Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#301) _George


_George
senior tag

8 megás, vagy nagyobb memo kártyát szeretnék venni, szerintetek hol érdemes?
hol olcsó?

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#302) bLaCkDoGoNe válasza _George (#301) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt nem sima PS-be szánod? Vagy a PSP-be szeretnél ilyen kicsi kártyát?

Mindenki: 2.6-os firmware alatt is működik már a Fanjita-féle eLoader! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#303) Parker


Parker
tag

Nem lesz valami Gothic féle szerepjáték psp-re?

blööööööeeeeeeee

(#304) m4Smile


m4Smile
csendes tag

Aztszeretném megkérdezni, hogy amcsiból honnan érdemes rendelni? Vagy valami olcsó áruházat, mert megyek ki és szeretnék egyet kinn venni. Kérlek titeket segítsetek.

KeeP smileing! :D

(#305) bLaCkDoGoNe válasza m4Smile (#304) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én sajnos nem tudok ebben segíteni, egyáltalán nem vagyok otthon abban, hogy honnan érdemes USÁ-ból rendelni. Kint gondolom bemész bármelyik nagyobb áruházba (Walmart, Kmart, mittoménmi...:) ), és leveszed a polcról. De ez csak egy ''szerintem'' vélemény.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#306) Pompi válasza m4Smile (#304) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Összehasonlító árak különböző üzletekből. Mondjuk ezek (leginkább) online áruházak, mert odaát ilyesmit már online vesznek, úgy tudom, hogy ilyekor ugyanis no tax.
[link]

Feel Good Inc.

(#307) g@bo


g@bo
nagyúr

psp elado, pixelhibamentes, garis. 2gb karival. akit erdekel ,privizzen

( sugjon arat is ) :R

(#308) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#307) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Amilyen döglött mostanában ez a topik...
Mindenesetre szolgáljon UP-ként Neked.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#309) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Üdv mindenki!

Olvasgattam pár oldalt a topicból. Ezek szerint én aki 2.01-es Frimware-ű gépet vettem felejthetem mindörökre az ISO-k futtatását. És ez az Eloader tualjdonképpen mekkora szabadságot biztosít? Mit futtathat rajta az ember? Pl, használhatom távirányítónak, vagy ilyenek?

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#310) bLaCkDoGoNe válasza Tiszteletes (#309) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha mindörökre nem is, de még egy ideig nem nagyon valószínű, hogy bármilyen ISO loader futni fog 2.01+ FW alatt, mivel egyenlőre nem sikerült olyan exploitot találni, amivel a kernel módot is el lehetne érni. Ez azt jelenti, hogy jelenleg semmi olyan program nem futtatható (ill. nem működik), ami a flash-be írna (pl. downgraderek), UMD-t emulálna (így az ISO felejtős), az USB-t vagy a WIFI-t használná.

Az eLoaderből ma jött ki a végleges (Brown ale kódnevű) változat, stabilabb mint a béta volt.
Természetesen továbbra is kell hozzá (2.01+ FW alatt) a GTA. Elég sok mindent tudsz vele futtatni, amiket én kipróbáltam és működnek:

- Open Transport Tycoon Deluxe (:R)
- SNES emulátor
- Sodoku
- Quake
- Rise of the Triad
- Attack of the Mutants
- PSPPDF
- PSPRhytm
- Spider Solitaire
- Crazy Paint3.0

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#311) Tiszteletes válasza bLaCkDoGoNe (#310) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Köszönöm a szinte kimerítő választ!

Volna még egy olyan kérdésem, hogy bármilyen a beépített gyári böngészőnél korrektebb program elérhető-e? Akár homebrow, vagy bármilyen frissítés.. Vagy, hogy a 2.5-ben és a 2.6-ban van-e olyan újítás amiért érdemes upgradelni? Ha úgyis kijön valamikor egy olyan ''disznóság'' ami engedi futni az ISO-loadereket. :) Bár nem tudom, hogy ilyen téren próbálgattad-e a géped.

De minden esetre eléggé le voltam döbbenve, hogy egy igen csak nagy multinál minden jelszó, vagy egyéb beállítás nélkül csak úgy felengedett a belső háló a netre :) Holnap már a Wifi-g-s laptopommal megyek tesztelni a sebességet :)))

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#312) bLaCkDoGoNe válasza Tiszteletes (#311) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vannak homebrew böngészők, de azok főként 1.5-ös FW alá készültek, mivel abban a firmware-ben még nem volt beépített böngésző. 2.01 FW felett amúgy sem tudsz homebrew böngészőt használni, mert ugye nem lehet elérni a kernel módot, ergo nincsen wifi kapcsolat.
Nekem egyébként semmi bajom nincsen a beépített böngészővel, sőt, számomra inkább kellemes meglepetés volt a működése.

