Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) sanyek2 válasza Psychonaut (#9000) üzenetére


sanyek2
senior tag

az akció sikeres volt! Hálás köszönetem! :R

(#9002) ferofacee


ferofacee
tag

Sziasztok! A PSP vilagatol nagyon tavol allok, ezert is vagyok itt. Munkahelyemre kell valami kutyu amivel lefoglalom magam neha. Fogalmam sincs hogy melyik az uj meg regi psp, de nekem ajanlottak most egy psp flat et 20K rol 17K ra lealkudtam, makulatlan allapotban van egyebkent. A kerdesem az lenne hogy lehet vele normalisan netezni, mert lattam hogy van benne wifi, illetve mondta a srac hogy meg van flesselve, a masik kerdesem aaz lene hogy hogy kell feltenni a jatekot a memoriakartyara, es hogy grafikai kulonbseg van az uj es regi psp kozott. Ha ide nem szabad valaszolnotok esetleg valamelyik kerdesemre, akkor kerem azt privatba tegye meg. :R

(#9003) Psychonaut válasza ferofacee (#9002) üzenetére


Psychonaut
addikt

17K-ert megeri. :K
Netezni nem igazan fogsz tudni vele, sajnos a gyari bongeszo nem tul jo (mas meg nem igazan van).
Grafikai kulonbseg nincs a jatekok kozott, ugyanugy neznek ki PSP 100x, 200x, 300x es Go eseten is.

[ Szerkesztve ]

(#9004) csdm


csdm
senior tag

Hali!
Mennyiért lehet eladni egy PSP-t?
kb 3 éves nincs hibája 4 GB memóriakártyával.

(#9005) Psychonaut válasza csdm (#9004) üzenetére


Psychonaut
addikt

Allapottol, tartozekoktol es tipustol (Fat/Slim) fuggoen 20-30 ezer kozott.

(#9006) csdm válasza Psychonaut (#9005) üzenetére


csdm
senior tag

legrosszabb esetben olyan 15 körül elmegy?( értem úgy hogy FAT, és nincs hozzá semmi)
mennyire kapósak ezek, sokat kell hirdetni, vagy egy jó árazással, hamar elmennek?

[ Szerkesztve ]

(#9007) Psychonaut válasza csdm (#9006) üzenetére


Psychonaut
addikt

Annyiert 100%.
A masik kerdesre: fogalmam sincs, nem szoktam hobbibol PSP-ket hirdetni, hogy mikor veszik meg oket...

(#9008) csdm válasza Psychonaut (#9007) üzenetére


csdm
senior tag

PSP 2000 -res
4GB memóriakártyával és egy töltővel rendelkezik,
kábel, doboz nincs. Mi lehet a reális ár?

(#9009) csdm válasza csdm (#9008) üzenetére


csdm
senior tag

Mi a különbség a 2000 és a 2004 közt? :F

(#9010) Psychonaut válasza csdm (#9008) üzenetére


Psychonaut
addikt

Huszonpar ezer szerintem. 2000 es 2004 kozott csak regios kulonbseg van, 2004 az europai modell, ennyi az egesz. Semmit nem befolyasol.

(#9011) wii90 válasza Psychonaut (#9010) üzenetére


wii90
tag

Mennyi?? A GO megy használtan 25e-be. Szóval az nem igazán annyi amennyi... :R

(#9012) wii90 válasza csdm (#9008) üzenetére


wii90
tag

KB 15-18e a reális aztán persze lehet alatta is és felette is árusítani...

