Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) Goatman


Goatman
aktív tag

És ezzel a régiókóddal mi a helyzet? Filmekre, játékokra v mind2re érvényes? Én ugyanis amerikából 1 barát segítségével hozzájuthatnék 1 psp-hez de 2x is meggondolnám, ha igaz lenne az h az itthon kapható UMD cumók (múvík gémek) nem futnának rajta...

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#52) gorlin válasza MRBLACK (#50) üzenetére


gorlin
őstag

Akkor szerencséd volt.
De most vigyem vissza megint?:(
Mert még a felhasználói kézikönyvben is benne van hogy a képen megjelenő kék,zöld piros pontok nem minősülnek hibának!!!!!

(#53) MRBLACK


MRBLACK
csendes tag

A nem eredeti cumok nem futnak rajta, de ez nem mozgat.Mindegyik umd-n van egy szoftvercsomag vagy frissited vagy se.

AZ kizárt dolog mert nemtudom, egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki.

(#54) MRBLACK válasza gorlin (#52) üzenetére


MRBLACK
csendes tag

frissitetél szoftvert? Három napig amagyar törvények szerint akarmilyen panasszal ki kell cserélniük.

AZ kizárt dolog mert nemtudom, egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki.

(#55) gorlin válasza MRBLACK (#54) üzenetére


gorlin
őstag

A soft frissítve van.
Igazad van!3 napig ki kell cserélniük.De most mit csináljak?Bementem és kaptam egy olyat amiben 9!! alpixelhiba van(végülis ennyit láttam)Ebből 3 folyamatosan világított.
Bementem kicserélték szó nélkül.
Most 3 max négy alpixelhiba van.
Igaz az egyik piros középen de még türhető.Most ha vissza viszem akkor mi van?
Még egy darab bontatlan volt.Mennyi az esély hogy jobb lesz:(?Mert szerintem nem sok.
Ráadásul a dolog így megy:beviszed a régit,bevételezik,adnak egy papirt kihozod az újat.tehát nincs olyan hogy inkább kérem a régit(vagy legalább is nem egyszerű).
Ui:Te sötétben sem látsz hibát?(azaz tegyél be egy fekete képet este kapcsold le a villanyt).


Köszönettel.

(#56) MRBLACK válasza gorlin (#55) üzenetére


MRBLACK
csendes tag

Nyomom vele a mindnigt club 3 mat az elég sötét nincs pixelhibám.

AZ kizárt dolog mert nemtudom, egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki.

(#57) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Most vettem én is egy psp-t. 1.50-es.
Felraktam rá a 0.8c-s umd emulátort és elvileg jó helyre másolom az iso-t is mert amikor elinditom az emu-t látja az iso file-t, de lefagy mikor inditanám.
tud valaki valamit ezzel kapcs?
thx
Cikász

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#58) cikasz


cikasz
őstag

pörög a topic mint áállat...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#59) satza


satza
tag

Hali!!!

Nem tudjátok mennyi a vám rá hogyha az ebayről (amerika) rendelem???:F

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#60) FlasH-BacK válasza satza (#59) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Szerintem jobban megéri itthon megvenni. Várj még egy picit, mert tuti h fog még lejjebb menni az ára.

(#61) modd3r


modd3r
őstag

Egy hete Magyarországon vásárolt Sony PSP Value Pack (32 Mb memkártya, távirányítós füles, tok, csuklópánt) két játékkal (Need for Speed: Rivals, Untold Legends) + kemény tokkal + szivargyújtő töltővel sürgősen eladó. A gép tökéletes gyári állapotú, a játékokat külön NEM adom el.
Természetesen számlával, garanciával.

Ára: 70e HUF, alku nincs.

Érdeklődni lehet az adataimnál megadott e-mail címen.

(#62) satza válasza modd3r (#61) üzenetére


satza
tag

62-ért veszek újat:U :
Bővebben: link

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#63) Viktor77 válasza satza (#62) üzenetére


Viktor77
titán

2 plusz játékkal?

