Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) DarkSmile válasza illu (#2000) üzenetére


DarkSmile
tag

Bármilyen 1.3-as "dzsegdugós" füles jó hozzá...
Nem Warezolunk a fórumon és azok nem CD-k hanem UMD-k.
Nem túl valószínű hogy olyat te tudsz majd írni, de ha mégis, szólj, mert akkor érdekelne a ÍRÓD! :DD
Olvass pár oldalt vissza, ott leírtam hogy hogyan tudsz filmeket konvertálni, rárakni és lejátszani...
Üdv! :))

[ Szerkesztve ]

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2002) illu válasza DarkSmile (#2001) üzenetére


illu
tag

Köszi a választ :) szóval akkor az a logitech füles jó hozzá? azért ha ennyi vágod a dolgokat egy MSN el dobj meg priviben thx ;)

(#2003) illu válasza illu (#2002) üzenetére


illu
tag

várom a többi választ ;)

(#2004) illu


illu
tag

:(

(#2005) bLaCkDoGoNe válasza illu (#2003) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Más is írja le Neked, hogy a 3.5mm-es jack dugós fülhallgatók jók a készülékhez? Én egy Sennheiser CX-300-zal használom.

A többiben pedig Google a barátod, a fórumon nem foglalkozunk warezzel/okosított firmware-rel, hasonlókkal.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2006) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

karácsonyra többek között megkaptam a gangs of london nevű gamet pspre, elég jó :P

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#2007) bullseye


bullseye
addikt

Warhammer 40k-t tudom ajánlani, kölcsönbe/cserébe érdemes ránézni. utsó pályáig elnyomtam pár nap alatt, élvezetes kis game. utsó pálya pokoli, 3. alkalommal végre jól mentek a dolgok, erre beresetel a gép. szemét csaló :)

most épp a SWAT-tal próbálkozom. mókás, de az irányítása pocsék.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2008) dave93


dave93
őstag

Hi all!
Van egy játékom DVD-n és nem tudom hogyan rakjam fel a pspre. pontosabban azt nem tudom hova kell másolni! A játék neve Gran Turismo, a mappájának a neve SCUS94194, ebben a mappában van egy EBOOT.PBP és egy KEYS.BIN fájl! Köszi :R

(#2009) bullseye válasza dave93 (#2008) üzenetére


bullseye
addikt

asszem az első hozzászólásban a válasz...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2010) dave93 válasza bullseye (#2009) üzenetére


dave93
őstag

ok, értem köszi és bocsi :B :R

(#2011) Siffredi válasza dave93 (#2008) üzenetére


Siffredi
senior tag

Amennyiben nem talaltad volna meg a valaszt...
Az altalad emlitett jatek egy ps1-es jatek. Ugy tudod mukodesre birni, ha a jatek mappajat ( a SCUS94194 jelzetut) bemasolod a psp-d PSP/GAME, (vagy ha igy nem mukodik, akkor a) PSP/GAME150 mappajaba. Valoszinuleg az elso variacio lesz jo neked.

Udv!

(#2012) n-tek


n-tek
aktív tag

hali
van egy memory stick-em és rá tettem zenét, témát és játékot. A játékra azt írja corrupted data, a többit felismeri. mit tegyek?

Escape is Just the Begining

(#2013) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!

Volna egy valószínűleg korábban már szóbajött kérdésem, de sajnos mivel a részletes kereső nem igazán akart közreműködni nem találtam rá választ.
Szóval valószínűleg már lerágott csont, de jó lenne ha valaki tudna segíteni.
Milyen programmal lehet ideálisan psp-re konvertálni a filmeket?
Illetve milyen kiterjesztésűek legyenek azok(azt tudom hogy mpeg4-es kódolású a támogatott ;) ).
Előre is kössz a segítséget!

