Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#251) sp8787 válasza lbandi777 (#250) üzenetére


sp8787
addikt

Majd ha ijat szereztel akkor szoljal! :DDD ;]

(#252) lbandi777 válasza sp8787 (#251) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ok.véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#253) sp8787 válasza lbandi777 (#252) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem bug.

MAS
A fejlesztoknek van humorerzeke az biztos.
Az Onmyo Mystic Art Dojo-ra gondolok de ezt csak az erti aki jatszott az elsovel.

(#254) akela91 válasza Deck (#236) üzenetére


akela91
addikt

Köszi. Kígyó is legyőzve. Azért itt fel kellett kötni a gatyaszárat már, de alapvetően kiszámítható boss, tetszett :) Ez az odachi annyira bejött, hogy alig halok nioh 1-hez képest. Only high stance, és sosem használom a blockot, csak Dodge+R2+O. Szuper game :)

(#255) Deck válasza akela91 (#254) üzenetére


Deck
titán

GG! Látod, mondtam én hogy szuper a game :P
A kígyó boss volt eddig a legnehezebbem 9 halállal, a többi nem volt nehéz eddig.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#256) RetroJack válasza lbandi777 (#250) üzenetére


RetroJack
tag

Nekem is van egy ilyen katana-ám...

(#257) Severen válasza lbandi777 (#250) üzenetére


Severen
tag

Nekem a katanám +2 -es.De az alapszintjét nem tudom tovább húzni.Pirosan irja a szintjét soul matchingnél, hiába magassabb szintű a másik fegyver amit összekarok gyúrni vele.
Egyébként a kovácsnál forgeoltam két +1 kardot.Találni még nem találtam.

[ Szerkesztve ]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#258) Adam_Shepard válasza Deck (#255) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ugye. Az a shortcut meg nevetségessé teszi az egész pályát. kb. másfél perc lerohanni a starttól :D

nagyon tetszik, amúgy, hogy van hogy visszamegyek a start zonera és rengeteg emberrel találkozni. Hálásak is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#259) akela91 válasza Adam_Shepard (#258) üzenetére


akela91
addikt

A kígyó boss előtt volt checkpoint szinte közvetlen(balra), nem kellett a boss runhoz fentről indulni. Vagy másra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#260) Adam_Shepard válasza akela91 (#259) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, tudom. Szerintem az ott egy elégge jó nehézségi tüske.

Arra gondolok, amikor bemegyek segíteni és látszik, hogy sokadjara csinalja a jatekos és nem akar vele szenvedni, akkor tok jo az a shortcut.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#261) sp8787 válasza akela91 (#259) üzenetére


sp8787
addikt

A 2ik shrine-nal ha elindulsz balra akkor jobbra van egy kiugro resz 2 Gaki-val.
Na annak a vegerol le tudsz ugralgatni es ott vagy szinte a bossroom elott.
Legalabbis en igy farmolom a soulcore-t.

[ Szerkesztve ]

(#262) Deck


Deck
titán

Azai Nagamasa pipa. 2.ra meglett. :P

PS5

(#263) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Most tisztogatom a harmadik map végét. Nekem egyelőre ez a jeges odachis szamuráj jött be a leginkább a bossfightok közül. Nehéznek nem nevezném, inkább csak arra ment rá, hogy tanuld ki a dodge-ok időzítését és azt konzisztensen jól csináld, mert a masszív HP poolját le kellett verni :D 180k-s katana proficiency-vel átálltam a dual swordra, most ezzel megy az aprítás. Illetve most már próbálom aktívan használni a ninja és onmyo skilleket is, mert egyelőre az Adept szintű dojo missionöket se adja be :D Onmyónál jól láttam, hogy 250k kell? Atyaég...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#264) Deck válasza Kai_Rong (#263) üzenetére


Deck
titán

The Way of the Ninja: Adept : 30.000 kell
The Way of Omnyo: Adept : 30.000 kell

Nekem az Omnyo megvan már egy ideje.. :P

PS5

(#265) Kai_Rong válasza Deck (#264) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ja, a 30k az megvan, a végén a Mystic Artsra gondoltam a 250k-val. Az nem ma lesz meg, az tuti :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#266) Deck válasza Kai_Rong (#265) üzenetére


Deck
titán

Nekem nem írja, hogy 250k kéne hozzá.