2.5-ös firmware-be belerakták a LocationFree Playert, ezzel elvileg tévét nézhetsz a netről, ha vagy egy olyan boxod, ami a lakásodból a tévéadást felküldi a netre. Nálunk szinte 0 az értelme.

2.6-os firmware már tudja a WMA támogatást, valamint lehetőséged van PodCastokat hallgatni. Ezek viszonylag kellemes dolgok, erre talán megéri frissíteni; főleg azért, mert a 2.01-es FW funkcióit tekintve ugyanaz, mint a 2.0, csak befoltozták benne a TIFF exploit futtatását lehetővé tevő biztonsági rést.

Én tegnap frissítettem 2.6-ra 2.01-ről, mivel az összes, nekem fontos homebrew fut mind 2.01, mind 2.6 alatt, és akkor már jól jön ez a PodCast meg WMA dolog. (Egyedüli homebrew, amire szükségem lenne és nem futott, az a ScummVM, de az nem működött sem 2.01, sem 2.6 alatt... pedig hírek szerint 2.5 és 2.6 alatt jó eséllyel mennie kellene.)

Azok után, hogy van Transport Tycoonom, Doomom, Quake-m, Rise of the Triads-om, Attack of the Mutantsom és Squarezem, azt hiszem, rohadtul nem érdekel az ISO loader többé. :D Ezek sokkal élvezetesebb játékok, mint azok, amik kijönnek mostanában. Ami meg érdekel/érdekelt, azt úgyis megveszem vagy megvan. (És ez nem olyan sok.)

Nemsokára pedig állítólag úgyis jön a 3.0-s firmware e-mail klienssel és GPS-re felkészítve, valamint többféle streaming video/audio lehetőséggel és (még nem is létező) PS3 csatlakozással felvértezve.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#313) Sefter


Sefter
veterán

vissza álltam 2.0-ás fw-re...ami nem érdekel, azzal úgyse játszok, a jókat meg megveszem :U
közben vettem egy ps2-őt is, de a psp jobban tetszik...

Psn ID: sefter_hun

(#314) Tiszteletes válasza bLaCkDoGoNe (#312) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Szóval érdemes volna frissítenem 2.6-ra, mert már az eredeti software is számos érdemes újítást tartalamz, és ugyanúgy lehet trükközni a GTA LCS-val.

Ismét csak köszönöm a tályékoztatást! Holnap akkor a vállalati WIFI-ről frissítem is a gépet, vagy inkább itthon a netről töltsem le a frissítést, aztán fel a memóriakártyára, és onnan futtassam? Melyiket javaslod inkább?

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#315) K1992


K1992
csendes tag

Sziasztok! Szóval, ha valakitérdekelne nekem lenne egy PSX-em eladó és egy-két cucc PS2-hoz, szóval, ha érdekel csak olvasd el...http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=273815

Csá: K1992

(#316) bLaCkDoGoNe válasza Tiszteletes (#314) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A frissítéshez mindenképpen kell a hálózati adapter, a frissítés csak akkor indul el (elvileg), tehát ez gondolom behatárolja a lehetőségeidet. Én mondjuk WIFI-ről frissítettem, a Network Update funkció segítségével, az otthoni routerről.

Tulajdonképpen mindegy, hogy a két módszer közül melyiket választod, inkább az a lényeg, hogy nyugodt környezetben tedd ezt, ahol nem kell semmi miatt kapkodnod vagy hasonló.

K1992: Nagyon kedves, de ez nem a Konzol rovat, és pláne nem a Bolhapiac.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#317) jamo


jamo
tag

sziasztok! most néztem a mininovát és láttam hogy jöttek új gta rippek amik elvileg 1.5 ön működnek... lehetséges hogy már indítható a psp-n ez a game?