BloodRay

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2014) BloodRay válasza BloodRay (#2013) üzenetére


BloodRay
veterán

Hopp sorry pont ezen az oldalon arrébb találtam végül(remélhetőleg jó) választ. :B
Elnézést.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2015) BloodRay


BloodRay
veterán

Konvertálás tökéletesen sikerült, azonban memóriakártyára nem tudjuk hova kellene másolni a videókat, hogy a psp észlelje végre valahára.
Aki tudja kérem segítsen. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2016) Etalon válasza BloodRay (#2015) üzenetére


Etalon
csendes tag

meglepő lesz amit mondok, de a VIDEO mappába kell betenni;)

(#2017) BloodRay válasza Etalon (#2016) üzenetére


BloodRay
veterán

Meglepő lesz a válasz is de oda raktam. :) A PSP mappán belül persze.
MP4 kiterjesztésű lett a konvertált vid, de mégis azt írja ki a cucc, hogy nincs a memorystick-en video file. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2018) Etalon válasza BloodRay (#2017) üzenetére


Etalon
csendes tag

én ha szimplán bepakolom a H:\VIDEO-ba mpeg4 formátumban mindig megtalálja. :U
én a ImTOO PSP video convertert használom.

(#2019) DarkSmile válasza BloodRay (#2017) üzenetére


DarkSmile
tag

Szia!

[link]

Ezzel próbáld, 100% hogy működni fog! :DD

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2020) DarkSmile válasza n-tek (#2012) üzenetére


DarkSmile
tag

milyen FW-d van?

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2021) BloodRay válasza DarkSmile (#2019) üzenetére


BloodRay
veterán

Kössz szépen mindenkinek, mindjárt kipróbálok mindent.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2022) BloodRay válasza DarkSmile (#2019) üzenetére


BloodRay
veterán

Kissé gyanús volt a progi és nem is csalódtam ki is akadt install közben. :K
ImTOO PSP video converter felment, meglátjuk ő mit tud. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2023) Bomc


Bomc
aktív tag

hy,

Lehet wi-fi-n keresztül szoftverfrissíteni vagy mindenféleképpen kábel kell hozzá?

(#2024) BloodRay válasza Bomc (#2023) üzenetére


BloodRay
veterán

Lehet szoftot frissíteni wifin keresztül. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2025) illu


illu
tag

hali!
nekem olyan gondom lenne hogy a psp slimemhez volt eredeti játék WRC rally.. és vmiért a menüjében ezt írja ki: "No Memory stick duo present please insert a memory stick duo containing 288 KB of free space or you will not be able to save your progress" szal menteni se nem tudok, betölteni se tudom az eddigi mentéseket.. semmit! mi lehet a gond? (úgy tudom van belső memórája a psp slimnek)

ui.: memóriakártya nincs benne

[ Szerkesztve ]

(#2026) Bomc válasza illu (#2025) üzenetére


Bomc
aktív tag

Hát épp ez a baj, hogy nincs benne memóriakártya, mert oda menti a játékállásokat!

Amúgy a wi-fi milyen gyors adatátvitelre az usb kábelhez képest?

(#2027) illu válasza Bomc (#2026) üzenetére


illu
tag

csak memóriakarira tudja menteni? az gáz :S az privizzen már nekem akinek van vmi nagyon kis memóriája psp hez és potom összegért mert megvenném

(#2028) YOZ


YOZ
tag

Hello.

Hogyan tudok a gepre feltenni nes snes akarmilyen emulátort?
Mert vannak ien eboot.pbp file-ok de nem látja.
Mit kéne tennem? Meg játékokat hova? Naggyábó ennyi :DD

(#2029) Siffredi válasza YOZ (#2028) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hi.

Konnyen. Bemasolod a psp-d PSP/GAME150 mappajaba, es kesz.
Az eboot.pbp fajlok altalaban ps1-es jatekok, de ezt mar korabban is megvitattuk, nem is kell(ene) sokat visszaolvasnod, csak par hsz-t.

Udv!

