Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#901) Deck


Deck
titán

Reddit-en panaszkodni, hogy nem működik a save wizard... Az ilyenek mehetnek Minecraft-ozni. Mekkora ***** és még büszke is rá... ;]

PS5

(#902) Deck


Deck
titán

Pár trófeát nem kaptam meg, így gondoltam megcsinálom őket gyorsan, hisz hamar megvannak. De nem kapom meg őket... Szóval, remélem javítják a dolgot. A PS4 verziós trófea lista alapján kellett volna megkapnunk a trófeákat, nem pedig így...

[ Szerkesztve ]

PS5

(#903) Deck válasza Deck (#902) üzenetére


Deck
titán

Működik. A probléma az volt, hogy Nioh nehézségen játszottam de legkönnyebben kapom a trófeákat... :DDD

PS5

(#904) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Hajnal fél háromra jött le a játék, negyedórája léptem ki. Azt hiszem megvan az új kedvencem... Csak a kígyók ne lennének :W

(#905) Deck válasza Shadowguard (#904) üzenetére


Deck
titán

A kígyónő? Vissza sírod majd még... ;]
Örülök, hogy ennyire tetszik :R

PS5

(#906) Shadowguard válasza Deck (#905) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Gyanítom, hogy igen. Egyelőre Kamaitachival fejeztem be, ő lement elsőre. Bár magam sem tudom hogyan. Néha sikerült megütni, aztán amikor elfogyott a HP potim rádobtam a yokai formot :DDD De lehet rámegyek még egyszer, hátha jobb core-t kapok...
Eddig még csak a kígyókkal voltam gondban. Aztán ha elkezdenek visszatérni a DLC-s ellenfelek is az első részből majd lesz okom káromkodni... A ninjakutyáknál jobban semmit nem utáltam ott :W

(#907) Deck válasza Shadowguard (#906) üzenetére


Deck
titán

Kell idő megszokni a kígyónőt... :P Grat!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#908) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Ez az online mission mi a franc? Ez valami utólag belerakott cucc amit nem is kellene bántani? Mert a színe is más volt... Meg a nehézsége is, ez a Saito valami ritka mocsok ellenfél volt. Összesen nem haltam ennyit szerintem, mint ezen az egy szem nyomoroncon... :W

(#909) Kai_Rong válasza Shadowguard (#908) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, ez kesobb lett hozzaadva. Nem szamit bele a progressbe, szoval raersz a vegen visszajonni es agyonvagni :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#910) Shadowguard válasza Kai_Rong (#909) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Mikor beírtam már agyon volt vágva :DDD Mondjuk rendesen fel tudott idegesíteni, de legalább emlékeztetett, hogy ez egy soulslike játék. Előtte a bagoly úgy ment le elsőre, mint a parancsolat :D Elixir se fogyott el, formot se használtam.
Mondjuk lehet csak elbíztam magam, az előbb mellékküldetésben elengedtem magamban egy "Áh, ez csak egy Enki-t"... Kétszer ölt meg utána :C

(#911) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Ezek az új ellenfelek kiakasztanak. Először a kígyónő, aztán a fingós patkány, kíváncsi vagyok mi jön még. Három terület kész, még mindig nagyon tetszik a game :D Csak a pályák ne lennének ekkorák, a kodamák miatt rengeteg időt elszédelgek rajtuk.
És a bossfightok is kezdenek alakulni, az egyben nem szerettem a fél-yokai bossokat, de most Naotaka nálam eddig a favorit, de Nagamasa se sokkal marad el mögötte. Bár remélem a következő már yokai lesz...

Egyébként létezik, hogy a pénteki steames megjelenés óta már volt aki végigvitte? Nézegettem most az achikat hozzá és már DLC-s achiknál is ír pár tized százalékot... :Y 30 órával én még a felénél sem járok. Bár tény, hogy nem én vagyok a leggyorsabb játékos, mert mindent IS össze kell szedni :U És tegnap visszamentem a bagolyhoz is, zenét hallgatni az előtte lévő faluban :C

(#912) Kai_Rong válasza Shadowguard (#911) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Lesznek még menő új ellenfelek, egy-két térképpel később, illetve főleg majd a DLC-ben :D Ezen a téren szerintem kifejezetten kreatív volt a csapat.

