Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#251) bLaCkDoGoNe válasza zsulboy (#250) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, ez így korrekt, de szerintem az nem régiókód.
A régiókód az, amit a filmeknél is használnak. Tehát ha a játékok régiókódosak lennének, akkor az európai PSP-k csak európai, az amerikai PSP-k csak amerikai, a japán PSP-k meg csak japán játékokat játszanának le, de ezzel ellentétben mindegyik PSP mindegyik fajta játékot le tudja játszani.
Az, hogy multiban nem lehet két különféle verziójú játékkal multizni, azt nem nevezném régiókódnak, főleg, hogy ez szerintem csak bizonyos játékoknál van így.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#252) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#251) üzenetére


zsulboy
senior tag

Több játékot is kipróbáltak már ami nem müködött multiban,lehet hogy nem régiókod de az biztos hogy különböző régió játékai nem mennek multiban,vagy legalábbis elég sok nem!!

(#253) Parker


Parker
tag

Sziasztok!


Az a helyzet hogy vettem egy psp-t méghozzá egy giga packet!!!! :D Tök jó meg minden megvettem hozzá az LCS-t is. Tökre örültem meg minden no pixel hiba gyönyörű szép elés TFT kép de srácok az normális ha szaggatnak a játékok??? Mert visszavittem ma a gépet és azt mondták hogy itt minden rendben ez normális???

Ja és tudom nem ide tartozik de énekest keresünk a bandába akit érdekel az küldjöm mail köszi!!!

blööööööeeeeeeee

(#254) Qruisse


Qruisse
csendes tag

Nekem már jó fél éve van egy PSP + 1gb Memostick duo, leginkább utón nézek filmeket vele. Divxes filmeket átkonvertálom mpg4be és faszán megy minden. Régen pdfekből csináltam képeket egy progival és azokat olvastam. A 2.0son már lehet futattni home made progikat? Ja és netezésre is használom, mert otthon wlanvan és könnyen rákapcsol.
Kocsiban is jó amikor keresztül megyek pesten és egy egy piros lámpánál felcsatlakozom egy ismeretlen Wlanra pár mp re.
Én csak jót tudok róla mondani, ami hiányzik belőle még az a saját progik futattása és a GPS kezelés, autoroute funkció. Viszont a képminősége állomszép hál isten nekem is pixelhiba mentes :)) na ennyi egyenlőre
Játékra nem hassználom

(#255) bLaCkDoGoNe válasza Parker (#253) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szaggatnak? :F
GTA eddig 2x röccent meg nekem összesen, fél-fél pillanatra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#256) bLaCkDoGoNe válasza Qruisse (#254) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, Fanjita-féle eboot loaderrel sok cucc futtatható 2.0-ás firmware alól is.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#257) Parker válasza bLaCkDoGoNe (#256) üzenetére


Parker
tag

beszaggatnak igen néha meg totálisan belassul! :((( Már nem is annyira tetszik a psp

blööööööeeeeeeee

(#258) Czsolt5


Czsolt5
csendes tag

Sziasztok!!!

Plíz help! A boltban vásárolt PSP Value és PSP Giga pack-os PSP-k gyárilag hányas firmware-el vannak csomagolva??? 1000köszi!! :F

(#259) GyuZa


GyuZa
tag

hi all!

Nemsokára én is szeretnék belépni a PSP tulajdonosok közé. :R Kicsit beleolvasgattam a fórumba de ugye egy kis olvasástól nem tudtam meg minden infót. Láttam itt vmit ilyen downgrade-elésről pontosan nem tom mi ez, de ez ahhoz szükséges, hogy tört progikat lehessen futtatni a PSP-n? A másik, hogy ti mit javasoltok hol vegyem meg a PSP-met? vmilyen oldalt mondjatok lehetőleg, ahonnan lehet rendelni, mert nem vaok pesti) Azt se tom, hogy PSP-hez jár-e olyan szoftver, amivel le lehet jáccani a filmeket, mp3-at, stb. Ja, még a tört progikkal kapcsolatban, nem tudtok vmi oldalt mondani, amin le van írva részletesen, mivel mit kell csinálni stb, mert én úgy tudom, hogy elég bonyolult megcsinálni ezeket...ja és még vmi mivel töltitek fel a cuccost PSP-re és két PSP hogyan tud csatlakozni egymáshoz?(mondom, csonthülye vagyok a PSP-hez)asszem egyelőre ennyi, majd vmi még biztos eszembe jut :P
várom a válaszotokat :R :R :R

