Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) zsolesz86 válasza bullseye (#550) üzenetére


zsolesz86
csendes tag

sztem nem ez a helyzet! mer elég halk
van nekem ''paraszt'' fülesem :) azzal vmivel hangosabb de még mindig nem elég...
valsz beprobalkozom vmi kira fülessel!

(#552) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én meg végre örülök, hogy nem kell a 0 közelében tartanom a hangerőállítót ahhoz, hogy nem üvöltse szét a fülem a fülhallgató. De tudom én gyári hibás vagyok, már megmondták sokan :)

(#553) zsolesz86 válasza Cathfaern (#552) üzenetére


zsolesz86
csendes tag

akkor te nem szoktál buszozni meg ilyenek ... ott nem is lehet hallani ...
(gyári hiba :DD :D :DDD )

(#554) Cathfaern válasza zsolesz86 (#553) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De szoktam igaz, csak távolsági buszokon szoktam PSP-zni, tény hogy azok hallkabbak, mint egy átlagos városi busz.

(#555) Kanczy


Kanczy
veterán

a downgrade kérdések wareznak számítanak? :S

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#556) Cathfaern válasza Kanczy (#555) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Volt a downgrade-ról szó, nem is olyan rég, csak vissza kéne olvasni kicsit.

(#557) Kanczy


Kanczy
veterán

hiába csinálom azt,amit egy videóban mutatnak (több ember is azt mondja,hogy jól csinálja a srác + működik is)egyszerűen a 3. lépésnél elakadok :(
nagyon hálás lennék,ha valaki tudna segíteni :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#558) Cathfaern válasza Kanczy (#557) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, megnéztem a videót, nem igazán tudom melyik résszel lehet gondod :F Szóval mit értesz konkrétan 3. lépés alatt? (és ugye 2.00-s firmware-el próbálod? Mert semelyik másikkal nem fog menni, ha kisebb van, akkor erre fel kell update-elni, ha nagyobb, akkor nem lehet downgrade-elni)

(#559) Kanczy válasza Cathfaern (#558) üzenetére


Kanczy
veterán

2.0-ám van és mindent úgy csinálok ahogy mondja

-először csinálok egy update mappát K/PSP/GAME-be,majd ebbe beleteszem EBOOT.PBP-t
-a K/PSP/PHOTO mappába bemásolom owerflow.tif-et
-a K/ mappába berakom index.dat-ot és h.bin-t
-töltőre tolom

ITT A PHOTO MAPPÁT MEGNYITVA KELLENE ELINDULNA A FEKETE CUCCNAK,DE NEM INDUL <~ ez itt a probléma :((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#560) bullseye válasza Kanczy (#559) üzenetére


bullseye
addikt

törölj minden mást a photo könyvtárból
dobd ki az UMD-t

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#561) Kanczy válasza bullseye (#560) üzenetére


Kanczy
veterán

photo könyvtárban elvileg semmi más nincs,umd nincs benne :(

mondjuk photo-ban mikor megnézem tulajdonságokat,akkor 2 fájl-t mutat,s ha Total Commander-rel nézem,akkor valami dll. vagy mi van ott :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#562) bullseye válasza Kanczy (#561) üzenetére


bullseye
addikt

usb-t kihúztad?
mentsd le a tartralmat, ozt formázd meg a lemezt
én tegnap kipróbáltam a hecc kedvéért, és 2. alkalomra összejött...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#563) zsulboy válasza Kanczy (#561) üzenetére


zsulboy
senior tag

Akkor formázd az MS-t!

(#564) Kanczy válasza zsulboy (#563) üzenetére


Kanczy
veterán

megvolt a formázás...többször is :(
usb-t is kihúztam :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#565) bullseye válasza Kanczy (#564) üzenetére


bullseye
addikt

akkor vagy peched van, vagy nem 2.0-s firmwaréd...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#566) Kanczy válasza bullseye (#565) üzenetére


Kanczy
veterán

:O 2.0-ás a firmware...legalábbis a system szerint... :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#567) zsulboy válasza Kanczy (#566) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nekem is volt néha hogy 2.0-ról 1.0 lett,de másodikra mindig sikerült 1.50 -re downgradelnem!
Próbáltad másik mem karival??