Szerintem aki a PS4 verziót lepörgette és nekiállt PC-n is, az akár a hétvégén végig is tudta vinni, annyira nem hosszú a játék, ha már egy pár nehézségi szinten végigvitted.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#913) Deck válasza Kai_Rong (#912) üzenetére


Deck
titán

Nálam a kedvenc map a Cherry Blossom Viewing in Daigo. Zene, hangulat... :P
Kedvenc boss: Kasha :P

PS5

(#914) Shadowguard válasza Deck (#913) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Őt pont tegnap öltem le, de nem sokat láttam belőle. Sikeresen ráéreztem, hogy tüzes boss lesz, bevizeztem a fegyvert, ellőttem egy firestop amulettet és bedaráltam a francba :D Mondjuk szerencsém is volt, mikor átment dark realmbe még felment rá a debuff (vagy csak én képzelem, hogy olyankor leesik róla?) és csak utána járt le. A glaive-en meg volt purity és megkapta a confuse-t elég gyorsan. :C
Csak sajnos hét közben nincs annyi időm játszani és még mindig sokat vacakolok egy-egy pályán. Tegnap a boss elől fordultam vissza és jártam végig újra a pályát, mert kerestem az utolsó kodamát... Ami a boss termének a lépcsője mellett volt :W Kb. egy main mission+a mellékesek ami belefér egy napra... Bár nem bánnám, ha végre dobna olyan twilightot, amit meg tudok csinálni. Eddig két olyan volt, a többi mind DLC-s...

Egy kérdés: találtam mortal soul core-t. Arra már rájöttem, hogy ez meg is tudja változtatni a core színét amivel összekombinálom. De mi szabja meg, hogy annak milyen színe van? Van piros és kék is, de lilát (phantomnak valót) szeretnék :U

(#915) Deck válasza Shadowguard (#914) üzenetére


Deck
titán

Random, hogy milyet kapsz.

PS5

(#916) Shadowguard válasza Deck (#915) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Affene, gyanítottam, de kicsit bíztam benne, hogy a pályák befolyásolhatják. Muszáj leszek megtanulni a többi burst countert is akkor, mert a Kamaitachis core-t nem adom :DDD

(#917) Deck válasza Shadowguard (#916) üzenetére


Deck
titán

A Spirit-től függ, hogy Phantom, Brute vagy Feral. Használhatsz az elején másfajta soul coreokat is hozzá, aztán később módosítod olyanra ami kell.
Nekem a Feral a kedvencem. :P

PS5

(#918) Shadowguard válasza Deck (#917) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Most is másfajtát használok. Az elején Kagewanit választottam a +Magic miatt, de azóta is elégedett vagyok vele. Egyelőre nem találtam olyat, ami tetszene. A páván gondolkoztam még, mert rendszeresen kenegetem a fegyvert komolyabb harcok előtt, plusz megspórolná a Divination talizmánt is (és vihetnék helyette még több másfajtát), de nincsenek meg a képességeim hozzá :(
A shiftling skillek között van egy olyan, hogy visszakapok animát, ha egyezik az ability core-ja a spirittel, amiatt akartam megvariálni. Egyelőre a menyét mindent visz, mást nem is használtam mióta megvan.

(#919) Deck válasza Shadowguard (#918) üzenetére


Deck
titán

Látom jól megy akkor és jól haladsz. De ha kell segítség csak írj :C

PS5

(#920) Shadowguard válasza Shadowguard (#914) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Na, csak panaszkodni kellett, ma mindkét twilightot meg tudtam csinálni, Enenra és a Kamaitachi volt ma terítéken, utóbbitól kaptam is egy sokkal jobb core-t is. És most már tudtam is, hogy mit csinálok.

