Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#801) Rony949 válasza Deck (#793) üzenetére


Rony949
őstag

Eh....első részt is ki kéne már játszanom. Egyszer belekezdtem, de valamiért félbemaradt. De ameddig eljutottam, addig élveztem.

A második lett olyan jó, mint az előző rész?

(#802) Deck válasza Rony949 (#801) üzenetére


Deck
titán

Igen, mindkettő kiváló játék :C

PS5

(#804) Deck válasza sp8787 (#803) üzenetére


Deck
titán

Várjuk, várjuk :C

PS5

(#805) Deck válasza sp8787 (#803) üzenetére


Deck
titán

Mit vársz az újdonságoktól?

PS5

(#806) saelin válasza sp8787 (#803) üzenetére


saelin
veterán

Hoh, végre lesz miért bekapcsolni a pst.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#807) Deck válasza saelin (#806) üzenetére


Deck
titán

Eddig is volt, hisz nem hiszem, hogy kész vagy Wise-ig mindennel és fullos builded van :DDD

PS5

(#808) saelin válasza Deck (#807) üzenetére


saelin
veterán

Azért annyira nem vagyok maximalista. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#809) sp8787 válasza Deck (#805) üzenetére


sp8787
addikt

Azt se tudom mi van a 2.-ban. :DDD
Nem hiszem ,hogy tudnak olyat hozni/mutatni ,hogy en ezt a jatekot valaha ujrainditsam.

(#810) Deck válasza sp8787 (#809) üzenetére


Deck
titán

Erre inkább semmit se mondok :C

PS5

(#811) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Érdekes ez a streaming, de szegény japánok nagyon csimota karakterekkel mennek a videóban :D
A trófealista is élesedett, semmi meglepő nincs benne, Demonon kell lenyomni a DLC-t, pár pálya specifikus tétel van. Könnyű menet lesz a 100%, de majd reméljük a Nioh picit megizzaszt majd :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#812) sp8787


sp8787
addikt

(#813) Deck válasza sp8787 (#812) üzenetére


Deck
titán

Mi a gond?

Tény, hogy nem szereted a 2.részt, sokan mások meg igen. De akkor neked ott az első rész nyomd azt, ezt meg felejtsd el. Ilyen egyszerű. Azt senki se veszi el tőled. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#814) sp8787 válasza sp8787 (#812) üzenetére


sp8787
addikt

Ranezesre az "improvement" az az ,hogy nem debuff removal van hanem buff es 1et mindenkeppen meg kell csinalni. A debuffok valtoztak a buffok meg ugyanazok.
Revolutionary!

(#815) FLx


FLx
addikt

Nalatok mar toltheto a DLC? Csomoan jatszanak mar vele ahogy latom, de nekem sehol nincs a store-ban.

(#816) Deck válasza FLx (#815) üzenetére


Deck
titán

PS5-ön nem látszik. PS4-en lépj be, szerezd meg majd jó lesz PS5-ön is.
Éjfél óta lehet játszani. :R

PS5

(#817) FLx válasza Deck (#816) üzenetére


FLx
addikt

Kivalo. Meg szerencse, hogy a PS4 most pont 200km-re van tolem es nem megy a remote play. :D Igazuk is van amugy, rohadjon meg akinek uj konzolja van. :D

(#818) Deck válasza FLx (#817) üzenetére


Deck
titán

Biztos valami kavarodás van és majd jó lesz. Jobb esetben... ;] :DDD

PS5

(#819) FLx válasza Deck (#818) üzenetére


FLx
addikt

Matol vagyok szabin, legyen jo most. :D

(#820) Deck válasza FLx (#819) üzenetére


Deck
titán

Én reggel felkeltem (meló előtt) mondom bele lesek. De nem jött össze... PS4-en gond nélkül ott volt, le is szedte az unokaöcsém. Rákerestem reddit-en, aztán kiderültek itt a dolgok :((( :DDD
Remélem holnapig jó lesz, ha nem akkor PS4-en belépek feloldom aztán vissza PS5. Te nem tudsz megkérni valakit, hogy csinálja meg neked?

PS5

(#821) FLx válasza Deck (#820) üzenetére


FLx
addikt

Ha muszaj megoldom, de azert ez ciki, hogy az uj konzolon szopatnak be. :D Nem vagyok ideges, de!

(#822) saelin


saelin
veterán

Fuh, ehhez az új dlc-hez még vagy 50 szintet lépnem kell. :B Ma meg holnap erre nincs időm, de hétvégén mindenképp ráfekszem a dologra. Addig is ismerkedem milyen új content-et hozott ez a dlc.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#823) FLx válasza saelin (#822) üzenetére


FLx
addikt

En beneztem az underworld-be, na ez se embernek valo. :D

(#824) Deck válasza FLx (#823) üzenetére


Deck
titán

Elég jó pedig :C

PS5

(#825) FLx válasza Deck (#824) üzenetére


FLx
addikt

Hat ize, 200 + 40-es odachival se erzem magam tul nagy biztonsagban mar az elso palyan se. :D

(#826) Deck válasza FLx (#825) üzenetére


Deck
titán

Én sokkal gyengébb vagyok akkor még de a lényeg annyi, hogy ne találjanak el... :DDD ;]
Előbb a DLC3-al kezdtem Wise-on, Abyss-ba csak belenéztem. Előbb végig megyek úgyis az új nehézségen. Megkell csinálni az új buildem :C :P

Az az új madaras enemy? Agyam eldobom tőle :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#827) FLx válasza Deck (#826) üzenetére


FLx
addikt

En lehet elobb dream of nioh-n unlockolom a dlc-ig, mert utana kezd adni ertelmes szintu geart. :)

Ja csomo enemy-bol lett valami pimpelt verzio amugy, eleg beteg.

