Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#801) kszabber


kszabber
tag

2.0-2.8FW-re az elso tiff exploit-ot kihasznalo homebrew(tetris) letoltheto innen:
[link]


Remelem nem kell sokat varni a 2.7-2.8 eloader-re sem. ;]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#802) Cathfaern válasza kszabber (#801) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tesztelve 2.80-on, tényleg megy :)

(#803) adamsX


adamsX
aktív tag

Hellosztok.

Megvettem végre a psp-t. Annyi lenne a kérdésem, hogy van a gépemen iso játék. Azt az egészet fel kell másolni a kártyára vagy telepíteni kell?

(#804) bLaCkDoGoNe válasza adamsX (#803) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tudod jól, hogy ezzel kapcsolatban nem segíthetünk Neked itt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#805) adamsX válasza bLaCkDoGoNe (#804) üzenetére


adamsX
aktív tag

De úgy is értem, hogyha megvan a game gyári lemezen és fel lehet-e másolni a lemezre és onnan indítani. Nem szeretem hurcolászni a lemezeket.

(#806) Cathfaern válasza adamsX (#805) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, mivel gyári lemezről a gép megbontása nélkül nem tudsz lemásolni semmit...had ne folytassam, van sok (többek közt magyar) fórum is, ahol találsz választ (na meg ott a google...), de a PH! nem az.

(#807) kszabber


kszabber
tag

Lassan beindul a gepezet! :DDD

tiffpong 2.0-2.8 firmware-hez [link]

(#808) adamsX


adamsX
aktív tag

Van psp-re winamp?

(#809) bLaCkDoGoNe válasza adamsX (#808) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Winamp mint olyan nincsen, de van PSPRadio, ami nagyon hasonlít rá, és az egyik legjobb homebrew program PSP-re.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#810) adamsX


adamsX
aktív tag

Tud valaki egy olyan oldalt ahol magyarul le van írva, hogy kell frissiteni a gépet? Vagy valaki leírná.

(#811) zsulboy válasza adamsX (#810) üzenetére


zsulboy
senior tag

A google segít neked hidd el!

(#812) kszabber


kszabber
tag

Snake 2.8-ra? Igen!!!

[link]

(#813) Roxeus


Roxeus
tag

Hy all!

Lenne egy kérdésem, ami lehet hogy tárgytalan, mert annak tűnik, de nem vok biztos benne (most akarok ilyet venni). :D mind1 lényeg az, hogy a k0nz0lstudiónál van mind a 3 pakk base,value,giga. Azt irja róluk hogy a modellszámuk nem ugyanaz. (PSP-1004-K - esetleg ez befolyásolja a az alaplap tipusát? döntő fontosságú lenne ha tényleg ez a TA-082-es...) Ez mit is takar? Base pack valamiben más (alapgépet tekintve) mint a másik kettő?

Lásd bővebben: [link]

Előre is köszi a segitséget!

(#814) Roxeus válasza Roxeus (#813) üzenetére


Roxeus
tag

plz vki... fontos lenne...

(#815) Gyusz válasza Roxeus (#813) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha ez segít, akkor elmondom, hogy kb. 2 hete vettem ott egy Giga Pack-ot. Az enyémet simán lehetne downgradelni, nem TA-082-es az alaplap.

Egyébként eszméletlen jó ez a Liberty City Stories, néha inkább ezzel játszom, mint akármelyik PC-s játékkal. Még a Burnout Legendst próbálgatom, de nekem ez kissé nehéznek tűnik.

(#816) Roxeus válasza Gyusz (#815) üzenetére


Roxeus
tag

Milyen fw verziójú a psp?

(#817) Gyusz válasza Roxeus (#816) üzenetére


Gyusz
őstag

2.01-es firmware volt rajta, persze én azóta már frissítettem.

(#818) Roxeus válasza Gyusz (#817) üzenetére


Roxeus
tag

Ok köszi. GTA: LCS gyári umd-n van meg?

[Szerkesztve]

(#819) Gyusz válasza Roxeus (#818) üzenetére


Gyusz
őstag

Jaja, UMD-n van meg, előbb megvolt mint a PSP-m :D

(#820) Roxeus válasza Gyusz (#819) üzenetére


Roxeus
tag

A k0nz0lstudiónál engedik kipróbálni a gépet megvétel előtt? pl. frimware, alaplap, pixelhiba?
Tiéden van pixelhiba? Ami a vásárláskor is rajta volt?

(#821) Gyusz válasza Roxeus (#820) üzenetére


Gyusz
őstag

Interneten megrendeltem a gépet, időpontot egyeztettem és elmentem érte. Felbontották előttem a dobozt, megmutogatták mi micsoda, be lett kapcsolva a gép. Megnézegetttem, nem volt rajta pixelhiba, az alaplap típusa meg nem érdekelt. Korrektek voltak, de én nem vizslattam sokáig, szóval nem tudom, hogy mennyire lehet próbálgatni a gépet.

