Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#688) Kai_Rong válasza Deck (#678) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hat, nem is kellett a DLC bossokhoz elerjek, hogy azt erezzem, too much a Demon nehezseg. Most nyilt meg a negyedik regio, de a human meg shiftling bossoktol agyergorcsot kapok. Most nyomtam le Azai Nagamasa main missionjet - ugy ismerem ezt a harcot, mint a tenyeremet, mert 120+ alkalomra dobta ki az utolso smithing textjet, le kellett nyomni egy parszor erte. Az tok pozitiv, hogy varialtak a tamadasain, foleg a burst attackokat mokoltak, de az viszont vallalhatatlan, hogy +15/+16-os gearben 13 perc volt lenyomni. Mindenen active skill damage csillagos stat meg attack+, ehhez kepest a SotC sebzeset alig lehet latni a HP barjan, a normal attackokrol meg szinte el se hiszem, hogy valamit is levesznek abbol. Ez igy marhara nem elvezetes. Teny, hogy nem egy tulsagosan atgondolt buildem van, de a Nioh 1-ben is ilyen szedett-vedett osszeallitasban nyomtam le a WotD-ot meg a WotW felet, minden problema nelkul. Ami meg inkabb felhuzott, az a Saito Yoshitatsu-s duel, a Point of No Return. A HP barjabol meg par szazalek volt hatra, amikor tizedjere is behivta a yokai formjat. Tizedjere! :D na ne vicceljunk mar, ez tenyleg a botrany kategoria. A poison alig ragad fel ra, mire felrakod, format valt... A phantom formjaban az a hulye kerek kombo ha nem dodgeolod akkor nullara huzza a Kidet, ha meg winded vagy, akkor egy kombo be is daral. Ki is kapcsoltam, annyira felidegesitett :D Kepzelem, milyen marha jo lesz a DLC boss, aki szinten shiftling, immunis minden elemental damagere, melle pedig veszettgyors, szep kilatasok. A yokai bossok nem veszesek Demonon sem, demon scrollbol esett Gyukis mission, teljesen korrekt volt, de ezek a human bossok igazi csalogepek.
Nagyon ugy erzem, ossze kell rittyenteni a buildemet ASAP. Versitality / Benzaiten’s Grace a terv, katana / dual katana komboval. Inari lenne a masik opcio, de ez a Benzaiten erdekesebbnek tunik a sok skillhasznalat meg stancevaltogatas miatt. Hatha a bossok is dolni fognak ettol.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.