Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#651) sp8787


sp8787
addikt

Ugyis passzolom ezt a DLC-t ugyhogy gondoltam megnezem mar az elso palyat YT.
Ez vmi szanalom, a Boss geeez nem akarok spoilerezni de ez halalgyenge.

Ez a jatek ugy nez kifutotta magat, ez van.

(#652) Deck válasza sp8787 (#651) üzenetére


Deck
titán

Csak megijedtél Nue-től.. ;]

PS5

(#653) sp8787 válasza Deck (#652) üzenetére


sp8787
addikt

Hogy jon ide Nue? Azt is reciklaljak?

Amugy haggyal mar ezzel a gyerekes/gyermeteg "szurkalodas"-al.

(#654) Deck válasza sp8787 (#653) üzenetére


Deck
titán

Pedig nem is azt írtam, hogy ékezeteket írni luxus.. :U

Komolyan nem tudom mi bajod van. Vagy 70 éves vagy és nem érted a poént? Esetleg pap? Eszem megáll..

Nem is játszottál a dlc-vel de szerinted szar, bár eddig se tetszett neked. Ez van. Van másik játék akkor játssz azzal. Mi meg ezzel a szarral játszunk.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#655) sp8787 válasza Deck (#654) üzenetére


sp8787
addikt

Ja ,hogy szerinted te poenos vagy/voltal csak en nem ertettem az evszazad csattanojat?
Beszursz egy full gyermeteg ""szurkalodas"-t vagy a franc se tudja minek szantad mintha sose/soha egy percet nem jatszottam volna ezzel a jatekkal.
Most meg itt jatszod a sertodottet.

Stop it!

(#656) Deck válasza sp8787 (#655) üzenetére


Deck
titán

" ;]" Ez szerinted mégis mi? És mikor szoktuk használni? :U

Rákerestem a PS4 topikba és te is használtad.. Nem csak egyszer.. :U
Persze neked szabad..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#657) sp8787 válasza Deck (#656) üzenetére


sp8787
addikt

Az a jel nem jott le minimal trollkodasnak hanem csak egy gyenge/bugyuta akarminek ott volt a vegen.
Mintha nem tudnad ,hogy megszamolni se tudom hanyszor talalkoztam azzal a szerencsetlennel > ezert teljesen erthetetlen ,hogy ez egyaltalan ,hogy jott ide.

[ Szerkesztve ]

(#658) Deck válasza sp8787 (#657) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy tudom. Ezért, is ment ez a poén.. Hogy ez az igazi oka.. Nem nevető fej volt ott, hanem direkt ez..
Remélem kezded érteni a dolgot.

PS5

(#659) Deck válasza sp8787 (#657) üzenetére


Deck
titán

DLC Trailer: [link]
37.mp

PS5

(#660) sp8787 válasza Deck (#658) üzenetére


sp8787
addikt

Ok megneztem, tenyleg benne van ebben is Nue.
Akkor vegyuk ugy ,hogy vicces voltal.

Viszont ez meg csak annyit jelent ,hogy nem igaz amit irtam es megkovetlek.

Fantasztikus Boss design!
Soha nem lattam meg ilyet!
Mostmar ertem miert kellett ehhez 4 honap!!!

@(#659) Deck
Ha hamarabb lattam volna ezt a trailert akkor hamarabb irtam volna milyen fantasztikus/lelegzetelallito...

[ Szerkesztve ]

(#661) Deck válasza sp8787 (#660) üzenetére


Deck
titán

Ha nem tetszik, hát nem tetszik. Ez csak 1 trailer és még neki se álltam. Így nincs véleményem róla. Ha bajod van a játékkal akkor ott az 1 neked. Nincs ezzel probléma. Én szeretem a 1-2 is..

PS5

(#662) Deck


Deck
titán

"Yokai hunters, Update Ver. 1.11 has rolled out! "The Tengu's Disciple" DLC for #Nioh2 is now available for purchase. Read up on all the update information below and we hope you continue to enjoy Nioh 2!"

