Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#601) (Kolombusz) válasza sanyopit (#600) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Regisztráláskor ha elolvasod az alapelveket (márpedig elolvastad, hiszen elfogadtad őket;]), láthatod, hogy a fórumon tiltott a warez tevékenység.
Igy is örülhetsz, hogy egy ideig bent hagyták a kéréseidet.

(#602) bullseye válasza sanyopit (#600) üzenetére


bullseye
addikt

''Szerzői vagy szomszédos jog védelmét biztosító műszaki intézkedés kijátszása

329/B. § (1) Aki a szerzői vagy szomszédos jog védelmét szolgáló, és a szerzői jogról szóló törvényben meghatározott műszaki intézkedés megkerülése céljából az ehhez szükséges eszközt, terméket, berendezést vagy felszerelést haszonszerzés végett

a) készít, előállít,

b) átad, forgalomba hoz, vagy azzal kereskedik,

vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a szerzői vagy szomszédos jog védelmét szolgáló műszaki intézkedés megkerülése céljából az ehhez szükséges vagy ezt könnyítő gazdasági, műszaki, szervezési ismeretet másnak a rendelkezésére bocsátja.

(...)''

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#603) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én fogtam ki csak két ilyen játékot, vagy PSP-re minden játék iszonyat nehézre sikeredett? :Y Nem vagyok kezdő a témában, szóval erre nem lehet fogni a dolgot. Hogy konkrét legyek a Burnout Legends és a Virtua Tennis-ről van szó. Eleinte mindkettő szép és egyszerű, de a végére nagyon bedurvulnak (pedig általában otthon, nyugiban játszok, mi lenne ha még egy busz is rázna alattam...).
Burnout az utolsó osztályig teljesen jó volt, ott viszont szinte már képtelen vagyok nyerni.
Virtua Tennis meg az utolsó pár lvl4-es bajnokságig, azokat azért még megcsináltam kisebb - nagyobb gonddal, de ami utána jött King - Queen meccs...örültem, hogy egy game-et meg tudtam nyerni :D

(#604) Kanczy válasza Cathfaern (#603) üzenetére


Kanczy
veterán

hát igen...a virtua tennis-t kipróbáltam és elég nehéz volt :))
burnout most akarok venni,de hát senki nem adja normális áron :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#605) bullseye válasza Cathfaern (#603) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem Te még jól bánsz vele, mert nekem már a második osztály is magas egyelőre a Burnoutban (sőt az elsőből a sportkocsis utsó burning lap sincs meg goldra...)
bár én mindíg is jobban élveztem a Crash-t, 40-nél tartok, de már ott is akadt 4 ami csak ezüstre ment :(

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#606) Cathfaern válasza bullseye (#605) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért nincs meg végig az arany. A második azt hiszem még megvan, de utána már csak arra hajtottam, hogy legalább bronz legyen. De az utolsóban még ez se sikerül. Pedig amúgy nagyon jó kis játék :)

(#607) bLaCkDoGoNe válasza bullseye (#605) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Van-e még eladó 2GB-os MS-ed?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#608) bullseye válasza bLaCkDoGoNe (#607) üzenetére


bullseye
addikt

sorry, már elkelt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#609) tl-x


tl-x
őstag

Használ vki Logitech PlayGear Pocket tokot hozzá? Játék cseréhez ki kell venni a tokból?

(#610) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#609) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, ki kell venni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#611) tl-x


tl-x
őstag

Milyen a füllhallgató kimenete? Szabványos 3,5ös? Vagy vmi speciális?

(#612) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#611) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szabványos. Mondjuk ezt nem lett volna nehéz kiguglizni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#613) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#612) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

lol, most nézem, simán gépbe is be lehet dugni 3,5-ös jack-et, nem kell hozzá mindenképp a távirányító, eddig mindig azzal használtam :B

(#614) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#613) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nemrossz... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#615) tl-x válasza bLaCkDoGoNe (#612) üzenetére


tl-x
őstag

Azért kérdeztem, mert Base Packot akarok venni és ahhoz nincs füles. Füllhallgatóim meg van egy pár és akkor nem kell vennem egyenlöre. Szemezek a Logitech fülesével ami psp-hez van. Brandó fóliát és Logitech tokot néztem ki hozzá! A Crystal Protect Case-hez mit szoltok használ ilyet vki? Ebböl is ki kell venni játékcserénél?

