Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3001) habzsibabzsi


habzsibabzsi
csendes tag

Sziasztok!

Ez a psp a képeken Fat vagy Slim mert ha Fat akko ezzel a cuccal meg lehet oldani a Fat tvre kötését és én nemvok annyira jó ebben a témában

itt a link:
http://gear.ign.com/articles/677/677544p1.html

(#3002) amd pro válasza habzsibabzsi (#3001) üzenetére


amd pro
csendes tag

Ez 1 slim igy kötöd fel a tvhez bár van ennek valami más módja is de hogy fat-et lehet e azt nem tudom. Amugy a linket sztem vedd le vagy valami mert rádszólnak vagy kitörlik a hozzászólást

(#3003) bwoay válasza zedok (#2999) üzenetére


bwoay
nagyúr

még nem vettem :) van Pandora akksim meg MS-em is.
de nem hagy nyugodni a dolog :D
ha ilyesmivel foglalkoznék, akkor biztos elhoznék egyet.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3004) papp-imi


papp-imi
csendes tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy lehet a memoria kártyára több játék mentését is elmenteni mert jelenleg törölni akarja a régi játékot ha menteni akarok egy ujat pedig 4 gigás kártya van benne.

Előre is köszi

(#3005) 33as


33as
senior tag

Gyerekek lehet felrakni a 4.01 M33-2 Custom fw-t.

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3006) bwoay válasza 33as (#3005) üzenetére


bwoay
nagyúr

jó, de minek?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3007) 33as válasza bwoay (#3006) üzenetére


33as
senior tag

Csak ;]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3008) Djuree válasza bwoay (#3006) üzenetére


Djuree
félisten

há' hogy legyen :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3009) szilchi


szilchi
őstag

Na...leadtam a gépet a szőrvízbe.Aszongyák 3-4 hét mer Pesten csinálják...de hát ez várható volt.Csak a gépet vitték,akksi ki lett véve belőle.Meg a memókari is.Ja...az akksinak így naturba nem lesz gondja ebben az egy hónapban?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#3010) helme válasza Goatman (#48) üzenetére


helme
csendes tag

Szia!

Csupán annyi , hogy kell venned egy átalakítót mivel kint 110V van. (Ez kb 400 forint) Ezzel akár 10-15 ezer forintot is spórolhatsz :)

http://iphonehungary.hu // http://psphungary.hu

(#3011) helme válasza 33as (#3005) üzenetére


helme
csendes tag

Semmi értelme. Nekem elég sok HW játék kifagy vele még mindig. Na és hol van az ígért new Recovery mód? A legjobb még mindig a 3.90m33 a 3.95GEN meg egy *****. Hmmm de legalább az jó hír , hogy PSP Wiki magyarul is lesz :)

http://iphonehungary.hu // http://psphungary.hu

(#3012) 33as válasza helme (#3011) üzenetére


33as
senior tag

Na ezt nem vártam pont tőled, hogy semmi értelme felrakni! Te PSP-den akkor még miért nem az 1.50-es fw van? :(
Menj be a recovery menübe és tiltsd le a PIC0/1.PNG ikonok elrejtését és menni fognak a HW-k.

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3013) piqla


piqla
őstag

Hellosztok!
Az a helyzet, hogy Hori folia van a gepen, nagy megelegedesemre eleddig semmi problema nem volt vele. Egyetlen hiba, hogy amikor raktak fel boltban a foliat, alakerult egy relative nagyobb szennyezodes, igy ha nem jatszom es felulre nezek a kijelzo legszelere, akkor lehet latni. Ez nem is gond. Viszont.
Tobbszor is feltunt mar, de ma lettem igazan kivancsi, mikozben a Wipeout Pulse egyik palyajan robbantam fel hatodjara; van par nagyon-nagyon pici feher pontom a kijelzon. Nem tudom, hogy mekkora lenne a kijelzon egy halott pixel, de ez szerintem kisebb annal. csak sotet hatterben latni, szurkes-feher, erossege attol fugg, hogy honnan nezem a kepet. Mikent allapithatnam meg, hogy pixelhibas avagy porszem az is? Elore is koszi. Mindenfele villodzo programokat mar raeresztettem, nem tortent semmi, akkor alig lattam oket.

Szereted az állatokat?