(#260) bLaCkDoGoNe válasza Czsolt5 (#258) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Itt ([link]) van egy táblázat, hogy a dobozon hol és milyen betűvel jelzik a benne levő készülék firmware verziószámát.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#261) zsulboy válasza Czsolt5 (#258) üzenetére


zsulboy
senior tag

A Giga pack-ok 2.01 és 2.50-ek!! :(
Tehát ha Downgrade-ni akarsz akkor Value pack-ot ajánlom!!
De az a legjobb ha kipróbálod mielött megveszed!!

(#262) GyuZa válasza GyuZa (#259) üzenetére


GyuZa
tag

vki segítsen pls tudni szertnék minden infót a PSP-ről, mielőtt vennék egyet... :F

(#263) GyuZa


GyuZa
tag

up.............

(#264) bLaCkDoGoNe válasza GyuZa (#262) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Holnap írok Neked pár infót...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#265) bwoay


bwoay
nagyúr

bár a másik fórumban szerintem már megkapta a válaszokat,
másrészt meg nekem (!) szimpatikusabb, ha valaki inkább ahhoz veszi a fáradságot,
hogy visszaolvasgasson, minthogy két helyre is bepostolja ugyanazt a HSZ-t,
biztos, ami biztos alapon.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#266) GyuZa válasza bwoay (#265) üzenetére


GyuZa
tag

visszaolvastam, de nem találtam meg ami nekem kell...bocs hogy nem olvastam el 260 hozzászólást......

(#267) bLaCkDoGoNe válasza GyuZa (#266) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jahm, ha 260 hsz-t lusta vagy elolvasni, akkor inkább hagyjuk. Nagyon sok hasznos infó van ebben a 260 hsz-ben. Aki nem segít magán, azon más sem fog, szorri.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#268) bwoay válasza GyuZa (#266) üzenetére


bwoay
nagyúr

én élvezettel olvastam végig a topicot,
mikor még nem volt meg a gépem, és a beszerzésére készülődtem.
meg nem is hiszem, hogy egy fórumban folyamatosan meg kell válaszolgatni
azokat a kérdéseket, amiket újra meg újra feltesznek azok, akik lusták keresni.
de nem vagyunk egyformák.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#269) GyuZa válasza bwoay (#268) üzenetére


GyuZa
tag

én úgy tudtam, hogy fórum arra van ,hogy az emberek megbeszéljék egymás problámáit, segítsenek egymásnak, stb...ennyi erővel nem kell nekem megválaszolni a kérdésemet, csak azt mondják meg, hogy hányadik hozzászólásban találom...egyébként hogyha lenne 4000 hozzászólás a topicban, akkor lecsesznétek, hogy ezt már 28-an megkérdezték és miért nekem keresem vissza?

(#270) bLaCkDoGoNe válasza GyuZa (#269) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nyilván Te is érzed a különbséget a 260 hsz. és a 4000 hsz. visszaolvasása között. Akinek 260 hsz. elolvasására nincs ideje (főként, hogy bevallottan nem ért a PSP-hez), valószínüleg nem fog a kárára válni egyetlen információ sem, amit a topikban talál.

BTW. Media Markt Árkádban a Ridge Racer és a Wipeout Pure 7971HUF! :Y

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#271) Parker


Parker
tag

Ha van egy 2.50 firmware-es PSP azon nem lehet tört játékot futtatni igaz? :F

nincs meg valakinet a coded arms?

blööööööeeeeeeee

(#272) bLaCkDoGoNe válasza Parker (#271) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lassan repedezik a burok a 2.01, 2.5 és 2.6 firmware-ek körül is.