(#616) Type-R válasza tl-x (#615) üzenetére


Type-R
őstag

A képek alapján igen, ki kell venni ebből is a PSPt.
Akkor inkább már Logitech Play Gear Pocketet vegyél, az kicsit erősebbnek néz ki. ÉS egyszerűb ki venni belőle a PSPt.

(#617) Cathfaern válasza Type-R (#616) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Logitech PlayGear Pocket-ből nem kell kivenni, az biztos. De szerintem a Crystal Protect Case-ből se kell, legalábbis miért lenne amúgy kihagyva minden gombnak hely? :)

Amúgy base packot kapni még egyáltalán?

(#618) Type-R válasza Cathfaern (#617) üzenetére


Type-R
őstag

Én úgy néztem, hogy ha játékot akar cserélni, akkor ki kell venni a tokból a gépet.
Én Logitech Play Gear Pocketet használok, és ha kiveszem a játékot, akkor mindig kiveszem a tokból a PSPt.

(#619) Type-R


Type-R
őstag

Szerintem ebből ki kell venni:
[kép]

(#620) Cathfaern válasza Type-R (#619) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elnézést, olvasni megint elfelejtettem rendesen :B Azt hittem simán játszásról van szó, de most nézem játékkivételről. Sorry mégegyszer. Amúgy olyan tok szerintem nincs, amiben játékot lehetne cserélni. Ellenben az úgyse olyan gyakori eset. Legalábbis ha én elkezdek egy játékot, addig azzal játszok amíg végig nem viszem, vagy nagyon elakadok benne, esetleg megunom. Na meg köszönhetően a PSP ''elaltatós'' módjának (amikor csak rövid ideig húzza meg az ember a power gombot) sokkal kényelmesebb is ugyanazzal a játékkal játszani :)
Amúgy részemről ez egy nagyon régóta várt feature a hordozható gépeknél, nagyon örültem amikor PSP-ben ezt megtaláltam. Nem egyszer jártam úgy még GBA-val, hogy le kellett tennem a gépet hosszabb időre. Olyankor jó lenne kikapcsolni aku miatt, de ezt sokszor nem lehet megtenni, mert régen volt mentési pont, vagy pálya elejére rakna vissza...na meg így az se gond ha kimerül a PSP egyszerűen onnan lehet folytatni feltöltés után, ahol kifogy az akku.

(#621) Type-R


Type-R
őstag

Ridge Racerről mi a véleményetek, jó játék?
Nekem most csak Burnoutom van, és gondoltam ezt is megveszem még.

(#622) bullseye válasza Type-R (#621) üzenetére


bullseye
addikt

én első pályákat próbáltam, első kocsikkal, nekem nagyon bejött a farolási modellje miatt.
hozzátartozik, hogy imádom az autós játékokat, de nagyon béna vagyok bennük. ez játszhatónak tűnt (a minijátéka se rossz...). a Burnoutban meg Crash-elek inkább, mert alsóbb kategóriákban körönként 1 karambol még belefért, de úgy tűnik feljebb már nem igazán :(

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#623) Cathfaern válasza Type-R (#621) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt mondják jó vétel, igen (sőt inkább ezt szokták ajánlani első autós játéknak psp-re)

(#624) Type-R válasza Cathfaern (#623) üzenetére


Type-R
őstag

Akkor majd megveszem, kell valami más autós játék is a Burnout mellé, amíg nem jön a GT PSP-re.