Lecsaptam a négykarú izét is... Na ott egy ponton túl elvesztettem a fonalat és inkább pattintottam rá yokai formot (azt hittem a távolság szabja meg mi fordul felém, de dark realm után átváltott kékbe és nem pörgött vissza). És mivel új mellékküldetést nem kaptam rámentem még egy mainra... Maeda egy paraszt volt, Shibata meg... Na szóval ez normális, hogy alig fogyott a HP-ja már sima NG-ben is? Háromszor húzta be a dark realmet, az utolsónál ellőttem a yokai formot és mikor kiütöttem még kellett neki a final blow is... A boss ennyire tank vagy én kezdek keveset sebezni? :F Esetleg a kaszán lévő purity kavart be, hogy gyorsan váltott realmet?
Mondjuk fegyverkencéken kívül mást nem használok, az egyben is csak NG+ után kezdtem el más mágiákat használni.

(#921) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Hát nem tudom melyik boss volt ma a nagyobb paraszt... Tokichiro, aki háromszor parryzett halálra, vagy Daidara-ezegykib@szotthegy-Bocchi... Mondjuk utóbbinál ahhoz kellett pár kör, hogy rájöjjek mit is kell csinálni... Az első pár bossról néztem anno streamet, de egy jó ideje teljesen vakon megyek... Hát a hegynél ez nem volt jó ötlet. Mondjuk a pályának is úgy álltam neki, hogy hat kodama, ez biztos gyorsan meglesz, még belekezdek... Amikor megláttam az első Magatsut már megbántam...
Mondjuk mikor összeraktam a fightot akkor meg szimplán egy unalmas boss lett, eddig ez volt a játék mélypontja... :(( Remélem ennél csak jobb lesz...

Egy kérdés: NG-n normális, hogy valahonnan szereztem két +1-es fegyvert? :F Esélyesen twilight misisonből van, de amennyire emlékszek az első részben csak akkor estek pluszos fegyverek mikor már zöldek is.

(#922) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

Azt hiszem ez az év legröhejesebb kritikája
"Az elmúlt 11 évben a From Software-nek sikerült feldolgoznia világtörténelmünk minden fontosabb - Souls-játékokba illeszkedő - korszakát és régióját egy-egy videojátékban."

(#923) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És az alap kész :D Nem siettem el, 63 óra lett a vége, de cserébe az első kivételével minden pályán elsőre összeszedtem mindent. Oda meg visszamentem. Orochi 2.0-t tudtam volna mellőzni, illetve a végén mikor Raiden felkelt nem kicsit káromkodtam, de összességében tetszett a vége. Mondjuk a mellékküldetéseknél azért gurult a gyógyszer, második nekifutásra Shibata is bosszantó volt, de amikor lépten-nyomon Kashába botlok... És még ez is jobb, mint a kilépés előtti utolsó online mission-öm... Négykarú féreg után rögtön Shibata... Ahha... Köszi :C
Most azt nem tudom, hogy menjek NG+-ba vagy kezdjek neki a DLC-knek. Az első résznél tudom, hogy ajánlott volt pár szintet összegereblyézni, mert nagy volt a különbség, de úgy látom most egyeznek az ajánlott szintek az enyémmel.

Illetve valami tippet esetleg kérhetek, hogy hol éri meg farmolni a fegyverekhez a skillt? Vagy nincs külön pálya, csak menjek és majd meglesz egyszer? Legalább a dual katanát össze kéne szedni...

