Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#401) Kai_Rong válasza Kai_Rong (#400) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

DLC-kre visszatérve: a Nioh 1-nél így alakult a release roadmap:
2017. február 8. - Nioh base game
2017. május 2. - Dragon of the North
2017. július 25. - Defiant Honor
2017. szeptember 26. - Bloodshed's End

Kérdés, hogy most a Covid-19 mennyire szól közbe, de valószínűleg tudják tartani a tempót a Team Ninjások, szóval ez alapján valamikor június elején / közepén jönne az első DLC, augusztus végén / szeptember elején a második, és október végén / november elején a harmadik. Ezzel én kiegyeznék :))

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#402) Deck válasza sp8787 (#397) üzenetére


Deck
titán

Az 1-ben? Volt aki védekezés és ki pulse nélkül vitte végig a dodge-támadás kettőssel. Itt is lehet, de akkor sokkal nehezebb lesz és sokkal tovább tart ha nem használod az alapokat és az új dolgokat.

Nekem jobban tetszik, megértem azt is ha valakinek az 1 jobban. Nincs gond egyikkel sem. :R

PS5

(#403) Deck


Deck
titán

Lement a Shuten Doji boss fight. Elsőre megvolt, legkönnyebb boss fight-om volt eddig a játékba. :))
Közben meglett az Omnyo Mystic Art is. Itt a gyorsabban nyomja el a magic-eket Mystic Art valóban gyorsabb mint alapból de nem azonnali mint a Nioh 1 esetében.

PS5

(#404) sp8787 válasza Deck (#402) üzenetére


sp8787
addikt

Azt azert nem mondanam,hogy nincs gond. Ebben sztem eleg sok gond van.
A boss design pl. a halalgyenge szintet surolja helyenkent. Az 1es human bossainak a poros laba nyomaba nem ernek az itteniek.

A combat-nak egyebkent nem csak az a lenyege amit te csinalsz hanem az is amit az enemy csinal. Tele van a jatek igenytelen ocska megoldasokkal. Pl animacio nelkuli 360°, egy finalblow utan animacio nelkul nem felpattan hanem ahogy irom szo szerint animacio nelkul mar all vagy pl. Tokicsira vagy ,hogy hivjak animacio nelkul siman le tud Backwave Tempest-elni.

Ezzel szemben az 1ben Tachibana nem BT-zet meg igy.Vagy pl. Sarutobinal ha elb*tad az Iai loop-ot akkor nem csak ugy animacio nelkul felpattant hanem egy forgo rugassal kelt fel, ugyanigy finalblow utan.

And so on......

(#405) Deck válasza sp8787 (#404) üzenetére


Deck
titán

Biztos javítják majd ezeket.

PS5

(#406) Deck válasza Bad Pritt (#24) üzenetére


Deck
titán

Kaptam értesítést a PS-től, hogy elnézést kérnek és javították a hibát. Így ott vannak az új avatarok is már :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#407) Bad Pritt válasza Deck (#406) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Same same. A Scampuss a spirit animalom, lehet cserélek arra. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#408) Deck


Deck
titán

Rákeresve külföldi fórumokon is a véleményekre, tisztán látszik, hogy a 2 Omyno Mystic Art közül az Aweking (milyen gyorsan nyomja el az OM-et) kb semmit se ér, mert szinte ugyanaddig tart. Vagy lehet bug lesz? Bárcsak olyan lenne mint az 1-ben. Na de így akkor ott a másik az Amplification ami a hozzászólások alapján +50% megbosszabítja az OM idejét. Holnap kipróbálom :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#409) Kai_Rong válasza Deck (#408) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Picivel gyorsított csak a Mystic Art, de valóban, túl sokat nem ér így. Én az Amplificationt használom :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#410) Deck válasza Kai_Rong (#409) üzenetére


Deck
titán

Az 1-ben azonnali volt. Igen, valószínűleg én is azt fogom már. De figyelni fogom a frissítéseket a jövőben, hátha bug ez..

PS5

(#411) Kai_Rong válasza Deck (#410) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Tudom, hogy azonnali volt az 1-ben, használtam is rendesen :D Én tudatos nerfként fogtam fel, mert a varázslatok Way of the Demonig azonnal ellőve eléggé OP-k voltak.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#412) Deck válasza Kai_Rong (#411) üzenetére


Deck
titán

Hát, igen.. :DDD :P
(de ennyiből sok minden mást is nerfelhetnének ;])

[ Szerkesztve ]

PS5

(#413) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Az utolsó (7.) térkép kapcsán azon gondolkodtam, hogy vajon vélt rajongói nyomásra rakták bele ezt a részt? Annyira érződik, hogy össze van csapva az egész, rövid is, értelme sincs - leginkább cringy jelenet az volt, amikor a tizen X év alatt egy percet sem öregedett Mumyo nagy boldogan felbukkan a templomban, hogy "de jó, hogy felébredtél Hiddy, menjünk, valami gonosz van a levegőben". De azért az első rész rajongói legalább megnyugodhatnak, hogy a DLC-kre kiebrudalt subtle romantika gyümölcse beérett, és William megtömte a "nyuszit" az első rész után, és lett kis japán-angol félvér utód :D .