(#568) Kanczy válasza zsulboy (#567) üzenetére


Kanczy
veterán

azóta már 2.6-os :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#569) Gaby


Gaby
tag

Hali!

Mi a kulonbseg a 2 csomag kozott? Nincs idom keresgelni ezert kerdezem itt.

Sony PSP Value pack
Sony PSP Giga pack

Reszletes leirast varok, csak eredeti jatekkal uzemeltetnem, valamit .mp3 hallgatasara hasznalnam. Melyiket erdemes venni?

XBOX One Gamertag: DEELG

(#570) bullseye válasza Gaby (#569) üzenetére


bullseye
addikt

részletes leírást vársz, de neten ''keresgélni'' nincs időd?
nos akkor mondom a számlaszámot, amin megrendelheted a tanulmányt a PSP csomagok különbségéről. 10 oldalon 800000 Ft. 20-50 oldalig 1600000 Ft. 60 oldal fölött 2000000 Ft.

az egyik olcsóbb csomag, a másikban van +USB kábel, +miniállvány, és 32 MB helyett 1 GB memóriával adják

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#571) Gaby válasza bullseye (#570) üzenetére


Gaby
tag

Bocsi, de Angliaban elek es csak percekre tudok internethez jutni, az pedig max e-mailjemre eleg, ezert kerdeztem egy olyan helyen ami ezzel foglalkozik.

USB kabel es minialvany + memo meret a kulonbseg vagy van egyeb is?

XBOX One Gamertag: DEELG

(#572) Cathfaern válasza Gaby (#571) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, egy nem éppen elhanyagolható. A Giga pack-osok mind 2.01-es firmware-el jönnek (vagy nagyobbal), Value pack-ban előfordulhat régebbi. Ez akkor fontos, ha homebrew-t, vagy khmm egyéb dolgokat szeretnél futtatni (ehhez legfeljebb 2.00-s firmware jó).
Amúgy az USB kábel teljesen szabvány, szóval attól nem kell falnak futni (az egyik vége normál USB, a másik meg ilyen ''kicsi'' USB. Mp3 lejátszók, telefonok nagy részéhez ilyen való).

(#573) bullseye válasza Gaby (#571) üzenetére


bullseye
addikt

nem is az a baj, de a hossza kintartózkodásban nyilván már kissé töröd a madzsart is, ezert írtál a ''Please give me all the details'' helyett ''I expect, sőt, I demand...'' érzetű mondatot.
Pedig aszongyák az angolok hűvösen udvariasak...

ja, a Value-hez van csuklópánt (Catfaehrn-nek teljesen igaza van a verziókkal, de ha csak full PSP játék érdekel, akkor az nem érint. ha homebrew azért érdekelne (quake átirat, SCUMM, mittomén, meg freeware hülyeségek, akkor 2.6 a felső határ, és asszem kelleni fog a GTA LIberty City stories is).
Gyakorlatilag a lényeg, hogy 1 giga memória elég-e a zenéidre (a mentett állások foglalása bakfitty), és ha igen, akkor olcsóbban be tudod-e szerezni külön, mint a két pack közti árkülönbség (valszeg nem...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#574) Gaby


Gaby
tag

Koszi a gyors valaszt.

XBOX One Gamertag: DEELG

(#575) Type-R


Type-R
őstag

Vettem én is egy PSP-t, a legújabb firmware van rajta, mert egy ismerőstől vettem, aki mindig frissítette. A kérdésem az lenne, hogy lehet e HappyTreeFriends-et felrakni rá, és ha igen akkor hogy kell.

Próbálta már valaki a LoccoRocco demot, nagyon jó!

(#576) bLaCkDoGoNe válasza Type-R (#575) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, mi az a Happy Tree Friends. Halványan mintha valami rajzfilm rémlene...