MOD: Olvasni nem, beszólni már tudsz. PH!-n a fordított sorrend a menő.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64) nzmark


nzmark
csendes tag

helló! lehet ebben a trágya országban 1GB -os memory sticket venni? (Pro Duo) esetleg 2GB -osat? ezt meg sem merem kérdezni.

(#65) Viktor77 válasza nzmark (#64) üzenetére


Viktor77
titán

Bővebben: link, alsó kettő, nem tudom pontosan melyik kell Neked.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#66) nzmark válasza Viktor77 (#65) üzenetére


nzmark
csendes tag

igazából mindkettő jó hozzá, de itt egy kicsit drága, van ahol 26brutto az 1Gigás.

(#67) Viktor77 válasza nzmark (#66) üzenetére


Viktor77
titán

Magyar mentalitás! :D

Elöször azért sírsz, hogy lehet-e egyáltalán kapni. Majd mikor kiderül, hogy igen, akkor meg az ára miatt. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68) nzmark válasza Viktor77 (#67) üzenetére


nzmark
csendes tag

én inkább azt tartanám magyar mentalitásnak, hogy ráraknak 60%-os hasznot. amcsiba nem ennyi az ára, hanem olcsóbb én a dolláros árat néztem, mivel már mindent kínában gyártanak így szállítani mindenhova kell, amcsiba is. persze lehet mi jobban keresünk mint a jenkik :) azért köszi a linket, de ott tényleg drága.

(#69) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Van már működő exploit 2.0-ás firmware-hez is, szóval ha lassan is, de repedezik a jég... Remélhetőleg november-december környékére már nem lesz gond egy 2.0-ás firmware-rel szerelt gépen Sam'n'Max-ezni. :)

MOD: Sőt, már van firmware downgrader, amivel 1.50-es firmware varázsolható egy 2.0-ást futtató gépre! Az 1.50-nel már nincs akadálya a különféle progik futtatásának. A firmware természetesen bármikor visszafrissíthető 2.0-ra.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#70) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#69) üzenetére


LJoE
senior tag

merre vagy??? sz@r van a pb-val beszélni kéne

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#71) nzmark válasza bLaCkDoGoNe (#69) üzenetére


nzmark
csendes tag

Én ki is próbáltam a downgrade-t. 1.52-esem volt, upgradeltem 2.0-ra, majd downgradeltem 1.5-re. minden fut rajta. futnak memory stickről az iso-s psp-s játékok, fut a doom, meg minden. nagy királyság :)

(#72) cyberdoom válasza nzmark (#71) üzenetére


cyberdoom
tag

szia.
tudsz segíteni a ''frissítésben'' ?
igazából a crackelt firmware kéne
mehet privibe is
nekem is 1.52m van azt feltudom tenni 2.0ra de kéne a crackes 1.5
köszi

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#73) nzmark válasza cyberdoom (#72) üzenetére


nzmark
csendes tag

13.5MB -os a cucc. bár nem hiszem, hogy ez crackes lenne, szerintem ez az original 1.5, nem buheráltak azzal semmit, valamilyen hibát használnak ki benne, hogy fussanak a homebrew cuccok. szóval tömörítve 13.5MB az 1.5-ös firmware. kell, vagy igen?

(#74) bLaCkDoGoNe válasza cyberdoom (#72) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bővebben: link itt találsz az egyik hírben vagy topikban (nem emlékszem pontosan sajnos) pontos, lépésről lépésre történő útmutatót a downgrade-hez, illetve a szükséges fájlok is linkelve vannak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#75) taltos


taltos
senior tag

Szervusztok!

Lehetséges, hogy maholnap vennék egy PSP-t, de sajnos nem vagyok tisztában azzal, hogy mire kell figyelnem. Van valami olyasmi tudnivaló, mint anno a PS2 -nél volt, hogy bizonyos sorozatszámút kerüljünk, mert nem ''profi'' a feje, meg nagy a meghibásodási aránya?
Bevallom Őszintén, hogy 2 helyen gondolkodtam, hogy megvegyem a gépet:
Bővebben: link
és a másik lehetséges jelölt:
Bővebben: link .
A modellszám ezeknél ugyanaz (PSP-1004K). Ezzel van gond?