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#414) sp8787 válasza Kai_Rong (#413) üzenetére


sp8787
addikt

fanservice 101

(#415) sp8787 válasza Deck (#408) üzenetére


sp8787
addikt

Mar a NG+on is tul voltam amikor "rajottem"(felhomalyositottak) ,hogy a SET gomb nem jelenik meg automataban. En ugy voltam vele ,hogy ezek biztos csinalnak vmit csak nekem nem tunik fel annyira mert vak vagyok.

(#416) Kai_Rong válasza sp8787 (#415) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ez nekem is csak tegnap tűnt fel, az NG befejezése után :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#417) lbandi777 válasza sp8787 (#415) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ja ja szerintem is jó gyors a varázslat ha használod.

(#418) Deck válasza sp8787 (#415) üzenetére


Deck
titán

Igen, tudom. De így is olyan elhanyagolható a különbség mintha nem is lenne. Akkor inkább már a másik, az csinál is valamit.

A gyors varázslat az 1-ben volt gyors, ebben ugyanaddig tart. Talán pár ezred mp különbség van.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#419) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Mindjárt az NG+ végére érek, az utolsó két régió unlockolásán ügyködöm. Rekordgyorsan lehet haladni, egyelőre még az Amrita is jól jön, egy-egy pályán 2-4 szintet lépek, most lettem level 192.
Azt hittem, hogy legalább a duel side missionök nehezebbek lesznek NG+ban, erre nekiestem az Obsidian Samurainak, és 30 másodperc múlva már a földön feküdt lol.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#420) Deck válasza Kai_Rong (#419) üzenetére


Deck
titán

Grat! Szépen haladsz! Level 300 a max úgy tudom.
Obsidian Samurai amúgy sem egy kemény csávó.. :DDD

PS5

(#421) BOBAKILL válasza Deck (#420) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ne is mondd, a játék felénél lehetek talán, és bejött egy mellékküldi az Obsidian Samurai-jal kellene megverekedni a dojoban... úgy érzem későbbre hagyom. Vicc azon a szinten amit ajánl a játék. :D Majd visszatérek hozzá.
Mondjuk tök jó hogy "visszatérnek" az első rész karakterei.

(#422) Deck válasza BOBAKILL (#421) üzenetére


Deck
titán

Énis örülök neki, és pár kedvenc map visszatérésemnek is :C
7 régió van, így kb tudhatod, hogy hol tartasz. :K

PS5

(#423) sp8787


sp8787
addikt

Na meglett ez a mocsok lvl300 hogyottrohadnameg.
Ez legalabbis azzal a modszerrel ahogy en csinaltam szabalyos kinszenvedes. :DDD

Na mindegy legalabb jarulekosan lett 1.1M Glory-m is.
Lehet itt lenne az ideje csinalni vmi buildet.lol
Meg ki kellene szedni a textek nagy reszet, meg title-ket kiveve ezeket az olj meg xszaz humant.

Nem latom egyebkent ,hogy ez mondjuk cca Majusig eletkepes ha egyaltalan akkorra kijon a DLC. Raadasul az 1ben imadtam az Axe-t itt az Axe gameplay egy hulladek ugy elk*rtak.

(#424) Deck válasza sp8787 (#423) üzenetére


Deck
titán

Grat hozzá! :C :R (én csak 120-nál vagyok még)

Pontokat miután elérted a maxot (99) amire skáláz a fegyvered és a magic is megvan (30) mire adtad?
Én most felváltva Consitution (élet miatt) és a Courage-re (ki recovery speed miatt) adom jelenleg.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#425) Kai_Rong válasza sp8787 (#423) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Gratula :) En most jarok 248nal, de mar fajoan sok Amrita kell egy-egy szinthez. Probalgattam a Refined Man of the Underworld quester, elvileg 22 millio Amrita / run a cap, ha minden osszejon. Nalam ehhez kepest tizenpar millio volt a max, de biztos csak bena vagyok. Nem tudom, ki fog-e tartani a turelmem 300-ig, szerintem a DLC mar ezzel a mostani setuppal is menni fog.
Nyakamat teszem ra, hogy a Heian korba fogunk visszamenni idoben a DLCben - vegigolvasva a fegyverek lore-jat, illetve a yokai es human enemy osszefoglalokat annyi helyen jott elo ez a korszak, hogy valamelyik DLC tuti itt fog jatszodni. Valszeg igy az ellensegek moge is kerul plusz lore.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#426) sp8787 válasza Deck (#424) üzenetére


sp8787
addikt

99-et skill-re meg heart-ra raktam annak ellenre ,hogy most Odachi-val + Dual-al megyek. :DDD
Lusta vagyok respec-elni. Dex 20 Magic 30 Stamina 63 a tobbi ilyen 10-11.Szoval Staminara raktam foleg utana a Todo miatt. Az elsoben is Todo-ban voltam itt is ott vagyok bar nem ez a legcelszerubb/jobb de lsz*rom.