(#924) saelin válasza Dr. Venkman (#922) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem a Sekiro és a Nioh nem összehasonlítható (már ha erre gondolt az író). A japán éra a közös bennük csak, míg gameplay-ben és artstyle-ban teljesen eltérnek egymástól. Egyébként észrevettem hogy a Dark Souls sokkal ismertebb, mainstream-ebb mint a Nioh. Mondjuk valamilyen szinten érthető, mert nem mindenkinek jön be a japán hangulat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#925) vvega30


vvega30
senior tag

Képtelen vagyok megölni ezt a kígyónőt :( Yatsu no kamit...
Van rá valami jó stratégia? Vagy egyszerűen csak be kell mákolni?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#926) Deck válasza vvega30 (#925) üzenetére


Deck
titán

Igazából csak ki kell tanulni. PS vagy PC?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#927) vvega30 válasza Deck (#926) üzenetére


vvega30
senior tag

Pc kontrollerrel.
Lehet inkább pihentetem kicsit, hátha feljavulok :)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#928) Deck válasza vvega30 (#927) üzenetére


Deck
titán

Majd írd meg mi lett :K

PS5

(#929) Shadowguard válasza vvega30 (#925) üzenetére


Shadowguard
senior tag

A szobrokat összetörted a pályán az összeset? Sokat segít, ha nincsenek méregtócsák. Meg tippre fegyverfüggő is, nekem kaszával egyszerűnek tűnik.
Általánosságban ami nekem bejött: kezeit le kell szedni dark realm előtt, amíg megvan mind a kettő addig jó, mert néha ledugja a földbe. Olyankor kell rászaladni. Illetve én az istennek nem tudtam a lerohanó támadást burst counterelni (phantommal), ott a dodge jobban bejött. Más okosat nem igazán tudok.

Hétvégén én is a végére értem, azóta már nyúzom az NG+-t is. Két terület kész. Azért a DLC vége kicsit elborult volt már. A Tate Eboshi fightnál már elég hangosan szentségeltem, de csak meglett. Ahhoz képest az endboss...
A felesleges demon scrollokkal mit lehet kezdeni? Már van 21 darab, de még mindig a legelsőt használom :D

(#930) Plaz


Plaz
csendes tag

Egy új netflix sorozat ami abszolút témába vág, Nobunagával Katsuievel, Hideyoshival, és a többiekkel, érdemes megnézni!

https://www.imdb.com/title/tt10551256/

[ Szerkesztve ]

(#931) Kai_Rong válasza Plaz (#930) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

És ha már Netflix és Nioh téma: https://www.imdb.com/title/tt11454718
A film maga kínai, de a japán és kínai démon lore egy tőről ered (leginkább a kínai mondavilágból :P), szóval fogtok néhány ismerőssel találkozni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#932) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Na jó, ennek a féreg Toshimitsunak mi az ellenszere? Odáig simán eljutok az "Against All Comers"-ben, de ezzel a mocsokkel nem tudok mit kezdeni. A staminája végtelen, spellje végtelen, ha éppen olyan hangulata van sebezni se lehet. 50% alatt meg teljesen elmegy az esze és simán olyan kombókat tol, amikkel az egész életemet leszedi. Első két nehézségen ezt legalább lehetett counterezni, de már ez sincs meg... Mocsok szarrágó... :W

(#933) Shadowguard válasza Shadowguard (#932) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Na jó, szembementem az elveimmel és kapott sloth-ot. Úgy már második nekifutásra meglett. Hozzá képest utána a Ryomen Sukuna sétagalopp volt, pedig rendesen kifogyasztottam a készleteim. Meg az összes többi is aránylag hamar lement. Az emberi ellenfelekkel egyébként is elég nehezen boldogulok, valami baki lehet a karakterrel :(((

De az achik kész vannak, most megyek csinálok egy új karaktert :)

[ Szerkesztve ]

(#934) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sziasztok!

Nekem ez az első "Soul-like" típusú játékom. Mit ne mondjak az elején szenvedtem rendesen a harccal. Hozzá kellett szoknom, hogy egy rosszul sikerült dodge és máris vége a játéknak.

Nagyon összetettnek tűnik a játék. Talán túlságosan is. Nem tiszta nekem ez a Soul Attunement, Fusion, stb. Jóformán nem is nagyon használom ezeket. A tárgyak leírásait sem sikerült még megfejteni. A páncélokat is próbálgatom statok alapján kiválasztani, de nem tudom mi a fontos. Gyakorlatilag a játék 80%-a számomra ismeretlen...