Emellé gondoltam egy memória ártyát innen:
Bővebben: link .
Esetleg van, ahol előnyösebb áron kapnám meg a mem. kártyát? :)

Még így a vége felé 2 kérdésem lenne:
[1] Milyen kiegészítőket, hol, és mennyiért éremes megvennem kezdésnek? (fülhallgató? védőtok? mit ajánlotok?)
[2] Messze álljon tőlem mindennemű trükközés, de egy PSP adathordozónak mekkora a mérete? Vajon fel férne egy 1GB-os mem kártyára? Vajon fel kell férnie? :)

Előre is köszönöm a segítséget!

[Szerkesztve]

(#76) taltos


taltos
senior tag

Még valami!

Utána olvasva a dolgoknak, láttam, hogy amennyire teheti az ember, már vásárlásnál érdemes figyelni a pixelhibákra. Ezzel kapcsolatban hozzácsapnék még 2 kérdést az előző postomhoz:
[3] Mivel nézzem meg, amin a legkönyebben észrevehetők a pixelhibák? Egy játék? Egy demo? a Menü? Subpixelek?
[4] Jogom van vásárlás előtt kibontatni és megnézni a terméket, és akár azért visszalépni, mert pixelhibás (amiért egyébként nem vihetném vissza, mert nem garanciális)? Mondjuk ha bemegyek a Media Marktba, akkor ott bátran mondhatom Nekik a célomat, vagy csak az eladó jóindulatában bízhatok?

Mégegyszer köszönöm!

(#77) bLaCkDoGoNe válasza taltos (#76) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ugyan én is még vásárlás előtt állok (amíg nem jön ki a GTA, addig nem veszek PSP-t),
de hátha tudok segíteni.

[1] Szerintem elsőnek mindenképpen védőtokot. Én a Logitech-félét ajánlanám, ez egy kemény tok. Kb. 5k a MM-ban.
[2] Az UDM lemezek elvileg 6 centis, kétrétegű DVD-k, maximális kapacitásuk 1.8GB lehet. Bővebben: link
[3] Hogy miben veszed észre legkönnyebben a pixelhibát, az a hibától függ. A fehér pixeleket valami sötét hátterű dolgon tudod észrevenni (valaki itt a fórumon a Midnight Run 3-mal tesztelt), a fekete halott pixeleket meg világos háttér előtt, szóval elég nehéz mondjuk egy MM-ban leellenőrizni a dolgot.
[4] Szerintem jogod van. Ha nem is garanciális a hiba, de attól még nem kell megvenned, ha rossz. Egy hifit vagy tévét is megnézel vásárlás előtt, hogy hogyan szól, milyen a képe. És nem a boltban kiállított példányt, hanem a konkrét, megvételre kiszemelt darabot. Szerintem. De kérdezd meg a Fogyvédelmet, ők biztosan okosabbak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#78) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#77) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a Konzol Stúdióban vennéd a gépet, érdekelnének majd tapasztalatok a helyről. 61.990 HUF igencsak jó ár érte.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#79) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#78) üzenetére


LJoE
senior tag

ejnye-bejnye, mindig csak a pénz elverés :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#80) taltos válasza bLaCkDoGoNe (#77) üzenetére


taltos
senior tag

Köszi a segítséget, így megkésve is, nem voltam sűrűn fent a neten azóta... :)
A PSPt még pénteken (15.-én) megvettem, de nem azokban a boltokban, amit írtam, mert hiába olcsóbb, sokan mondták, hogy érdemes megvétel előtt kiszűrni a lehetséges pixelhibákat. Bementem az 576-ba, elmondtam a szándékom, miszerint ki szereteném próbálni megvétel előtt, és ha pixelhibás, akkor nem veszem meg/másikat kérek, mire mondták, hogy mi sem természetesebb. :)

MÁS :)