De ugye rainheriteltem mindkettore a CTA Heart A-t szoval nem olyan rossz igy az Odachi.
Egeszen pontosan a Dual az 2298 az Odachi meg 2175 AR. Mondjuk az Odachi az meg csak +9-es. Na ez a masik ami kinszenvedes +10-re tolni vmit. Az armorknal +5-nel le is sz*rtam.
Minden armorra raraktam +5X9.8% Moonlit Snow-t a masik set-re meg +5X9.8 Watersword-ot.Es ugyanigy minden armorra 5X+20(35) Attack-ot raktam meg plusszba.

Mindket fegyvert dupla-remodel-el remodel-eltem.Kijelolsz egyet majd kivalasztod a masikat.
Igy tudod maxra tolni.

(#427) sp8787 válasza Kai_Rong (#425) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj azzal a solo-run-okkal ,hogy nem lesz a vegen eleg Glory-d vagy csak vekonyan,hogy osszepakolj egy build-et. A fene se akart Glue-t farmolni vagy hozzavalot. Megvettem glory-bol.Az 1.1M-bolt rohogve kijon. Szoval en a 2 legyet egycsapasra megoldassal csinaltam.

(#428) Deck


Deck
titán

sp8787: Köszi!

Végeztem a Main Story részével a játéknak. Élveztem nagyon! :C :R

PS5

(#429) Deck válasza Deck (#428) üzenetére


Deck
titán

Szerk: ezt benéztem.. A final boss még hátra van. :DDD :B

PS5

(#430) Deck válasza Deck (#429) üzenetére


Deck
titán

Na megvan a Final Boss! 2.ra. Húú nem volt semmi! Végén már healem se volt :C (kaptam 2 smithing textet is tőle)
Imádtam, hogy megszólt a map elején az 1 zenéje. Régi szép emlékek.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#431) Kai_Rong válasza Deck (#429) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Probaltam ra utalni, hogy ne higgy annak a thumbnailnek, amit lattal YouTube-on :D

Letoltam minden missiont Dream of the Strongon is. A ma delutanom meg skill- es smithing text farmolasra ment el - a legutobbi patch note-ban emlekeim szerint az volt, hogy emeltek a drop rate-en. Bele se merek gondolni, hogy milyen lehetett elotte :O Azait a Yaksha returnsben 39-szer csaptam le, mire kidobta a sword skillt, pedig Hunter’s Blessing + Kodama Bowl komboban nyomtam, Yokai shiftben kivegezve pokica guardian spirittel meg 20 szazalekos alap item drop rate-tel. Kaptam tole a 39 run alatt egy textet meg egy skillt, koszi. Yoshitatsut is 40 folotti szamban oltem le, de o legalabb dobalt mindenfelet. Tokichirora is elment bo harom ora, hogy kidobalja a fontos cuccokat, hogy vesszen meg. Skillek kozul mar csak a ket dojoban farmolhato hianyzik, de no way hogy azokat eroltessem, rendesen guardian spirittel meg kodama blessinggel is tortura volt a tobbit kiszedni, nemhogy a cuccaim sima item drop rate-jevel. Hanzo amugy is rohadt idegesito a tonfas dojoban, meg a switchglaive se nott annyira a szivemhez, szoval ezek nelkul megleszek. Title-okkel jol allok, mar csak ezek az allatsagok vannak, hogy minden fegyverrel oljek meg 500 human enemyt (jo vicc), meg pusztakezzel verjek agyon dwellereket meg egy-ket no hit title (Lady Osakabe pff), de szerintem ezeket is el fogom engedni, mert ez mar nem tul fun. Valszeg a DLCre igy is keszen allok (bar buildem meg nincs, meg mindig a Wandering Shrine Maiden szettben nyomulok, de legalabb mar minden resze +10-es :D).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#432) Deck válasza Kai_Rong (#431) üzenetére


Deck
titán

Már világos :C

Grat! Szépen haladsz. Nálam az NG+ nál az első régió teljes kész és a 2. felénél vagyok. A level nagyon gyorsan jön, smithing texteket összegyüjtöm én is, platina is cél majd a legvégén. Build nálam sincs.
NG+ba a 2. küldetésen egyből találtam egy Yasakani Magatama-t :P

