Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#1001) .LnB válasza Peace (#1000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenképp katanát szeretnék, nekem az illik a szamurájokhoz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1002) Deck válasza .LnB (#1001) üzenetére


Deck
titán

Csakis katana :C

PS5

(#1003) Peace válasza .LnB (#1001) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztos jó móka azzal is. Én nagyon imádtam a kis kaszát! :DDD

(#1004) Deck válasza Peace (#1003) üzenetére


Deck
titán

Nálam is csak only Katana a Nioh. Mert, így szamurájos :DDD
Na meg persze kezdőknek a legjobb fegyver, hisz ki-t is kap a Heart miatt. Ami nem árt ha van :P

PS5

(#1005) Peace válasza Deck (#1004) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is a Nioh 1-el kezdtem a souls-os ismerkedést, de adta a második részben a kasza! Volt, amiben az 1 tetszett jobban, de sok újítás ütött a folytatásban. Onnantól meg nem volt megállás. Demon's Souls is lement és most vagyok a Dark Souls 3 utolsó DLC-nél, arra is ráfüggtem elég rendesen. Ha 1-1,5 évvel ezelőtt azt mondod, hogy én a gyűlölt soulslike játékokkal fogok játszani, akkor kiröhöglek. :DDD Erre mi lett a vége......

(#1006) Deck válasza Peace (#1005) üzenetére


Deck
titán

Ilyen ez. Abba se lehet hagyni :P
Most a fejlesztők másik játékon dolgoznak, utána elvileg lesz 3.rész. Ezt olvastad már? [link]

PS5

(#1007) Peace válasza Deck (#1006) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Csak ezt láttam. MEg van egy másik készülő kínai is, szintén pár hónapja jött ki gameplay, de pár ember készíti és még sok év fejlesztés van vissza. Nem találtam most, pedig kerestem nagyon. Elden Ring-et várom piszkosul, arra rápörögtem rendesen!

(#1008) Kai_Rong válasza Peace (#1007) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Black Myth Wukong-ra gondolsz. Ami a Nyugati utazás - A majomkirály történetén alapszik. Az szerintem nem "igazi" soulslike lesz, azaz nem a vérpisilős nehézséget fogja hozni.

Ez a WuChang meg igazi DS és Sekiro koppintás :D Még a bonfire is ugyanaz, mint a Sekiróban az idol.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1009) Peace válasza Kai_Rong (#1008) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem, nem arra. Pár fős csapat készíti, kínai katonákat ölnek benne és történelem hű akar lenni. Egyszer csak megtalálom majd a videót.....

(#1010) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én olyan jó kedvel álltam neki a játéknak. Megcsináltam a csinicsajszi karakteremet, majd... Több mint egy órát sz**tam Gozuki legyőzésével!! :DDD
Ahh.. Hiányzott ez nekem?
Ez a Burst counter abszolút nem megy. Egyszer véletlenül, nem tudom hogyan, de sikerült. Amikor vártam a piros villanást, hogy na majd most, akkor sose..
Nem is értem, hogy nyomva kell tartani, vagy gyors meg kell nyomni-húzni csak a két gombot? Vagy mást is kell nyomni mellé? Abszolút homály. De majd csak belejövök idővel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1011) Deck válasza .LnB (#1010) üzenetére


Deck
titán

Ki is hagyhatod akár... :DDD ;]
De jobb begyakorolni. Mind a 3 típus Feral, Phantom, Brute parry time-ja és hatatótávja más. R2 hosszan tart majd kör a megfelelő időben. Ha ez megvan és a Ki pulse is akkor nem lesz már nehéz.

PS5

(#1012) .LnB válasza Deck (#1011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezdő kérdések vol1.

-A másodlagos fegyvert ha kiszedtem inventory-ból az gáz? Dual Sword. Azért szedtem ki, hogy véletlenül nehogy átváltsak rá.
-A felesleges itemennek mit célszerű csinálni? Én felajánlottam mindet az oltároknál.

Kaptam valami frankó armour-t. De nem tudom mindet hordani, mert bőven 70% fölé mennék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1013) Deck válasza .LnB (#1012) üzenetére


Deck
titán

Nem gáz, set bónusz miatt jó igazából de az első végigjátszás alatt nem érdemes foglalkozni vele.

Jó döntés, lényeg a level up.

Staminát növeld és akkor viselhetsz nehezebb cuccokat is. A lényeg, hogy 70% fölé ne menj.