Miután megbizonyosodtam róla, hogy a sonypsp.hu egy milyen kisstílű és semmirekellő ''portál'', így maradok a kérdéseimmel a jól bevált fórumaimnál. :)

A mostani az lenne, hogy szeretnék venni PSP-hez 1GB-s memóriakártyát. Gondoltam semmi gáz, mindenhol azt írtátok, hogy a ScanDisk (remélem jól írom) Memory Stick Duo Pro -t érdemes venni, mert olcsóbb, gyorsabb, jobb, mint a Sonyé. A nővérem férje mondta is, hogy tud hozni a barátjától. A problémám azzal kapcsolatos, hogy voltam bent az 576-ban, és beszélgettem az eladóval, aki adott egy nyomtatott lapot, miszerint csak ezeket a sorozatszámú MS-eket eszi meg a PSP: MSX-M256S, MSX-M512S, MSX-M1GS, MSX-M256N, MSX-M512N, MSX-M1GN, MSX-M2GN. Arra a kérdésemre, hogy esetleg ezek memória chip számok-e, azaz ugyanaaz-e a sonynál, mint a ScanDisknél, azt mondta, hogy elvileg ezek csak az eredeti sony MS-ek sorozatszámai, és nem valószínű, hogy kiadna a sony sorozatszámot a kezei közül (azaz hogy más is használhassa a termékeinél).

Most akkor hogy van ez? ScanDisk-ből is vannak ilyen sorozatszám mizériák?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#81) bLaCkDoGoNe válasza taltos (#80) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Először is, SanDisk, nem ScanDisk. :)

Másodszor pedig nyugodtan megveheted, mivel a SanDisk a Sony partnereként, az ő licensze alapján gyártja a Memory Stickeket, amik igen jó minőségűek és megbízhatóak, minden gond nélkül használhatóak PSP-hez.
(Bővebben: link)

Az esetleges memóriakártya írási ill. olvasási hibákat a PSP firmware-je okozza, nem kártyahiba: Bővebben: link.
Én gyanítom, hogy az 576-nak jobban megéri eladni a gyári Sony MS-eket, mivel azon több a bevételük, de ez csak az én feltételezésem.

Ha van időd és kedved, szívesen olvasnék egy hosszabb beszámolót/tesztet a kütyüről.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#82) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Csatlakozom. Biztos, hogy jó lesz a Sandisk.
Még külön Game sorozatuk is van (persze ez csak szinében különbözik a normáltól).
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#83) taltos válasza bLaCkDoGoNe (#81) üzenetére


taltos
senior tag

Azonnal nekiállok karcolni valami kis ''első látásra'' összefoglalót! :)

Addig is, ha valakinek angol iromány is jó:
''Ezeket a linkeket találtam a guglival:
Ingyen cikkek ebből a lapból:
http://www.findarticles.com/p/articles/mi_zdoup
Official PS Mag:
http://opm.1up.com/
Ugyanennek a PSP szekciója:
http://psp.1up.com/''


Ezek az Official PSP Magazine UK -hoz kapcsolódnak, ami magyarországon s kapható, és rengeteg DVD bemutatón kívül elméletileg vagy 15 játszható demót is tartalmaz!

(#84) taltos


taltos
senior tag

Na! Kicsit ellustultam a most bekapott zöldséglevestől és a brassóitól, de ígéret szép szó... :)

Szóval pénteken voltam az MM-ben is, meg a debreceni 576-ban is. Mivel a neten mindenhol felhívták a figyelmemet a kijelzős dolgokra, ezért úgy döntöttem, hogy mindenképpen valamelyik olyan boltban veszem meg a PSP-met, ahol előtte le is tudom tesztelgetni. Az 576-ban nagyon segítőkészek voltak, így ott vettem meg. Át is fésültem - még ott - a masinát, és nem találtam rajta pixelhibát, de azt nem volt nehéz észrevenni, hogy a kijelzőn nagyon meglátszanak a pihe szemek (csak kikapcsolt állapotban, bekapcsoltban egyáltalán nem!) és hogy maga a gép felülete pillanatok alatt össze ''újlenyomatolosódik''.