Az Edison Carter által írt GTA Cheat Device segítségével elmentett GTA játékálláson keresztül elvileg lehetséges homebrew programokat futtatni. A 2.0-ás Eboot loadert készítő Fanjita most dolgozik azon, hogy az Eboot loadere 2.01, 2.5 és 2.6 firmware-ek alatt is fusson.

Egyenlőre egy ''Hello World'', egy Tetris és egy Pong van, ami megy 2.01, 2.5 és 2.6 alatt.

Azonban ISO loaderről ne nagyon álmodj 2.01, 2.5 és 2.6 firmwareknél, mivel tört játékokat már 2.0-n sem lehet futtatni, mivel az ott felfedezett TIFF exploit nem nyújt lehetőséget a kernel mód használatára, így ISO loader nincsen már 2.0 alá sem.

Én mellékesen nem bánom, az ISO cuccok miatt kerül 14k-ba egy játék PSP-re. :(((

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#273) Parker válasza bLaCkDoGoNe (#272) üzenetére


Parker
tag

oh hogy az a.................. :((( na mind1 nekem most nincs is játékom! Gondoltam letöltök de az írottak alapján nem lehetséges!!! na mind1 asszem elkezdek spórolni :((

blööööööeeeeeeee

(#274) Kraptor válasza Parker (#273) üzenetére


Kraptor
őstag

Nem sok olyan játék van amit én szivesen megvennék még. RRt megvettem de azt már nagyon unom...van valakinek játéklistája amit Mon meglehet venni vagy megjelenési dátum?

(#275) Parker


Parker
tag

Ha egy psp-hez nincs memory stick akkor azon nem lehet UMD-n játékot futtatni igaz?:F

blööööööeeeeeeee

(#276) jamo


jamo
tag

sziasztok!
nem tud valaki egy olyan mp3 lejátszó progit ami egy kicsit komolyabb a gyárinál?

(#277) jamo válasza Parker (#275) üzenetére


jamo
tag

Az umd diszken lévő játékot el tod indítani ha nincs memoristiked csak nem fogod tudni elmenteni a játék állást!

(#278) Parker


Parker
tag

Biztos? Mert a Pc-n ha feltelepítettél egy játékot de nincs elég helyed akkor nem indul el a PSP-nél nincs ilyen?
Én eladtam a memory stickemet hogy vehessek új gémet mert 2.50 firmware-os gépem bakker!!!!

blööööööeeeeeeee

(#279) Parker


Parker
tag

www.psp.uw. hu


tess itt még Windows-t is találsz a psp-re ;)

blööööööeeeeeeee

(#280) jamo válasza Parker (#278) üzenetére


jamo
tag

hát figy logikus hogy el tod indítani de nem tod elmenteni... ha nincs benne a mem kártya.

[Szerkesztve]

(#281) zsulboy válasza Parker (#278) üzenetére


zsulboy
senior tag

Akkor gondolom giga packot vettél,mert a valvue pack-os 32mb ms-ért nem hiszem hogy adnak egy játékot!! :DDD :DDD :DDD

(#282) Kraptor


Kraptor
őstag

PSP Value Pack Szeptemberi és 2 db játék RidgeRacer és Need For Speed Most Wanted eladó!! 85k!!

(#283) LOBELT


LOBELT
csendes tag

PSP Tipp: Minden, ami a géppel kapcsolatos!

Játékletöltési lehetőség, letölthető programok, leírások, tippek, hírek!
Háttérképek, filmkonvertálás!

www.psptipp.atw.hu


<a href=''www.psptipp.atw.hu''>PSP Tipp</a>

<a href=''www.psptipp.atw.hu''>PSP Tipp: Játékok, programok!</a>

(#284) Sefter


Sefter
veterán

segítsetek please:
1.50 -es firmware-en nem megy egy csomó eredeti játék....
berakom a lemezt és mikor indulna a gém azzal kezdi, hogy firmware update...ha nem engedem neki akkor nem megy a játék sem, a vicc az hogy ezek a játékok viszont ISO-ban hogy futhatnak? (King Kong, GTA:LCS, FIFA2006...)