Újdonságok, javítás, frissítés stb: [kép1] [kép2] [kép3] [kép4] [kép5] [kép6] [kép7] [kép8] [kép9] (Érdemes átfutni)

PS5

(#663) Deck válasza Deck (#662) üzenetére


Deck
titán

1.12 frissítés: [kép]

PS5

(#664) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok
Az első részhez képest milyen lett a játék?
Nehezebb lett?
Alapjaiban változott egyáltalán a játék?
~20 órát nyomtam azzal, aztán elszáltak a mentéseim (csóró voltam és nem volt ps+).
Nagyon tetszett, bár nem volt valami nehéz!

Press "F" to pay respects.

(#665) Deck válasza Imilenni (#664) üzenetére


Deck
titán

Szerintem nagyon jó lett! Én abba hagyni se tudom :P

Van pár alapvető változás, igen. Yokai forma, soul core, most bejött ék ezek a tekercsek is. Stb.

Nehezebb lett-e? Passz. Van tapasztalatom benne így nem tudom. Ng++ végén vagyok itt azért figyelnem kell rendes buildel is. :))

PS5

(#666) Kai_Rong válasza Imilenni (#664) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nehezebb nem lett, épp ellenkezőleg. Néhány új mechanika van benne, meg persze új pályák, fegyverek, szereplők, stb. Egy frissebb verziója az első résznek.
A nehéz egyébként relatív fogalom, egy ilyen Diablo-looter játéknál semmi sem nehéz, ha megfelelő cuccaid vannak meg elég elől jársz a skillfán :P

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#667) Deck válasza Kai_Rong (#666) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy nem nehezebb annak aki játszott már az elsővel.. Ha mégis akkor valamit rosszul csinál.
Ng++ azért igen kellemes azért, néha megtud lepni. Főleg a buffolt piros enemyk, bossok. Mit szólsz hozzá? Vagy a tekercses kihívások is faszák lettek. Azok tetszenek? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#668) Kai_Rong válasza Deck (#667) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én le vagyok maradva, mint a borravaló, ha minden jól megy ma fejezem be a Tsushimát, a Nioh 2 DLC-be még csak belekóstoltam, az első régió fő misszióit vittem végig Demonon, meg két-három rövidet a második régióból, illetve a DLC első pályáját játszottam végig. Egyelőre szomorúan azzal szembesültem, hogy rommá nerfelték a poison dual sword buildet, Yoshimoto Imagawát kb. 6 percig csépeltem ilyen kis chip damage-ekkel, mire megfeküdt :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#669) belan válasza Deck (#654) üzenetére


belan
addikt

Ez jó nem ő inkább apáca ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#670) Deck válasza belan (#669) üzenetére


Deck
titán

:DDD :C

PS5

(#671) penge111 válasza Deck (#670) üzenetére


penge111
addikt

Lassan befejezem az FF X Hd-t, még a polcon csücsül a Days Gone, ha azt is kipörgetem, akkor végére értem a blacklogomnak és jön a Nioh 2. Nem sajnálom, hogy a végére hagytam, mert így szép kis pluszokat kapok hozzá a patcheknek köszönhetően :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#672) Deck válasza penge111 (#671) üzenetére