Mivel első körben minden rendbennek tűnt, és mert nem akartam tovább rabolni az 576-osok idejét (nem szóltak érte, végig korrekten segítettek), így hazahoztam a gépet. Közben megvettem a Logitech keménytokját még hozzá, amit bátran kijelenthetek, hogy _ALAPTARTOZÉK_ kell hogy legyen. Amellett, hogy véd, még ráadásul nekem csak azzal együtt használva áll kézre (mondjuk könnyen meglehet, hogy ez azért van, mert emberfeletti tenyérmérettel rendelkezem :) ).
Szóval hazahoztam a gépet, és feldugtam töltőre. Lement a 2-3 órás töltés, majd elkezdtem tesztelgetni. Mint később kiderült, full fényerőn használtam az elején. Gondoltam visszakapcsolom az első fokozatra (3 fokozat van), hogy hosszabb ideig bírja egy feltöltéssel. Most, hogy azóta eltelt 1-2 nap, folyton olyan érzésem van, hogy még mindig max fényerőn használom, és időről időre (az akksi üzemidő javítása érdekében) lejebb akarom venni, amikor is észreveszem, hogy még mindig minimumon van. Minden elfogultság nélkül kijelenethetem, hogy a kijelző minden szinten a tökéletes határait súrolja (felülről :) )! Azonban van egy kis szépséghiba! Tisztígattam a kijelzőt (a kis szöszöktől, a hozzá kapott tisztító kendővel), és láss csodát, egy szösz mindig rajta van! Hát az a helyzet, hogy a TFT-t végő erősített üveg nem felém lévő oldalára került! Miután megmutattam a barátnőmnek, azt mondta, hogy ez már a boltbn is rajta volt (valahogy megragadt a fejében). Védülis semmi gond, nem észrevehető, és a szöszöket nem lehet leszedni róla, mert a tisztítás után kb. 10mp-ig őrzi meg a szöszötlenségét. :)

Tanács esetleges kijelző átvizsgáláshoz: Ha olyan a bolt, hogy raknak a PSP-re dolgokat (nekem feltettek ott előttem egy kijelző javító kis videót), akkor készülj be azzal, hogy vigyél solid (egyszínű) képeket pendrive-on. Mérete 480x272, és lehetőleg jpeg. Ha ez nem megoldható, akkor kérd meg őket, hogy még ott frissítsék előtted a gépet 2.0 -os sw-re, mert akkor váltogathatod a theme-d színét (12 lehetőség van). Ez nem a legjobb, mert animált, de mindenképpen segítség! Ha a frissítés megvan, és találsz hotspot-ot wlannal, akkor a netre is rakhatsz fel ilyet.

Nos, kb. ennyit a külcsínyről. A gombokat megvétel előtt szintén átvizsgáltam, mert mondták itt valakik, hogy nem mindenkinek jók a gombok (laza, lötyög, kattog, stb.) az enyémmel nem volt god, de esetleg ezt sem érdemes elfelejteni!

A menü rettenetesen szép, átgondolt, és gyors. Másoktól is hallottam, és mivel én csak és kizárólag Macintosh-t használok, így csak megerősíteni tudom, hogy eléggé Mac OS X feelinges. :) Ezt csak pozitívumként könyvelhetem el. A hangszóró minősége játékhoz tökéletes, zenehallgatáshoz maximum a fürdőkád mellé vittem be, mert eléggé rádiós hangzású. Végülis miért is várjunk többet, amikor nem ez az elsőleges cél? A hozzá adott füles halk mint a barom, de ezt már írták, hogy a ''fülbarátsága'' miatt, és ha vesz az ember hozzá egy másikat, akkor azzal minden jó.