(#9013) doc válasza wii90 (#9012) üzenetére


doc
nagyúr

15-18? :F
en par honapja raktam fel 22-ert a 2004-est (tokkal, kabelekkel, memoriakartya nelkul), el is vittek volna, aztan logisztikai okokbol addig huzodott amig mar nem akartam eladni :D
pedig ennek van egy apro hibaja is (az UMD ajto egyik sarka lotyog ha nyitva van)

(#9014) wii90 válasza doc (#9013) üzenetére


wii90
tag

Helló! Mint írtam lehet többért is és kevesebbért is árulni de az a reális ár amit írtam mégpedig a PSP GO használt ára végett. Őszintén mondom nem le lombozás képen vagy nem üzletrontás végett írtam a 15-18e behatároló árat csak már elég sok és sokfajta konzol megfordult nálam + napi szintű látogatója vagyok barátom konzol üzletébe.. De sok sikert kívánok az eladáshoz. :R

(#9015) doc válasza wii90 (#9014) üzenetére


doc
nagyúr

en nem akarom eladni :)
anno korulneztem itt a PH-n, kb. 20-24 kozott mennek, igy lottem be az enyem arat is (az, hogy 50 EUR-ert vettem Nemetorszagban, nagyon nem mervado az itthoni arakat tekintve)

(#9016) wii90 válasza doc (#9015) üzenetére


wii90
tag

Hát igen ebben egyet értünk. Egyébként nagyon jó kis klassz kézi konzol sok szép és jó emlékem fűződik hozzá. :) Első lakásomban ilyen kis géppel neteztem ha lehet azt netezésnek mondani, :) szomszédból fogtam a wifit. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9017) doc válasza wii90 (#9016) üzenetére


doc
nagyúr

jo kis gep, bar igazabol a jo minosegu jatekok miatt szeretem, jatszani sokkal kenyelmesebb a Caanoo-n

(#9018) wii90 válasza doc (#9017) üzenetére


wii90
tag

Micsoda gépezetek tulajdonosa vagy. :) Értékelem ha az ember nem ragad le az úgynevezett ez van ezt kell szeretni szindrómánál és megkeresi a magának megfelelő kütyüket. :)

(#9019) Psychonaut válasza wii90 (#9014) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az hogy konzol boltban mennyiert veszik be, na az nem mervado. Az hogy itt mennyiert aruljak, az inkabb. Mert a Hardverapron valogato vevok az itteni kinalat arait nezik, nem a konzolboltok veteli arait.

Az meg, hogy a Go-t mennyiert aruljak azert nem tul mervado, mert alapvetoen egy sikertelen mellekvaganyrol van szo, amire csak digitalis formaban tortenik a jatekertekesites, ami hiaba a jatekipar jovoje, ha itthon nem elerheto. Ergo: szivni/trukkozni kell a jatekok vasarlasaval. Eppen emiatt pedig sokkal meredekebb az aresese, mint a klasszikus modellnek.

(#9020) Prime110


Prime110
aktív tag

Csendesen megjelent az E-1000-es készülék is (vagy csak nekem tűnt fel most? :) ).
Tegnap nézegettem Media Markt-ban, kicsit szokatlan ez a matt fekete "fényezés" meg a memóriakártya foglalat a tetején, az érintőgombok alul, de összességében nem tűnik rossznak. Az ára slágertermékké teheti, ha tartják a 99 Eurós árpontot.
Kipróbálni sajnos nem tudtam, mivel a hátlap kompletten kinyílik, így nem lehetett úgy rátenni a riasztót, hogy az UMD-lemez veszélybe ne kerüljön. :)

(#9021) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

MM újságban láttam meg egy psp hirdetést.
30 rugóért psp slim base elnevezésű kütyüt árulnak.
Sosem volt még hasonló cuccom, de ennyiért vennék egyet. Pontosan ez milyen típus?
Gondolok itt arra, hogy mennyire friss, új, mire használható pontosan.
Nekem zene, wifi és játékra kellene néha. Netezni milyen vele? Játékokon kívül lehet rá legálisan alkalmazásokat telepíteni, vagy csak vásárolni lehet?