Deck
titán

Jó gondolat :C

PS5

(#673) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ma vegigporgettem en is a DLCt. Picit rovidkenek ereztem, valamiert azt hittem, hogy tartani fogjak a harom fo misszio / terkep elvet (bar valo igaz, hogy ezt mar az alapjatek vegenel is megszegtek :D). A hajos palya nekem bejott, a masodik main mission banyaresze viszont ritka undorito lett, en minden Soulsborne jatekban utalom a vertikalisan epulo palyakat, ez raadasul kifejezetten szivatos lett a sok elagazassal. En hulye meg magamat duplan is a csobe huztam, a boss kapu elott hianyzott egy kodama, azt hittem, a banyaban hagytam el, szoval futottam meg ott par kort, mire rajottem, hogy az egyik palyabeli minibosd mellett oldalt el lehet vagni a bambuszt, ami egy tisztasra vezet, ahol egy kodama ucsorog :W
A bossok kozul a masodik fokuldi bossa tetszett, de mar most latom, hogy demonon ez nem lesz egyszeru, mar strongon is egy-egy benezett felkombo leolvasztja az eletcsikomat, raadasul ez a villamgyors mozgas se segit a dolgon. Mondjuk most mar meg tudom csinalni no hitre, mert a ket skillje meg a cuccai miatt lefarmoltam egy parszor, de nem volt egyszeru. A ket skill amit dob az tok jo, foleg a single katanas tetszik, elgondolkodtam, hogy visszaallok a dualrol, ha mar a jo kis poison buildemet nerfeltek a pcsaba :D
Demonon eddig az elso regiot pucoltam ki, az nem volt tul veszes, bar az is igaz, hogy a gondok sose ott kezdodtek, hanem az endgameben :D azzal nincs bajom, hogy egy utestol meghalok, a light armor mellekhatasa, viszont a damage outputom is a beka segge alatt van, mintha szetfott spagettivel csepelnem az ellenfeleket, pedig minden cuccom +14-es
A Demon Parade scrollok csak Dream of the Demonon hullanak? Nekem eddig harom esett osszesen, ahogy nezem, a trofeahoz meg 10 kellene. Egyet nyomtam le, nem annyira fun, 285os recommended level, raadasul gauntlet, van olyan kor, hogy harom ellenfel jon, ebbol ketto red aura, a legvegen meg proper boss van. Az ilyen palyakat mar az elso reszben is szivbol gyuloltem (khm khm, A Fare for the Afterlife...). Az elso amit megcsinaltam raadasul nem is adott tul combos stat modokat, untouched onmyo +5.4% high attack plusz meg valami yokai shiftes szarsag. Felul irja, hogy attempt 4/5. Jol ertem, hogy negyszer meg ujraprobalhatom, es akkor tempereli / rerollolja az adott scroll statjait? Es ugyanazt a palyat kell megcsinalni? Ha igen, akkor ez eleg nagy hulyeseg :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#674) Deck válasza Kai_Rong (#673) üzenetére


Deck
titán

Nekem több mint 30+ tekercsem van. Elég fun, főleg ha valaki a level közelébe sincs ami kell. ;] (ide változtatok kicsit a builden)
NG++ teljesen kész. DLC-vel folytatom majd aztán meglesz az utolsó trófea is. :))
Kemény az utolsó nehézség tényleg, kell figyelni rendesen. Valamelyik boss 3 Ian Quickdraw volt nekem de volt olyan is ami szinte meghalni se akart. (itt sokat használom a Yokai Formát és Otekekamaru-t is. Hiába megy a Protection semmit sem ér kb. 2 ütés bárkitől aztán halott vagy.

Éljenek a 180+20-as cuccok :P Statom a legvégén tuti újra osztom 400-nál.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#675) belan válasza Deck (#674) üzenetére


belan
addikt

Ooooohhhhhh ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#676) Deck


Deck
titán

1.13 Update: [kép1] [kép2] [kép3]

PS5

(#677) belan válasza belan (#675) üzenetére


belan
addikt

Nagy menő ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#678) Deck válasza Kai_Rong (#673) üzenetére


Deck
titán

Kíváncsi leszek mit szólsz majd a Demon DLC bossokhoz. Ez a neked az egész életed ledurran egyből, te meg annyit sebzel mint egy hangya.. :DDD
Szerintem ezt nagyon túltolták.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#679) belan válasza Deck (#678) üzenetére


belan
addikt

Jaja ha te mondod bharatom ;]. Amúgy ahogy csinálod a erősebb kardot stbi nem is értem miért sebzel annyit durván idegesítő lehet. Nagyon túltolták.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#680) Deck válasza belan (#679) üzenetére


Deck
titán

Na meglett ma 2.ra :P

PS5

(#681) belan válasza Deck (#680) üzenetére


belan
addikt

Oooo de komoly a csávó ;].

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#682) Deck válasza belan (#681) üzenetére


Deck
titán

Majd megtudod milyen ha odaérsz. :DDD ;]

PS5

(#683) belan válasza Deck (#682) üzenetére


belan
addikt

Ng++ nem akarom ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#684) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok ez a "Demon Horde weapons" mit takar a digit delux kiadásban?
Csak kinézet vagy esetleg statokban is meglátszik?

Press "F" to pay respects.

