt rárakni 3 cuccomra ha nem is működik. :U

PS5

(#635) sp8787 válasza Deck (#634) üzenetére


sp8787
addikt

Ugy ,hogy nem elemental hanem projectile?

(#636) Deck válasza sp8787 (#635) üzenetére


Deck
titán

Oké, így érthető.

PS5

(#637) Dimerson


Dimerson
csendes tag

Sziasztok.
Valaki meg tudná nekem mondani hogy, melyik Light armor gauntlets-et kellene forge-olnom, hogy ki dobja az odachihoz a moonlit snow damage-et örökölhető statba?

(#638) Deck


Deck
titán

Új dlc weapon hivatalosan is bejelentve. :))

PS5

(#639) Kai_Rong válasza Deck (#638) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Belinkelni már luxus? :D :P
https://wccftech.com/nioh-2-first-dlc-weapon/

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#640) Deck válasza Kai_Rong (#639) üzenetére


Deck
titán

:C :DDD

PS5

(#641) Deck válasza Kai_Rong (#639) üzenetére


Deck
titán

Látom te is elvagy a Tsushima-val.. :P
5 nap aztán dlc, ng+.. És képzeld véletlenül úgy jött ki, hogy 2 hét szabin leszek 1.től.. Szóval lesz rá időm.. :DDD

PS5

(#642) sp8787 válasza Kai_Rong (#639) üzenetére


sp8787
addikt

Ez ,hogy is mondjam finoman ,sehogy ez gagyi.
Na ez a DLC kimarad majd a kovetkezonel az Ethereal-oknal megfontolom.

(#643) Deck válasza sp8787 (#642) üzenetére


Deck
titán

Nekem se tetszik a weapon. De nem is érdekel kb semennyire.

PS5

(#644) Kai_Rong válasza Deck (#643) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Fully agree, nekem se tetszik ez a fegyver, de nagyon nem is zavar. A dual hatchets se jött be, de nem zavar, hogy a játékban van :D

Tsushimás kérdésedre válaszolva igen, eléggé beszippantott. Bár a múlt héten sajnos csak nagyon limitáltan tudtam játszani a munka miatt, hétvégén sikerült végre nyolc órát belerakni, de még nagyon az elején járok, most indult el az Act II. Nem hiszem, hogy végezni fogok vele a Nioh DLC-ig :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#645) Deck válasza Kai_Rong (#644) üzenetére


Deck
titán

Egy trailer jöhetne már azért.. :U :DDD

PS5

(#646) Deck


Deck
titán

64 perc múlva kezdődik egy Nioh 2 speciális esemény youtubeon.. Valószínűleg lesz trailer, gameplay vagy mittudomén.. :D Nem az igazi a Japán tudomásom. (nincs is) :DDD

Ha nézné valaki: [link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#647) Deck


Deck
titán

Jött egy 6GB-os frissítés. 1.11-es verzió.

PS5

(#648) Deck


Deck
titán

Játszható az új DLC és a Dream of the Demon nehézség is! :C

PS5

(#649) Kai_Rong válasza Deck (#648) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Yep, en le is nyomtam az elso missiont demon szinten. Fu gyerekek volt baj rendesen, az elmult harom honap elegge tisztara mosta az agyamat az iranyitas teren, konkretan a Tsushima gombkiosztasaval probaltam Niohzni :D Lanyos zavaromban a burst counter se ment elsore. Az elso Gakki-Yamanba parosnal vagy hetszer meghaltam, de onnan sima liba volt. Gozuki dobott egy zold +9-es splitstaffot, szoval gondoltam, akkor az elso kuldiben kifarmolom a proficiency-t. Mezukit is ezzel nyomtam le. Nem lesz a kedvencem, olyan erzes vele jatszani, mintha a spear meg a tonfa elcseszett szerelemgyereke lenne. A Mystic Artot unlockoltam, de egyelore pihen majd a fegyver.
A Demon nehezsegben egyelore nagy meglepi nincs, ellensegek kozul tobben kaptak piros aurat meg buffokat, de elhelyezesben, szamossagban vagy agresszivitasban nincs kulonbseg. A bossok mintha ritkabban nyomnak el a burst counterezheto tamadasaikat, az egy picit fura volt.
Trofealista nem tunik veszesnek, nem kell minden kuldit vegigvinni Demonon, csak a DLC fo es mellekkuldijeit (Twilight es Dojo missionok nelkul). Remelem, hetvegen a Tsushima vegere jutok es belevethetem magam a DLC sztorijaba ;]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#650) Deck válasza Kai_Rong (#649) üzenetére


Deck
titán

Én még csak beléptem és ugrottam pár levelt.. Akkor előrébb jársz benne mint én.. :DDD
Na majd holnaptól lesz rá időm és bele vetem magam, de még a Tsushima platina is terv :P

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.