(#625) tl-x válasza Cathfaern (#617) üzenetére


tl-x
őstag

Sajnos ahol kinéztem a base packot ( 40e ft ) elfogyott! :(

(#626) Cathfaern válasza tl-x (#625) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Amennyire tudom, a base packot már nem forgalmazzák, azaz ahol maradt raktáron ott még van, de újat már nem fognak kapni.

(#627) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#626) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bukta... :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#628) tl-x


tl-x
őstag

Nem tudjátok hol tudnék új készüléket venni olcsón?

[Szerkesztve]

(#629) Type-R válasza tl-x (#628) üzenetére


Type-R
őstag

Mennyiére olcsón. Mert használtan már lehet kapni, egész olcsón, csak ki kell fogni egy jó állapotut.

(#630) tl-x válasza Type-R (#629) üzenetére


tl-x
őstag

Nem akarok használtat! Kb 40 körül jó lenne akár base pack is de sajna az már nem kapható! Tényleg az új psp kijelzőjén van vmi fólia szerűség vagy vmi védő?

(#631) Cathfaern válasza tl-x (#630) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nincs rajta semmi, de lehet kapni külön fóliát, vagy van a crystal tok, amivel tudsz játszani is.

Mennyire sürgős? Ha nem annyira, akkor küldök priviben egy e-mailt, a srác Németo.-ban dolgozik, de kérésre szokott hazahozni játékokat, és elég olcsón tud szerezni mindent. Szerintem ha írsz neki, egy PSP is beleférne és lehet onnan meglenne 40k körül (nincs postaköltség, mert vagy ő hozza, vagy ha ismerőse jön haza, akkor vele, ilyesmi). Viszont ebből kifolyólag, csak akkor tudsz hozzájutni, ha Mo-ra tudja juttatni valakivel.

(#632) tl-x válasza Cathfaern (#631) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi! Egyenlöre még csak gyüjtök rá! kb 1 - 2 hónap mulva tudom csak megvenni!

(#633) tl-x


tl-x
őstag

Filmeknél van olyan mint a dvdknél, hogy régió kód? Ma fogok venni két filmet ami csak angol nyelvű!

(#634) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#633) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, filmeknél van régiókód, pontosan úgy, mint a DVD-knél.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#635) ToxLee


ToxLee
őstag

Sziasztok! Most szeretnék venni PSP-t ezért elolvastam néhány kommentet, de nem tudtam leszűrni belőle ,hogy most melyiket érdemes venni? A simát vagy a giga pakkot? Mi a különbség a két pak között? Király a gép? Adapterről lehet gémelni, vagy állandóan fel kell tölteni? Negatívumok ,ha van ilyen? :) Kb. ennyi lenne. Előre is kösz :R

(#636) ToxLee


ToxLee
őstag

Azt elfelejtettem ,hogy mi az a firmware? Ezzel lehet internetezni? Minnél nagyob a száma (2.70) annál jobb? Meg olvastam olyat is ,hogy nem mindegy ,hogy milyen PSP-t veszel a boltban. Bocsi a sok(k) kérdésért :B

(#637) bLaCkDoGoNe válasza ToxLee (#636) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10...

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az _összes_ hozzászólást, nagyon sok információ van a topikban. A kérdéseid nagy részére a topik és egy kis Google választ ad. Ha utána még maradt homályos pont, akkor kérdezz, és szívesen segítek, de azt nincs kedvem/időm sokadjára leírni, amire itt a topikban vagy egy kis neten való keresgéléssel megtalálod a választ.

Üdv.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#638) ToxLee válasza bLaCkDoGoNe (#637) üzenetére


ToxLee
őstag

Ugye azt nem mondod komolyan ,hogy elolvasom ezt a 600 hozzászólást? Elolvastam az utsó 200-at, de ezekre vagy nem válaszoltak vagy elég homályos.....