(#685) Deck válasza Imilenni (#684) üzenetére


Deck
titán

Van statjuk természetesen de úgy sem használnád max skinként ha tetszik. (elején mert úgyis találsz mindig jobbat, később meg a builded miatt)
YouTube-on találsz bemutató videókat róla. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#686) Imilenni


Imilenni
addikt

Köszi a segítséget, végül egyenlőre csak az alapot vettem meg.
Első pálya kész, elég erős ez a Guardian Spirit dolog, simán megöltem az első map végi főbosst vele, pár másodperc alatt :Y
Ez végig így lesz?
BÁr valamilyen szinten ötletes, ha valaki nagyon szív egy bossal, benyomja aztán easy mod :D

Press "F" to pay respects.

(#687) Kai_Rong válasza Imilenni (#686) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Guardian Spirit alatt a Living Weapont erted (haromszog + kor)? Mert az ebben a jatekban az elodjevel ellentetben rem gyenge, rovid ideig is tart, nem is sebez durvan. Hacsak valami balancing patch nem erkezett erre idokozben. En konkretan sose gasznalom, mert a dpsem leesik a rendes fegyveres dpsem ala :D Ami elegge OP, az a burst counter (R2 + kor), az viszont szo szerint eletmento meg easy mod.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#688) Kai_Rong válasza Deck (#678) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hat, nem is kellett a DLC bossokhoz elerjek, hogy azt erezzem, too much a Demon nehezseg. Most nyilt meg a negyedik regio, de a human meg shiftling bossoktol agyergorcsot kapok. Most nyomtam le Azai Nagamasa main missionjet - ugy ismerem ezt a harcot, mint a tenyeremet, mert 120+ alkalomra dobta ki az utolso smithing textjet, le kellett nyomni egy parszor erte. Az tok pozitiv, hogy varialtak a tamadasain, foleg a burst attackokat mokoltak, de az viszont vallalhatatlan, hogy +15/+16-os gearben 13 perc volt lenyomni. Mindenen active skill damage csillagos stat meg attack+, ehhez kepest a SotC sebzeset alig lehet latni a HP barjan, a normal attackokrol meg szinte el se hiszem, hogy valamit is levesznek abbol. Ez igy marhara nem elvezetes. Teny, hogy nem egy tulsagosan atgondolt buildem van, de a Nioh 1-ben is ilyen szedett-vedett osszeallitasban nyomtam le a WotD-ot meg a WotW felet, minden problema nelkul. Ami meg inkabb felhuzott, az a Saito Yoshitatsu-s duel, a Point of No Return. A HP barjabol meg par szazalek volt hatra, amikor tizedjere is behivta a yokai formjat. Tizedjere! :D na ne vicceljunk mar, ez tenyleg a botrany kategoria. A poison alig ragad fel ra, mire felrakod, format valt... A phantom formjaban az a hulye kerek kombo ha nem dodgeolod akkor nullara huzza a Kidet, ha meg winded vagy, akkor egy kombo be is daral. Ki is kapcsoltam, annyira felidegesitett :D Kepzelem, milyen marha jo lesz a DLC boss, aki szinten shiftling, immunis minden elemental damagere, melle pedig veszettgyors, szep kilatasok. A yokai bossok nem veszesek Demonon sem, demon scrollbol esett Gyukis mission, teljesen korrekt volt, de ezek a human bossok igazi csalogepek.
Nagyon ugy erzem, ossze kell rittyenteni a buildemet ASAP. Versitality / Benzaiten’s Grace a terv, katana / dual katana komboval. Inari lenne a masik opcio, de ez a Benzaiten erdekesebbnek tunik a sok skillhasznalat meg stancevaltogatas miatt. Hatha a bossok is dolni fognak ettol.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#689) Deck válasza Kai_Rong (#688) üzenetére