PS5

(#1014) .LnB válasza Deck (#1013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig kettőt tettem a heart-re, azt írtad, hogy azt maxoljam.
Mennyi menjen a Staminára?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1015) Deck válasza .LnB (#1014) üzenetére


Deck
titán

Igen, az a lényeg + a pontok elosztása az alapján amit írtam pm-ben. Staminára annyi, hogy épp meglegyen a 70% és viselni tudd az armort amit akarsz.

A legjobb az elején ha a light medium armorokba gondolkodsz csak az elején.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1016) .LnB válasza Deck (#1015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Okés. Tegnap már 70.3%-ra se mentem. Szigorúan 70 alatt, erre figyeltem. :)
Akkor ez a stamina most még nagyon mindegy, mert azt se tudom, milyen set-ek vannak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1017) Deck válasza .LnB (#1016) üzenetére


Deck
titán

Igen, szigorúan 70%, hogy "zöldbe" legyél.
Nem is kell set-ekbe gondolkodnod még igazából. Azt használod ami a legjobb mindig, mindenből. :P

PS5

(#1018) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Az elso vegigjatszast mindenfele set nelkul le tudod nyomni, minden palya vegen nezd meg, hogy az ellenfelektol tarhalt cuccok kozul mi a legszimpatikusabb a statok tekinteteben, es valts at arra.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1019) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvan az első boss Mezuki. Nem volt olyan nehéz mint Gozuki. Meg direkt próbálgattam is a dolgokat. De eddig nem élvezem a játékot. Sima ellenfelek is simán megölnek ha úgy van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1020) Deck válasza .LnB (#1019) üzenetére


Deck
titán

Soulslike játék nem h&s :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1021) .LnB válasza Deck (#1020) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, ezt érzem is. :D
Hétvégén lesz több időm talán egyhuzamban játszani, hogy beleszokjak. Remélem elkap a flow most már lassan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1022) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vannak a pályán, a földön, sok ilyen kihívható enemyk. Kék, pirosak. Azokat hagyjam nem? Nem lehet valahogy eltűntetni, hogy ne is jelenjenek meg?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1023) Kai_Rong válasza .LnB (#1022) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A kek sirok azok segitok :) Ochoko cupert tudsz idezni, limitalt ideig apritja veled az ellent, vagy ameddig meg nem hal. A piros sirok a Nioh 1-es revenantok, lootert meg gloryert lehet oket farmolni. De egyelore nem kell veluk foglalkoznod.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1024) Deck válasza .LnB (#1022) üzenetére


Deck
titán

Felesleges foglalkozniuk velük. A kék segít ha akarod, kis könnyítés de kell ochoko hozzá, azt meg a pirosak adnak.

Ha offline-ba játszol eltűnnek. Én nálam az beált, hogy wifi kapcsolat megszakít, majd vissza. Ekkor offline leszel elvileg amíg nem nyomsz manuális R3-as online mód frissítést. Ez vagy működik még vagy nem... :DDD

PS5

(#1025) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem most egy pár, random walktrough videót YT-on. Kíváncsi voltam, hogy más hogyan játszik. És azt láttam, hogy nagyon nem játszik más se máshogy, csak én talán kevesebbet használom az alap parry-t. Szóval annyira nem reménytelen a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1026) Deck válasza .LnB (#1025) üzenetére


Deck
titán

Parry alatt mit értesz? A klasszikus parryt én soha nem használtam.
A kis kedvenced Marz is nyomta egy darabig... :P
Én "8 bites" csatorna végigjátszást szeretem, vicces, jó is.. De hát kinek mi :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1027) .LnB válasza Deck (#1026) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alap parry-t értettem persze. Én se nagyon használtam még. :)
Marz (L) drágaszívem. Nem láttam ezer éve. :D Nem nézek ilyen videókat YT-on sose. Max ilyenkor, amikor specifikusan keresek valamit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1028) Deck válasza .LnB (#1027) üzenetére


Deck
titán

Van pár parry fajta és a parryken belül is van pár... :DDD
Water Shadow-ot érted pl alatta? Vagy a Burst Countert?

PS5

(#1029) .LnB válasza Deck (#1028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az L1 Parry bazdki. :D A Burst Counter az már más. A Water Shadow-ot meg nem tudom, hogy mi. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1030) Deck válasza .LnB (#1029) üzenetére


Deck
titán

A block/védekezést érted alatta akkor csak? :DDD
Mert, a parry más.