(#9022) james001 válasza Prime110 (#9020) üzenetére


james001
veterán

Kipróbálnám én is. Itthon csak 26e ft,ez egy nagyon jó ár. Lehet benevezek egyre. A Wi-Fi ugyis használhatatlan egy psp-ben,jó is hogy kivették,bár nem tudom van-e rá hack ;]
Melyik Media Markt-ban nézted?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9023) Prime110 válasza Drughi (#9021) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ha a Miskolc-Nyíregyháza vonalon láttad az ajánlatot, az a hirdetés alapján egy "sima" 3004-es slim PSP. A legutolsó "normális" kiadású, Wi-Fi-vel és mindennel, amivel az elmúlt években találkozni lehetett PSP-vonalon.
Az ára most nagyon kedvező, mert az új butított E-1000-es modellt adják máshol ennyiért.
Szerintem just do it, ha mindig szerettél volna. :)
A többi kérdés mindig visszatérő, netezésre borzalmas és mivel kimondottan játékkonzol, így más alkalmazásra sem igazán alkalmas - bár Skype az pont van benne, de ezzel talán ki is merült a "hivatalos" oldala. Hogy azon kívül mit lehet rá rakni, abban már nem tudok segíteni.
Üdv!

(#9024) Prime110 válasza james001 (#9022) üzenetére


Prime110
aktív tag

Pont Tatabányán akadt meg rajta a szemem, addig nem is nagyon nézegettem, mostanában a nagy testvér felé fordulok inkább! :)
Azt hiszem - ezt megnéztem pont - a legutolsó OFW van rajta a PSP-hez, szóval minden elképzelhető! ;)
Üdv!

(#9025) james001 válasza Prime110 (#9024) üzenetére


james001
veterán

Ja Tatabánya... Az messze van innen :D De bemegyek itt pesten egyikbe hátha ott csücsül.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9026) Prime110 válasza james001 (#9025) üzenetére


Prime110
aktív tag

Csak ott tűnt fel, mert éppen ott voltam, de biztos van máshol is, ha az egyikben megjelenik, mármint MM, viharosan terjed el a többiben is, így szokott ez lenni! :)

(#9027) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Hol lehet kapni psp slimhez képernyövédő fóliát jo árban ?

(#9028) james001 válasza Prime110 (#9026) üzenetére


james001
veterán

Néztem Pesten Árkádon belüli MM-ben de ott csak egy 3000 van kirakva (kicsit megrongálva LOL :D ),azt megkérdeztem van-e E-1000-es modelljük de nincs :F De ha veszek is nem hiszem hogy a Media-ból fogok :U

kliszi: Nézd meg konzolboltokban,pl. konzolokszervize, konzolstudio, playmania,stb. Ha ott nincs vagy nagyon drágák nézz szét itt hardverapro-n,biztos találsz,árulnak páran sztem :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9029) Psychonaut válasza kliszi (#9027) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vatera?

(#9030) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Hali!

Már a Madaras Te**o-ban :DDD is lehet kapni az E1000-est 26ezerért.
(legfrissebb újságuk hátoldalán hírdetik.)

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#9031) Prime110 válasza -=Starwing=- (#9030) üzenetére


Prime110
aktív tag

Valóban hirdetik. remélem azért tartanak készletet, emlékszem tavaly is meg, meg előtte is országosan óriásplakáton hirdették a PSP-t kábé ilyen áron, aztán mire odament az ember akkor koppant, hogy hát a 10 áruház kapott összesen 100 darabot...
Idén ebbe a hibába csak nem esnek bele! :)

(#9032) Egon


Egon
nagyúr

Üdv!

Eljátszottam a gondolattal, hogy kellene venni eg ilyen kézikonzolt. A lányomat lepném meg vele karácsonyra (7 éves). Viszont nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez lenne a legjobb választás.
Azért merült fel az ötlet egy ilyen kütyü beszerzésére, mert állandóan lenyúlja a telefonjainkat (Nokia 5800), és a beépített (mászkálós) játékkal játszik. Nézegettem a kézikonzolokat, de úgy tűnik, az olyan játékok felülreprezentáltak inkább, amelyek őt nem igazán érdeklik (autós-verekedős-lövöldözős-sport stb.).
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ilyen felhasználás mellett érdemes PSP-t venni, vagy inkább próbálkozzunk valami olcsóbb, 80-100 beépített játékot tartalmazó cucc megvételével, vagy valami 3. alternatíva?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9033) bullseye válasza Egon (#9032) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem neki inkább egy ipod touch, vagy nintendo (de nem a 3D egyelőre) kéne.
PSP látványos, de ált. erőszakos vagy versenyjátékokkal megy. Loco Roco miatt egy full konzol nem éri meg.