(#2030) YOZ válasza Siffredi (#2029) üzenetére


YOZ
tag

Szóval. Nemigazán értem. Azt írja hogy corupted data.
Azérse értem mert odateszem ahova mondtad. De most a roms könyvtár kell neki vagy nem. Az eboot.pbp file meg nincs 1 mega, szal nemtom mien ps1 file lehet ez. Szal ha esetleg tud valaki olyan oldalt ahol értelemszerűen leírják mit kell teni. Kössz előre is. vagy írjon nekem privibe. Kössz

(#2031) rumos14 válasza Siffredi (#2029) üzenetére


rumos14
nagyúr

ismereteim szerint eboot file minden "házi készítésű" cucc, lehet emulátor és egyéb progi is. én a snes9xTYL nevűs snes emu-t használom, a psp/game mappába rakom, alkönyvtáraival együtt.

(#2032) Bomc


Bomc
aktív tag

Valaki már kötzötte tv-re a slimét, milyen képet ad? Mondjuk persze más élmény lehet 37 cm-s tv vagy 70 centisen...

(#2033) Siffredi válasza rumos14 (#2031) üzenetére


Siffredi
senior tag

Jok az ismereteid, ezert is irtam a valaszomban azt, hogy altalaban ps1-es jatekok az eboot.pbp fajlok (egyebkent az fw update is az).
Az emurol annyit, hogy en is azt hasznalom, egesz jo kis progi, nekem a PSP/GAME150 mappaban van, de ez kernel beallitas-fuggo.

Udv!

(#2034) Siffredi válasza YOZ (#2030) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szoval.

A kerdeses hsz-ra visszaterve azert nem tudtam erdemben segitseget nyujtani, mert nem igazan volt atgondolt az, amit tartalmazott.
Eloszor is csak annyit kerdeztel, hogy hova kell rakni az emulatort. Megvalaszoltam.
Azutan jottel az eboot.pbp fajlokkal, amiknek semmi koze a snes jatekokhoz, mivel azok .smc kiterjesztesuek.
Legvegul pedig megkerdezted, hogy hova kell rakni a jatekokat. De milyen jatekokat? Ha a snes jatekokra gondoltal, akkor azt a programon belul, a roms konyvtarba kell tenni.

De csak hogy lasd, milyen vagyok, ment privi is.

Udv!

(#2035) Siffredi


Siffredi
senior tag

B.U.E.K.!

(#2036) HavocS


HavocS
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék PSP-t venni kifejezetten emulátorozás miatt (új játékok nem nagyon kötnek már le...) ehhez viszont szükségem lenne ugye a homebrew cuccok futtatására. Ahogy elnéztem, a Slim-re nem nagyon van még igazán jól működő emu, ezért az nem nagyon jön szóba, viszont a kérdés, hogy az új, boltokban kaphatókat én itthon át tudom-e úgy flashelni hogy az jó legyen? Milyen firmware van az új fat psp-ken, és mire lehet ezeket alakítani? Az újakat lehet egyálalán, vagy ilyenkor mindig várni kell 1-2 hónapot, mire kijön ahhoz is a moddolt firmware? Jan 4-én egy hosszú útra kellene mennem, és mivel már régóta tervezgetem, most érett meg igazán a dolog, de addigra el kéne döntenem... köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2037) Siffredi válasza HavocS (#2036) üzenetére


Siffredi
senior tag

Csak ovatosan a megfogalmazasokkal... Kuldtem privit! :DD

(#2038) HavocS


HavocS
senior tag

Köszi, mindjárt elolvastom. Úgy gondolom amúgy, hogy az, hogy emulátort futtassak (ráadásul a játékok amivel játszanék mind megvannak eredetiben is...) az még nem ütközik se törvénybe, se alapelvekbe.

(#2039) DarkSmile


DarkSmile
tag

Boldog, UMD-ben gazgad Újévet kívánok mindenkinek!
Mert ugye senki nem warezol, mindenkinek minden játéka eredeti... ;) :B

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2040) Siffredi válasza HavocS (#2038) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az emulatoros resze nem is, ellenben a tobbi... ;)

Remelem segitettem!