PS5

(#267) sp8787 válasza Deck (#266) üzenetére


sp8787
addikt

Majd fogja.
Ha nem unlockoltad(6ik regio) nem is lathatod mennyi kell hozza.

(#268) Deck válasza sp8787 (#267) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót. 4 régióra megyek most és 110k jelenleg nálam.

PS5

(#269) Kai_Rong válasza sp8787 (#267) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Bár most a legújabb patch note szerint már csak 120k a fegyverekre, 200k az Onmyo magicre. Plusz a proficiency is gyorsabban gyűlik.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#270) Kai_Rong válasza Kai_Rong (#269) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ja, durvan no a proficiency a legutobbi patch ota. Katanaval mar 200k folott vagyok, dual sworddal 130k-nal jarok, a Switchglaive-vel pedig mar 90k-nal (pedig csak egy hosszabb sidequestet es egy main missiont mentem vele - igaz, onmyo es ninjutsu proficiency farmolas miatt szandekos halalozasokkal).

Ez a Tadakatsus duel semmit nem valtozott a Nioh 1 ota, csak atraktak kulso helyszinrol belso helyszinre :) vicc kategoria volt. Az Obsidian Samurai szinten.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#271) sp8787 válasza Kai_Rong (#270) üzenetére


sp8787
addikt

Ezeknek sztem egyszeru oka van megha lehet mashogy is meg lehetett volna oldani.
Sztem nem akartak kukazni a set-eket ezert beraktak ezeket ,hogy a textet ki lehessen farmolni. Vagy csak erre volt mar idejuk.

(#272) Deck válasza Kai_Rong (#270) üzenetére


Deck
titán

Nehézségileg volt vicc? Min változott volna ha ez az 1 előtt van és ugyanaz az ember.. :DDD

PS5

(#273) Kai_Rong válasza sp8787 (#271) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jaja, sejtem, hogy ez az indok.

@Deck: mivel a sztori az első előtt játszódik, lehetett volna fiatalabb az öreg Tadakatsu, hogy gyorsabb legyen, másabb movesetje vagy valami. De azt is értem, hogy az eddig elkészült cuccokat nem akarták scrappelni.

Ma reggel nyomtam le Nagamasát, hosszú idő után ő volt az első boss, ami 5 próbálkozásnál többet igényelt.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#274) Predaking99


Predaking99
csendes újonc

Sziasztok!

Belevettem a Nioh 2-be és eddig nem csalódtam benne, hozta azt a magas szintet amit vártam. Eddig 3 boss zúztam le, egyedül a kígyó tudott megszívatni, de félek, hogy vissza fogom még sírni őt :D. Akár csak 1-ben itt is odachi for president :D és ha gyors támadásokra van szükségem akkor dupla balta. Heavy-ben a dps-s és breake combo :D .

Amúgy a kis csontfejű lilás kodamáknak van valami értelmük azonkívül, hogy tágyakat cserélhetek vele és kb kész szerencsejáték ez?

(#275) Deck válasza Predaking99 (#274) üzenetére


Deck
titán

Hali!

A magas szintet is felülmúlta nálam.. :P

A 4.régiónál vagyok (az első 3 teljesen kész) de eddig a legnehezebb a kígyós boss fight volt. Utána mindegyik könyebb volt eddig (számomra).. :D

Adj neki sót és nézd mi történik.. ;]
Amúgy igen tárgyakat cserélhetsz, kaphatsz akár kodama soul core-t is ha soul core-t adsz neki és Lantern Plant Fruit-ot.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#276) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Srácok van még valami feltétel a proficiency ponton kívül a dojo misszióknak,már 240000 pontom van dual katanán de nincs megnyitva az utolsó lehetőség.