PS5

(#433) Severen válasza Kai_Rong (#431) üzenetére


Severen
tag

Toshiee-t leöltem vagy százszor, mire kidobta a Triple Threat Spear Skill-t.
Yoshitatsu viszont másodjára kidobta a Dragon Fang-t.
A többit biztos nem fogom kifarmolni elég volt ez így is. :))

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#434) Deck válasza Kai_Rong (#431) üzenetére


Deck
titán

Light Armor :C :P

PS5

(#435) Kai_Rong válasza Severen (#433) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Na én végül csak nem bírtam magammal, ma reggel nekiültem a két dojónak is :D Hanzo hatodik alkalomra kidobta a tonfás skillt, Mumyo pedig a tizenegyedikre a switchglaive-est, ezt elég könnyen megúsztam. A switchglaive-es skill elég fancy-n néz ki.

A vicc az, hogy a smithing texteknek a statisztika szerint csak az 57%-a van meg, de fogalmam sincs, hogy mi hiányozhat, az általam használt cuccoknak minden textje megvan, de ez egyelőre buildelésig így marad.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#436) Deck válasza Kai_Rong (#435) üzenetére


Deck
titán

Csak a 100%! :P ;]

PS5

(#437) Kai_Rong válasza Deck (#432) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Gratula, az nagy mázli! Nekem az első Yasakanim az NG+ legutolsó main missionjéből jött össze (ott kapsz egyet fixen mission rewardként). Azóta voltam visitorkodni több Twilight missionben is, ott meg az égből is Yasakani hullik, ki érti ezt? :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#438) Deck válasza Kai_Rong (#437) üzenetére


Deck
titán

Láttam mennyit kell farmolni hozzá vagy a végén a fix reward ugye. Na mondom kizárt.. Aztán csak úgy jött. Néztem is :Y Nagy luck volt az biztos.

Gondolom miután megvan az első utána már potyognak mindenhonnan IS.. :DDD

PS5

(#439) Adam_Shepard válasza Deck (#430) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azért irigyellek titeket, hogy képben vagytok az 1. résszel kapcsolatban. Nekem tök új az egész világa.

Nade, vissza fegyver skill farmolni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#440) Deck válasza Adam_Shepard (#439) üzenetére


Deck
titán

Érdemes bepótolni :K Én felváltva játszom.

PS5

(#441) Adam_Shepard válasza Deck (#440) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Áh, nem. Majd ha esett a platina. ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#442) sp8787


sp8787
addikt

A Fallen Star-os text farmolast probalta vki?
Napok ota mindig adok neki egy 10-15 eselyt es semmi.

(#443) Kai_Rong válasza sp8787 (#442) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha a Tatenashira gondolsz, az még nem esett ki nekem, kardot dobott (Kaikunigo) meg Suwa Myojin armort.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#444) sp8787 válasza Kai_Rong (#443) üzenetére


sp8787
addikt

Ezek az egyszeruek nem ezekre gondoltam. Hanem amikor leviszed a HP-jet akkor feltunik a Guitar Hero es akkor az ott levo revanantok kozul egy bizonyos kozelebe kel menned ,hogy mindenkeppen azt hozza be mert a tobbi nem dobja.

(#445) Kai_Rong válasza sp8787 (#444) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem is tudtam, hogy ilyen van :D A jelenlegi most up to date community listában a Dokisai Helmet van egyedül, ez az item rémlik az első részből is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#446) sp8787 válasza Kai_Rong (#445) üzenetére


sp8787
addikt

Az a lista se stimmel teljesen az baj. Van olyan amit Saika meg Shibata dobott es teljesen mashova van beirva a tablazatban.

(#447) Kai_Rong válasza sp8787 (#444) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Na, most futottam két kört, másodjára kidobta a Dokisai Helmetet. A revenantokat manuálisan ébresztettem fel :) Dobálhatnak mást is vajon? Neked esett bármi más tőlük?

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#448) sp8787 válasza Kai_Rong (#447) üzenetére


sp8787
addikt

Fck ,hogy mekkora bf vagyok ,hogy ez nem jutott eszembe.
Mondjuk igy is kellett vagy 10 kor.

Most akkor a masik tobb napos project-emet nyomom tovabb.
Az a kbott Urn Splitter rohadtul nem akar kiesni.

(#449) Kai_Rong válasza sp8787 (#448) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Na látod nekem az is kiesett már :D

Amúgy értem, miért mondtad, hogy a community-s lista miért nem teljesen jó. Most farmolom Williamat, és csomó mindent dobál, amit nem is hozzá írtak. Ami Tokichirónál / Otakemarunál van, azt William is dobálja.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#450) Deck válasza Kai_Rong (#449) üzenetére


Deck
titán

Lehet bővíteni/szerkeszteni azt a listát ha ilyet tapasztaltok.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.