Mivel nem volt hozzá olyan játék, amit egybecsomagolva a PSP-vel adtak volna, így csak a Value Pack -ot vettem meg, és hozzá az Everybodys Golf -ot. Hát nem csalódtam! Ez a manga + barátságos/békés golfszerű játék a szorakozás csúcsa! :) Martin szavaival élve: ''végtelenül szórakoztató''. Egyszerűen megőrülök az n+1 autós játéktól, meg az n+1 verekedőstől. Persze ez játékos függő, de én Final Fantasyt, MGS-t, Killzone-t, és hasonlókat várok rá (Esetleg valami Beyond Good and Evil Portable -t :) ).

Visszatérve a szoftverekhez: az irányításuk kézenfekvő, gyors, és hangulatos. A képek, videók, zenék, jól rendszerezhetőek, a hozzá tartozó programok is jól megírtak.

Most kb. ennyi, még én is ismerkedem a dolgokkal. Ha van valami kérdés, akkor szívesen válaszolok.

p.s.: Még annyit, hogy ami hiányzik, azok az alapvetőbb PDA funkciók: kis calculator, naptár, vagy ilyesmi. De a nyakamat ráteszem, hogy vagy mem kártyáról indíthatóan, vagy UMD-n, vagy az alapszoftverbe ágyazva meg fognak jelenni ilyenek!

(#85) bLaCkDoGoNe válasza taltos (#84) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszönöm a szép hosszú információáradatot, kérdéseim így hirtelen a következőek:

- Mennyi idő amíg betölt egy játékot (kb)?
- Mennyire melegszik, ha UMD lemezzel használod?
- Mennyi ideig bírja az akksi?
- Próbálkoztál-e firmware downgrade-del (ha igen, milyen eredménnyel)?
- Mi ez a ''kijelző javító videó''? Mármint hogy mi ez, azt tudom, de hogy működik (látni még nem láttam)?
- Ha kipróbáltad, hogyan működik a wifi csatlakozás? Egyszerű/bonyolult, WEP-et tud-e, stbstb?

Most így röviden ennyi kérdésem lenne. Nagyon várom már, hogy én is a kezembe kaparinthassak egy ilyet, de amíg nem jön ki a GTA addig nem nagyon látom értelmét :).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#86) taltos válasza bLaCkDoGoNe (#85) üzenetére


taltos
senior tag

Szívesen! :)

Akkor sorjában:
- hmm... (gondolkodik) 3-4mp(?) az elején, és az Everybodys Golf-ban pályánként 1-2(?)mp max.
- Egyáltalán nem melegszik. Komolyan. Nálam egy picit, egy nagyon picit sem.
- Most még folyamatosan javul. Minimum fényerőn használom (fent írtam), és így én 7-10 órát mondanék, de megkérdeztem a barátnőmet, Ő 8 órát mondott.
- Nem próbálkoztam Vele, mert most még nincs 1GB-s Memory Stick-em, és akkor meg minek? :)
- Próbálgattam, de itt felénk nincs semmi. :( A Beállítás végtelenül pofon egyszerű. Ilyesmik megadására van lehetőség manual esetén, de van easy beállítási mód, amikor ezeken átugrik(Ő próbálja meg beállítani nélküled): SSID, WEP, WPA-PSK(TKIP), IP Address Setting (Manual, PPPoE), DNS Setting, Proxy Server, ilyen-olyan Mask és hasonlók.

Hát nem tudom, Én elsősorban nem a játékok miatt vettem meg, hanem leginkább a járulékos szolgáltatásai miatt. :)

Egyébként az 576 forumán olvastam, hogy jön a GIGA Pack, amiben benne lesz az összekötő kábel is, és az 1GB -os MS Duo Pro is. Beszéltem az 576-osokkal, és lesz náluk. Mivel kb. 1 hét múlva jár le az előző akciós katalógus, így én arra tippelek, hogy a köv. 576 Konzolban benne lesz az új, ezzel a GIGA Pack-el együtt, valami jó áron. :)

Mellesleg a GTA nem 1 hét múlva jön ki? :F

(#87) taltos válasza bLaCkDoGoNe (#85) üzenetére


taltos
senior tag

Jajj! Elfelejtettem a képernyőjavító videót!