PS5

(#1031) .LnB válasza Deck (#1030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, akkor ezt is tisztáztuk. :D Azt, igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1032) Deck válasza .LnB (#1031) üzenetére


Deck
titán

Igen, így már világos. Védekezés nem egy rossz dolog amúgy, jobb ha használod :D

PS5

(#1033) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megcsináltam a Voice of the Twilight mellék küldetést. Kicsit az idegösszeroppanás szélére sodort. De megvan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1034) Deck válasza .LnB (#1033) üzenetére


Deck
titán

GG! Hát ha tudnád még mik lesznek... :P ;]

PS5

(#1035) .LnB válasza Deck (#1034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néha megvan a magabiztosság érzése már. De egy pillanatra se lehet itt elkalandozni.
Ezért nem is tudok túl sokat egy huzamban játszani vele. Általában ha megvan 1-2 küldetés, az elég is nekem. Bár időben ugye nem olyan kevés az sem a sok halál miatt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1036) Deck válasza .LnB (#1035) üzenetére


Deck
titán

Idővel belejössz... :P

PS5

(#1037) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itemekből egyébként mit érdemes használni? Amiket be lehet tenni gyorsgombra. Mert én csak az Elixir-t nyomkodom. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1038) Deck válasza .LnB (#1037) üzenetére


Deck
titán

Jutsukat, amiket pm-ben írtam. Mást nem nagyon.
De egy teljes lista a választékból: [link]

PS5

(#1039) .LnB válasza Deck (#1038) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nézem, hogy a Summoners Candle-t ha elnyomom, nem kell összeszednem a hullámnál a Spiritet. :D Nem ártana átolvasni ezeket akkor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1040) Deck válasza .LnB (#1039) üzenetére


Deck
titán

Viszont ritka :D

PS5

(#1041) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Héten kezdtem el egy tonfa buildet sok hónap után. Még mindig rohadt jó ez a játék... :D
Most már a dlc-k is sorra kerülnek, anno nem folytattam a karakteremmel mikor befejeztem és még nem voltak dlc-k.
Tervezem hogy az összes ng-et végigtolom tonfával. Dupla kard volt eddig a favorit, de ez a tonfa iszonyat darálós fegyver.

(#1042) Deck válasza BOBAKILL (#1041) üzenetére


Deck
titán

Ng++++ után jön az endgame. :P [link]

PS5

(#1043) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú..
Nekem ez a Yatsu-no-Kami nagyon nehezen ment le. Nem néztem, de lehet, hogy 2 órát is szívtam vele. Amikor meglett, akkor meg viszonylag könnyen. De azért a kelleténél több időbe telt kitanulni sajnos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1044) Deck válasza .LnB (#1043) üzenetére


Deck
titán

GG! Megy ez neked :C

Addig örülj amíg nem Humanoidok a bossok... ;] :P

PS5

(#1045) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Chaajszii :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1046) Deck válasza .LnB (#1045) üzenetére


Deck
titán

Jó újdonság is ez a karakter készítés. Örültem is, hogy lett :P

PS5

(#1047) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Haladtam kicsit. Megvolt az Imahawa Yoshimoto boss fight. Nem mondom, hogy nem haltam párszor, de ez könnyű volt. Sub Mission-ben is legyőztem utána még egyszer, ott már halál nélkül.

Fejesre nem tudok Enemy Sensor-t tenni. Amik nálam vannak, azoknál nem ajánlja fel azt a "statot".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1048) Deck válasza .LnB (#1047) üzenetére


Deck
titán

Lehet máson is vagy fix statként is létezik: [link]

PS5

(#1049) S e t h


S e t h
nagyúr

Oké hogy nem sokat változott a játék az elsőhöz képest és ezért muszáj volt vmit erőszakosan implementálni, de ez a yokai form nekem kínai.
Egyrészt nem alap controller kiosztással játszom, ezért rendre megkeveredem, amikor használni kell.
Csodálatos volt mezuki vagy valamelyik első bossnál, amikor yokai shiftet akartam használni és helyette soul cores támadás lett belőle.
Egyelőre az is homály, hogy yokai formban miért akarom gyűjteni az amritát magamba vagy a fegyverbe.
A nioh 1 living weapon után azt hittem, hogy az lw a harcról, túlélésről szól, de ez az amrita gyűjtés megzavart.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1050) Deck válasza S e t h (#1049) üzenetére


Deck
titán

A LW egy könnyű megoldása volt az első résznek. A 2 minden tekintetben jobb, több változatosabb stb. Sokat írhatnék róla, hogy miért is. Van a 2-ben tutorial tudod gyakorolni. De igazából a Burst Counter (R2+O) egy univerzális parry a piros támadások ellen, ami mindent is visszatölt később. A soul core képességek is nagyon faszák lesznek később. (R2+x, négyzet, háromszög).
YS formának kb 0 értelme van. Azért, jó ha felvan töltve a Spirit később, mert így kaphatsz bónuszokat majd stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.