Deck
titán

Saito Yoshitatsu.. Kitaláltad a 2. nagy kedvencem ;]
Poison, Paralysis, Ninja buildek nerfelve lettek. Ezért is csinálok másikat én is. Persze érthetőek ezek a döntések..
Voltak bossok amik 3 Ian Quickdraw-ok voltak nekem de van aki megsem érezte.. Protection is kb semmit se ér. Sima enemyknek is 2 ütés voltam, pedig volt életem bőven..
Yoshitsune szeretettel vár rád a végén 2x-er is.. ;]
Persze előbb elkéne döntenem pár dolgot mert sok lehetőség van, hogy milyen build legyen.. Yoshitsune + Master Archer lesz valószínűleg. De lehet egy Yoshitatsu alap Agility A, és Toughness-t 200 fölé tornázom.. Ezek tetszenek a legjobban.
Aztán mehet a csillagos active skill damage meg active skill ki damage mindenre is. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#690) Deck válasza Kai_Rong (#687) üzenetére


Deck
titán

+1
Akkor ha megtanulja használni valaki.. :P

PS5

(#691) Deck


Deck
titán

Lehetséges 2 csillagos stat-os armort készíteni a kovácsnál egyáltalán? Mert, 100-at csináltam már eddig ugyanabból és egyet sem láttam. Lehet csak drop esetén van ilyen? Jó lenne tudni mielőtt még újabb 100-at csinálok.. :DDD

PS5

(#692) Deck válasza Deck (#691) üzenetére


Deck
titán

Elég valószínű. Sőt az Active Skill Damage csökken minél nehezebb az armor.. Akkor inkább maradok az inheritable-knél. Ez sokkal jobb, gyorsabb, könnyebb megoldás.

PS5

(#693) Deck válasza Kai_Rong (#688) üzenetére


Deck
titán

"Versitality / Benzaiten’s Grace a terv, katana / dual katana komboval"

Énis ezen dolgozom most.. :P

PS5

(#694) Kai_Rong válasza Deck (#693) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Egy-két cuccot baromi sokszor rolloltam már, hogy azt kapjam, ami kell. Több idő megy el a save scumminggal, mint a farmolással, lol :D
Az ötödik régiót tolom, a Daidara Bocchi-s pályán Hachisukával megszenvedtem rendesen, nem akart megdögleni. A DLC-t ahogy néztem, fájdalmas lesz unlockolni, nagyon hosszú az a csík ott lent :D
A Demon Scrollos missionök viszont egyre jobban tetszenek, van egy-két ötletes és nem durván unfair.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#695) Deck válasza Kai_Rong (#694) üzenetére


Deck
titán

"Egy-két cuccot baromi sokszor rolloltam már, hogy azt kapjam, ami kell. Több idő megy el a save scumminggal, mint a farmolással, lol"

+1 Néha nagyon felbasz ez.. :DDD

" A DLC-t ahogy néztem, fájdalmas lesz unlockolni, nagyon hosszú az a csík ott lent :D"

Úgyis megcsinálsz minden pályát, szóval előbb vagy utóbb unlockolodni fog. :P

PS5

(#696) Nexuss


Nexuss
csendes tag

Sziasztok!
Milyen jó Ninja bulid-et tudtok nekem ajánlani, amivel Ng+ -ban is lehet haladni? Olvastam itt, hogy nerf-et kapott, de engem most valahogy ez a dobálós build érdekelne.
Az első végig játszásomnál kasza és mágia volt a társam.

(#697) Deck válasza Nexuss (#696) üzenetére


Deck
titán

Ng+ full dara, könnyebb volt mint az első végigjátszás. Kb mindegy mivel mész, de youtubeon találhatsz jó buildeket, de ne régieket nézz mert, nerfelték (teljesen jogosan) azt amilyet te szeretnél. De biztos van/lesz újabb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#698) Nexuss válasza Deck (#697) üzenetére


Nexuss
csendes tag

Köszi a válaszodat akkor szétnézek a youtubeon, hogy mik vannak.
Van olyan csatorna amit ajánlott megnézni bulid-ek miatt, vagy mindegy?

(#699) belan válasza Deck (#697) üzenetére


belan
addikt

build gyártó ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#700) Deck válasza Nexuss (#698) üzenetére


Deck
titán

M1. Ha megtetszik a videóban neked 1 és jónak gondolod akkor megcsinálod és kipróbálod a gyakorlatba. :))
Xenoswarm videóit én szeretem. Vess rájuk 1 pillantást.

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.