Psn ID: sefter_hun

(#285) zsulboy válasza Sefter (#284) üzenetére


zsulboy
senior tag

Hát persze,mert rengeteg új játék 2.0ás firmware-t akar különben nem fut.
Itt a nagy dilemma ISO v. UMD?! :Y
Én most a GTA miatt még mindig 2.0-t hagyom fent,de lassan megy vissza 1.50-re. :D

(#286) Sefter válasza zsulboy (#285) üzenetére


Sefter
veterán

úgy tűnik akkor vissza kell rakjam a 2.0 -át :( egyre több eredeti játékom van...
csak azt nem értem, hogy akkor ISO-ban miért elérhetőek a fenti játékok hiszen 2.0-án nem megy az ISO 1.50-en meg nem mennek a fenti játékok... :F

Psn ID: sefter_hun

(#287) bwoay válasza Kraptor (#282) üzenetére


bwoay
nagyúr

hogy ne a topicodba írjam:
pofátlanul magas ez az ár, mindez vadonatújan sem kerül 87-nél többe.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#288) zsulboy válasza bwoay (#287) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én is ezt akartam mondani.A Lordba 61k a valvue pack+a 2 játék sem ér 16-17k-nál többet!!
De azért sok sikert!! Milyen firmware gyárilag??1.52 esetleg??

(#289) Kraptor válasza bwoay (#287) üzenetére


Kraptor
őstag

Lehet alkudni...

(#290) jamo válasza zsulboy (#285) üzenetére


jamo
tag

neked eredetibe van meg a gta vagy sikerült a másoltat elínítani?

(#291) zsulboy válasza jamo (#290) üzenetére


zsulboy
senior tag

Erdetiben,ms-ről még nem sikerült senkinek elindítania!!(egyenlőre! :D )

(#292) zsulboy válasza Kraptor (#289) üzenetére


zsulboy
senior tag

Privi ment!

(#293) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek lenne 1 kérdésem: frissen újonnan vett gép akksiját ugyanúgy ''ki kell sütni'' (tehát teljesen lemeríteni ha még van benne powa majd 16órán kereszül folyamatosan tölteni) mint a mobilokét 1. alkalommal? a választ előre is kösz

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#294) bwoay válasza Goatman (#293) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ezt a procedúrát mobiloknál utóljára akkor kellett végigcsinálni,
amikor még Ni-MH akku volt hozzájuk.
Csak ezt a metódust addig sulykolták az emberekbe a szolgáltatók képviseletein,
hogy mire az összes metal-hidrid akkus telefon kipusztult,
addigra mindenki betéve tudja a 16 óra töltést :D
Li-Ion cellánál erre semmi szükség (teljesen más kémiai reakciók zajlanak benne),
csak arra kell figyelni, hogy első alkalommal lehetőleg legyen kikapcsolva a készülék (telefon, PSP, akármi), és a töltés legyen teljes.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#295) Sefter


Sefter
veterán

vissza állnék 2.0 -ás fw-re,így is mennek a videók/zenék memory stick-ről :F

Psn ID: sefter_hun

(#296) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#295) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Persze.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#297) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Csupa jó hír:
Működik a Fanjita-féle Eboot loader 2.01 és 2.5 firmware alatt is!!!
Továbbá kijött egy nagyon ígéretesnek tűnő OpenTransportTycoon Deluxe port is PSP-re.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#298) celeron


celeron
senior tag

Szerintetek érdemes olyan PSP-t venni, ami viszi az illegális játékokat, szóval az nem ront a minőségén a gépnek?? :F

(#299) celeron


celeron
senior tag

PSP PSP PSP PSP PSP PSP PSP
IRJATOK

(#300) bLaCkDoGoNe válasza celeron (#298) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem érdemes, ez hosszú távon tönkreteheti a gépet!

;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.