(#318) bLaCkDoGoNe válasza jamo (#317) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, elvileg az MPH csinált hozzá valami cuccot, amivel állítólag megy 1.5 alatt. Mivel nekem 2.6-om van, ezért bővebbet nem tudok a dologról (nem is érdekel az ISO-s móka, nincs annyi jó játék PSP-re, hogy ne tudnám megvenni, ami érdekel).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#319) jamo válasza bLaCkDoGoNe (#318) üzenetére


jamo
tag

nemtudnál nekem valami leírást linkelni hogy hogy kell megcsinálni..? mert nem megy hiába indítom a gamet mindig kilép a menübe..:(

(#320) jamo


jamo
tag

sikerült elíndítani!!:D nagyon f**a csak sajna időnként kilép a menübe:(

(#321) bwoay


bwoay
nagyúr

na, pont ezért éri meg nekem inkább megvenni a játékokat...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#322) bwoay válasza bLaCkDoGoNe (#316) üzenetére


bwoay
nagyúr

''A frissítéshez mindenképpen kell a hálózati adapter, a frissítés csak akkor indul el (elvileg)''

már az iRiver dismanemnél is díjaztam, hogy csak hálózati adapterről működve (volt) hajlandó fw frissítésre, ezzel megteremtve annak lehetőségét, hogy egy esetleges áramszünetnek köszönhetően totál kicsinálja magát

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#323) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

PlayStation konferencia hírek:

- Ősszel EyeToy érkezik a PSP-hez, ami videotelefonálásra is használható
- Szintén ősszel érkezik a GPS vevő a cucchoz

Tervek szerinti új funkciók: Új webböngésző, flash támogatással; Streaming audio és video támogatás; Hivatalos(!) PSX emulátor; MS-ről bootolható, letölthető játékok támogatása; VoIP támogatás.

Csupa-csupa jó hír.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#324) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#323) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ezek tényleg jó hírek!! :C :C

Megvettem a FIFA Street 2 és a Fight Night Round 3-at.
Nekem a fifa street nem annyira tetszik,de a box az nagyon ott van (egy kicsit féltem az írányítástól!) csak ajánlani tudom mindenkinek!!

(#325) bröton válasza bLaCkDoGoNe (#310) üzenetére


bröton
csendes tag

Üdv mindenkinek nem nagy hir de végre én is psp tulaj lettem.
Csak elég láma vagyok hozzá,segitenél hogy tudjak vele játszani lemez nélkül.
A szisztem 2.50 volt és megnyomtam a frissitést és 2.60 lett belölle.

elöreis kössz.

(#326) bLaCkDoGoNe válasza bröton (#325) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mármint PSP-s játékokkal? Mert arra nincs lehetőség.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#327) bröton válasza bLaCkDoGoNe (#326) üzenetére


bröton
csendes tag

Az gáz mert ugye akkor marad az umd lemez vétel játék ügyileg.
Azért kössz a választ.

(#328) bröton


bröton
csendes tag

Mit lehet még vele csinálni a játékon kivül, ugy értem valami jopofa progi hasznos vagy haszontalan tudsz valamit ajánlani.
Filmet nézni meg zenét hallgatni tudok rajta, de hátha van valami más is ja meg nettezni is tudok vele de hátha van valami jopofi cucc amit nem ismerek.
Ugy látom hogy te gurunak számitasz ebben a témában,ha tudsz légyszi segits.
Kössz.

(#329) bLaCkDoGoNe válasza bröton (#328) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem vagyok guru egyáltalán, csak érdekel a téma. :B

Nagyon sokféle program van rá, kezdve a streaming audió programtól (amivel a netről hallgathatsz zenét) a csetelő programokon keresztül (AKIM - MSN, Yahoo, ICQ, mittoménmégmi lehetőséggel), a rajzprogramon, PDF olvasón, TV távirányító programon keresztül szinte minden, amit el tudsz képzelni. Számomra a legkedvesebbek a régi játékok PSP átiratai: Transport Tycoon, Doom, Quake, Rise of the Triad és persze a SCUMMVM, aminek köszönhetően bárhol tudok Sam'n'Maxezni vagy Day of the Tentacle-t játszani.

PSP ügyben egy nagyon jó weboldal, ahonnan tudsz a programokról tájékozódni ill. le is lehet őket tölteni: [link].

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#330) kavicssli


kavicssli
addikt

Na ugy látom hónapokig ez a topic fog nálam lenni a Number1.