Egyébként ha kérdéseid vannak, akkor legyél szíves jobban összefoglalni őket, kicsit fárasztó egyenként válaszolgatni. Persze szívesen segítek, úgyhogy ne vedd sértésnek!

(#822) Roxeus válasza Gyusz (#821) üzenetére


Roxeus
tag

Bocs, nem akartam csak kicsit fáradt voltam tegnap.

Annyit szeretnék megtudni, hogy a gép amit valószinűleg náluk fogok rendelni ki tudom-e próbáni a megvásárlás előtt. Fontos hogy ne legyen rajta pixelhiba, alaplap ne a TA-s legyen, és a frimware ne legyen 2.6 nál magasabb. Nem részletezem hogy miért, de gondolom tudjátok... :D

Még valami, hogy igazából 3 dologban különbözik a gigapack a valuepack-tól: - 1gb memkari, usb kábel, meg vmi asztali tartó. Csak ennyi a különbség?
Nem tudom hogy melyik lenne a jobb nekem (memkari egyelőre elég a 32-es), de főleg árban jönne igy ki jobban. Te miért is vettél gigapack-ot?

Még egy utolsó kérdés, hogy a garancia amit kaptál, az helyszini, vagy sony szervizbe szól?

Szives segitségedet előre is köszi!

(#823) Gyusz válasza Roxeus (#822) üzenetére


Gyusz
őstag

A kipróbálással kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy természetesen megnézheted, amit venni akarsz. Én relatíve gyorsan átvizsgáltam a gépet, szóval hogy mennyire lehet próbálgatni, nézegetni, azt inkább kérdezd meg tőlük, nekem szerencsére minden rendben volt.

Azért vettem Giga Packot, mert a vászon védőtokon és a demo lemezen kívül minden tartozékra szükségem van. Egyébként tényleg felszereltségben különböznek csak, meg valószínűleg a firmware is más lehet, de erről nem tudok bővebbet mondani.

Garanciális problémákkal oda kell a gépet visszavinni. Egyébként nem árt még valami keményebb tokot is venni (legalábbis szerintem).

(#824) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék venni ujjan egy PSP-t lehetöleg 1.5-öst!
Ehhez kérném a segitségetek, jó lenne ha tudnátok nekem egy cimet vagy telefonszámot adni ahol jó áron kapok ilyet!
Elöre is köszönöm a válaszaitokat! :R

(#825) Gyusz válasza Gaboo007 (#824) üzenetére


Gyusz
őstag

1.5-ös PSP-t szerintem nem kapsz már újonnan.

(#826) Gaboo007 válasza Gyusz (#825) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Szia!
Azt vágom hogy nem kapok gyári 1.5-el de nagyon sok helyen meg tudják oldani hogy az legyen rajta...
De ezt gondolom te is tudod.

(#827) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Giga Pack-ban 2.01-es a legkisebb firmware.
Amúgy az miért nem mindegy milyen alaplap van benne?

(#828) Gyusz válasza Cathfaern (#827) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha jól tudom, akkor a TA-082-es alaplappal szerelt PSP-ket tönkre teszi a downgrade.

(#829) kszabber


kszabber
tag



File explorer 2.8-ra itt: [link]

(#830) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nagyon gondolkodom egy Giga Pack vásárlásán és az lenne a kérdésem, hogy a Konzol Stúdióban felteszik a 2.80-as (úgy tudom ez a legújabb) firmware-t ha megkérem őket? Tudom, hogy warez téma, de ezzel mennek a tört játékok is?:B Utóbbi kérdésre a választ privibe dobja valaki, ne szennyezzük ilyesmivel a fórumot:)

Ha letöltök a YourPSP-ről egy demót vagy bármit, azt hogy tudom felrakni a gépre? Konkrétan hova kell másolni a memóriakártyára?

(#831) Ghard


Ghard
őstag

Csá!
Nemrég vettem PSP-t, és ugy tudom van rajta infra. Ezt hogy/mire lehet használni???
+ ha van valakinek GTA:LCS eladó/kölcsönbe az érdekelne(régebbi verzió kellene[downgrade])

(#832) zsulboy válasza Alvin_ti4200 (#830) üzenetére


zsulboy
senior tag

Már 2.81-es a legújabb,de szerintem csak a demok miatt nem érdemes felrakni!8kevés van belölük.
Esetleg a 2.71 mert azzal még tudsz demot-t lejátszani(nem mindent persze) és utánna még ....... :B
Egyébbként a PSP\GAME mappába beásolod a demot aztán go. ;)

(#833) Alvin_ti4200 válasza zsulboy (#832) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A 2.81-es firmware-rel nem lehet lejátszani az összes demót?:F Hiszen ezek hivatalosak tudtommal:U

(#834) Ghard


Ghard
őstag

VALAKI???
---->>>(#831)
? ? ?