(#639) bLaCkDoGoNe válasza ToxLee (#638) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát, ha Hozzád hasonlóan szeretnék fogalmazni: ''Ugye nem gondolod, hogy sokadjára is leírom ugyanazokat a válaszokat?''.
De inkább csak azt mondom, hogy ha nincs türelmed utánaolvasni a dolgoknak, akkor még nagy veszélyeket rejthet leendő PSP-s pályafutásod.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#640) ToxLee válasza bLaCkDoGoNe (#639) üzenetére


ToxLee
őstag

Na jó meggyőztél :) Bocs , ha durva voltam, ma már sokan fel*asztak. Bocs :R

(#641) bullseye válasza ToxLee (#638) üzenetére


bullseye
addikt

569-573 között pl. szó esett a packokról...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#642) tl-x


tl-x
őstag

Nem lehet kapni hozzá vmi tv tunert? Sega Gamegearhez is volt anno!

(#643) ToxLee válasza bullseye (#641) üzenetére


ToxLee
őstag

ok! Köhi :R

(#644) Kanczy válasza bLaCkDoGoNe (#639) üzenetére


Kanczy
veterán

#1 hát szerintem azért egy 3 soros szöveget könnyebb leírni,mint 600 hsz-t elolvasni

#2 mire leírtad ezt az üzenetet,kétszer leírhattad volna,hogy mi az a firmware :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#645) bLaCkDoGoNe válasza Kanczy (#644) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Előtted is nyitva állt a lehetőség, hogy a hozzászólásodban információkat közölj, de Te sem tetted meg.

A feltett kérdésekre pedig:
1.) Nem három sor lett volna a válasz,
2.) Nem biztos, hogy engem az érdekel, kinek mi a könnyebb. Egyszerűen fárasztó sokadjára is ugyanazokra a kérdésekre válaszolni. Természetesen a fórum információcserére van, de nem írom le egymilliószor ugyanazt csak azért, mert az aktuális kérdező (nem Jasonchan kollegára gondolok, hanem úgy általánosságban) lusta utánajárni/utánaolvasni egy picit a témának. Biztosan én vagyok a bunkó, de úgy gondolom, hogy aki ennyi fáradtságot nem fektet a dologba, csak elvárja a választ, annak bizony nem szoktam újra leírni a dolgokat.
Ha végigolvassa a topikot, és utána még marad kérdése, arra természetesen szívesen válaszolok.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#646) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#642) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Közvetlen TV tunerről nem tudok. Vannak olyan egységek, amik képesek TV adást rögzíteni PSP-nek megfelelő formátumban a Memory Stickre, illetve Japánban már a LocationFree Player a menő (bár lehet, hogy ezt csak a Sony nyomja). Ennek lényege, hogy van egy kis szerkezet, amit rádugsz pl. a TV-re ill. a szélessávú internetedre, és ez elkezdi streamingelni az éppen aktuális videóanyagot (valahogy úgy, mint a podcast). A PSP-vel pedig csak egy wifi hotspotra kell csatlakoznod, és elindítanod a LocationFree Playert (2.5-ös és afölötti FW verziókban van), és már nézheted is a tévéadást.

Itt olvasgathatsz róla: [link]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#647) Kanczy válasza bLaCkDoGoNe (#645) üzenetére


Kanczy
veterán

két dologban is igazad van...abban,hogy én mondhattam volna valamit (a psp-n futó software),másrészt pedig utánakereshetett volna...de azért te sem várhatod el azt,hogy végigolvassa mind a 600 hsz-t...akkor inkább firmware a keresőbe :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#648) bLaCkDoGoNe válasza Kanczy (#647) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Magamból indultam ki; ha én venni szeretnék valamit, előtte napokig, néha hetekig bújom a fórumokat, és még a többezer hozzászólásos topikokat is el szoktam olvasgatni - gyakran a keresett információk mellett így értékes pluszinformációkat is találok.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#649) bullseye válasza Kanczy (#647) üzenetére


bullseye
addikt

a psp-n futó software nem alkalmazás/game meg ilyesmi? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#650) bLaCkDoGoNe válasza Kanczy (#647) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ahogy bullseye is mondta: inkább a PSP-t működtető beégetett rendszerszoftver (hívhatnánk operációs rendszernek is).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.