Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) Ghard válasza Roxeus (#839) üzenetére


Ghard
őstag

ok hogy lehet PSPvel infrán kommunikálni teloval de HOGY???
Valami program kell hozzá?

(#852) zsulboy válasza mower (#850) üzenetére


zsulboy
senior tag

Az enyém tavaly októberi,és semmilnyen meghibásodást nem tapasztaltam eddig!
Szerintem ha nem ejted le,nem buherálod akkor nem nagyon megy tönkre.De ez csak saját tapasztalat!

(#853) mower válasza zsulboy (#852) üzenetére


mower
tag

altalaban nagyon vigyazok a dolgaimra, es nem vagyok a buheralas hive sem, igy remelem nem lesz gond. :)

MOD.: feherben lehet kapni valahol, vagy ritkasag szamban megy? a MM-ban most epp csak feher van (a debreceniben), de meg a base pack is 60eFt :Y , viszont szerintem gyonyoru :D

[Szerkesztve]

(#854) zsulboy válasza mower (#853) üzenetére


zsulboy
senior tag

Igen a fehér elég ritka,én használtan tudok 50k-ért valvue-t.
Nekem spec. nemtetszik,egyetlen elönyét látom csak nem látszik rajta az ujjlenyomat! :DDD

(#855) Roxeus válasza Ghard (#851) üzenetére


Roxeus
tag

Sztem próbálj meg telóval küldeni rá vmit. Pl. egy képet, ami lehetőleg kicsi, mert elég lassúcska az infraport. Mintha lenne itt vmi róla, de sztem nem igazán az... [link] <--- sztem ez kamu, de itt van jobb is:
[link]
Ez vmi PSP iR Commander.

(#856) Roxeus


Roxeus
tag

Jah, még annyi, hogy nekem ha közelrakom a teló infráját a notim infrájához, akkor felismeri, meg vmi hangot is kiad. :D Szal ha van infra a gépen, akkor próbáld meg ott tartani egy 10mp-ig. Egy 5let... :DD

(#857) Roxeus válasza mower (#850) üzenetére


Roxeus
tag

privi ment... :D :D :D

(#858) Ghard


Ghard
őstag

Hy!
Úgy hallottam hogy ha a psp alaplapján IC1003 felirat van akkor tönkremegy a downgradetől.
Ha másik szám van rajta akkor azzal lehet downgradelni vagy az számít hogy van e rajta ilyen jellegű szám vagy nincs?
Pl az enyémen ic6001, akkor ezt nyugodtan downgradelhetem??? :F

(#859) Ghard válasza Ghard (#858) üzenetére


Ghard
őstag

OK
mehet... :D

(#860) Ghard válasza Ghard (#859) üzenetére


Ghard
őstag

jól elvagyok itt magammal...
elég kihalt a fórum.....de mér? :F

(#861) Roxeus válasza Ghard (#858) üzenetére


Roxeus
tag

Nah, ez érdekes... Tudtommal az biztos hogy a TA-082-es psp-t nem lehet downgradelni. Ez biztos. Van még a IC1003-as amit lehet. Most hogy van-e IC6001-es, az te mondtad először.
Javitsatok ki ha tévedek...

(#862) Roxeus válasza Ghard (#858) üzenetére


Roxeus
tag

Vagyis eddig azt tudtom a TA-082-es lapot nem lehet downgradelni, ami másik (az IC-s) azt igen. Most hogy az IC-ből van-e több fajta, azt nem tudom.

(#863) Roxeus


Roxeus
tag

Javitsatok ki ha tévedek... :D :D :D

(#864) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Sziasztok!
Hogy tudom lejátszani psp-n a kátyára felmásolt mp3-akat?
Jöhet a válasz privibe is!
Elöre is köszönöm! :R

(#865) zsulboy válasza Gaboo007 (#864) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ha jó helyre a PSP\MUSIC mappába másoltad,akkor a psp menűben megkeresed a music könyvtárat és GO... :D



[Szerkesztve]

(#866) Gaboo007 válasza zsulboy (#865) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Köszi!

(#867) Gaboo007 válasza zsulboy (#865) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Ja és a Video nézés hogy megy?
Mert video könyvtárat nem találtam ahova feltehetném az mpeg4-et!

(#868) zsulboy


zsulboy
senior tag

Itt egy progi,ez tuti jó helyre teszi a video-t: [link]

Egyébbként egy MP_ROOT könyvtárat kell létrehozni a gyökérkönyvtárban és abba behúzni a videokat!

(#869) Roxeus


Roxeus
tag

Nah kicsit félreértettem az utasitást...
Az IC-1003-as felirat jelenti a TA-082-es alaplapot. Szal ezt nem lehet downgradelni... Egyelőre nem... ;]
Van a másik ami, az IC6001-es amit lehet downgradelni... :D :D :D

(#870) Roxeus válasza Roxeus (#862) üzenetére


Roxeus
tag

U.I.:

861-862-es hozzászólásban irottakat kijavitottam.