(#3014) zedok válasza helme (#3010) üzenetére


zedok
senior tag

"Csupán annyi , hogy kell venned egy átalakítót mivel kint 110V van. (Ez kb 400 forint) Ezzel akár 10-15 ezer forintot is spórolhatsz :)"

Hello. 400 Ft ért átalakítót hol tudok venni? müszakiboltokban? :) Csak nekem is onnan lesz és föl kell készülni mindenre ;) ^^

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3015) bwoay válasza piqla (#3013) üzenetére


bwoay
nagyúr

Baszki, a "villódzó program" a hiba "javítására" van, nem a kiszűrésére.
Most viszont legalább tudod, hogy nem javított a helyzeten :)
Dead Pixel Checker kell neked. És ha nagyon kicsi a világító pont,
akkor valszeg hibás subpixel.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3016) Steven


Steven
addikt

3.52 M33 Hun-MOD (v.5.0) egy barátom most vett ilyen firmware ü psp-t legujabbat fel akarta tenni de azt írta ki hogy m33-3 as kell neki ilyenkor mi a teendő megprobálta az 3,90 m33-3 ast is de ennél is azt írta ki:S

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3017) Noda10


Noda10
tag

üdv!

eladó egy ilyen psp, amit kinéztem. ez ha jól értem memóriakártyáról már le tudja játszani a netről leszedet játékokat?

(#3018) piqla válasza bwoay (#3015) üzenetére


piqla
őstag

Tudom, hogy a javitasara van, de gondoltam csak konnyebben eszre lehet venni :] Na, most megnezzuk a checkerrel is.

Megneztem. Es nem tudom eldonteni, hogy por-e avagy mas... Csak fekete hatternel latszik, ha nagyon akarom latni. Legbiztosabb az lenne, ha levennem a foliat es ugy neznem meg, de soha nem fogom tudni ilyen jol visszarakni ra...

Szereted az állatokat?

(#3019) Steven válasza Steven (#3016) üzenetére


Steven
addikt

megoldodott user error

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3020) zedok


zedok
senior tag

hello. no holnap veszek egy battery service packet vagy mit :) ami átalakítja a psp-k akkuját, szervíz illetve normál üzemmódba. ^^ szerintetek müködik? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3021) zedok válasza zedok (#3020) üzenetére


zedok
senior tag

ami lemaradt h végülis ez pandora akku lesz így? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3022) bwoay válasza zedok (#3021) üzenetére


bwoay
nagyúr

elvileg az, de amíg nem veszed, addig nem tudhatjuk biztosan :D
úgyhogy hajrá ;)
viszont remélem, hogy Pandorával van azért némi tapasztalatod,
mert ugye kell még egy kártya is, a szükséges file-okkal...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3023) Noda10


Noda10
tag

a pspbe belemegy egy szabvány micro sd memóriakártya vagy csak a sony saját kártyája?

(#3024) zedok válasza bwoay (#3022) üzenetére


zedok
senior tag

valamennyi;) olvasgattam. sőt néha még kérdezek is ;) Am a pandora ms-hez muszály CFW-s psp? :( :)

közben megkaptam a választ rá h nem! ;)

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3025) zedok válasza Noda10 (#3023) üzenetére


zedok
senior tag

csak memory stick pro duo. vagy sony vagy sandisk

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3026) Noda10 válasza zedok (#3025) üzenetére


Noda10
tag

kösz a választ!

olvastam sok helyen, hogy sok a hamisítvány Sandisk.. hogy tudom kiszűrni, hogy az-e?

illetve hol a legolcsóbb mondjuk egy 2 gigás?

(#3027) RexpecT válasza Noda10 (#3026) üzenetére


RexpecT
addikt

Épp ellenkezőleg a Sony-kat hamisítják nagyon.Egyébként a hamis Sony kártya ott bukik el hogy lassabban másol, és nem támogatja a Magicgate-t.Én 3200 Ft -ért vettem egy hamis Sony Pro Duo-t eddig még nem volt gond vele.Vateráról vettem dobj egy PÜ-t ha kell a srác címe.

(#3028) Noda10


Noda10
tag

vettem végül én is vaterán 5ezerért 4 gigás sonyt, elvileg eredeti hologrammos, cseregaranciával. sztem jól jártam. de kösz a segítséget.

holnap jön meg a pspm elvileg, szóval jövök még ide. :D

(#3029) bwoay válasza Noda10 (#3028) üzenetére


bwoay
nagyúr

hamisat vettél

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3030) Noda10 válasza bwoay (#3029) üzenetére


Noda10
tag

hmm... honnan tudod?
na mind1 majd megnézem a fentebb említett módon...

(#3031) Noda10


Noda10
tag

már nem tudom modolni az előző hozzászólást...
szóval ezt vettem. ezzel speciel átpsztak???:D

http://www.vatera.hu/4gb_sony_memory_stick_pro_duo_uj_gari_adaptor_77695869.html

[ Szerkesztve ]

(#3032) bwoay válasza Noda10 (#3031) üzenetére


bwoay
nagyúr

dehogy basztak át, hiszen köztudott,
hogy a Vaterán utánzatokat árul mindenki.
Ennyiért 2 GB-ost sem kapsz eredetit.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3033) RexpecT válasza Noda10 (#3031) üzenetére


RexpecT
addikt

Mennyivel másol rá a gép?
Amugy ponrtosan így tudod megnézni hogy eredeti-e.