[ Szerkesztve ]

(#828) Deck válasza FLx (#827) üzenetére


Deck
titán

Jaja, Abyss majd csak a legvégén :P

PS5

(#829) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Nekem ez az utolsó DLC kevésbé tetszik :( Ez a két fő mission kicsit karcsú volt, teljesen bullshit sztorival. Az első rész záró DLC-je katartikus volt, ez meg olyan meh. A DotN-nek szerintem egy kis szünet után megyek majd neki, ez az új Abyss pedig egyelőre kevésbé tetszik :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#830) Deck


Deck
titán

Against All Corners Mission... :DDD

PS5

(#831) saelin


saelin
veterán

Nah, ma estig van időm játszani vele. Kíváncsi vagyok meddig jutok el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#832) Deck válasza saelin (#831) üzenetére


Deck
titán

A fenti missiont ajánlom :C

PS5

(#833) sp8787


sp8787
addikt

Csak 108 szintu az Abyss. :U

Sztem ezek mar egy ideje vmi mas jatekon dolgoznak/tak ezen csak tul akartak esni minel elobb.

(#834) Deck válasza sp8787 (#833) üzenetére


Deck
titán

Csak 108? Ezt honnan veszed?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#836) Deck válasza sp8787 (#835) üzenetére


Deck
titán

Fasza. Talán majd növelik? Végülis ha 999 lenne akkor folyton ismétlődnének csak..

PS5

(#837) sp8787 válasza Deck (#836) üzenetére


sp8787
addikt

Az utolso 5 floor ismetlodik eeees ennyi.
Nem vszinu ,hogy novelik mert ez a 108 ha jol olvastam vmi mitikus jelentosegu a japanoknal.

Itt van meg egy vmi text a vegen a jutalom > Nioh 2 The Underworld last floor and reward

EDIT
Azert se vszinu ,hogy novelik mivel ha jol emlekszem a 100-nal az 1esnel +50-55-nel voltal es ha jol nzem ezt itt mar akkor +99.
Szoval nahhh, nem vszinu.

[ Szerkesztve ]

(#838) Kai_Rong válasza sp8787 (#833) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Oho, de szimbolikus, ezt szebben le se zarhattak volna. Igy mondjuk meg akar bele is vagok majd egyszer, bar fene a pofajukat, hogy ha 100% Smithing Textet es title-t akarok, akkor muszaj megcsinalni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#839) Deck


Deck
titán

Látom sokan coop-ozzák az Underworld-öt és rengeteg a segítség kérés is. Ami zavar, hogy ilyenkor nem 2 boss-t kaptak ahogy néztem, hanem marad az az 1. Hát ez van.

PS5

(#840) saelin válasza Deck (#839) üzenetére


saelin
veterán

Deck, Ps5-ön nagyobb felbontásban fut a játék framerate módban mint ps4 pro-n? Tegnap picit meglepődtem rajta hogy milyen alacsonyra veszi a felbontást néha. A Nioh egyben már tapasztaltam ezt, de itt a második részben még ennyire, hogy 1080p alá essen még nem láttam. Nem mértem ki meg hasonlók, csak szemre mondtam rá számokat, de biztos kevesebb volt mint fullhd mert kb semmit nem láttam a képből. Akár bug is lehetett, mert második nekifutásra már jó lett. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#841) Deck válasza saelin (#840) üzenetére


Deck
titán

PS4: 720p 60fps
PS4 Pro: 1080p 60fps
PS5: 4k 60fps

Tavasszal meg majd jönnek a nextgen verziók mindne jóval :C

PS5

(#842) saelin válasza Deck (#841) üzenetére


saelin
veterán

Dang. Mondjuk a tavasz jó hír, mert addigra lesz ps5-öm is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#843) Deck


Deck
titán

Kész Wise-on a teljes új dlc. Azért, a mellékküldetések nc... :DDD

PS5

(#844) saelin válasza Deck (#843) üzenetére


saelin
veterán

Grat. Nekem a karim picit under lvl, meg a gear sem valami optimalizált így az első pályán sem jutok túl... :DDD

Most elkezdtem húzni a karit és csinálgatni a küldiket hátha dob rajtam annyit. Az előző dlc-nél bejött.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#845) Deck válasza saelin (#844) üzenetére


Deck
titán

Main Mission-ök nem voltál nehezek, de a többi... :DDD ;]
Fejlődj, meg valami buildnek állj neki azért :C

PS5

(#846) FLx válasza Deck (#830) üzenetére


FLx
addikt

Aze ez a palya eleg beteg, dream of nioh-n nemtom ezt ki csinalja meg. :D

(#847) Deck válasza FLx (#846) üzenetére


Deck
titán

Holnap kezdem a DotN-t. ;] Komolyan azt hittem sose ér véget és a másik se rossz... :DDD
Tegnap csak az Underworld-öt csináltam :P

PS5

(#848) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Dotn, lesznek új grace cuccok,találtam olyan fegyvert amin alapból 20% active skill damage volt.

(#849) Kai_Rong válasza lbandi777 (#848) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Sot, van set bonus requirement -1 csillagos stat is :D Szerintem itt mar lehet mokas cuccokat osszepakolni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#850) Deck válasza Kai_Rong (#849) üzenetére


Deck
titán

Sőt, már mehet a ki damage a heavy és light armorokra. Vagy a heavy armorra megjelent a damage taken csillagos statba.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.