ilyen beépített 100 játékos dolgokat nem ismerek, a régieket (6-8 éve) utáltam, de nem voltam már 7 éves, meg lány sem :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9034) ldave válasza Egon (#9032) üzenetére


ldave
félisten

Én is inkább egy Nintendo DSi-t vagy iPod touch-ot ajánlok erre a célra, bár mászkálos játékokhoz inkább a DSi-t, azt sokkal egyszerűbb irányítani és rengeteg olyan játék van rá, ami egy kislánynak biztos tetszene, pl Nintendogs, New Super Mario Bros és társai.

A Slime draws near! Command?

(#9035) Psychonaut válasza Egon (#9032) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csatlakozom az elottem szolokhoz, en is Nintendo DSi-t vennek inkabb a helyedben.

(#9036) Egon


Egon
nagyúr

Köszi az ötleteket srácok, de megmondom őszintén, a Nintendo ára már egy picit túlmutat azon az összegen, amit rászánnánk a projectre... :Y A PSP akciós árából indultam ki (30K alatt), 40K-ért már nem szívesen vennék egy ilyen eszközt a gyereknek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9037) Psychonaut válasza Egon (#9036) üzenetére


Psychonaut
addikt

Itt egy jo aru, es szep allapotu Nintendo DSi, meg dobozos is, szerintem adhato ajandekba.

Nem lebeszelni akarlak/unk a PSP-rol, csak egyszeruen a DSi jatekkinalata sokkal jobban megfelel egy 7 eves lanynak, mint a PSP-e. Utobbit inkabb egy hasonlo, vagy idosebb fiunak ajanlanam, mert ahogy irtad, nagyon eros tobbsegben vannak az autos/lovoldozos/verekedos jatekok ra.

De persze a te dontesed.

(#9038) Egon válasza Psychonaut (#9037) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi, mindenesetre érdemes megfontolni, bár szerintem az asszonyt nem tudnám rábeszélni, hogy használtat vegyünk.
Alszom rá párat, aztán még az is lehet, hogy maradunk az olcsó megoldásnál (Alcor Fun vagy Articool), bár nem tudom hogy azoknál mi a helyzet a mászkálós játékokkal...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9039) james001


james001
veterán

Na kinek van már meg az E-1000? ;]
Csak mert leírhatná hogy milyen :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9040) Prime110 válasza james001 (#9039) üzenetére


Prime110
aktív tag

Engem is érdekelne, nem hiszem, hogy az Auchan akcióra ne ugrott volna valaki! :)
576 Kbyte katalógusban is szerepel már.

(#9041) james001 válasza Prime110 (#9040) üzenetére


james001
veterán

Jah de ott 30e :( Auchan akció? :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9042) Prime110 válasza james001 (#9041) üzenetére


Prime110
aktív tag

Igaz.
Igen, holnap estig 26.990.-! :)

(#9043) james001 válasza Prime110 (#9042) üzenetére


james001
veterán

A legtöbb konzolboltban ugyanennyi akció nélkül ;]
Én amúgy várok vele karácsonyig sztem,talán lemegy addigra egy (nem akarok túlozni) 20-ra az ára :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9044) Prime110 válasza james001 (#9043) üzenetére


Prime110
aktív tag

Elvileg $99, akárhogy számolok a rossz devizával (225 most 1 dollár, hát lehet szorozni). :)

(#9045) james001 válasza Prime110 (#9044) üzenetére


james001
veterán

Hát igen de eleve mire ide átér vmi,duplájára szorozzák :D Kíváncsi leszek pl. PSVitára mennyi lesz...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9046) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok, én is gondolkozok egy PSP beszerzésén, főleg a GTA Vice City Stories és Liberty City Stories miatt. Szerintetek mennyi a küldetések végigjátszásához szükséges játékidő (mindenhol dicsérik őket, de erről semmi infót nem találtam)?