Sry érte... :( :( :(

(#871) mower


mower
tag

sziasztok

felmerult bennem egy ujabb kerdes. ahogy olvasgatom a forumot (ph-t es mas forumokat is), tobb hozzaszolas alapjan arra merek kovetkeztetni, hogy a feher psp -k mint japan importok. lehetseges ez? ha ez igy van, akkor elkepzelheto, hogy pl nincs beloluk annyi pixelhibas (vagy mar ujabbaknal amugy is kevesebb a pixelhibas peldany) ?

udv, mower

(#872) Gaboo007 válasza zsulboy (#868) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Köszönöm! :R
Frankón megy minden!

(#873) zsulboy válasza Gaboo007 (#872) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ennek örülök! ;)

(#874) zsulboy válasza mower (#871) üzenetére


zsulboy
senior tag

Hát azt nem tudom hogy az összes fehér japán-e, de az biztos hogy az újabb szériákban kevesebb a pixel hibás! :DD

(#875) Roxeus válasza mower (#871) üzenetére


Roxeus
tag

Szerintem a legtöbb gyártmány már itt európában készül, de ez mellett ki lehet fogni japánit is. De amúgy csak előlapcsere a gyárban se nagy munka... ;) :D

(#876) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Hy All!!
Adott 2 db psp 2.60 firmwarerel. WiFi-n szeretnénk kommunikálni (file küldés, game sharing), viszont nem találják meg egymást a gépek. Ad hoc modeban be lettek allitva az azonos csatornak de megsem latjak egymast. 5let?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#877) Roxeus


Roxeus
tag

Hello!

Ez szerintetek kamu? Idézet egy pspfilez-es hozzászólásból:

#1,090 | 2006-09-22 18:57:44 | Tibi
Hello mindenkinek!

Örülök ,hogy itt továbbra is zajlik az élet. Sőt nem is akárhogy.

Viszont én most jöttem figyelmeztetni mindenkit ,aki mostanában downgradelt 2.5-2.6-2.71 -ről ,hogy állítólag amilyen firmwaret felflashel a downgrader-downdater nem tiszta bármikor bemondhatja az unalmast. Nemrég halottam ,hogy sokaknak nem indult be a gép hónapok után. Örülök ,hogy ass feltöltötte az Xtrusion féle 1.00-1.50 downgradert.

Ass ,örülnék ha feltöltenéd még a hivatalos 1.50 updatet is ,hogy mindenki elkezdhesse a procedúrát ami csak pillanatokba telik és már meg is nyugodhatunk.

Tehát kérek mindenkit ne essetek pánikba! Ez az eljárás NEM KÖTELEZŐ!
Viszont aki biztonságban akarja tudni gépét azt megkérem ,hogy végezze el. Ha ass feltöltötte az UPDATE-tet akkor én leszek az első aki kipróbálja a dolgot.

By: pspfilez.atw.hu

Szerintetek ebben van (lehet vmi) vagy kacsa? :F :F :F

(#878) Roxeus válasza Madn!ght (#876) üzenetére


Roxeus
tag

Sajnos nekem még nem volt módom 2 psp-n wifi-n gamelni, de mondjuk 1.5öm van... :DDD
Még anno N-Gage-en be kellett kapcsolni a bluetooth-ot mindkét telón és a game-ben pedig egyik host game, másik join game... Szal nem volt vmi nagy kunszt. Nincs ilyen mód a psp-n?

(#879) Madn!ght válasza Roxeus (#878) üzenetére


Madn!ght
addikt

Probaltam a kepeim kozul a ''send'' funkcioval kepet atadni a haver psp-jére de nem sikerult. Az enyemen vilagit egyfolytaban a wifi led, de a haveren meg se nyikkan. Ugyanez a helyzet a game sahringgel. A nfs mw-t szeretnem megosztani, ami az en gepembe van betéve.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#880) Roxeus válasza Madn!ght (#879) üzenetére


Roxeus
tag

Itt egy angol guide hozzá: mondjuk ez a beállitás a routerhez, vagy access pointhoz, de a beállitásokkall + Ad-Hoc móddal működni kellene:
[link]

(#881) Roxeus válasza Madn!ght (#879) üzenetére


Roxeus
tag

Itt egy részlet a boardsus.playstation.com-ról:

-=Game Sharing=-

Now this is the part where everyone asks, WTH is game sharing? I'll answer that. It's when you interact with another PSP, sending data from one PSP to another.

There are 2 seperate sections for this, there's the host and there's the reciever, I'll explain both.

Also, if you don't know if your game has game sharing, look at the previous section, I gave a link to the list of games which support it.

.:Host:.
1. Start game up,
2. Go to wireless play mode or whatever it's called in the game, now choose game sharing.

.:Reciever:.
1. At the XMB menu, go to Games.
2. Go to Game Sharing, press X.

==Searching for players...==

.:Reciever:.
1. Press X once you see a person wanting to GS with you.

==Transferring data...==
==Reciever automatically starts game==
And there you have it!

**Other Notes**
1. It takes an EXTREMELY long time to load, because a PSP is sending data to another.
2. You can Game Share with up to 4 players, one PSP sends the data simultaneously to all 3.

