Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#701) Deck


Deck
titán

Ki vette észre, hogy Mikor legyőzitek Otakemaru-t az utána lévő videóban a bevágás az első dlc, második dlc majd a harmadik dlc-ből van? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#702) Kai_Rong válasza Deck (#701) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Pont onnan indult a theorycrafting, hogy melyik DLC melyik idoszakban jatszodik :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#703) Deck válasza Kai_Rong (#702) üzenetére


Deck
titán

Ja.. :DDD

PS5

(#704) belan


belan
addikt

Helló segítség kellene ha valaki tud szükségem lenne 2db Iai Quickdraw damage kesztyűre még már egy hete azt farmolom de már nincs türelmem hozzá valaki tud tanácsot adni hol lenne legjobb farmolni vagy van más magoldás rá? Dobal 30 40 db kesztyűt de sajnos nem avval a statal amivel kénne nekem! :W ng+ vagyok

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#705) Kai_Rong válasza belan (#704) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A legkonnyebb az, ha valakinek vab, felveszed ismerosnek, o eldobja a hullajaval te meg lefarmolod. Atneztem a teljes storage-omat, nekem sajnos se feher, se narancs inheritable-kent nincs, igy sajnos nem tudok segiteni :( Decknek van szep gyujtemenye mindenfelebol, lehet, hogy van neki iai quickdraw is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#706) belan válasza Kai_Rong (#705) üzenetére


belan
addikt

Igen 3x le dobta de semmi nem volt egyszer se ott a hullaja pedig plust is vettem :W

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#707) Deck válasza Kai_Rong (#705) üzenetére


Deck
titán

Van. És én dobtam le neki többször is de nem találta meg. Amikor neked dobtam a kesztyűket te megtaláltad és másoknak is pillanatok alatt megszokott ez lenni, oda vissza.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#708) belan válasza Deck (#707) üzenetére


belan
addikt

Jó de el hiszed hogy nem láttalak egyáltalán mindig meg nezem a neveket is, nem tudom lehet idozitessel van a gond nem tudom de szerintem ennyire szerencsétlen vagyok csak :W Esküszöm legközelebb fel veszem videóra hogy ott vagyok abba időben azon a helyen mindent úgy csinálok ahogy mondtad.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#709) sp8787 válasza Deck (#707) üzenetére


sp8787
addikt

Csak akkor meg nem voltal wotd-on gondolom es ez lehet ,hogy belekavar.
Sokminden belekavarhat ebbe meg ha normalisan csinaljak akkor is.
Volt olyan akinek csak 1szer lattam a revjet.

Mindent vegyel le Demon scroll-t...etc. es csak wotstr cuccokban dob el a revedet.

(#710) Kai_Rong válasza sp8787 (#709) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

En akkor raboltam le Deck revjet, amikor mar mindketten DotD-n voltunk, de Strongon dobta el a hullajat. Mondjuk itt belan DotStr, Deck meg DotD, ez valoban lehet, hogy bekavar.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#711) Deck válasza Kai_Rong (#710) üzenetére


Deck
titán

Igen, pont ezt akartam írni. Sose volt eddig gond vele.

Mindenesetre kipróbáljuk ezt is, köszi a tippet sp8787-nek. Hátha így meglesz. :))

PS5

(#712) belan válasza sp8787 (#709) üzenetére


belan
addikt

Én is vegyél le a Demon scroll-t.?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#713) sp8787 válasza Deck (#711) üzenetére


sp8787
addikt

Regebben ugye az is volt az egyik gond ,hogy tul gyrosan irtak felul egymast a revek.
De ma delutan be volt dogolve a D2 es csinalgattam ezt es hat finoman szolva is fullra ki van halva a jatek, alig vannak revenantok.

Mondjuk holnap delutan lehet raerek dobni, az egvilagon minden sz*rsz*r van inheritabla/orange-ban.Ha addig nem sikerul osszehoznotok a dolgot.

(#714) belan válasza sp8787 (#713) üzenetére


belan
addikt

Én most is nyomom :R

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#715) Deck válasza sp8787 (#713) üzenetére


Deck
titán

Oké, köszi. Kipróbáljuk aztán meglátjuk jó lesz-e így.