Ez csupán egy olyan sima videó, ami solid (egyszínű) képeket (például piros, kék, zöld, fehér, fekete, stb.) képeket váltogat rohadt gyorsan. Mondjuk másodpercenként 3 -at, vagy ilyesmi. Csak annyi a lényege, hogy kimozgatja a ''beragadt'' pixeleket. Én végigfuttatttam (hátha csinál is, ha már nincs :D (kop kop kop) ).

Végülis semmi extra, de a Sony ajánlja ezt a videót. :)

MÁS

Ma egyébként regisztráltam magam a yourpsp.com-on, és még nem tellt be a létszám, így küldik ingyen a Spider Man 2 UMD-t, plusz az apróságokat! :)

(#88) bLaCkDoGoNe válasza taltos (#87) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mit küldenek, honnan, miért, kinek? :)

Én játékok közül a GTA-t várom, alig várom már, hogy buszon meg bárhol játszhassak egy kicsit vele :). Most is olyan szívesen cipelném magammal a San Andreast... :)

Én azért néztem ki magamnak a PSP-t, mert kütyümániás vagyok ezerrel. Természetesen főként engem is a kiegészítő szolgáltatások fogtak meg, abból is leginkább a homebrew-k futtatása, csak az a gond, hogy az alapgép megvásárlása után a GTA meg az MS együtt nem fér bele a keretbe, 32 megás MS-sel meg csak bohóckodni lehet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89) taltos válasza bLaCkDoGoNe (#88) üzenetére


taltos
senior tag

Jajj! Nem sonypsp.hu, hanem yourpsp.com. Ez abból a szempontból is sajnálatos tévedés, mert nem szeretem az előbb írt oldalt (nagyon nem), így meg is kérnék egy moderátort, hogy plz írja át a hozzászólásomban! Köszönöm! :R

És a lényeg: az első X regisztrálónak ingyen küld a sony egy Pokember FULL UMD-t, és hasonló érdekességeket (pontosan nem tudom, hogy miket még, de ezt biztosan). Én most regisztráltam, és még bele estem. Csak a géped sorozatszáma kell hozzá.

Egyébként most néztem, hogy a Final Fantasy Tactics Advance kb. 6-7 MB!!! Szóval azért ahogy nézem, lehetséges, hogy a 32 MB-os mem kártyára is felfér egy jópár game, még ha nem is holmi feltörtek...

(#90) g@bo válasza taltos (#89) üzenetére


g@bo
nagyúr

járulékos szolgáltatásai miatt........... ezek mik?

nem bántad meg? nem inkább nintendo ds? ;)

(#91) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#90) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem Taltos nevében válaszolok, a saját véleményemet írom:

- Videó lejátszás, zene lejátszás, hombrew-k futtatása (ez külön egy hatalmas téma lenne :), wifis netezés, képek megjelenítése, stb.

Nekem a DS egyáltalán nem tetszik, nem merem elképzelni milyen lehet egy olyan játékkal játszani, amihez stylust és gombokat is kell használni egyszerre. Plusz a felbontás, a képminőség... Nem egy kategória.

És GTA sincs rá :) (Illetve a régi GBA-s felülnézetes GTA csak).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#92) taltos válasza g@bo (#90) üzenetére


taltos
senior tag

Megbánni?!? Dehogy is! Mgegyszer így döntenék, ha kellene! :D

Egyébként vettem egy 1 GB-os MS-t, úgyhogy... majd lehet hogy bepróbálom a GBA-s gameket, meg egy-két PSOne-osat. :)

(#93) taltos válasza bLaCkDoGoNe (#91) üzenetére


taltos
senior tag

Hát ennél én sem tudtam volna jobban elmondani tesdvírem ;) !

A DS nekem sem jön be annyira, viszont a Rev-et várom. Nagyon! Elméletileg finomított áron lesz, mivel másodkonzolnak szánják, és a N amúgy sem egy drága cég. Meglátom mit hoznak ki belőle. Nagyon ígéretes! :)

(#94) Lámék válasza taltos (#89) üzenetére


Lámék
csendes tag

Megkérdezhetem mi a bajod a sonypsp.hu oldallal? Szerintem a legtöbben jó fejek, sok infót és hírt lehet találni, szóval a legjobb magyar oldal, ami a psp-vel foglalkozik (szerintem). :C

-Kezdünk kicsit neheztelni! -Kezdünk bizony!