(#277) Kai_Rong válasza lbandi777 (#276) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Haladj a sztorival.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#278) RetroJack válasza Deck (#262) üzenetére


RetroJack
tag

Nagyon klassz boss, a zene is zseniális. Nem volt egyszerű, nem sikerült igazán kiismernem, szerencsém volt, hogy a végén Yokai formmal letudtam verni. :))

(#279) Deck válasza RetroJack (#278) üzenetére


Deck
titán

GG! :C

PS5

(#280) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Most vagyok a negyedik map első missionjében, és egyelőre elég fájdalmasan megy, elsősorban azért, mert a proficiency pontok miatt oodachival próbálkozom (katanával, dual katanával, switchglaive-vel meg spearrel már megvan a mystic artshoz szükséges 120k). Nagyon nem érzem ezt a fegyvert, az első részben is csak elvétve használtam... Viszont tudom, hogy sokan szeretik, meg sok hang szerint az egyik leginkább OP fegyver. Mi itt a trükk? Milyen stance-ben érdemes ezt forgatni, milyen skillekkel? Low és mid stance között váltogatok, de egyedül a low stance-nél tudok normálisan Ki-t menedzselni, midnél simán van olyan, hogy mire a kombó végére érek jön egy interrupt és liheg a karakter. Lehet, hogy újra kéne osztani a pontjaimat, mert a Courage-em az gyakorlatilag nem létező stat.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#281) lbandi777 válasza Kai_Rong (#280) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Igen ez erősen stat függő.Más, tegnap este nagyon nehezen ment le a 2.demóból az a dupla lótestü faszi.Alig sebeztem pedig elég jó cuccaim vannak már.

(#282) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Na srácok elkezdtem én is. Az első részt nem toltam végig, a dlc-k kimaradtak. (pótolni fogom majd) Ezt már komolyabban veszem, muszáj is mert eddig nehezebbnek érzem. Elég egy kis hiba és kampó. :) Próbálok átállni a DS-ok után. Nem egyszerű. Az első pályán a Gozuki miniboss vicces kicsit. :D Asszem még fejlődnöm kell. Megyeget a burst counter de ha elfogy a csík (most nem jut eszembe a neve) akkor *aszhatom. :D Nagyobb Yokaiknak szép range-e van. Már az első Enki beszopatott.
Itt nincs mese, nyomni kell a demonalakot is. Mi lesz még ittt édes *aszom... :DDD Most jön majd sztem az első boss.

Milyen fegyverrel nyomjátok? Én próbálkozok a switchglaives-el mellette a dual katana. Valahogy jobban megy azzal, sokkal gyorsabb. Medium stancen a heavy az egész jól sebez és gyors is. A spear még jó lehet, csere lesz majd a switchglaiveről talán.

Eddig nagyon tetszik a game, igazi szopóroller. Széthúzza az ember farpofáját és nincs menekvés.. :D
Remélem fog menni majd úgy mint a DS. :D

(#283) Deck válasza BOBAKILL (#282) üzenetére


Deck
titán

Egy ismerős arc.. :C

Az 1 egyszerűbb lesz ezután majd. A burst counter-es anima csíkot én csak counter-re használom semmi másra így sose fogy el, mert közben támadók is.
Sima katana-val játszom, számomra ez a kedvenc, skálázodása is elég jó :P

Így, hogy ez az első Nioh játékod.. Neked nehezebb lesz, kitartást hozzá! És ha lenne bármi kérdésed akkor itt vagyunk :R

PS5

(#284) lbandi777 válasza BOBAKILL (#282) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én dual katanát használok mellette sima katana van,és szinte mindig mid stance- be.