A szintlépés pontokat többnyire Strenght-re, és Heart-ra teszem. Fő fegyverként Odachi-t használok. Szinte mindig Low Stanceben harcolok a végén egy High ütéssel, majd vissza low-ra. Sajnos így is 2-3 ütés után kifogyok a szuszból és csak tétlenül állok és várok a halálra :D

Jelenleg a kígyó Bossnál tartok. Egyszer sikerült levinni kb. 10%-ra, de teljesen kifogytam. Igazából ehhez kérnék segítséget:

- Ha kifogytam minden gyógyításból, és csak a 8 sima kis gyógyítást tudom feltankolni, akkor már sehol nem tudok olyat szerezni ami 100%-ra gyógyít fel?
- Amíg megvan a kígyó két karja addig nincs gond. Ha már csak 1 db van, akkor egyszerűen nem jövök rá mikor kell hogy támadjak, nem találom azt a fázist. Így elég sokszor sérülök is.
- Burst counter sem sikerül mindig. Hiába látom hogy jön a nagy támadás, hiába várok hogy nagyjából counter közelébe érjen, elnyomom a countert, megszakad a támadása de ettől függetlenül mégis sérülök.

Illetve érdekelne még pár tipp is. Pl. melyik a hatásosabb? Dodge vagy Block? Miért fogyok ki olyan nagyon gyorsan a staminálból?

(#935) Deck válasza tonermagus (#934) üzenetére


Deck
titán

Hali.

Majd rájössz a dolgokra szép sorban :K

A kígyós boss-hoz:
Használj Resistance Talisman-t, akkor nem fogsz mérgeződni. Barrier Talisman-t, hogy villámgyors legyen a Ki visszatöltésed. Protection-t, hogy védjen a sebzés ellen. Használhatsz Purification talisman-t is ellene. Illetve, Quick-Change Scroll-t, hogy feltámadj ha meghalnál. Esrtleg Weakness-t, hogy gyengítsd, Carnage-t, hogy erősebb legyél (akkor kell Steel is). Rejuvenation Talisman és akkor healelni fogsz.
Ha a Clan részen belépsz a Honda-ba és tudsz majd szerezni egy Wild Board Crest helmet-et akkor ha tele van az életed az első bekapott sebzést felezi.
Lesz majd Lifr Drain Amrita Absorption ami fontos lesz... És sok minden más. Válogass ezek közül :C

A Burst Counter-t be kell gyakorolni :K (a Feral elég jó a teleport miatt)

Magic-re 30pont elég lesz majd elsőre.

Fontos, hogy az Equipment Weight 70% legyen maximum és a Toughness első végigjátszás során jó ha már most a 200-at eléri legalább.

PC vagy PS?

Ha csak kérdésed lenne akkor jöhet nyugodtan privátban is :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#936) tonermagus válasza Deck (#935) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Hát mit ne mondjak a nagy részét nem is értettem :D

Mérgeződéssel nincs bajom. Tök véletlenül előtte az összes szobrot megsemmisítettem, a köpését pedig simán elé tudom kerülni.

Ilyen talizmánjaim nincsenek. Játék közben, a pályán lehet ilyeneket szerezni valahonnan (bazár) vagy ahhoz ki kell lépnem a pályáról?

Ezek szerint néznem kell, hogy ne aggassak magamra nehéz páncélokat? Gondolom valahol írja ezt a Weight százalékot, majd megkeresem.

Ezek szerint a Toughness a legfontosabb?

Egyébként PC-n játszok, szóval még a kontrolleler is küzdök, nemigen használtam előtte ilyet :D (Xbox One kontroller)

(#937) Deck válasza tonermagus (#936) üzenetére


Deck
titán

Ezek mind varázslatok nagyrészt:
Touchpad - Learn Skills - Omnyo Magic majd
Starting Point - Shrine - Ready Jutsu - Omnyo

Igen, nagyon fontos hogy ne legyél 70% felett. Különben több lesz a ki használatod és lassabban fog visszatölteni.
200-as toughness is hasonló okokból, hogy ne legyél papír :K

PS5

(#938) Peace


Peace
nagyúr

Shiftling-ben merre induljak, mit érdemes? Azokat felhúztam maxra, hogy yokai és dark realm-ben csökkenjen a penalty...