(#882) Roxeus válasza Roxeus (#881) üzenetére


Roxeus
tag

Lényege annyi, hogy a Host (akinél van a game) menjen be a játékba ott network gaming és share game
a Client (kliens, akivel a játékot meg akarjuk osztani) az pedig menjen be a menü a Games és Share Game (játék megosztása).
Itt elvileg mennie kell, meg annyit emlit még, hogy egyszerre 3 kliensnek tud megosztani egy időben, de felhivja a figyelmet, hogy nagyon hosszú a játék áttöltési ideje.

Részletesen:
[link]

[Szerkesztve]

(#883) Madn!ght válasza Roxeus (#882) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi szépen! Egyébként értettem elsőre is ;)
:R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#884) Roxeus válasza Madn!ght (#883) üzenetére


Roxeus
tag

És sikerült ''összehozni'' a két psp-t?

[Szerkesztve]

(#885) Madn!ght válasza Roxeus (#884) üzenetére


Madn!ght
addikt

Most itthon vagyok, de ha minden igaz, holnap ki tom probalni a haverral. Kivancsi vagyok.. :)
:DD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#886) Roxeus


Roxeus
tag

Vki vélemény a 877-es hozzászólásra???

(#887) piqla


piqla
őstag

Udv!
A vice city stories van olyan osszetett, mint a san andreas? Teruletek, respect, stamina, rendor ai, stb...

Szereted az állatokat?

(#888) zsulboy válasza Roxeus (#886) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nem biztos hogy kacsa,jó lesz vigyáznia mindenkinek jobb félni! ;]

(#889) zsulboy válasza piqla (#887) üzenetére


zsulboy
senior tag

Mivel még nem jelent meg így nem tudni,de a Liberty City is pont akkora volt mint a GTA3 szerintem a vice city területén sem fognak változtatni.(és ugye a SA. nagyobb volt területileg mint a VC.)
Szerintem a VC volt eddig a legjobb GTA,mind hangulatilag mind a sztori én már nagyon várom a PSP-s verziót! :C

(#890) zsulboy válasza Madn!ght (#879) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én eddig fájlokat nem küldtem át psp-n de játszani elég sokat játszottam haverokkal wifin,és mindig megtalálta a másik gépet.Mondjuk játékot még nem osztottam meg azthiszem,de eddig ilyen gondal nem találkoztam!Ott valamelyik géppel lehet a gubanc,ha van lehetöség akkor próbáljátok egy harmadik géppel is!

(#891) Roxeus válasza zsulboy (#889) üzenetére


Roxeus
tag

Csatlakozom a Vice City Stories várók közé!!! :D :D :D

(#892) Roxeus válasza zsulboy (#888) üzenetére


Roxeus
tag

Egyébként zsulboy te is downgradeltél :U ? ha nem titok.. :DDD :D

(#893) zsulboy válasza Roxeus (#892) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nem titok,néha szoktam de most 2.71-es az egyik gépem a tekken miatt a másik 2.80-as!
de álltalában eredeti UMD játékokkal játszok,mert sok a macerás game iso-ban!

[Szerkesztve]

(#894) Roxeus válasza zsulboy (#893) üzenetére


Roxeus
tag

Ok köszi!!!

(#895) piqla


piqla
őstag

Upsz, en azt hittem, hogy mar megjelent a jatek:)

Mas: vajon megeri varni karacsonyig a psp vasarlassal, johiszemuen arra gondolva, hogy akcioban fogjak utanam dobalni a psp-t, vagy hiu abrand?

Zsulboy javits ki, ha tevednek: ket pspd van?

Szereted az állatokat?

(#896) zsulboy válasza piqla (#895) üzenetére


zsulboy
senior tag

Mindig van valami akció karácsonykor,hátha bedobnak egy 2GB-os packot! :F

Igen jelenleg 2db. psp-m van,nem direkt így alakult! :B ;]

(#897) piqla válasza zsulboy (#896) üzenetére


piqla
őstag

1: Istenigazabol nekem nincs igazan szuksegem egy psp-re, de megiscsak jo lenne egy :D Legalabb lenne zenelejatszom, illetve filmeket meg tudnek rajta nezni, persze nem premierkent, de amelyik filmet mar mondjuk ketszer lattam es elveztem, azt a psp viszonylag nagy kijelzojen is fogom elvezni :)

2: Ket psp? Burzsuj vagy :Y Nem akarsz egyiktol megszabadulni?

Szereted az állatokat?

(#898) zsulboy válasza piqla (#897) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nem vagyok Burzsuj,és nem akarom eladni. :(
Az apronetetn biztos találsz használtan jó áron!
Én elég sokat utazok és akkor nagyon hasznos kis jószág,én is szoktam filmeket rárakni.

(#899) Roxeus válasza zsulboy (#898) üzenetére


Roxeus
tag

Jah igen, igazán akkor jó psp-vel multizni, ha van belőle kettő!! :DDD :D :C :DD

(#900) zsulboy válasza Roxeus (#899) üzenetére


zsulboy
senior tag

Öcsémmel szoktam nyomni ha átjön,de már szinte az övé mert mindig elviszi(kölcsön)! ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.