(#285) Bad Pritt válasza BOBAKILL (#282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most álltam át 50-es szintnél odachi-ról kardra. Nem rossz, rövid a range, de körvonalazódik bennem egy build, ami működhet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#286) Deck


Deck
titán

Saika Magoichi 2.ra meglett. Sajnos az első próbálkozást elrontottam. Kár érte.. :DDD

PS5

(#287) Kai_Rong válasza Deck (#286) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Akkor ugyanott járunk ezek szerint :D Durván hosszúnak tűnik ez a pálya.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#288) Deck válasza Kai_Rong (#287) üzenetére


Deck
titán

Egyből újabb boss jött.. :Y Gyoki.. 6.ra lett csak meg. :DDD

Közben elérhető lett a The Way of Omnyo: Vetaran 100k kell csak hozzá nem 250k. Már csinálom is :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#289) lbandi777 válasza Deck (#288) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Neked milyen builded van? Gyoki nekem a legszopatósabb volt,már kínomban belelőttem a kéziágyúval 5-öt csak kevesebbet keljen ütlegelni.

(#290) Deck válasza lbandi777 (#289) üzenetére


Deck
titán

Érzésre azt hittem több/több lesz a halálozásom mint a kígyó ellen. Meg is lepődtem. A végén énis bele lőttem kettőt.. :DDD
Katana + Omnyo :K

PS5

(#291) Kai_Rong válasza Deck (#288) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szerintem lesz még egy szint, mert ez a Mystic Artot szerintem nem unlockolja :D Az új patch óta már csak 200k a követelmény hozzá Onmyo Magicből.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#292) Severen válasza BOBAKILL (#282) üzenetére


Severen
tag

Katana+spear.Cuccok terén pedig két setet kombináltam össze.A master swordsman-t és a red oni setet.A master set összes bonuszát megkapom a red oniból pedig a spearfall skillre +10%-ot.Spearrel ugyis mindig az a skillt használom. :)
Srácok majd irjátok meg nektek ,hogy ment az Act 5 első bossa,engem eddig ez alázott meg a legjobban.Legalább 30x elfeküdtem nála mire sikerült lenyomnom.

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#293) Deck válasza Kai_Rong (#291) üzenetére


Deck
titán

Igen. A Mystic Art-ok még hiányoznak.. :O :DDD

PS5

(#294) Deck válasza Severen (#292) üzenetére


Deck
titán

Melyik bossra gondolsz? Nekem a kígyó ellen ment a legrosszabbul eddig. 9 halál. Szoknom kellett még a dolgokat.. :DDD

PS5

(#295) sp8787 válasza Severen (#292) üzenetére


sp8787
addikt

Melyik az? A (bakker Deck nem kertel Spoiler-t)?

Na mindegy a Boar? Az kegyetlen kb. vagy rosszabb volt mint a snake.
Bar mondjuk ez valtozo ,hogy kinek melyik.

(#296) Deck válasza sp8787 (#295) üzenetére


Deck
titán

Elmaradt. Kértem most, ezentúl oda mennek a sztoris részek :R

PS5

(#297) Deck


Deck
titán

Ez a Gozuki + Mezuki dupla boss fight de fincsi volt.. :C

PS5

(#298) Severen válasza sp8787 (#295) üzenetére


Severen
tag

Katsuie Shibata yokai formában.
Kb 2 órámba fájt

[ Szerkesztve ]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#299) Deck


Deck
titán

Kasha: Húú! Ez aztán pörgős volt, nagyon élveztem. 2.ra lett meg :C

PS5

(#300) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hahó. Első 2boss megvan, ha a gyakorló pályás bosst is annak vesszük. A kontroller is egyben van még. :D
Nagyon bejön a dual katana, asszem ennél maradok. Mid-ben kurva jó és gyors. Na majd egy speart is próbálgatok. Omnyo magic kellene már csak de az odébb lesz gondolom.
Amúgy vegigvittem én a Nioh 1et is de csak a fobossig mikor még nem voltak dlck. Ott abba maradt.
De majd most! :)
Amúgy bazi jó ez a game.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.