PS5

(#716) belan válasza Deck (#715) üzenetére


belan
addikt

Látod barátom veled van a gond de hogy mi azt nem tudom!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#717) Deck válasza belan (#716) üzenetére


Deck
titán

Velem tuti nincs. Lehet sok a szintkülönbség. :))

PS5

(#718) belan válasza Deck (#717) üzenetére


belan
addikt

Nem hiszem de kitudja 275 vagyok most. Viszont unoka öcséd tökéletes volt csak kesztyűnek kell nála lennie már ;] 2db.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#719) Deck


Deck
titán

1.14 Update: [kép1] [kép2]

PS5

(#720) penge111


penge111
addikt

Sziasztok itt is úgy van, mint az első részben, hogy zöld cuccokat a játék leges legvégén fogok majd kapni, ergo new game+-ban fognak záporozni ezek?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#721) Kai_Rong válasza penge111 (#720) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, a final boss az első, aki zöld cuccokat dobál NG-ben.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#722) belan válasza Deck (#719) üzenetére


belan
addikt

Végre betaraztam a kesztyűből vagyis sok kesztyűből ;]. Tényleg igazad volt könnyebb mg+ lassan kész a build ;]. Holnap már 300 vagyok.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#723) Deck válasza belan (#722) üzenetére


Deck
titán

Könnyebb hát, de majd az ng++.. :DDD

PS5

(#724) sp8787 válasza Deck (#723) üzenetére


sp8787
addikt

Setagalopp, talan a NG+-nal is konnyebb vmivel.

(#725) Kai_Rong válasza sp8787 (#724) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha átgondolt builddel mész neki, igen. Most már a DLC megjelenés után persze, hogy van csomó ötlet meg build, hogy hogy lehet ezt facerollolni. Megjelenés után egy nappal marhára nem ez volt a helyzet. Ugyanez lesz majd Wise-on meg Nioh-n is. A legnagyobb különbség az, hogy az NG+ összekukázott gear-rel és build nélkül is végig lehet vinni, ugyanez a setup NG++ során már nem megy.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#726) Deck válasza Kai_Rong (#725) üzenetére


Deck
titán

+1
Megelőztél, ugyanezt akartam írni. :D

PS5

(#727) sp8787 válasza Kai_Rong (#725) üzenetére


sp8787
addikt

Mehhh
Szinte tokugyanazzal a "build"-el megyek mint amivel eddig is mentem csak semmi gimmick/faceroll marhasagra nem neveztem be meg eggyel lejjebb es vszinu azert nem is erzem annyira a kulonbseget. Persze aki vmi ilyen poison,Honda vagy melyik volt..etc. gimmick-el ment elotte az biztos mashogy erzi.

Mondjuk az tenyleg jelenthet elonyt ,hogy gyakorlatilag szinte az osszes soulcore-bol megvan a perfect-em.

Azt meg ne akard mar elhitetni velem ,hogy a DLC utan 1 nappal nem mukodne ez a "build" mikor szinte semmit nem nagy valtoztattam rajta.
Szolval nahhhh

[ Szerkesztve ]

(#728) Kai_Rong válasza sp8787 (#727) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, igen, tudjuk, de te vastag pélóval jársz-kelsz, meg láttad előre, hogy mit fognak nerfelni közvetlenül a DLC előtt, stb...

I'm talking about mere mortals, pl. magamról. NG közepe óta full koncepció nélkül nyomtam, egy sima Wandering Shrine Maiden armorban, mindenféle temperelés nélkül, random element-based dual sworddel, alap GS-sel, soulcore-csere teljes figyelmen kívül hagyásával, nagyon niche klán embléma alatt stb. NG+ alatt annyit csináltam, hogy amikor esett nagyobb + value cucc, akkor a pálya végén soul matcheltem. Sehol nem volt gondom, egy pályán vagy bossnál sem, nulla kihívás volt a DotStrongon.

Ugyanez a koncepció NG++ alatt nagyjából a második térképig húzta, mert hangyaf.sznyit ütöttem szinte mindenkire, és két csapástól meghaltam (light armor, ugye). Ha nem állok át a Versatility-re, máig nem játszottam volna végig a DotD-ot.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#729) sp8787 válasza Kai_Rong (#728) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor megvan a kulonbseg, meghozza az ,hogy tobbet(sokkal) jatszottam NG+-on es akkor megcsinaltam a mostani buildemet. A NG+-t az en is kulonosebb build nelkul vittem vegig.

Ez a Versatility a legujabb ilyen gimmick ez nalam megint kimarad.

Nem azt lattam ,hogy mit fognak nerfelni hanem egyszeruen nem erdekelt a dolog.
Megneztem mi megy a legjobban a Todo-hoz es kb ennyi a tortenet.
Sehol nincs a damage-em a masokehoz de nem is hullok el mint a legy.

[ Szerkesztve ]

(#730) Deck válasza sp8787 (#729) üzenetére


Deck
titán

Mondhatsz bármit de az ng++ végén lévő dlc nehéz volt. Nincs mit szégyelni rajta. A kingo+paralysis build kb semmit se ért ott nálam.
Az meg, hogy ki hány órát játszott m1. Már 1 hete is 700 óránál jártam. Aztán ez csak a játékidő. Igaz azóta nem nagyon játszottam.