(#2041) illu válasza bLaCkDoGoNe (#2005) üzenetére


illu
tag

de a google nem a barátom nem szeret :(( :DDD :DDD

(#2042) bullseye válasza DarkSmile (#2039) üzenetére


bullseye
addikt

Na mostan oszlassunk el egy félreértést. Én pl. azt nem mondom, hogy nincs kiokosítva egyik-másik konzolom, meg nincs itthon biztonsági másolat. Épp ez az, hogy nem mondok ilyet.
Ha valaki meg óhajtja szegni a törvényt, tőlem teheti, csak legyen annyi esze, hogy egyedül... vagy legalább megtalálja azt, aki privát kiokosítja... vagy legalább a Google-t... Meg aztán ne szopassa a PH!-t, hogy majd azért kerüljenek bajba Parciék, ha esetleg nem akarják kiadni a felhasználók adatait...
Különösen meg aztatot nem szeretem olvasni, amikor valaki hihetetlen büszke is rá, hogy csak warezba mindent, mert valami kicsavart elv alapján az számára kifejezetten békeharc.

Uff!

Ez nem pont neked szól, hanem úgy húde általánosságban, és remélem akad aki kb. egyetért...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#2043) h-yle


h-yle
addikt

Sziasztok!

Karácsonyi szerzeményemre, egy Slim PSP-re szeretnék CFW-t tenni homebrew futtatás miatt. MInt tudjuk ehhez szükség lenne egy pandora aksira, amit nekem nem sikerült összehozni itthon egymagam, szóval ha lenne valaki olyan kedves és áldozna rám az idejéből, egy "pandorázásnyit" azt megdobnám mondjuk egy sörrel :) Ha valaki érez magában ilyen karitativitásra való hajlamot, akkor dobjon egy privit.

Köszi!

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2044) DarkSmile válasza bullseye (#2042) üzenetére


DarkSmile
tag

Szia! Én nem vagyok ilyen, csupán nincs annyi kidobandó pénzem játékokra mint amennyiért dobálják őket! Ezért kényszerből van custom FW-m...

[ Szerkesztve ]

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2045) rumos14 válasza HavocS (#2036) üzenetére


rumos14
nagyúr

hello HavocS,
én is nemrég vettem PSP-t, slim-et. Nos a pufinal valóban kellemesebb a fogása, és talán nem is gyűjti úgy az ujjlenyomatokat, mint a slim, de ilyet tudtam beszerezni és nekem fontos volt az usb töltés (speckó kábellel a pufit is lehet, mint utólag megtudtam...). na a lényeg az, hogy snes emulátor megy a 3.71 m33-3 fw-rel, mame viszont nem, sajnos vszleg pont azért mert túl új a fw. remélem lesz megoldás. mást nem próbáltam.

(#2046) Gyusz válasza rumos14 (#2045) üzenetére


Gyusz
őstag

A pufi PSP-t miként is lehetne USB-n keresztül tölteni? Tudsz arról a kábelről egy linket dobni?

(#2047) h-yle válasza Gyusz (#2046) üzenetére


h-yle
addikt

Egyik vége USB másik egy mini usb, és egy psp tápcsati. Ennyi a varázslat :) Asszem NemhülyeMarktban, vagy Electrovilágban láttam ilyet nemrég. Ja és UP a segítőkész jelentkezőnek (eddig nem akadt...) aki segít a CFW-ben

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2048) Siffredi válasza rumos14 (#2045) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hi!

Mi az a mame?

Udv!

(#2049) Siffredi válasza h-yle (#2047) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szerintem ird meg, hogy hol laksz, vagy hogy hova tudnal elmenni. Hatha tobb batorsagot meritene belole a kedves jelentkezod...

Udv!

(#2050) piqla válasza Gyusz (#2046) üzenetére


piqla
őstag

Gondolom a 2in1 kabelre gondolt, ilyenre ni.

Szereted az állatokat?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.