Ha az, akkor rá lehet tenni persze, pl. PSP Video9-cel tudod átkódolni a PSP számára emészthető formába.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#577) morfondőr


morfondőr
őstag

Sziasztok!
PSP-s játékot lehet futtatni valahogy WinXP alatt? Létezik erre is valami emulátor, mint a PS2-re? Lenne egy jó kis game, ami érdekelne, de nincs PSP-m.
Előre is köszi a segítséget!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#578) bullseye válasza morfondőr (#577) üzenetére


bullseye
addikt

hehe, azt se tudtam, hogy PS2-t már lehet :)
SZVSZ akkor várható lassan, mert valahol hasonló lehet a két rendszer alapja...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#579) morfondőr válasza morfondőr (#577) üzenetére


morfondőr
őstag

UP! :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#580) bLaCkDoGoNe válasza morfondőr (#579) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nincs.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#581) Tiber


Tiber
csendes tag

Most akarok PSP-t venni és lenne pár kérdésem. Az előző hozzászólásokat elolvastam :)

Mennyire megbízható a 2.6, 2.5 downgrabber ?
Érdemes még 2.0-sat venni kicsit többért vagy jó a 2.5 2.6 + az új downgrabber ?

Ugyan azért az árért kínálnak nekem egy 2.0-ás value pack-ot és egy 2.6 value packot + 2 db játékot + 1 db Logitech kemány tokot. Mindkettő azonos korú és garis. Ti melyiket választanátok ?

[Szerkesztve]

(#582) Cathfaern válasza Tiber (#581) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem tudom mi az a downgrabber, de ha az, hogy vissza lehet rakni régebbi firmware-t (én azt downgrade-er néven ismerem), akkor a második éri meg jobban mindenképp.

Amúgy amikor letöltöttem a LocoRoco demot, be kellett a PSP-t regisztrálni, ez volt olyan 1,5 - 2 héte. Múlt héten pedig kaptam egy csomagot a Sonytól, egy UMD / Memory stick tartó tök van benne (ilyen kinyithatós, 2 memkártya és 5 disk fér bele), kifejezetten hasznos, szóval érdemes beregelni a PSP-t :) (itt: [link] kell a ''sign up now''-ra kattintani, és természetesen teljesen ingyenes az egész)

(#583) Tiber


Tiber
csendes tag

Hoppá, tényleg downgrader :B igazad van.

Akkor ezek szerint 2.5, 2.6 -ról simán vissza lehet downgradelni?

Más: Azt lehet tudni, hogy milyen sűrün fognak kijönni a játszható demók?

[Szerkesztve]

(#585) bLaCkDoGoNe válasza Tiber (#583) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Körülbelül 91%-os s 2.5/2.6 downgrader sikerrátája, tehát elég megbízhatónak tekinthető. Ami a trükk a dologban, hogy szükség van egy 1.5-ös PSP-re is, mivel onnan kell ledumpolni mindenféle fájlokat, amik kellene a downgrade-hez.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#590) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#585) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha jól értem, csak file-ok kellenek, az biztos megtalálható (lesz) neten :)
91%-os siker: ezt tudni mitől függ? PAzért programok nem szoktak úgy működni, hogy szerencse alapon (mégha sokszor úgy is tűnik :D)

(#592) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#590) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A pspupdates.com weboldalon a downgrader fórumában gyűjtik a hozzászólásokat, és abból számoltak ki egy ilyen arányt.

Az újabb PSP-k esetén nem biztos, hogy megy a downgrade (valami hardveres módosítás miatt).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#596) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Utolsó figyelmeztetés, hogy ezt ne itt, hanem egyéb módon (privi, e-mail, msn, stb.) intézd el.

MOD: kipucoltam a topicot.

(#600) sanyopit


sanyopit
csendes tag

Látom minden kérésemet töröltétek Kösz szépen jó kis oldal. :((( :( :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.