Illetve mik még a PSP-n élvezetes must have címek? Amiket be szeretnék majd szerezni: Loco Roco 1-2, Patapon 1-2-3, Lumines I-II, Little Big Adventure. Ezen kívül még gondolkozom a 2 újabb Crash Bandicoot játék beszerzésén is barátnőm számára.

Garancia terén mire kell figyelni? Van saját garanciapapírja, vagy szériaszám alapján megy a garanciális ügyintézés? Ha saját garanciapapírja van, akkor jó az EU-s is, vagy csak a magyarországit fogadják el itthoni szervizben? Esetleg van olyan konzol shop ami kifejezetten kerülendő?A legutóbbi változatokba se került semennyi beépített memória, tehát mentéshez mindenféleképpen kell Memory Stick vagy átalakító + micro SD kártya?

(#9047) james001 válasza adalbert1 (#9046) üzenetére


james001
veterán

Én azt vettem észre hogy mindkettő GTA kb. ugyanolyan hosszú,de a Vice City sztem jobb. De am most egy pontos játékidőt meg nem mondok,de eléggé hosszú,hisz mindkettőnél ott vannak a mellékküldetések is pl.

Ha szereted az akció játékokat is,akkor a két God of War-t muszály kipróbálnod (Chains of Olympus,Ghost of Sparta),meg pl a Resistance Retribution,Killzone Liberation,Pursuit Force,stb. De ha inkább ilyen "platformos" játékok érdekelnek,akkor ajánlom még a Daxter,Death Jr.,Ratchet & Clank Size Matters,Secret Agent Clank játékokat. A Crash-ből is csak a Tag Team Racing-et ajánlom,a többi új uncsi lesz egy idő után.

Memokártyát mindenképp venni kell,2 gigás elég ha csak a mentéseket akarod rárakni. Ha képet,zenét,videót is akarsz rárakni inkább egy 4gigás vagy 8gigás kell.
Garanciáról sajnos nem tudok infót adni,de sztem normál Sony garancia jár hozzá.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9048) adalbert1 válasza james001 (#9047) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, azt több helyen is kiemelték hogy több mindent tud a Vice City Stories, na meg hangulatban is az lehet a jobb, már ha csak abból indulok ki, hogy a sima Vice City is sokkal jobban tetszik mint a 3.
Igazából leginkább a 2 GTA érdekel (a Chinatown Warst még DS-en végig játszottam anno), de szerintem utánanézek a többi játéknak is, és ha valamelyik felkelti az érdeklődésem akkor beszerzem.
God of War-ral játszottam PS2-n, nem rossz játék, de egy idő után szerintem nagyon egysíkú lesz, legalábbis én hamar ráuntam.
Garancia terén lehet hogy majd megveszem inkább 3k-val drágábban az 576-ban, mint hogy később beszívjam valamelyik konzolshoppal.

(#9049) Psychonaut válasza adalbert1 (#9048) üzenetére


Psychonaut
addikt

God of War mar csak a rovidsege miatt sem repetitiv PSP-n - sajnos korulbelul 5-6 ora alatt vegigviheto. Ennek ellenere szerintem az egyik legjobb jatek, itt figyel UMD-n a polcomon.

(#9050) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!
Sony 1004-es psp birtokában vagyok 6.6-os CFW-vel, alapjáraton.
Szeretném enyhe teljesítménynöveléssel gyorsítani a gépet, mert vannak helyzetek, mikor játék közben irdatlanul belassul.
Nincs birtokomban olyan infó, hogy mennyi az alapjárat, és mennyi az egészséges.
Tudnátok segíteni, hogy megemeljem az órajelét?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.