PS5

(#731) sp8787 válasza Deck (#730) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor minek irtad be? :U

Ha nem jatszottal NG+-on eleget akkor nem tudtal buildet csinalni.
Mi ebben a bonyolult vagy nem ertelmezheto?

(#732) Deck válasza sp8787 (#731) üzenetére


Deck
titán

Oké akkor könnyű az ng++, sőt az egész játék. Minden bonyolult és semmi sem értelmezhető számomra aki földi halandó. Sőt játszani se tudok igazából. :U

PS5

(#733) sp8787 válasza Deck (#732) üzenetére


sp8787
addikt

Figyelj kar jatszani itt a sertodottet, meg ezt a gyerekes hangnemet hasznalni mert megy azutan aki ezt fentebb elkezdte, ha egyszeruen nem tudtad/vagy csak siman nem is akartad ertelmezni amit irtam.

De leirom neked egyszeruen hatha akkor megerted.
Vegyuk pl. a Namahage core-t. 2.5 napig farmoltam a Twiglight-ot amig meglett az a core amit akartam. Ertelemszeruen akinek ez vagy barmi mas ilyen jellegu dolog nincs meg az hatranyban van. Enyit akartam atvinni de ezekszerint nem nagyon sikerult.

Szoval ebben mi nem ertheto?
Komolyan erdekel es most nem ilyen gyerekes sertodottet jatszo valaszra gondolok.

(#734) Deck válasza sp8787 (#733) üzenetére


Deck
titán

Azt játszok amit akarok azután, hogy folyton jössz a nagy arc dumáiddal. Emotikont nem is használok mert nem vagy képes értelmezni.

PS5

(#735) sp8787 válasza Deck (#734) üzenetére


sp8787
addikt

Ahammm ja
Vegulis te vagy a topicgazda barmennyire szanalmas is amit most eppen muvelsz.

Vissza a temara.
Akkor mi nem volt ertheto abban amit irtam?

(#736) Deck válasza sp8787 (#735) üzenetére


Deck
titán

Nem vagyok topikgazda! (a gyengébbek kedvéért)

Szánalmas az amit te csinálsz. Ne akard itt rám kenni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#737) sp8787 válasza Deck (#736) üzenetére


sp8787
addikt

Nem akarok en radkenni semmit.
Szted nagyarc duma az ,hogy vki kifarmol vmit es ezzel elorebb jut.

Ezt nem tudom ertelmezni, kb ennyi a dolog.

(#738) Deck válasza sp8787 (#737) üzenetére


Deck
titán

Nagyon félre értelmezed itt a dolgokat..

PS5

(#739) sp8787 válasza Deck (#738) üzenetére


sp8787
addikt

OK ez remenytelen.

(#740) belan válasza Deck (#723) üzenetére


belan
addikt

Ng++ nel másik buildem lesz ng+ bőven jó ez a ami lesz sőt build nélkül se nehéz ng+. Ng++ még komolyabb build kell!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#741) belan válasza belan (#740) üzenetére


belan
addikt

Deck hol vagy ;] majdnem kész a build hol vagy már ;] ng++ le nyomtam első 2 régiót. És még nincs kész a buildem nem könnyű az tény de nem lehetett eddig.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#742) Deck válasza belan (#741) üzenetére


Deck
titán

Este leszek :))

PS5

(#743) belan válasza Deck (#742) üzenetére


belan
addikt

Éjjel ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#744) Deck válasza belan (#743) üzenetére


Deck
titán

Most vagyok.. Egész nap :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#745) belan válasza Deck (#744) üzenetére


belan
addikt

Végre ez is meg van ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#746) sp8787 válasza belan (#745) üzenetére


sp8787
addikt

Ez vmivel konnyebb/egyszerubb mint az 1esnel ha jol emlekszem.
A Demon bronz azt mondjuk biztosan tudom ,hogy sokkal konnyebb mint az 1nel.

Mondjuk ugy egyaltalan a lvl393 vagy milyen szintu scrollok amik vmennyire nehezek meg a dojo-k.

(#747) Deck válasza belan (#745) üzenetére


Deck
titán

GG! :C

PS5

(#748) Deck válasza sp8787 (#746) üzenetére


Deck
titán

Ugyanolyan nehéz, szinte ugyanazok a trófeák kellenek.

PS5

(#749) sp8787 válasza Deck (#748) üzenetére


sp8787
addikt

A Bronzhoz nem kellenek a dojo-k.
A Plat az gondolom detto ugyanaz akkor ezekszerint.

(#750) Deck válasza sp8787 (#749) üzenetére


Deck
titán

Szinte ugyanaz. 1-be kellett a kovácsnál bizonyos mennyiségű pontot elkölteni, 2-be a gyűjtsd össze az összes soul core-t, parryzz mindegyik formával ötöt, több fegyvernél kell ugye mystic art-ot elérni. Ilyen apró különbségek vannak.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.