(#95) taltos válasza Lámék (#94) üzenetére


taltos
senior tag

Rettenetesen bunkó volt két admin is (lehet hogy csak annyi van...).

Amellett, hogy kimoderálták a hozzászólásaim jónéhány részét (amit még soha, sehol nem csináltak velem), még ráadásul (mint utólag láttam) a saját olyan hozzászólásaikat, amiket előtte az enyémre írtak, átjavították teljesen másra! Utána persze nyomták a szöveget, hogy nem lehet velem szót érteni (mármint utólag érkező tagoknak). Szóval akkora *****-k, amiket én még csak a prog.hu-nál láttam.

Ja! Egyébként Typhus-ról, meg valami PSPKlub-ról beszélek. Egyszer kívánom, hogy olyan helyen is összefussunk, ahol nem tudják sem az én, se a saját postjaikat utólag úgy átírni, hogy csak Nekik legyen jó. Akkor annyira felhúztam magam, hogy erősen elgondolkoztam rajta, hogy beszélek a Sony Magyarországgal, hogy nézzék már át az oldalt, hátha velük is olyan ''kedvesek'' lesznek az adminok, mint vekem, de hagytam a francba. Persze ami késik, nem múlik... :)

Egyébként olyan hozzászólás miatt borult ki a bili, amit mind ebbe a topicba, mind az 576 forumára bemásoltam még akkor (kérdések volta benne), és mind itt, mind az 576-on rettentő korrekt, kimerítő válaszokat kaptam. Hát a sonypsp-n nem így gondolták a srácok... Persze mivel veszekedtek velem, ezért úgy búcsúztam el, hogy egy rettenetesen részletes és kimerítő választ bemásoltam az 576 oldaláról, hogy így is lehetett volna, és ha valakinek ezek a kérdések még felmerülnek, akkor azoknak meglegyen a válasz. Erre Typhus kedvesen kitörölte azt a postomat, a saját postját meg kitöltötte az alapján, ami abban a részletes idézetben volt.

Szóval no comment...
(most megint felhúztam magam... egyre inkább érlelődik az a levél a Sony Magyarországnak...)

(#96) Lámék válasza taltos (#95) üzenetére


Lámék
csendes tag

Sejtem miről beszélsz, de ammikor én néztem a fórumot, addigra már ki voltak törölve a hozzászólások. Sajnálom, hogy ez történt! :( Mivel velem eddig korrektek voltak, és láttam egy két érdekes hozzászólást, meg hülyegyereket hülye kérdésekkel, és az adminok még őket is türelmesen terelgették, el se tudom képzelni, min tudtatok így összekapni! Ne értsd félre, nem rád mondtam, hogy veled lenne a baj, mivel nem tudom min vesztetek össze. Kár hogy egy értelmes taggal lettünk szegényebbek.

-Kezdünk kicsit neheztelni! -Kezdünk bizony!

(#97) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A PSP Giga pack (1G-s MS-kel) november végén érkezik, 84.990 HUF lesz.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#98) g@bo


g@bo
nagyúr

hi skacok, lenne pár kérdésem:

melyik firmware-jú gépet érdemes megvenni,
melyik ( fw) mennek a stuffok rendesen stickről,
mivel tesztelhetem vétel előtt a pixelhibát ( van 1 gigás duom, viszem magammal )
mire figyeljek?

:R

(#99) g@bo válasza g@bo (#98) üzenetére


g@bo
nagyúr

úgy látom 1.52 fw lesz a cucc, olvasgatom hogy az mehet 2.0, majd vissza 1.5-re.

az iso cuccok stickről, csak akkor mennek, ha van egy eredeti umd lemez? :Y

(#100) aya


aya
addikt

jó hozzá a pókember umd is (tapasztalat) vagy a demo lemez :DD

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.