(#939) Deck válasza Peace (#938) üzenetére


Deck
titán

Felfele. Fiendish Maw, Special Finesse, Curative Cores. Ezek nagyon hasznosak :K ;)

PS5

(#940) Peace válasza Deck (#939) üzenetére


Peace
nagyúr

Na meglesem majd játékban, hogy mi kezek. :) A quickslot bar váltás gusztustalan. :( Nioh 1-ben ugye csak az R2-t kellett megnyomnom, itt meg az R2+jobbra. És hiába nézem a controller sémákat, nem látok lehetőséget az átállításra. Nekem olyan nehézkes átváltani....mondjuk én Steam-en vagyok Complete Edition-el, nem tudom PS-en milyen.

[ Szerkesztve ]

(#941) Deck válasza Peace (#940) üzenetére


Deck
titán

Én hamar megszoktam. Majd hozzászoksz :K

1 kimaradt ez lenn lesz: Special Finesse Refresh :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#942) Shadowguard válasza tonermagus (#934) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Egyéni vélemény és mindenki máshogy játszik, de én például a kígyónál meg se próbálok burst counterelni. Biztos távolságba elhúzódok tőle, ha ledugja a karjait odarohanok és megpüfölöm, ha a lerohanó támadást csinálja akkor csak kitérek oldalra és büntetem. Arra kell figyelni, hogy a falnál olyankor megfordul és megy még egy kört. Egyébként meg tartom a távolságot és ha köpdös azt blokkolom, minden más kikerülhető. Dark realmes fázisban gyorsan le kell csapni a kis kígyót, optimális esetben nincs is teljes élete és mehet ugyanez a taktika.

Hozzáteszem én az egész játékot light armorban toltam végig (Way of the Nioh közepén járok most), mondhatni mindent feláldoztam a mozgékonyságért.

[ Szerkesztve ]

(#943) Deck válasza Shadowguard (#942) üzenetére


Deck
titán

Semmi jelentős előnye nincs a light armornak amúgy a heavy-vel szemben se. Ellenben hátrányai vannak. :D

PS5

(#944) vvega30


vvega30
senior tag

Miután 100 tryból megöltem a kígyó mamát most a büdösborzon szívok.
Pályán lévő mobokkal semmi bajom nincs, még az egylábú kalapácsos arc is sima ügy. Max akkor szívatnak meg ha beszorítanak vagy nem figyelek és elfogy a ki :)
De ezek a bossok, ezek kurva nehezek. Első rész nem volt ennyire kihegyezve a szívatásra, vagy csak én öregszem? :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#945) Deck válasza vvega30 (#944) üzenetére


Deck
titán

Pedig akik játszottak az első résszel azt mondják, hogy könnyebb. Ugye akkor van már tapasztalat. Szerintem bizonyos rész függő... :D (az alfába nehezebb volt és sok nerfet kapott a játék az első kiadás óta)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#946) Kai_Rong válasza vvega30 (#944) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Oregszel :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#947) Peace válasza Deck (#943) üzenetére


Peace
nagyúr

Én csak light-ban tolom. Szörnyen lomha vagyok heavy-ben és ki is lefogy egy pillanat alatt. Szeretek mobil lenni.

(#948) Deck válasza Peace (#947) üzenetére


Deck
titán

70% alatt voltál akkot? Nem tudom mi van nálad, de én nem vagyok lomha. Én is szeretek gyors lenni :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#949) Peace válasza Deck (#948) üzenetére


Peace
nagyúr

28%-on vagyok, ehhez vagyok szokva.

(#950) Deck válasza Peace (#949) üzenetére


Deck
titán

Persze, egy darabig okés és van kis különbség. Később már más a helyzet.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.