Nekem i van PSP!!!Tök zsír!
Írjatok már hogy szerintetek melyik játék a legjobb!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#331) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#330) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

PSP-re a 3 legjobb játék szerintem: Lumines, Archer MacLean's Mercury és a GTA:LCS.
Állítólag nagyon jó még a Syphoon Filter - Dark Mirror is, de azzal még nem játszottam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#332) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#331) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszi!Tök jó az oldal amit belinkeltél pár hsz ezelőtt!
Valamilyen paramétert tudsz adni a gépről?!Pl kíváncsi vagyok a grafikus megjelenítőről!Milyen chip van benne!?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#333) kavicssli


kavicssli
addikt

Van egy ismerősöm aki küldött egy csomó listát PSP játékokról gondolom ezek nem eredetiek ;] de ezeket hogy lehet futtatni?!
Akitől vettem azt mondta hogy 1.5 volt rajta de most 2.0 van rajta!Ez akkor jobb?Melyik a legjobb!?Előre is köszönöm a válaszokat! :)) :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#334) bröton válasza bLaCkDoGoNe (#329) üzenetére


bröton
csendes tag

Kössz a linket csak sajna nem megy az angol,nincs valami magyar,hátha én nem találtam rá

(#335) kavicssli


kavicssli
addikt

Valaki?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#336) kavicssli


kavicssli
addikt

Nézegettem magyar oldalakat pl. ezt [link] innen töltöttem le a FILEASSISTANT++ A legjobb progi!! Fájlkezelő és egyben lejátszó is. de nem tudom hogyan rakjam rá a PSP-re.Hova mit kell másolni!
Ugyanez a probléma a..
1. PSP Media Player AVI (DivX)/OGG/WMA fájlok lejátszása teljes képernyőn PSP-n.
2.PSP Video 9 PSPdre konvertálhatsz videókat, majd memóriakártyára helyezve megnézheted rajta azt.
Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném!
Ja és várom hasonló progikat elQre is köszönöm a válaszokat!
Ki milyen progit ajánl még a PSP-re ami hasznos?!!! :C :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#337) bröton válasza kavicssli (#336) üzenetére


bröton
csendes tag

Itt egy hej ahonnét sok nindent megtudhatsz a psp kezeléséröl például hogyan és mivel tudsz filmeket átkonvertálni és megnézni a psp-den. http://www.psptipp.atw.hu

[Szerkesztve]

(#338) kavicssli válasza bröton (#337) üzenetére


kavicssli
addikt

köszike!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#339) kavicssli


kavicssli
addikt

UPIKA! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#340) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Majd este írok választ (a prividre is), mert most nagyon nincs időm.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#341) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#340) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszönöm szépen!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#342) zsulboy válasza kavicssli (#333) üzenetére


zsulboy
senior tag

A 2.0 vissza lehet rakni 1.5-re és akkor el fognak indulni a stuffok MS-ről!

(#343) turho


turho
őstag

Nincs valakinek eladó 1.5-ös psp-je véletlenül? karcmentes képernyő stb, ps2 beszámítással, chippelten. Egyelőre érdeklődöm, pls privi.

(#344) kavicssli válasza zsulboy (#342) üzenetére


kavicssli
addikt

De azok a Game-k nem 1GB sak?!Na ezt jol megírtam! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#345) zsulboy válasza kavicssli (#344) üzenetére


zsulboy
senior tag

:( :( :( :(
Még a GTA LC. is csak 800MB.
Persze nem árt ha minimum 2Gb-s MS-t veszel az 1.5-ös PSP mellé!!
Persze a 32mb-os ms amit a géphez adnak maximum a mentéseknek elég! :DDD

(#346) S*A*G*A*N*


S*A*G*A*N*
csendes tag

halicsöcsáo everybody! Bocsi ha már tettek fel ilyen kérdést de nem figyeltem..... tehát hogyan lehet a psp-ben aktiválni az internetet ????? A boltban ahol vettem azt mondták fel kell menni a www.yourpsp.com-ra és ott kell vmit múűködni de mit????? előre is tx ;]

(#347) bLaCkDoGoNe válasza S*A*G*A*N* (#346) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jó nagy lámák lehettek ott a boltban.

''Internetet aktiválni''... ilyen kifejezést.
Egyszerűen a készülék bal oldalán levő wifi kapcsolót bekapcsolod, aztán a Network Settingsben beállítasz egy wifi access pointot, és mehet a móka. (2.0 és afölött vagy a cuccban böngésző.)