(#3034) szilchi válasza Noda10 (#3030) üzenetére


szilchi
őstag

Boltba egy eredeti Sony MS Pro duo HS 2 GB kártya ca. 7.000 Ft.Szal ami nagyon olcsó és ekkora,szvsz,az hamis.Persze ha hüleséget mondtam,korrigálhattok nyugodtan.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#3035) bwoay válasza szilchi (#3034) üzenetére


bwoay
nagyúr

én néztem minap árakat, a SanDisk Extreme III-as kártyám (2 GB),
amit egy véletlen félreárazásnak köszönhetően 9900 Ft-ért vettem anno,
még most is jóval 10 rugó felett van.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3036) zedok válasza bwoay (#3035) üzenetére


zedok
senior tag

Mondjuk nekem külföldről jön majd a kártyám ismerős által ;) ^^4gb. az elég valamire? o.O

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3037) bwoay válasza zedok (#3036) üzenetére


bwoay
nagyúr

512 MB is elég a pandorához :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3038) birno


birno
addikt

Sziasztok!

Ma vettem egy PSP-t, pár óra játék után meg vagyok vele elégedve, de a kezelése azért eléggé furcsa, egyszerűen nem bírom az összes gombot kényelmesen elérni.
A God of War-al játszottam s pl. a támadás elkerüléséhez egyszerre kell nyomni a két felső gombot meg a mozgást, de ahogy kijössz belőle támadj is, stb. valahogy még nem akar kézreállni, kíváncsi vagyok meg lehet-e szokni.

Fóliát ti használtok?
Az egyik fórumon azt írták, hogy buborékos marad, meg 1-2 hónapig bírja csak s ezer forint, a kijelző csere meg 2-3 s jóval nehezebben adja meg magát.
Ti ezzel hogy vagytok?

(#3039) Noda10


Noda10
tag

mondjuk nézhettem volna árakat máshol is, csak igazából gáz, hogy hazugság van a leírásban. még nem tudom mennyivel másol rá, mert pénteken fog megönni elvleg. de majd elmondom.
csak ennyi lehe a hátránya, vagy egyúttal a kezelsée is lassabb esz, tehát játékok betöltésén, vagy videonézés közbe észlelhetek e lassulást a hamissága miatt?

(#3040) bwoay válasza Noda10 (#3039) üzenetére


bwoay
nagyúr

4 GB-osnál már volt rá példa, hogy bizonyos játékok
az alacsony olvasási sebesség miatt szaggattak. de ez ritka.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3041) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem - A 4GB-os memory stick duo-hoz adnak egy adaptert az mire jó? A mellékelt képen jól látható. Előre is köszönöm a segítésget! :R

[KÉP]

By - Nesh

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#3042) bwoay válasza nesh20 (#3041) üzenetére


bwoay
nagyúr

hogyhogy mire?
hát sima MS-es gépekbe.
mert az ugye megvan, hogy először volt a sima Memory Stick,
és csak utána jött a kisebb Duo...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3043) Noda10 válasza bwoay (#3040) üzenetére


Noda10
tag

remélem nem ez lesz, mert akkor ideges leszek... nevetséges ez a sony monopólium... nem is akarok belegondolni mennyi lehet az előállítása egy olyan kis szar kártyának. és adják 10 fölött. ez van

(#3044) Noda10


Noda10
tag

még egy kérdés...
ha egy játék csoban van meg, ami ugye tömörített iso, az baj? értem ezalatt, hogy lassabban fog futni, minta iso lenne, amitt mert ezt még "ki kell tömörítenie szimultán a futattással?

ha érdemesebb isot használni, akkor melyik programot ajánljátok konvertálás célra?

(#3045) kommunism


kommunism
aktív tag

ha ms pro duo kártyát veszek a kütyühöz akkor lényeg hogy milyen márka vagy mindet beeszi?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3046) bwoay válasza Noda10 (#3044) üzenetére


bwoay
nagyúr

a cso-t real-time tömöríti ki,
ilyenkor nagyobb a jelentősége a kártya olvasási sebességének.

kommunism:
nyilván tök mindegy

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3047) Noda10


Noda10
tag

psp filez FAQjábna meg lehet nézni sorszám alapján, hogy honnan származik a psp.
namármost nekem psp 2001es, ami az ottani listában nem szerepel. valami tipp, hogy milyen lehet?

(#3048) 33as válasza Noda10 (#3047) üzenetére


33as
senior tag

Ne parázz már.... jó lesz az ! Szerintem USA!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3049) RexpecT


RexpecT
addikt

Kiakasztottam a God of Wart.Brutál game lett nagyon :Y :R .

(#3050) bwoay válasza RexpecT (#3049) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ja, főleg az 5 óra hosszú játékmenete...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.