(#835) mower


mower
tag

sziasztok

mostaban erosen gondolkodom egy psp vasarlasan (mily csoda :) ), munkam miatt jo lenne egy ilyen masina. csak annyi kerdesem lenne, hogy a jatekelmeny milyen egy ilyen kis gepen? gondolom azert egy ps2 szinvonalat nem hozza (vagy talan igen :F ), de megis tudnatok egy par szoban jellemezni milyenek rajta a jatekok? (grafika, hang, osszhatas) koszi :R

udv, mower

(#836) Alvin_ti4200 válasza mower (#835) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

szerintem simán hozza egy PS2 grafikáját

(#837) Ghard


Ghard
őstag

Azért egy ps2 grafikát nem képes megjeleníteni :(
kb a ps(1) és ps 2 között van, ami egész szépen néz ki. :)
a játékélménye nem rossz a méretekhez képest, nem egy monitor/tv, de ha az ember belemerűl a játékba, el is felejti hogy min játszik.


valaki -------> 831-es hozzászólás PLZ HELP :R :R :R

[Szerkesztve]

(#838) Roxeus válasza Alvin_ti4200 (#830) üzenetére


Roxeus
tag

privi ment... :))

(#839) Roxeus válasza Ghard (#831) üzenetére


Roxeus
tag

Van rajta infra, amivel lehet kommunikálni két infrás gép között. Pl. teló+psp :C De jobb, hogy WiFi támagatás van benne, amivel tudsz multizni egy másik psp-vel, esetleg neten is... :)) Meg lehet netezni is, ha van a közelben egy Access Point... :D

(#840) Roxeus válasza Ghard (#831) üzenetére


Roxeus
tag

Nekem is kéne egy GTA: LCS... :D :D :D

(#841) Ghard válasza Roxeus (#839) üzenetére


Ghard
őstag

Jó, de hogy lehet kommunikálni???
Program kell hozzá vagy mi?
Mert csak simán nem megy, olyan opció sincs a gépen hogy ''infra mode''.
FW.2.60

(#842) Ghard


Ghard
őstag

megnéztem a videot hogyan downgradeli a srác a psp-t.
a gta-ban betölti a progit azt kész.
ez más játék loadmenüjéből nem működik :F :F :F (pl:medievil)???

(#843) Gyusz válasza Ghard (#842) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem nem véletlenül használják a GTA-t, de amúgy is érdemes megvenni, nagyon jó játék. Egyébként lehet GTA nélkül is downgradelni, legalábbis mintha olvastam volna róla itt [link].

(#844) zsulboy válasza Alvin_ti4200 (#833) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én nem azt írtam hogy a 2.81-el nem lehet az összes hivatalos demot lejátszani,hanem azt hogy nem érdemes!!! :DDD
Szerintem a 2.71-es is jó mert arra is vannak demok! ;)

(#845) zsulboy válasza Alvin_ti4200 (#836) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nézd meg a Tekkent az szerintem simán alázza a TEKKEN 5 ps2-es verzióját! :DDD

(#846) Cathfaern válasza Alvin_ti4200 (#830) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valószínűleg fel. De szerintem csak akkor tetesd rá, ha semmiképp nem akarsz homebrew és egyéb nem teljesen hivatalos dolgokat futtatni rajta :)

YourPSP-ről letöltve nem kell sehova pakolnod, mivel csak úgy enged letölteni, ha PSP USB kábellel rá van kötve gépre, és rögtön oda tölti le a cuccokat.

(#847) Alvin_ti4200 válasza Cathfaern (#846) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A 2.71 az még enged mindent? Internetezni hogy lehet WiFi-vel az újabb firmware-ekkel? Konkrétan weblapnézegetés érdekelne (nem fórumozás, csak olvasás). Van böngésző vagy azt is buherálni kell?

(#848) zsulboy válasza Alvin_ti4200 (#847) üzenetére


zsulboy
senior tag

A 2.71 jó mindenre,van rajta böngésző szörfözhetsz a neten kedvedre. :)
Gyári UMD játék sem kér még nagyobb firmware-t,tehát jó mindenre!

(#849) Alvin_ti4200 válasza zsulboy (#848) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor jó:) 2.71-et le is szedtem a YourPSP.com-ról (igaz nem tudom kideríteni, hogy valóban az-e, mert mindegyik firmware-nek ugyanaz a file neve:U

(#850) mower válasza Alvin_ti4200 (#836) üzenetére


mower
tag

tegnap este a MM-ban volt szerencsem egyet megtapogatni, vmi F1-es jatek ment rajta eppen, de nagyon tetszett. :)
mar csak meg kell talalnom hol a legolcsobb jelenleg, es hogy melyiket is lenne erdemes megvenni :D

MOD.: nem hivatalos sony garanciasat erdemes szerintetek megvenni? ajanlottak egy giga pack -ot 48eFt-ert 1 ev garanciaval (de ez gondolom bolti garancia). ha esetleg hiba lep fel, mennyivel lehet rosszabb, hogy nem sony garancia van? egyaltalan gyakran elofordul barmifele meghibasodas? koszonom :R

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.