A yourpsp.com-on nem tudom, mit kellene mókolni. Online játékhoz valóban kell egy nevet regisztráltatni magadnak azzal a piros cetlivel, ami a dobozban volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#348) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#333) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor egy kis fw történeti áttekintés (A fontosabb firmwarekről):

1.5 - homebrew programok teljes körű futtatási lehetősége, umd-emulátor, wifi, ir és usb használata. Nincsen benne internetböngésző. Az MPH-féle game loaderrel elvileg futtathatóak a 2.0-át igénylő játékok, és mintha olvastam volna egy 2.6-os game loaderről is.

2.0 - a toc2rta által felfedezett TIFF-exploit használatával 1.5-re ''frissíthető'', így az összes 1.5-ös funkció elérhető (ugyanakkor a downgradelés figyelmet igénylő folyamat, úgyhogy csak saját felelősségre babrálj vele). Beépített webböngésző. Az újabb játékok futtatásához alapkövetelmény ez a fw.

2.01 - bár verziószámban apró növekedés történt, mégis fontos firmware. Mindössze annyit csináltak a Sonynál, hogy befoltozták a 2.0-ás TIFF exploit futtatását lehetővé tevő lyukat, így 2.01 és fölötte esetén nincs mód bizonyos funkciók elérésére, és jelenleg nincsen ismert módszer a lefele történő frissítésre sem. Edison Carter, Fanjita és Ditlew kemény munkájának köszönhetően azonban ezen verzión (és e fölött mindegyiken, egészen a most legfrissebb 2.6-ig) is lehet homebrew programokat futtatni, bizonyos korlátozásokkal.
Ezek:
- a futtatáshoz mindenképpen szükség van egy eredeti GTA lemezre, mivel a programok betöltése egy hackelt GTA mentett álláson keresztül történik.
- mivel a kernel mód nem elérhető, ezért bizonyos programok nem fognak futni (UMD-emulátorok és firmware downgradelő programok semmiképpen, ill. jellemzően rendszerbabráló programok azok, amik nem működnek). A loader legfrissebb (0.97 - Super Bock) verziója már a wifi használatát is lehetővé teszi.

2.6 - Viszonylag sok újdonságot raktak ebbe a verzióba: Podcasting (RSS-feed zenehallgatás), WMA lejátszás (ennek az aktiválásához internet hozzáférés kell, de elvileg létezik rá egy patch is).

A többi fw-ről (1.00, 1.51, 1.52, 2.5) nem írok, ha érdekel, neten keress utána.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#349) kavicssli


kavicssli
addikt

Akkor arrol az oldalrol mi az a progi amit erdemes felrakni?
Te miket raktal fel?
Ja es ha egy par progin megmutatnad hogy hogyan raktad fel a PSP-re azt nagyon megkoszonnem.Leirhatnad privibe. :R :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#350) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#349) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lásd #329.
Azt a weboldalt nincs sem kedvem, sem időm végigböngészni.

Programok felrakása (példaként nézzük a SCUMMVM nevű programot):

1.) Letölt scummvm-0.8.2-psp.zip fájlt.
2.) Kicsomagol.
3.) Lesz egy ''scummvm-0.8.2-psp'' nevű könyvtárad valahol. (Ahova a zipet kicsomagoltad.)
4.) Ebben a könyvtárban van egy ''1.50-eboot'' és egy ''single-eboot'' mappa. Értelemszerűen az 1.50-es mappa tartalmát olyan PSP-nél lehet használni, amelyiken 1.50-es fw van, a single eboot mappa tartalmát pedig 1.0-án, 2.0-án és afölött.
5a.) 1.50-es fw esetén: Az 1.50-es mappa tartalmát (jelen esetben a ''scummvm-psp'' és ''scummvm-psp%'' nevű könyvtárakat) kell bemásolni a memory stick/psp/games mappájába.
5b.) 1.00, 2.00 és e fölötti firmware-ek esetén a single eboot mappa tartalmát (jelen példában a ''scummvm-psp'' mappát) kell bemásolni a memory stick/psp/games mappába.

Ha valamit letöltve nincs külön 1.50-es meg single eboot mappa (ez utóbbit szokták 2.0 vagy valami hasonló névvel is jelölni), hanem 2 mappa van, mondjuk ''program'' és ''program%'', akkor mindkettőt a memory stick/psp/games mappába kell másolni.

1.50-es fw esetén menüből, 2.0 és afölött pedig a Fanjita-féle eloaderrel indíthatóak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.